search
Підписатися

logo

Хто є хто в майбутньому релізі гри Borderlands 3

05 Квітня, 2019, 09:30 9

Продовжуючи серію шутерів, остання частина якого, Borderlands 2, вийшла в далекому 2012 році, студія Gearbox Software підготувала до випуску наступну частину – Borderlands 3. Випустивши вже другий офіційний трейлер і, розкривши дату офіційного початку продажів, студія розробника також познайомила нас з персонажами в грі. Їх буде чотири і кожен буде відрізнятися своїми унікальними здібностями і вміннями. Гравцеві можна буде вибрати одного з них, щоб найкращим чином проявити себе в незвичайному ігровому проекті Borderlands 3.

Moze

предстоящий релиз игры Borderlands 3 2

Цей персонаж представляє з себе дівчину-стрілка, яка має в своєму «арсеналі» робота-громилу, який мило іменується Iron Bear і здатного перетворити противника в решето від куль або ж буквально затоптати його.

Amara

Цього персонажа можна порівняти з амазонкою або сиреною, яка, крім власної сили, користується особливими магічними кулаками з ефіру. Вони стануть відмінним доповненням в будь-якій битві і допоможуть здобути перемогу в ближньому бою.

FL4R

Провідною здібністю цього персонажа є вміння підпорядковувати і давати команди будь-якій навколишній фауні. Тварини, птахи та інші представники навколишнього світу стануть на його бік, захищаючи і нападаючи на ворога, поки FL4R розправляється з ним з кулемета.

Zane

предстоящий релиз игры Borderlands 3 5

Сила цього ігрового героя полягає в технологічних штуках і гаджетах – за допомогою них він створює справжній хаос і руйнування. Звичайно ж, не гребує він, при цьому, і старими добрими гвинтівками, і кулеметами. Ніякі тварини при цьому не страждають J.

Близнюки-лиходії

предстоящий релиз игры Borderlands 3 5а

В якості головного противника в Borderlands 3 виступають близнюки Каліпсо – вони будуть створювати бандитські угруповання і намагатися захопити владу у всьому всесвіті, крім світу Пандори. Всіх гравців чекає захоплююча подорож в інші світи, сутички з неймовірними противниками і ворожим оточенням. Грати можна буде не тільки одному, але й в кооперативному режимі, що значно веселіше.

Переваги різних видань

Дата виходу вже показана в самому трейлері – це 13 вересня цього року і вийде Borderlands 3 для PC, Xbox One, а також PlayStation 4. Що ж стосується видань, то всім, хто попередньо замовить Deluxe – дадуть додатковий досвід і костюми, а у версії Super Deluxe ще й квиток-пропуск на чотири DLC, які з’являться у грі пізніше.

75070 0 cookie-check Хто є хто в майбутньому релізі гри Borderlands 3

Читайте також:

Тепер Google Асистент отримає голоси знаменитостей
Тепер Google Асистент отримає голоси знаменитостей
05 Квітня, 2019, 09:06 766 10
Щоб не винаходити якісь особливі штучні голоси і відразу залучити безліч фанатів, компанія Google вирішила скористатися наявною популярністю зірок Голлівуду. Ідея в тому, щоб світові...
Смотреть результаты
День народження – сьогодні мобільному телефону виповнилося 45 років
День народження - сьогодні мобільному телефону виповнилося 45 років
Майже місяць тому звичайний, за сьогоднішніми мірками, дротовий телефон відзначав свій 143-й день народження. Тоді, у 1876 році, його винахід прирівнювався до дива і став...
Смотреть результаты
HBO запустив власну онлайн-гру по Game of Thrones. Все, що потрібно про неї знати
HBO запустив власну онлайн-гру по Game of Thrones. Все, що потрібно про неї знати
Відмінна новина для фанатів «Ігри престолів» – канал HBO разом зі студією Yoozoo Games запустив тематичну онлайн-гру про світ льоду і полум’я. Браузерна стратегія пропонує...
Смотреть результаты