search
Підписатися

logo

Game of Thrones: 10 подій, які повинні відбутися до закінчення серіалу «Гра престолів»

09 Квітня, 2019, 10:44 9

Ось уже два роки світ, затамувавши подих, чекає розв’язки одного з найяскравіших, найулюбленіших глядачами серіалів – кіносаги Game of Thrones. З огляду на те, що Джордж Мартін, автор книги, по якій створено цей фантастичний серіал, ще так і не закінчив свою літературну серію, ніхто з глядачів (та й читачів теж) до сих пір не знає, що чекає світ Вестероса у фіналі, і хто ж сяде, в кінці кінців, на цей проклятий Залізний Трон. Невідомі і кандидати на вибування. Але оскільки Джордж Мартін явно має схильність до кардинальної і часто хворобливої для фанатів чистки рядів своїх персонажів, то виживуть, швидше за все, лише деякі герої саги.

Железный Трон

Але дата виходу восьмого сезону «Престолів» наближається (нагадаємо, що перша серія в оригінальній озвучці з’явиться вже 14 квітня цього року), так що вже скоро ми зможемо дізнатися розгадку всіх інтриг серіалу. Ну або, принаймні, ми на це сподіваємося 🙂

Загляньте сюди: Лід, полум’я та слізки фанатів – що чекає нас у восьмому сезоні Game of Thrones?

Таємниці та інтриги серіалу

Ось за що Game of Thrones люблять мільйони фанатів, так це за величезну кількість головоломок і таємниць. Автори «Ігри престолів» підкинули нам безліч вільних кінців в сюжетних лініях, тонкі (і не дуже) натяки, пророцтва і секрети, які просто не можна залишити нерозкритими.

Хтось із фанатів щиро вболіває за сімейство Старків, хтось симпатизує Ланністерам, а хтось мріє про щасливе возз’єднання своїх улюблених персонажів у фіналі серіалу, але передбачити, що нас чекає насправді, дуже складно. А з огляду на тенденцію несподіваних поворотів сюжету, можна чекати чого завгодно – навіть повної перемоги армії Білих Ходоків.

Ну а поки таймер цокає, відраховуючи час, що залишився до старту нового сезону, ми підготували для вас десятку найцікавіших подій і поворотів сюжету, які так чи інакше повинні відбутися до закінчення серіалу. І якщо ці інтриги залишаться нерозкритими, то навіть складно собі уявити реакцію розчарованих фанатів, які не отримали довгоочікуваної відгадки!

На чому дивитися «Гру престолів»: Супер надійні і продуктивні – ТОП-10 найкрутіших моделей ноутбуків Dell!

Сюжет Престолов

  1. Джону потрібно дізнатися, хто він

Таке відчуття, що фанати «Ігри престолів» завжди знали справжнє походження Джона Сноу, хіба що не з самого початку серіалу запідозривши, що він точно не син Неда Старка. І в сьомому сезоні Game of Thrones нам нарешті таки остаточно підтвердили, що Джон відноситься до роду Старків не по батькові, а по матері, а його справжній татко – драконів принц Рейгар Таргарієн. Відкриті подробиці не тільки повністю спростували спочатку озвучену версію про віроломне викрадення Ліан Старк знахабнілим сином Божевільного Короля, але й розповіли нам зворушливу і дуже сумну історію кохання між молодим драконом і юною дочкою Півночі.

Найімовірніше, що закохані просто намагалися сховатися, коли Ліан дізналася про свою вагітність, щоб зберегти своє крихке щастя. Але в підсумку їх зв’язок, який був, до речі, абсолютно законним, як з’ясувалося в кінці сьомого сезону, і став причиною кривавої війни, падіння королівського роду Таргарієнів і серйозних втрат в правлячих домах інших королівств. Так, можна навіть сказати, що саме існування Джона Сноу є причиною звергнення Таргарієнів.

Джон Сноу

Про своє королівське походження і наявні права на Залізний Трон Джон з великою ймовірністю дізнається буквально в перших серіях восьмого сезону – він дуже близько спілкується з людьми, які володіють цією інформацією, а зустрітися з ними він повинен чи не в першій же серії. Тут, до речі, є цікавий момент, що стосується любовної лінії. Як ви думаєте, що він буде робити, коли дізнається, що його нова пасія (і чергова потенційна матуся в GOT) – його ж рідна тітка? 🙂

  1. Нам потрібна правда про валонкара з пророцтва

Всі фанати пам’ятають історію про пророкування Меггі Жаби, яке та дала юній Серсеї Ланністер. І всі задаються питанням про те, хто ж з братів Ланністерів виконає останню частину цього пророцтва. І якщо автори серіалу не приготували для нас чергового сюрпризу з раптовою появою  неврахованого Ланністера, то кандидатів на роль валонкара (це слово перекладається з валірійского як «молодший брат») начебто всього два – Тіріон і Джеймі.

Валонкар

Сама Серсея все життя була впевнена, що підступно покушатися на її «бліду шию» може тільки її наймолодший і нелюбимий брат – Тіріон. Цей варіант здавався досить імовірним і глядачам, оскільки ставлення лорда-карлика до своєї царственої сестри ніколи не було особливо трепетним, та й конфлікти між ними відбувалися постійно. Про Джеймі, який, до речі, теж є молодшим братом Серсеї, такого подумати ніхто і не міг – між ними завжди панувало глибоке взаєморозуміння.

Але тепер, коли королева повністю «пішла у відрив», стало ясно, що Джеймі  прозрів почав в ній сумніватися, тому цілком можливо, що саме про валонкара Джеймі попереджала Серсею Меггі Жаба. Не варто говорити, що виконання цієї частини пророцтва з інтересом чекають дуже багато фанатів.

Правда, є ще фанатська теорія про те, що валонкаром може виявитися і Пес – він же теж молодший брат у своїй родині. Та й руки у нього сильні 🙂

  1. Бран повинен помститися Джеймі

Ще в першому сезоні Джеймі без особливих проблем і переживань виштовхнув маленького Брана Старка з вікна вежі через те, що дитина побачила їх з сестрою «родинне спілкування». В результаті польоту і невдалої спроби добивання хлопчик хоч і вижив, але на все життя залишився паралізованим, тому було б дивно, якби Бран не хотів помститися Джеймі за своє покалічене життя і криваві гоніння всього роду Старків з боку інших Ланністерів.

Бран

Так що тепер, коли Джеймі направляється у Вінтерфелл, у юного триокого ворона нарешті з’явиться можливість поквитатися з людиною, яка так багато відняла і у нього, і у всієї родини північних лордів. Хоча в реальності може і не станеться ніякої помсти – після всіх містичних змін, які відбулися з молодим Старком, в його свідомості залишилося значно менше людського, тому деякі його вчинки і рішення складно пояснити звичною логікою. Хто знає, раптом Бран навіть подякує Джеймі за те, що той свого часу допоміг хлопчику стати вороном?

  1. Аря і Джендрі знову знайдуть один одного

Було дуже сумно дивитися на те, як засмутилася Ар’я, коли Джендрі вирішив приєднатися до «Братства без прапорів». І як вона намагалася відстояти його перед Мелісандрою, що купила у «братів» королівського бастарда за два мішки золота – дівчинка і так втратила багатьох близьких людей за своє коротке життя, і втрата ще одного друга стала для неї трагедією.

Тому, коли Джендрі з’явився в сьомому сезоні і приєднався до Джона Сноу, фанати сподівалися, що в їх спілкуванні якимось чином підніметься питання про Ар’ю, і щось в історії їх спілкування зрушиться з мертвої точки. Але на жаль, цей момент так і не настав. Тільки це зовсім не означає, що такого розвитку сюжету можна вже не чекати – шанс на те, що у Вінтерфелле Джендрі все ж знайде родину, про яку йому говорила Ар’я, все ще залишається.

Арья и Джендри

  1. Хоча б один дракон повинен вижити

Наші серця виявилися просто розбиті, коли один з трьох улюблених драконів Дейнеріс перетворився в гігантського віхта. І тепер, коли армія білих ходоків поповнилася крижаним драконом-зомбі, шанси на виживання у інших двох крилатих ящерів, будемо чесні, істотно знизилися.

Деякі фанати впевнені, що всі дракони Дейнеріс загинуть до кінця сезону. Але такий розклад точно остаточно зломить маленьку драконову володарку – всі пам’ятають, як відчайдушно вона боролася в спробі врятувати Візеріона і як важко оплакувала його втрату, тому загибель останніх двох драконів може просто позбавити її бажання жити. Так що нам дуже хочеться вірити, що хоча б один з крилатих дітей Матері Драконів все ж виживе, щоб Дейнеріс було заради кого залишатися в цьому світі.

Ледяной дракон

  1. Аря і Пес повинні знову зустрітися

Відносини Пса і Ар’ї були складними. Зрештою, в гонитві за викупом він намагався відбуксирувати її кудись проти волі. Але ясно, що при всій своїй суворості і брутальності Пес все ж дбав про неї так, як умів. Просто згадайте, як він зрадів, коли Брієнна повідомила, що Ар’я все ще жива і здорова!

Складно передбачити, чи змінилося його ставлення до Ар’ї після того, як та залишила його, пораненого, вмирати на самоті – логіка і цінності у Пса завжди були досить нестандартними. Але він точно не залишиться байдужим. Так що чекаємо цієї епічної зустрічі, під час якої або вони прийдуть до повного взаєморозуміння, або Ар’я продемонструє недобитому Псові свої нові вбивчі навички.

