search
Підписатися

logo

Новий ігровий контролер від Google для власного сервісу Stadia

23 Березня, 2019, 02:53 10

У компанії Google існує безліч розробок, ведуться постійні дослідження та створюються нові проекти. Більшість з них секретні і про деякі ми навіть ніколи не дізнаємося, через невиправдані очікування від їх реалізації. Однак, один незвичайний і багатообіцяючий сервіс, який розроблений компанією, а разом з ним і спеціальний ігровий контролер, ми сьогодні побачимо.

игровой контроллер от Google 2

Зовсім незвичайний і ризикований, але від цього ще більш цікавий проект свого бачення майбутнього ігор запропонували в Google – хмарний сервіс з цілою віртуальною ігровою платформою, де з «реально існуючих» фізичних пристроїв у вас буде тільки ігровий контролер. Сервіс отримав назву Stadia і, передбачається, що при бажанні пограти в гру, користувач буде просто заходити в аккаунт і грати.

В якому режимі буде працювати ця система – трансляція даних онлайн, або скачування на якийсь носій і запуск з нього не ясно. Останній передбачає наявність якихось ігрових потужностей, що вже схоже на звичайну ігрову консоль, так що швидше за все весь рендеринг буде відбуватися за допомогою хмарного сервісу і ви, в режимі реального часу, будете грати через інтернет.

игровой контроллер от Google 3

Деталі нам поки невідомі, проте в Google представили сам ігровий контролер, який можна було помацати на презентації. За відгуками, він дуже зручний, в ньому є елементи, схожі на ті, що є у Xbox One S і щось від DualShok 4, що у PlayStation. Він буде мати USB Type-C, гніздо для гарнітури, клавішу для Асистента-Google. І ще кілька клавіш для налаштування. Може, така схожість з конкурентними моделями частково пов’язана з минулими посадами віце-президента Google Філа Харрісона, який встиг попрацювати і в Sony, і в підрозділі Xbox.

Поки ж ідея використання сервісу цікава, але до кінця незрозуміла, особливо в ключі ігор, в яких важлива кожна мілісекунда і навіть найменший пінг мережі може зіграти злий жарт з геймером. Залишається лише чекати, поки в Google розкажуть щось нове і більш докладно про цю концепцію і, особливо, її реалізацію.

73442 0 cookie-check Новий ігровий контролер від Google для власного сервісу Stadia

Читайте також:

Це круто: літаюча аудіосистема від Harman
Це круто: літаюча аудіосистема від Harman
14 Березня, 2019, 10:36 682 11
Відмінна новина для шанувальників гарної музики! Бренд Harman International, відомий своїми шикарними аудіогаджетами, працює над унікальною новинкою – літаючою аудіосистемою. Очікується, що новинка стане справжнім...
Смотреть результаты
У Китаї відкрили роботизований готель – все зав’язано на розпізнаванні обличь
У Китаї відкрили роботизований готель - все зав'язано на розпізнаванні обличь
Корпорація Alibaba відкрила в Ханчжоу, Китай, унікальний готель Flyzoo – перший готельний комплекс, в якому всім керують роботи. Систему безпеки і обслуговування в Flyzoo забезпечують...
Смотреть результаты
Лікарі зможуть друкувати нову шкіру прямо на ранах
Лікарі зможуть друкувати нову шкіру прямо на ранах
Американські вчені повідомляють про черговий прорив – вони змогли створити унікальний біопринтер, який вміє друкувати нову шкіру прямо на поверхні рани, повідомляє видання Nature’s Scientific...
Смотреть результаты