search
Підписатися

logo

Лінійка смартфонів Galaxy J від Samsung більше не виробляється

09 Квітня, 2019, 08:52 9

Улюблена багатьма бюджетна лінійка смартфонів Samsung Galaxy J більше не буде вироблятися. Це стало зрозуміло, після презентації нових моделей A30 і A50, яка так і називається – «Galaxy J тепер Galaxy A». Серія смартфонів Galaxy J була найбільш доступною, серед віх моделей компанії і, тому, завоювала дуже велику популярність. Однак, в Samsung постаралися створити їй гідну заміну, що красномовно показали у відеоролику.

Збільшена ємність акумулятора

Galaxy J от Samsung больше не производится 2

З перших кадрів ми бачимо, що Samsung робить акцент на збільшенні ємності акумуляторів в новій серії Galaxy A. І дійсно, якщо в старій серії J можна було зустріти акумулятор ємністю в 2500 мАг, то тепер, навіть в бюджетній моделі – A10, встановлена ​​батарея на 3400 мАг.

Швидка зарядка

Galaxy J от Samsung больше не производится 3

Зі збільшенням ємності акумулятора грамотні виробники додають швидку зарядку своїм смартфонам. Так і сталося – нові моделі Galaxy A отримали можливість швидкісної зарядки і навіть підзарядки, щоб краще відповідати динаміці сучасного світу.

Кілька модулів камери

Galaxy J от Samsung больше не производится 4

Тут винятком є ​​лише молодша модель нової лінійки – в Galaxy A10 встановлений один об’єктив, але це бюджетна модель і вона, скоріше, виняток із правил. Всі інші смартфони нової серії обладнані двома і навіть трьома модулями основної камери, для отримання можливості знімати на суперширококутну камеру.

Збільшений Infinity-екран

Galaxy J от Samsung больше не производится 5

Безрамковий екран, завдяки дизайну з краплеподібним вирізом під камеру, отримав назву Infinity-U, у всій новій серії Galaxy A. Цей дійсно сучасний, якісний і практично безрамковий дисплей зміг збільшитися в розмірах і, при цьому, дозволив істотно зменшити розміри корпусу, за рахунок передових технологій.

Сканер відбитків пальців під екраном

Galaxy J от Samsung больше не производится 6

Ще кілька місяців тому ця функція вважалася чимось з роду унікальних і супертехнологічних. Але Samsung вирішили внести корективи в це поняття і стали оснащувати таким дактилоскопічним сенсором свої відносно бюджетні моделі. Спеціальний ультразвуковий сканер створює тривимірну модель вашого відбитка і, тим самим, підвищує захищеність смартфона.

Що ж стосується актуального списку моделей, то сьогодні вже представлені такі моделі:

Galaxy A10, A20, A30, A40, A50, A70. На черзі ще презентація A90 і A60. Нова серія смартфонів обіцяє бути дуже яскравою, цікавою і навіть технологічною, що не звично для «бюджетних» смартфонів. Мабуть, компанія Samsung хоче відійти від  недорогого сегмента телефонів до більш функціонального і наближеного до середнього класу пристроїв.

75219 0 cookie-check Лінійка смартфонів Galaxy J від Samsung більше не виробляється

Читайте також:

Особливо надійні карти пам’яті для використання 24/7 – Kingston High Endurance
Особливо надійні карти пам'яті для використання 24/7 - Kingston High Endurance
05 Квітня, 2019, 10:17 780 7
Навіть попри те, що більшість смартфонів, які сьогодні є основними пристроями-споживачами карт пам’яті MicroSD, надають значний обсяг вбудованого сховища для файлів користувача, ці носії інформації...
Смотреть результаты
Годинник Apple Watch допоміг скептику виявити проблеми з серцем
Годинник Apple Watch допоміг скептику виявити проблеми з серцем
Як ви мабуть пам’ятаєте, у Apple у вересні вийшла нова версія Apple Watch і, крім збільшеного екрану і безлічі інших корисних функцій, в них з’явилася...
Смотреть результаты
Запущено першу мережу 5G на всю країну
Запущено першу мережу 5G на всю країну
Південна Корея, вже вкотре, доводить, що не одна Японія на всьому «сході» є найбільшою Супертехнологічною і передовою країною. Так, скромно і без зайвого шуму –...
Смотреть результаты