search
Підписатися

logo

Євгенія Аратовська на COMFY Tea: принципи zero waste та усвідомлене споживання

29 Березня, 2019, 10:46 8

Євгенія Аратовська — засновник громадської організації «Україна без сміття». Євгенія відкрила першу в Україні сортувальну станцію і вчить українців свідомо ставитися до відходів і навколишнього середовища. На COMFY Tea Євгенія розповіла про небезпеку пластика та про принципи руху «нуль відходів».

Коли я почала сортувати сміття у себе вдома, це був квест.

Щоб почати сортувати сміття, дайте собі час: наприклад, протягом двох місяців поспостерігайте за тим, скільки ви продукуєте сміття, яку упаковку приносите додому з магазину. Для вкорінення звички потрібно 66 днів, а не три тижні.

У Тихому океані є великий сміттєвий острів — скупчення відходів, в якому понад сто мільйонів тонн сміття. 80% цього сміття приходить з наземних ділянок.

Засновник руху «нуль відходів» — Беа Джонсон. Сміття її сім’ї за рік вміщується в невелику скляну банку. Решта переробляється або використовується повторно.

Перший крок і найлегший крок до усвідомленого споживання — завести сумку або авоську для продуктів, щоб перестати брати великий пакет в магазині.

Наші виробництва купують папір або паперове сміття з інших країн десь на 55 мільйонів гривень щорічно. Саме тому, що ми не збираємо його в достатній кількості.

Унікальність станції No Waste Ukraine в тому, що вона працює в повному циклі: тут сміття приймається, сортується, пресується і в готовому вигляді відправляється компаніям на переробку.

Пакет розкладається до 100 років, поліпропілен — до 500 років. При цьому деякі види пластику хоч і розкладаються, але залишають після себе мікропластик, який потрапляє до ґрунтових вод, шкодить тваринам і людям.

Дякуємо Євгенії за візит!

86608 0 cookie-check Євгенія Аратовська на COMFY Tea: принципи zero waste та усвідомлене споживання

Читайте також:

Занурення в бізнес-модель лідера: візит DYB Ukraine в компанію COMFY
Занурення в бізнес-модель лідера: візит DYB Ukraine в компанію COMFY
01 Лютого, 2019, 12:00 1028 8
31 січня в COMFY відбувся бізнес-візит для власників бізнесу, які проходять навчання на програмі Advisory Board в шведському проекті DYB | Develop Your Business. Про...
Смотреть результаты
Компанія COMFY — найефективніший рекламодавець України
Компанія COMFY — найефективніший рекламодавець України
13 грудня відбулася дванадцята церемонія нагородження Effie Awards Ukraine 2017. Компанія COMFY відзначена золотою нагородою в категорії «E-Commerce» за рекламну кампанію про редизайн сайту comfy.ua...
Смотреть результаты
Коли потрібна супершвидкість: експрес-доставка від Comfy!
Коли потрібна супершвидкість: експрес-доставка від Comfy!
Місія: встигнути за 180 хвилин. Думаєте, що це звучить як назва якогось голлівудського бойовика з супергероями або спецагентами, які в черговий раз рятують світ? А...
Смотреть результаты