search
Підписатися

logo

HBO запустив власну онлайн-гру по Game of Thrones. Все, що потрібно про неї знати

03 Квітня, 2019, 08:56 6

Відмінна новина для фанатів «Ігри престолів» – канал HBO разом зі студією Yoozoo Games запустив тематичну онлайн-гру про світ льоду і полум’я. Браузерна стратегія пропонує гравцям приміряти на себе роль одного з Лордів або Леді Вестероса і відправитися в захоплюючу епічну подорож по землях Семи Королівств. Зійти на Залізний Трон і переписати історію світу – що може бути заманливіше?

Арья

Браузерна онлайн-гра Game of Thrones: Winter is Coming поки що доступна тільки на ПК і передбачає не тільки англомовний інтерфейс, але й підтримку інших мов. Російської мови в списку вибору поки що немає, але висока популярність серіалу і те, що деякі інші ігри на got.gtarcade.com передбачають російськомовний інтерфейс, дає надію на розширення наявного в налаштуваннях цієї гри по Game of Thrones списку мов.

Користувачів чекає досить великий ігровий світ з усіма ключовими об’єктами і пам’ятками Вестероса, багато цікавих завдань, квестів і локацій, а всі ігрові події починають розвиватися з моменту страти Неда Старка. Сюжетна лінія багатокористувацької стратегії Game of Thrones: Winter is Coming розгортається відповідно до канонів серіалу.

Джейме

Користувачів чекає прихід Зими і пул ключових персонажів, вам доведеться зіткнутися з необхідністю поповнення, навчання і розвитку армій для захисту і нападів, з інтригами і всілякими політичними комбінаціями. Щоб перемогти і зійти на Залізний Трон, потрібно враховувати багато факторів і прораховувати різні ігрові ситуації, старанно накопичувати гроші, силу і вплив.

Дейнерис

Міркуємо про новий сезон Game of Thrones: Лід, полум’я і слізки фанатів – що чекає нас у восьмому сезоні?

Поки що гравцям доступно 30 типів локацій, що разюче відрізняються як по ландшафту, так і по пануючій в цих землях погоді, а в деяких ігрових режимах реалізовані найвідоміші сцени і події серіалу, що особливо зігріє душу завзятих фанатів «Ігри престолів». Є приховані ексклюзивні сюжетні лінії, для розблокування яких користувачам доведеться попітніти в PVE-місіях.

У грі заховані кілька сильних персонажів, які можуть приєднатися до армії гравця, істотно посиливши його військо. Кожен з цих героїв має власний набір характеристик і навичок, які можуть значно вплинути на можливості гравця і змінити ситуацію на полі бою, тому до пошуків і вибору союзників варто поставитися дуже уважно. Але от щоб зустріти цих персонажів, вам доведеться неабияк побігати по картах Вестероса – знайти їх не так просто, як хотілося б.

Локации

Також в Game of Thrones: Winter is Coming можна як запрошувати друзів приєднатися до своєї ігрової армії, так і об’єднуватися з уже зареєстрованими гравцями. Переможець, який завоював Залізний Трон, зможе вносити власні зміни і додавати цікаві риси в образ свого персонажа.

Джон Сноу

Любите «Гру престолів» так само, як і ми? Тоді підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, і ви не пропустите жодної цікавої події, пов’язаної з Game of Thrones. З нами не буває нудно! 😉

74910 0 cookie-check HBO запустив власну онлайн-гру по Game of Thrones. Все, що потрібно про неї знати

Читайте також:

AirPower не буде – в Apple зупинили розробку
AirPower не буде - в Apple зупинили розробку
02 Квітня, 2019, 10:06 538 10
Багато часу вже минуло з 2017 року – був випущений унікальний в своєму роді iPhone X, потім iPhone Xs, Apple Watch 4, нові iPad, AirPods,...
Смотреть результаты
Вся правда про Короля Ночі. Шоураннери Game of Thrones розповідають про лід, пітьму і смерть
Вся правда про Короля Ночі. Шоураннери Game of Thrones розповідають про лід, пітьму і смерть
Хто такий Король Ночі? Звідки він взявся в серіалі, якщо в оригінальній книзі «Пісня льоду і полум’я» про нього не було сказано ні слова? Для...
Смотреть результаты
Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник
Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник
Компанія Samsung інвестує в розробки самих незвичайних пристроїв, а також має ряд компаній, які виробляють продукцію дуже далеку від відомих всім смартфонів і побутової техніки....
Смотреть результаты