search
Підписатися

logo

Трансформер мотоцикл-реактивний квадрокоптер випробуваний в дії

23 Березня, 2019, 03:49 9

Французька компанія Lazareth Auto-Moto, що періодично випускає навіжені концепти і розробляє різні химерні мотоцикли, ще в минулому році представила ідею про літаючий пристрій. Цей мотоцикл-трансформер, що перетворюється зі «звичайного» байка в турбореактивний «квадрокоптер» отримав назву La Moto Volante і сьогодні вже можна сказати напевно – він вміє літати!

мотоцикл-реактивный квадрокоптер 2

Навіть компанії і видання, які спочатку скептично поставилися до цієї ідеї, тепер висловлюють явне захоплення. І вражає навіть не той факт, що мотоцикл змогли підняти в повітря, а саме механічна частина мотоцикла, який вміє їздити по дорозі і, потім, досить просто перебудовуватися в літальний апарат.

мотоцикл-реактивный квадрокоптер 3

Ідея виробника полягає в простоті зміни способу руху. Поки вам потрібно їхати по дорозі – ви використовуєте колеса, а як тільки у вас з’являється можливість або необхідність злетіти, ви звертаєте на будь-яку відповідну для цього ділянку, натискаєте спеціальну кнопку, і після 60 секунд прогріву двигуна і трансформації в літальний апарат, ви можете злітати .

мотоцикл-реактивный квадрокоптер 4

Реалізація проекту, якщо вдуматися – дуже вражає. Адже колеса повинні обертатися, мати привід, систему гальм, передні навіть будуть піддаватися управлінню. Разом з тим, замість осі у кожного колеса знаходиться значна реактивна турбіна, також в кожне з них вбудований парашут, для ситуацій, коли «щось пішло не так».

мотоцикл-реактивный квадрокоптер 5

На мотоциклі не видно ланцюга, тому поки точно невідомо, яким чином він призводить до руху колеса на дорозі. Може, це будуть електродвигуни. А що стосується реактивної складової – то відомо, що 4 двигуни, в які перетворюються колеса, повернувшись на 90 °, можуть вижимати до 240 кг тяги, що, цілком непогано, при вазі самого «мотоцикла» в 140 кг.

мотоцикл-реактивный квадрокоптер 6

Ряд випробувань було проведено в закритому приміщенні, з дистанційним управлінням. А потім, після успішного їх завершення, за кермо посадили дівчину-співробітницю компанії і перемістили стенд на відкритий простір, щоб максимально наблизитися до реальних умов. Поки що, успішне зависання зареєстровано на висоті 1 метр, що зафіксовано на відео. Компанія продовжить вдосконалення цього унікального пристрою і планує вже у жовтні представити його на виставці Gitex в Дубаї, з одночасним стартом попередніх замовлень на нього за ціною 496 тис. євро.

73446 0 cookie-check Трансформер мотоцикл-реактивний квадрокоптер випробуваний в дії

Читайте також:

Розваги по-голландськи – бої дронів зі значним призовим фондом
Розваги по-голландськи - бої дронів зі значним призовим фондом
23 Березня, 2019, 03:04 965 8
У Голландії, що так славиться любов’ю до екології де обирають електричні двигуни або навіть велосипеди замість двигунів внутрішнього згоряння, знайшли ще один спосіб застосування цих...
Смотреть результаты
Новий ігровий контролер від Google для власного сервісу Stadia
Новий ігровий контролер від Google для власного сервісу Stadia
У компанії Google існує безліч розробок, ведуться постійні дослідження та створюються нові проекти. Більшість з них секретні і про деякі ми навіть ніколи не дізнаємося,...
Смотреть результаты
Це круто: літаюча аудіосистема від Harman
Це круто: літаюча аудіосистема від Harman
Відмінна новина для шанувальників гарної музики! Бренд Harman International, відомий своїми шикарними аудіогаджетами, працює над унікальною новинкою – літаючою аудіосистемою. Очікується, що новинка стане справжнім...
Смотреть результаты