02/04/19,

21:28

Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник

Компанія Samsung інвестує в розробки самих незвичайних пристроїв, а також має ряд компаній, які виробляють продукцію дуже далеку від відомих всім смартфонів і побутової техніки. Однією з таких цікавих розробок можна назвати вазу для квітів, яка за сумісництвом є одноразовим вогнегасником.

Вся ідея цього механізму полягає в тому, що поки не виникне необхідність, він може відмінно виконувати роль звичайного предмета інтер’єру – вази для квітів. У неї можна наливати воду або використовувати як підставку для штучних «рослин» і її другорядне призначення може бути ніколи і не розкрито (і відмінно, в якійсь мірі).

Але компанія Samsung відмінно знає, яка важлива безпека і, в тому числі, пов’язана з раптовим спалахом або вибухом – ця проблема, свого часу, принесла Samsung не мало збитків, коли проявилася в Note 7. Звичайно ж уже ніхто навіть не припускає, що джерелом пожежі стане саме смартфон – адже інших потенційно-небезпечних пристроїв і приладів в будинку будь-якої людини більш ніж достатньо. І ключовим фактором запобігання поширенню вогню є швидкість доступу до засобів його гасіння. І, якщо звичайний вогнегасник не прикрашає ні у кого вдома  стіну, а зазвичай (якщо він взагалі є!) захований десь в коморі, то така незвичайна ваза може прикрашати ледь не кожну кімнату у вашому домі чи квартирі.

Ваза-огнетушитель от Samsung 3

Принцип же її роботи настільки простий, що може бути зрозумілий кожному – від малого до великого. Ваза володіє подвійними стінками, між якими знаходиться спеціальна рідина. Сам же корпус цього «предмету інтер’єру» виконаний з тендітного матеріалу, щоб при його киданні у вогонь він розбивався. Тим самим вся рідина легко розбризкується на всі довколишні поверхні і запобігає доступу кисню, утворюючи тонку плівку. У складі цієї рідини – карбонат калію.

Ваза-огнетушитель от Samsung 4

Розробкою і виробництвом зайнялася компанія Cheil Worldwide, яка є дочірньою для Samsung. Поки що була випущена обмежена партія цих ваз в Південній Кореї, але так як їх популярність зросла, то компанія планує випустити ще подвійну партію цих Firevase, а саме так вони називаються. Сама ідея проста і цілком легко може бути реалізована, враховуючи, що в складі рідини може перебувати безліч різних корисних хімічних сполук. Було б добре, якби в наших традиціях теж пожежна безпека була в числі перших за пріоритетністю і такі пристосування були б доступні за вартістю для всіх і кожного.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Смотри товары из этой статьи на сайте!:

на сайт

Підпишіться!

Читайте також:

Підпишіться на розсилку!

Не турбуйтеся, ми не спамимо :-)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: