search
Підписатися

logo

Samsung представить телевізор без мережевого кабелю

11 Березня, 2019, 11:04 11

Компанія Samsung завжди прагне дивувати своїх фанатів і підкорювати серця нових клієнтів. Широка публіка не обійшла стороною їх нову заявку на незвичайний патент і голландське видання LetsGoDigital знайшло заявку, в якій йдеться про телевізор без мережевого кабелю.

Телевизор Samsung без сетевого кабеля 2

Така заява, з одного боку, може здатися фантастичною, так як всі ми розуміємо, що енергія не може братися з нізвідки, а вона дуже навіть необхідна для підсвічування екрану, роботи динаміків і всіх внутрішніх компонентів. Але нам досить згадати спосіб зарядки деяких телефонів, які вже зараз активно продаються і все стане більш-менш зрозуміло.

Індукційна технологія

В цілому, концепція бездротової передачі енергії стала активно вивчатися ще з часів Тесли, а це 100 років тому. І на даний момент було розроблено безліч способів це здійснити. Ті ж бездротові зарядні пристрої активно застосовуються для підзарядки смартфонів, електричних зубних щіток та багатьох інших пристроїв. Індукційна технологія передачі енергії застосовується, і дуже успішно, в сфері приготування їжі – так, так, це ті самі індукційні варильні поверхні. Навіть мікрохвильова піч, почасти, працює в одній з різновидів бездротової передачі енергії, лише використовуючи мікрохвилі, а не електростатичну індукцію.

Як би там не було, поки не ясно, яким саме чином це стане здійснювати Samsung і наскільки це вийде за межі лабораторії. Адже головне питання – це відстань від передавача енергії, до його приймача – телевізора, в нашому випадку. І з досвіду використання тих же бездротових зарядних пристроїв і навіть індукційних варильних поверхонь ми знаємо, що це найкращим чином працює при безпосередній близькості обох компонентів. Передача ж енергії «по повітрю» на великі відстані пов’язана з низкою складнощів, але це не означає, що в цьому є щось недосяжне.

У будь-якому випадку, компанії, з таким ентузіазмом і бюджетом як Samsung цілком може бути під силу реалізувати цей проект і, хто знає – можливо в 2020 році вже новим трендом стане відмовлятися від дротів в наших побутових приладах.

72000 0 cookie-check Samsung представить телевізор без мережевого кабелю

Читайте також:

Huawei презентує дві модифікації смарт-годинника Watch GT
Huawei презентує дві модифікації смарт-годинника Watch GT
11 Березня, 2019, 10:48 619 10
Судячи з останніх даних, імовірно, компанія Huawei збирається представити крім нового флагмана P30 Pro ще й дві модифікації смарт-годинника Watch GT. Світу їх представлять на...
Смотреть результаты
Нові моделі iPad можуть представити вже навесні – чого чекати?
Нові моделі iPad можуть представити вже навесні - чого чекати?
Весняна презентація Apple, що вже стала майже традиційною, обіцяє принести в цьому році новинки в світі планшетів. Незважаючи на те, що Apple, часом, робила ставку...
Смотреть результаты
Новим автомобілем від Tesla стане кросовер
Новим автомобілем від Tesla стане кросовер
Компанія Tesla продовжує свою експансію на ринку автомобілів, де поки ще «правлять» двигуни внутрішнього згоряння. І, після недавнього здешевлення своєї останньої Model 3, в компанії...
Смотреть результаты