search
Підписатися

logo

Вілл Сміт, Гай Річі і пісні Діснея – що у них спільного?

13 Березня, 2019, 11:31 8

Унікальність майбутньої події, а саме прем’єра фільму-екранізації «Аладдін» компанії Дісней, в якому Уілл Сміт зіграє головну роль Джина, полягає в незвичайному поєднанні акторів, режисера і кіностудії. Виною всьому стереотипи, які склалися у глядачів, і при згадці імені Уілла Сміта всі очікують деяке сполучення бойовика, трилера, фантастичного екшна або навіть драми, але ніяк не екранізації Діснея. Яке ж буде здивування, коли непідготовлений глядач дізнається, що режисером цієї музичної казки виступає Гай Річі ?! Так, той самий, який створив «Револьвер», «Карти, гроші, два стволи», «Шерлок Холмс» з Дауні молодшим і ще багато інших знаменитих, але ніяк не «пісенних» фільмів.

Экранизация Алладина 2

Коли ж цей когнітивний дисонанс вщухне в голові і наш мозок стане усвідомлювати реальність того, що відбувається, то можна буде розібратися, що даний акторсько-режисерський склад – це спроба кіностудії Дісней зробити зі звичайної екранізації щось зовсім неповторне і, в той же час, зберегти романтичність і мелодійність властиві їм. Саме розглядаючи те, що відбувається в цьому ключі, можна змиритися з цією кінопрем’єрою і навіть навпаки – з нетерпінням чекати виходу цього незвичайного симбіозу пісень про кохання, гумору від Уїлла Сміта і неймовірних бійок від Гая Річі. До речі, останній задіяний в кінопостановці не тільки як режисер, а й як один зі сценаристів, так що свій внесок в створення незабутнього екшна він зробить, будьте впевнені.

Экранизация Алладина 3

Що ж стосується самого фільму, то він не повинен зазнати будь-яких змін щодо мультиплікаційної версії 1992 року і його сюжет повністю відповідає давно знайомій нам історії про бідняка з міста Агроба, принцесу Жасмін, злісного візира Джафара і справжнього Джина.

У мережі, до слова сказати, ходило безліч жартів і навіть мемів, після першого тізера Аладдіна, де Уілл Сміт майже завжди був «синім». Але після випуску повного офіційного трейлера глядачі можуть помітити, що Джин не завжди синій і це значно краще сприйнялося світовою громадськістю. Також, збережені оригінальні пісні, ключові моменти і фрази, і, звичайно ж, додані запаморочливі ефекти.

У будь-якому випадку, фільм обіцяє бути дуже цікавим для будь-якого віку і будь-яких переваг – в ньому будуть і вибухи, і магія, і неймовірні трюки з руйнуваннями, що чергуються з безперервною любовною лінією, які чергуються зі знаменитими музичними вставками. Ми чекаємо, що це буде відмінний фільм для всієї родини, а його прем’єра запланована вже скоро – на 23 травня 2019, в усіх кінотеатрах країни.

72385 0 cookie-check Вілл Сміт, Гай Річі і пісні Діснея – що у них спільного?

Читайте також:

Світ відзначає 30 років інтернету
Світ відзначає 30 років інтернету
13 Березня, 2019, 11:13 714 4
Офіційним «днем народження» інтернету вважається 12 березня 1989 року. Саме в цей день англійський вчений Тім Бернерс-Лі, який працював на той час в ЦЕРН, здійснив...
Смотреть результаты
25 березня відбудеться презентація продуктів Apple
25 березня відбудеться презентація продуктів Apple
Буквально тільки вчора ми міркували про дату весняної презентації Apple і перспективи її перенесення на літо. І, по тому лише день, з’явилася інформація про офіційну...
Смотреть результаты
Android 10 – скоро і у вашому смартфоні
Android 10 - скоро і у вашому смартфоні
Весна 2019 дуже багата подіями в світі гаджетів і технологій. І, не встигла закінчитися виставка MWC 2019, як тут же посипалися численні дати анонсів нових...
Смотреть результаты