search
Підписатися

logo

Геймерський стіл від Xiaomi – з електроприводом

30 Березня, 2019, 11:37 9

Як і в більшості випадків, стосовно до розробок компанії Xiaomi можна сказати – «не можна просто так взяти і …» створити комп’ютерний стіл. Це банально, це не оригінально і позбавлене сенсу. Xiaomi і всі її компанії-партнери позиціонуються як інноваційні, сучасні, і в черговий раз їм «винаходити велосипед» абсолютно не личить. Так чого ж слід очікувати від нового геймерского комп’ютерного столу? Правильно, панелі управління і електроприводів, для його регулювання!

Геймерский стол от Xiaomi 2

Компанія Loctek, яка виступає розробником даного продукту, позиціонує новий стіл як найбільш підходящий для кіберспортсменів. Основною його перевагою є можливість змінювати висоту робочої поверхні до такої міри, що за ним буде зручно працювати навіть стоячи.

Цю функціональність столу дають кілька електродвигунів, які розташовані в ніжках і можуть синхронно переміщати поверхню столу зі швидкістю цілих 2,5 см / сек. До слова – це досить швидко, не встигнете ви зручно всістися на стілець, як стіл вже прийме необхідне положення.

Геймерский стол от Xiaomi 3

Що ж стосується будь-яких смарт-функцій, то тут їх, можна сказати, немає. У столі, звичайно ж, є якийсь чіп, який, як заявлено, має інтелектуальні функції, для забезпечення синхронної роботи, пам’яті пристрою та інших можливостей, але на цьому вся «магія» і закінчується. Однак, навіть можливість «на льоту» підлаштовувати комфортне положення і навіть зберігати три положення столу в пам’яті є вже ключовими виграшними фішками цього пристрою, тільки заради яких його можуть почати купувати геймери, і не тільки.

Адже зробити регульований стіл, механічний або з електроприводом, це половина справи. Основний комфорт же досягається за рахунок збереження «звичних» для власника положень, коли він, годинами попрацювавши за ним і налаштувавши все, може бути впевнений, що завжди зможе повернутися до цього ж положення натисненням лише однієї кнопки.

Геймерский стол от Xiaomi 4

Конструкція корпусу геймерского столу Xiaomi гідна похвали – міцна сталь, регулювання висоти підйому від 71 до 112 см, покриття стільниці «під карбон». Також він витримує навантаження до 70 кг, чого вистачить для будь-якого геймерского обладнання і навантаження від використання. Ціна даного пристрою – 270 доларів США.

74569 0 cookie-check Геймерський стіл від Xiaomi – з електроприводом

Читайте також:

Смартфони Galaxy A продовжують наступ – вийшов фаблет A70 – Блог Comfy
Смартфони Galaxy A продовжують наступ - вийшов фаблет A70 - Блог Comfy
26 Березня, 2019, 10:39 732 9
Компанія Samsung ледь не щодня надає нову інформацію або анонс чергового смартфона. Потенційні покупці, лише тільки більш-менш усвідомивши і упорядкувавши інформацію про кожен, знову і...
Смотреть результаты
Без вирізів, чубчиків, крапель і отворів – новий Samsung Galaxy вже у квітні
Без вирізів, чубчиків, крапель і отворів - новий Samsung Galaxy вже у квітні
Нова лінійка смартфонів Samsung Galaxy A увірвалася на український ринок настільки раптово і яскраво, що більшість все ще вивчає останні моделі Galaxy A30 і Galaxy...
Смотреть результаты
Трансформер мотоцикл-реактивний квадрокоптер випробуваний в дії
Трансформер мотоцикл-реактивний квадрокоптер випробуваний в дії
Французька компанія Lazareth Auto-Moto, що періодично випускає навіжені концепти і розробляє різні химерні мотоцикли, ще в минулому році представила ідею про літаючий пристрій. Цей мотоцикл-трансформер,...
Смотреть результаты