Арья и Пес

  1. Теону потрібно спокутування

Якщо в першому сезоні Теон був справжнім головним болем для оточуючих, то після всього того, з чим йому довелося зіткнутися в полоні у Рамсі, навіть категорично налаштовані глядачі щиро йому співчували. Зміни, які відбулися з Теоном після звільнення, його ставлення до сестри і старанні спроби знову навчитися бути мужнім викликали повагу і надію, що нехай з часом, але щось в його житті все ж трохи налагодиться. Тільки ось ганебна втеча з захопленого людьми Еурона Грейджоя корабля стала причиною нового розчарування в Теоні у фанатів.

Теон

І тепер, коли він зміг все ж перебороти свої страхи і почав щось робити для порятунку Яри, глядачі чекають щасливого фіналу цієї сюжетної лінії. Було б дуже здорово, якби Теон зміг пройти цей свій шлях спокути, врятувати Яру і покарати  дядька.

3 Джеймі і Брієнні потрібно знайти один одного

Шанувальники серіалу сподівалися, що з тих іскор, які летіли між Джеймі і Брієнною в шостому сезоні, щось та з’явиться. Навіть сам Микола Костер-Вальдано, який зіграв роль Джеймі, потім говорив в інтерв’ю, що між його героєм і Брієнною є почуття, але вони так і не змогли усвідомити і прийняти те, що відчувають один до одного.

То ж фанати серіалу дуже чекають від восьмого сезону Game of Thrones нового витка їх відносин. З того, що зараз відомо про сюжет, вже ясно, що Джеймі і Брієнні доведеться битися пліч-о-пліч, а там хто знає, чим це все закінчиться. Сестра хорошо, а Брієнна краще.

Бриенна

2 Нам потрібно дізнатися про долю Мелісандри

Мелісандра помилялася багато в чому. Чого варта тільки вимога спалити Ширен Баратеон для здобуття прихильності Владики Світу – одне з найжахливіших і безглуздих її рішень. Вона помилково тлумачила божественні бачення, через що вела людей по хибному шляху. Не змогла Мелісандра правильно визначити і «обіцяного принца», яким довгий час вважала Станніса Баратеона.

Мелисандра

І якщо багато фанатів з інтересом чекають розгадки особистості того самого «принца», то нам дуже цікаво, що трапиться з самою жрицею. Сама Мелісандра говорила, що їй судилося загинути в Вестеросі, але, як показує практика, не всі передбачення цієї вогненної жриці збуваються, то ж чекаємо.

  1. Хтось повинен перемогти Короля Ночі

Такий фінал, в принципі, очевидний, але «Гра престолів» не була б «Грою престолів», якби в ній все йшло так, як вгадується. А якщо додати до цього нездорову тягу Джорджа Мартіна до несподіваних поворотів сюжету і особливо до раптових вилучень ключових фігур з ігрового поля, то чекати можна абсолютно всього.

Король Ночи

То ж, якщо Король Ночі все ж захопить Сім Королівств і з комфортом влаштується на Залізному Троні, підклавши під свій філей м’яку подушечку, можна не сильно й дивуватися. Битва між людьми і армією нежиті відбудеться в будь-якому випадку, але ось передбачити фінал дійсно непросто. Хоча сподіватися на хоч якийсь хеппі-енд все ж можна. теоретично 🙂

Любите серіали? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, і ви не пропустите нічого цікавого по цій темі. З нами не нудно! 😉

75223 0 cookie-check Game of Thrones: 10 подій, які повинні відбутися до закінчення серіалу «Гра престолів»

Читайте також:

The Outer Worlds – шматочок постапа для фанатів фолича. Нова гра від розробників Fallout: New Vegas
The Outer Worlds - шматочок постапа для фанатів фолича. Нова гра від розробників Fallout: New Vegas
08 Квітня, 2019, 10:21 998 6
Що таке The Outer Worlds? Якщо взяти одну частину шутера, дві частини класичного RPG, додати сюди ностальгічний настрій, навіяний старим добрим Fallout, і полити отриману...
Смотреть результаты
Великдень-2019: 6 крутих ідей декору великодніх яєць
Великдень-2019: 6 крутих ідей декору великодніх яєць
Великдень вже зовсім скоро. Пора подумати над тим, як прикрашати великодні яйця, святковий стіл і свій будинок. Тримайте креативні ідеї для натхнення. Підписуйтесь на наш...
Смотреть результаты
Хумус: найсмачніші експерименти
Хумус: найсмачніші експерименти
І враження. І ви знаєте, на цей раз хумус – основа східної кухні – постав у зовсім несподіваних інтерпретаціях. Було дуже смачно! Підписуйтесь на наш...
Смотреть результаты