search
Підписатися

logo

Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник

02 Квітня, 2019, 09:28 8

Компанія Samsung інвестує в розробки самих незвичайних пристроїв, а також має ряд компаній, які виробляють продукцію дуже далеку від відомих всім смартфонів і побутової техніки. Однією з таких цікавих розробок можна назвати вазу для квітів, яка за сумісництвом є одноразовим вогнегасником.

Вся ідея цього механізму полягає в тому, що поки не виникне необхідність, він може відмінно виконувати роль звичайного предмета інтер’єру – вази для квітів. У неї можна наливати воду або використовувати як підставку для штучних «рослин» і її другорядне призначення може бути ніколи і не розкрито (і відмінно, в якійсь мірі).

Але компанія Samsung відмінно знає, яка важлива безпека і, в тому числі, пов’язана з раптовим спалахом або вибухом – ця проблема, свого часу, принесла Samsung не мало збитків, коли проявилася в Note 7. Звичайно ж уже ніхто навіть не припускає, що джерелом пожежі стане саме смартфон – адже інших потенційно-небезпечних пристроїв і приладів в будинку будь-якої людини більш ніж достатньо. І ключовим фактором запобігання поширенню вогню є швидкість доступу до засобів його гасіння. І, якщо звичайний вогнегасник не прикрашає ні у кого вдома  стіну, а зазвичай (якщо він взагалі є!) захований десь в коморі, то така незвичайна ваза може прикрашати ледь не кожну кімнату у вашому домі чи квартирі.

Ваза-огнетушитель от Samsung 3

Принцип же її роботи настільки простий, що може бути зрозумілий кожному – від малого до великого. Ваза володіє подвійними стінками, між якими знаходиться спеціальна рідина. Сам же корпус цього «предмету інтер’єру» виконаний з тендітного матеріалу, щоб при його киданні у вогонь він розбивався. Тим самим вся рідина легко розбризкується на всі довколишні поверхні і запобігає доступу кисню, утворюючи тонку плівку. У складі цієї рідини – карбонат калію.

Ваза-огнетушитель от Samsung 4

Розробкою і виробництвом зайнялася компанія Cheil Worldwide, яка є дочірньою для Samsung. Поки що була випущена обмежена партія цих ваз в Південній Кореї, але так як їх популярність зросла, то компанія планує випустити ще подвійну партію цих Firevase, а саме так вони називаються. Сама ідея проста і цілком легко може бути реалізована, враховуючи, що в складі рідини може перебувати безліч різних корисних хімічних сполук. Було б добре, якби в наших традиціях теж пожежна безпека була в числі перших за пріоритетністю і такі пристосування були б доступні за вартістю для всіх і кожного.

74861 0 cookie-check Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник

Читайте також:

Angry Birds тепер і в доповненій реальності – поки тільки для iOS
Angry Birds тепер і в доповненій реальності - поки тільки для iOS
22 Березня, 2019, 11:12 750 6
Технологія доповненої реальності, сьогодні, не вбудовується, хіба що, в  бюджетні смартфони. Більшість новинок з ходу роблять акцент, що їх смартфон, їх новий чіп і процесор...
Смотреть результаты
[MWC-2019] Новинки «нульового» дня
[MWC-2019] Новинки «нульового» дня
Сьогодні в Барселоні (Іспанія) розпочала свою роботу виставка мобільних технологій Mobile World Congress (MWC) – 2019. Ділимося подробицями про найгарячіші новинки «нульового» дня. Ви дізнаєтеся:...
Смотреть результаты
ЗРУЧНИЙ ТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ РЮКЗАК ДЛЯ БІГУ
ЗРУЧНИЙ ТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ РЮКЗАК ДЛЯ БІГУ
FITLY – інноваційний ергономічний рюкзак, який чудово підійде для бігу, походу в гори чи їзди на велосипеді. Ця модель надзвичайно легка та компактна, і при...
Смотреть результаты