search
Підписатися

logo

Надпотужний переносний акумулятор від Huawei – зарядить навіть ноутбук

30 Березня, 2019, 11:49 10

У світі потужних процесорів, продуктивних відеочіпів, ненажерливих ігор і додатків, стає все складніше забезпечувати постійним зарядом акумулятори портативних пристроїв. Особливо це складно, тому що всі з них прагнуть бути тонше, легше і компактніше, впираючись в елементарну нестачу запасу енергії навіть на один повноцінний день. Єдиним можливим виходом для більшості з нас є універсальні батареї – так звані Power Bank, які можна носити з собою і при необхідності заряджати смартфони, годинник, окуляри, планшети та інші аксесуари. Однак, зі збільшенням ємності акумуляторів, виникла і друга проблема – швидкість зарядки. І, якщо мережевий зарядний пристрій часто може бути «швидкісним», то з портативними акумуляторами не завжди все так райдужно.

У компанії Huawei представили новий такий універсальний акумулятор, презентація якого пройшла разом з флагманським смартфоном, і це не збіг. Вся справа в тому, що новий Huawei P30 Pro підтримує неймовірно швидку зарядку свого акумулятора, ємністю 4200 мАг – ця технологія отримала назву SuperCharge 2.0. І, щоб мати можливість заряджати флагман з такою швидкістю не тільки від мережі, була випущена портативна батарея, ємністю 12000 мАг і потужністю зарядки до 40 Вт.

Сверхмощный переносной аккумулятор от Huawei 2

Даний Power Bank використовує дротовий спосіб зарядки будь-яких сумісних пристроїв і аксесуарів і може видавати потужність в 40 Вт, що дуже багато. Його літій-іонні акумулятори здатні працювати з дуже високими струмами, а, отже, можуть без ризику перегріву віддавати до 8А, при заряджанні того ж Huawei P30 Pro. Повністю дзеркальна ситуація відбувається і в самому смартфоні – в ньому встановлений аналогічний по типу акумулятор, тільки меншої ємності – він здатний швидко заряджатися, без перегріву.

Сверхмощный переносной аккумулятор от Huawei 3

Відповідно до заяв в Huawei, портативний акумулятор, в парі з P30 Pro, може зарядити смартфон лише за півгодини з 0 до 70% – для порівняння, при зарядці в 2А (10Вт) за цей час ви змогли б зарядити смартфон тільки на 26%. У той же час, не менш приємним фактом є можливість швидкого відновлення запасу енергії самим Power Bank. Тому як ємність в 12000 мАг могла б накопичувати енергію з мережі до п’яти з половиною годин, при стандартному способі зарядки в 2А. Зі швидким же зарядним пристроєм SuperCharge 2.0 зарядити саму портативну батарею буде можливо за 2 години і 14 хвилин.

Сверхмощный переносной аккумулятор от Huawei 4

Вага акумулятора складає всього лише 227 грамів, що досить мало для його можливостей. А серед інтерфейсів можна знайти як універсальний Type-C, який може як роздавати, так і отримувати енергію, так і стандартний USB.

Сверхмощный переносной аккумулятор от Huawei 5

Крім усього іншого, на презентації Huawei повідомили, що ця батарея сертифікована TÜV, а значить відноситься до дуже надійних і безпечних пристроїв. Що ж стосується її універсальності, то, відповідно до реклами, вона може впоратися навіть з підзарядкою ультрабука.

Вартість цього Power Bank становитиме близько 100 євро, а ось дата появи у продажу поки не названа.

74571 0 cookie-check Надпотужний переносний акумулятор від Huawei – зарядить навіть ноутбук

Читайте також:

Геймерський стіл від Xiaomi – з електроприводом
Геймерський стіл від Xiaomi - з електроприводом
30 Березня, 2019, 11:37 1484 9
Як і в більшості випадків, стосовно до розробок компанії Xiaomi можна сказати – «не можна просто так взяти і …» створити комп’ютерний стіл. Це банально,...
Смотреть результаты
Смартфони Galaxy A продовжують наступ – вийшов фаблет A70 – Блог Comfy
Смартфони Galaxy A продовжують наступ - вийшов фаблет A70 - Блог Comfy
Компанія Samsung ледь не щодня надає нову інформацію або анонс чергового смартфона. Потенційні покупці, лише тільки більш-менш усвідомивши і упорядкувавши інформацію про кожен, знову і...
Смотреть результаты
Без вирізів, чубчиків, крапель і отворів – новий Samsung Galaxy вже у квітні
Без вирізів, чубчиків, крапель і отворів - новий Samsung Galaxy вже у квітні
Нова лінійка смартфонів Samsung Galaxy A увірвалася на український ринок настільки раптово і яскраво, що більшість все ще вивчає останні моделі Galaxy A30 і Galaxy...
Смотреть результаты