search
Підписатися

logo

Вся правда про Короля Ночі. Шоураннери Game of Thrones розповідають про лід, пітьму і смерть

02 Квітня, 2019, 09:57 9

Хто такий Король Ночі? Звідки він взявся в серіалі, якщо в оригінальній книзі «Пісня льоду і полум’я» про нього не було сказано ні слова? Для чого творці кіносаги ввели цього персонажа в сюжет? Американський тижневик Entertainment Weekly в черговий раз зловив в свої цупкі лапки шоураннерів «Ігри престолів» – Дена Вайсс і Девіда Бениоффа, щоб задати їм ці питання.

Отримані відповіді виявилися дуже цікавими і вичерпними, тому ми не змогли пройти повз такого інтерв’ю – про дуже вже значущу фігуру на ігровому полі світу Вестероса йдеться. Та й суперечки навколо походження головного лиходія «Ігри престолів» серед фанатів досі киплять неабиякі. Так що ділимося з вами інформацією, що прозвучала в цьому інтерв’ю з творцями серіалу, і піднімаємо завісу таємниці появи Короля Ночі.

Дізнайтеся більше про новий сезон: Лід, полум’я і слізки фанатів – що чекає нас у восьмому сезоні Game of Thrones?

Король ночи

Отже, як зізналися автори серіалу Game of Thrones, Король Ночі, що піднімає армії мерців-віхтів, і впевнено розгладжує своїм моторошним військом мирні і не дуже землі Вестероса, був створений саме ними. Таким чином режисери намагалися скласти логічно аргументовану теорію появи тих самих Білих ходоків, про яких писав Джордж Мартін в своїх книгах, оскільки в книжковій версії GOT такої детальної передісторії немає, а напади «нежиті з Півночі» подаються мало не як природний катаклізм з циклічною періодичністю , характерний для цього регіону.

Девочка-вихт

Історія появи Короля Ночі була показана глядачам у шостому сезоні серіалу. Тоді фанати під час своєрідного екскурсу в історію світу Вестероса змогли побачити частину ритуалу, проведеного Дітьми лісу. У далекому минулому, багато тисяч років тому, ці таємничі істоти визнали, що раса людей, яка порівняно недавно з’явилася на їх землях  може стати загрозою, і порушити світовий баланс, знищивши інших істот.

Дети леса

Милі деревні «ельфи» вирішили боротися з виявленою двоногою проблемою по-своєму. Зброєю проти людей повинен був стати той самий «Король Ночі» – істота, створена Дітьми лісу зі звичайної людини. Його принесли в жертву особливим чином, пронизавши серце осколком драконівського скла. В результаті цього ритуалу на світ з´явилося страшне створіння, яке визнало гідним трофеєм не тільки Перших Людей, а й інших істот. «Програма», закладена творцями в розум Короля Ночі, спотворилася, і мисливці самі перетворилися на жертв.

Ритуал создания Короля Ночи

Такою передісторією творці серіалу хотіли показати, що армія нежиті-віхтів і Білі ходоки – це не казкове «зло», яке просто існує в світі Вестероса для противаги «добру», щоб псувати життя героям і створювати драматичні сюжетні розклади, а окрема сила, яка керується своїми власними, логічно обґрунтованими цілями. Як пояснює цю сюжетну лінію Ден Вайсс, всі бачили, на що здатні Білі ходоки і як саме вони з’являються. Не було секретом і те, що ці не зовсім живі, але й не до кінця мертві крижані істоти піднімають зі звичайних мерців нових воїнів-віхтів. Тому, якщо повернутися назад в минуле досить далеко, то питання про те, хто створив самих Білих ходоків, стає дійсно актуальним.

Щоб дивитися «Гру престолів» було комфортніше: Огляд кращих телевізорів для улюблених фільмів і серіалів – популярні моделі!

Белый ходок

Творці серіалу вирішили не показувати армію крижаних мерців як якесь вселенське зло з шаблонними «злочинницькими» цілями існування. Вони ретельно продумали легенду, що гармонійно вписується в історію світу Семи Королівств, щоб війна, яку ведуть Білі ходоки і їх мертві соратники, мала конкретну мету – обгрунтовану і зрозумілу. Сам Король Ночі, таким чином, є в серіалі не лиходієм, що радіє скоєним  вбивствам а, скоріше, самою смертю – не  знеособленою, а втіленою, яка робить свою роботу і залишається задоволеною результатом. Такий собі незворушний щурячий лев, створений з людини для винищення своїх же побратимів, мета існування якого – нести смерть до повного знищення всього живого. Good work, boy 🙂

Падение стены

І крім таких ось похмурих філософських роздумів про роль найсильнішого мерця Вестероса в «Грі престолів» Девід Беніофф зробив маленький спойлер для глядачів. Він заявив, що Король Ночі ніколи не скаже жодного слова, оскільки саме будучи мовчазним, ця істота зберігає навколо себе ауру загадковості, жаху і містичної влади. А ось порушивши своє багатозначне мовчання, він «опуститься» до рівня інших персонажів і стане просто черговим суперлиходієм – сильним, практично всемогутнім, але звичайним.

Любите «Гру престолів» так само, як і ми? Тоді підписуйтесь на Telegram-канал Comfy і ви не пропустите жодної цікавої події, пов’язаної з Game of Thrones. З нами не буває нудно! 😉

74863 0 cookie-check Вся правда про Короля Ночі. Шоураннери Game of Thrones розповідають про лід, пітьму і смерть

Читайте також:

Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник
Ваза для квітів від Samsung, яка ще й вогнегасник
02 Квітня, 2019, 09:28 1297 8
Компанія Samsung інвестує в розробки самих незвичайних пристроїв, а також має ряд компаній, які виробляють продукцію дуже далеку від відомих всім смартфонів і побутової техніки....
Смотреть результаты
Game of Thrones: два тижні до старту. Чекаємо новий сезон разом!
Game of Thrones: два тижні до старту. Чекаємо новий сезон разом!
Отже, до старту довгоочікуваного восьмого сезону «Ігри престолів» залишилося рівно два тижні. Дві, Карл! І ми нарешті таки дізнаємося, чим закінчиться ця фантастична кіносага про...
Смотреть результаты
Краще від Huawei – що показали на презентації в Парижі
Краще від Huawei - що показали на презентації в Парижі
Очікувана багатьма презентація Huawei вже закінчилася в Парижі і залишила після себе цілий набір нових пристроїв, технологій і незвичайних рішень, які можуть виявитися корисними. Найбільш...
Смотреть результаты