search
Підписатися

logo

Сергій Гулейков на COMFY Tea: Чим турист відрізняється від мандрівника?

05 Квітня, 2019, 10:27 7

4 квітня на COMFY Tea завітав Сергій Гулейков — продюсер проекту «Орел і решка». Сергій відвідав з проектом і самостійно більше 60 країн. Розмовляли про те, як подорожувати ефективно і отримувати максимум вражень в поїздках.

Чим відрізняється Туризм від Подорожі? Подорож — це коли ти ходиш не тільки з готелю на пляж і назад, а й виходиш погуляти за туристичні маршрути.

Вихід за туристичні маршрути — це:

  • місцевий колорит;
  • кухня (смачніше і дешевше не в топ-місцях і не там, де англомовне меню, а там, де відпочивають місцеві. Якщо ти не знаєш мови — дивишся, що їдять за сусідніми столиками, якщо люди задоволені — показуєш, що хочеш те ж, що і у них);
  • ефект несподіванки.

Менше плануй, більше спонтанності. А то не вийде здивуватися. Для хороших вражень шкідливо читати коментарі в інтернеті і дуже готуватися до поїздки.

Сприймай час з позиції оптиміста. Половина вільного дня — це не «вже кінець дня, пора готуватися на роботу і відпочивати», а можливість погуляти і дізнатися щось нове!

Спілкуйся з місцевими жителями. Найчастіше ми їм набагато цікавіше, ніж вони нам. Не знаєш мови — використовуй Google Translate.

Куди поїхати відпочивати?

  1. Марокко — потрапите в казку «1000 і 1 ніч». Тільки їхати в місто Фес, а не в Марракеш.
  2. Каліфорнія — дорожче, але дуже круто.
  3. Нова Зеландія — це шалено і круто. Тут дуже красиво і дуже дорого. Їхати мінімум на 3 тижні.

Про сувеніри. Не женіться за магнітами. Беріть з собою речі, які тобі стануть дороги емоційно. У мене це гирька, якій бабуся при дорозі все життя зважувала і продавала тонни рису. Або старовинний ніж, який викупив у продавця кавунів. Або гайковий ключ, який знайшов на дорозі в Північній Кореї.

І так, золота карта існує, але на неї все одно не можна купити літак.

 

86594 0 cookie-check Сергій Гулейков на COMFY Tea: Чим турист відрізняється від мандрівника?

Читайте також:

Євгенія Аратовська на COMFY Tea: принципи zero waste та усвідомлене споживання
Євгенія Аратовська на COMFY Tea: принципи zero waste та усвідомлене споживання
29 Березня, 2019, 10:46 706 8
Євгенія Аратовська — засновник громадської організації «Україна без сміття». Євгенія відкрила першу в Україні сортувальну станцію і вчить українців свідомо ставитися до відходів і навколишнього...
Смотреть результаты
Занурення в бізнес-модель лідера: візит DYB Ukraine в компанію COMFY
Занурення в бізнес-модель лідера: візит DYB Ukraine в компанію COMFY
31 січня в COMFY відбувся бізнес-візит для власників бізнесу, які проходять навчання на програмі Advisory Board в шведському проекті DYB | Develop Your Business. Про...
Смотреть результаты
Компанія COMFY — найефективніший рекламодавець України
Компанія COMFY — найефективніший рекламодавець України
13 грудня відбулася дванадцята церемонія нагородження Effie Awards Ukraine 2017. Компанія COMFY відзначена золотою нагородою в категорії «E-Commerce» за рекламну кампанію про редизайн сайту comfy.ua...
Смотреть результаты