16/12/18,

09:42

Компанія COMFY — найефективніший рекламодавець України

13 грудня відбулася дванадцята церемонія нагородження Effie Awards Ukraine 2017. Компанія COMFY відзначена золотою нагородою в категорії «E-Commerce» за рекламну кампанію про редизайн сайту comfy.ua і визнана найефективнішою компанією-рекламодавцем в Україні.

Рекламні ролики COMFY увійшли до фіналу конкурсу в категоріях «Комп’ютерна техніка, телефони, гаджети» і «Обладнання, устаткування, товари для дому та офісу».

Наталія Кошова, директор з маркетингу: «Важлива і неймовірно почесна для нас нагорода — “Найефективніша компанія-рекламодавець”. Ефективність — головний показник якості для COMFY на всіх рівнях бізнес-процесів. Визнання компанії кращої в комунікаціях є нагородою, якою ми пишаємося».

Майже всі роботи COMFY вийшли в фінал. Найбільш резонансними і обговорюваними стали комунікації про редизайн інтернет-магазину компанії і про великий вибір смартфонів в магазинах.

У комунікації про редизайн сайту перед компанією стояло завдання стати актуальним брендом для онлайн-покупців. Для того, щоб заявити про запуск нового сайту і показати його функціонал, переваги та зручність здійснення покупки, був обраний нестандартний підхід, який отримав високий відгук у аудиторії. Результати рекламної кампанії — позитивна динаміка зростання трафіку і збільшення загальної конверсії. Підсумковий результат — визнання експертами галузі ефективності обраного підходу.

Категорія смартфонів в 2017 році показала в COMFY рекордні продажі. Метою комунікації в категорії з високою конкуренцією було креативно показати великий вибір смартфонів в магазинах COMFY.

Олександр Жиляєв, керівник відділу digital marketing: «Цього року дискусій про наші рекламні ролики було багато, як ніколи. Наші рекламні кампанії — це комунікація про технології, які продає COMFY, через іронію і простий стиль. Сучасна реклама загалом демонструє ідеальну прісну картинку. Ми ж вирішили використовувати прийом, який робить портрет героїв більш «опуклим» і смішним. А головне — цей рекламний матеріал дуже виділяється на тлі всієї ТВ-реклами. І ось він, справедливий фінал, який ставить вирішальну крапку».

Effie Awards — найбільша нагорода в галузі маркетингових комунікацій, яка оцінює креатив, стратегію і ефективність кампаній. В Україні премія існує з 2006 року. Премію щорічно вручає Всеукраїнська рекламна коаліція — офіційний представник Effie в Україні. Успішні на українському ринку рекламні кампанії проходять відбір у три етапи. У команді журі — 130 експертів рекламно-комунікаційного ринку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: