search
Підписатися

logo

9 кращих програм для здоров’я та фітнесу

28 Березня, 2017, 09:36 10

9 найпопулярніших і затребуваних додатків на смартфон для заняття спортом і фітнесом, про які Ви, можливо, ще не знали.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. # 9 Фітнес і бодібілдинг
  2. # 8 Google Fit – фітнес-трекер
  3. # 7 Workout Trainer
  4. # 6 Runtastic – Біг і фітнес
  5. # 5 Endomondo – Біг, велоспорт, ходьба
  6. # 4 Strava – Біг і велоспорт
  7. # 3 Фітнес-план 30 днів
  8. # 2 MyFitnessPal – лічильник калорій
  9. # 1 S Health

Здоровий і активний спосіб життя нині в моді. Все більше людей відвідують фітнес-клуби, тренажерні зали або просто здійснюють регулярні прогулянки-тренування на свіжому повітрі. Це все дуже добре, адже фізичні навантаження, яким ми піддаємо наш організм під час тренувань, дуже благочинно впливають на нього. Однак у такому процесі є і зворотний бік медалі. Найчастіше, через свою недосвідченість ми не знаємо всіх процесів і програм, яких необхідно дотримуватися під час тренувань, і просто діємо хаотично, виконуючи якісь знайомі нам вправи.

Ранкова пробіжка

Результатом таких недосвідчених тренувань стає, як правило, відсутність результату. І тут ми або опускаємо руки, або все-таки намагаємося з’ясувати, в чому причина невдачі. Відмінним рішенням у такій ситуації може стати участь у наших тренуваннях професійного тренера, який буде керувати всім процесом. Він зможе наочно показати, як правильно виконується та чи інша вправа і відразу ж вкаже нам на наші помилки. Крім цього, завдяки своєму досвіду та знанням тренер зможе грамотно скласти програму тренувань для найбільш ефективного результату.

 Тренування з тренером

Сучасні технології та наші гаджети вже давно прийшли до того, що кожен з нас може з легкістю обзавестися своїм персональним віртуальним тренером. Цю роль зможуть виконувати спеціально написані для таких цілей додатки для смартфонів. Вони дуже зручні, адже кожен раз будуть під рукою, коли це буде необхідно. Давайте ж розглянемо 9, на наш погляд, найбільш вдалих і затребуваних програм для заняття спортом і фітнесом.

# 9 Фітнес і Бодібілдинг

 Додаток «Фітнес і Бодібілдинг»

Додаток «Фітнес і Бодібілдинг» від розробника VGFIT є лише частково безкоштовним. Однак її безкоштовного контенту, як правило, досить. Спочатку після запуску програми перед нами відкривається меню зі списком різних груп м’язів. Таким чином, ми можемо вибрати категорії, які цікавлять нас і частини тіла для тренувань, як на торсі, так і на ногах. Всі вправи продемонстровані наочно на відео прикладах, тому зробити щось не так буде складно.

Відео приклади тренувань

Переміщаючись по меню додатка далі, ми знайшли ще один цікавий розділ. Він називається просто «Тренування» і тут ми знайшли вже готові програми тренувань на ту кількість днів у тиждень, яку ми готові присвячувати нашим заняттям. Вибрати можна так само і те, на що будуть спрямовані наші тренування, наприклад, на нарощування м’язів, фітнес або пауерліфтинг. А ще в цьому ж розділі є чимало індивідуальних планів тренувань, але вони вже не є безкоштовними.

# 8 Google Fit – фітнес-трекер

Програма Google Fit

На відміну від попереднього додатка, програма Google Fit від відомого розробника, швидше за все, не зможе стати для нас персональним віртуальним тренером. Google Fit у першу чергу призначена для вимірювання й аналізу. Основними показниками, за якими пропонує стежити нам програма від Google, є час активності, пройдена кількість кроків і відстань, а так само кількість спалених калорій. Так само ми повинні будемо встановити будь-яку мету для виконання, наприклад, пройти 10 000 кроків за день або здійснювати пробіжки 3 рази у тиждень. Мета може бути не одна, а кілька.

 Google Fit меню

Дуже цікавим пунктом у цьому додатку виявилося «Почати тренування». Тут ми можемо вибрати той вид спортивної діяльності, яким плануємо займатися. Так ми можемо вибрати біг, ходьбу, зарядку, йогу, медитацію, а ще можемо навіть зайнятися академічним веслуванням, регбі та навіть сквош. Суть даного розділу полягає в тому, що Google Fit записує той час, який ми використовуємо на заняття обраним видом спорту або фізкультури, а так само аналізує, скільки калорій за цей час ми спалили, яку відстань, з якою швидкістю і кількістю кроків подолали.

# 7 Workout Trainer

Додаток Workout Trainer

Додаток Workout Trainer має широкий функціонал і, почасти, нагадує нам програму «Фітнес і Бодібілдинг». У ній ми теж можемо знайти масу різновидів тренувань з наочними прикладами. Але ці приклади в Workout Trainer виконані у вигляді текстового опису та фотографій, що не так доступно, як на відеороликах. Щоб потрапити в основне меню програми, необхідно буде витратити деякий час, адже при першому запуску нас попросять представитися, вказати мету наших тренувань, дату народження і багато всього іншого.

Приклад вправи

Програма Workout Trainer надає нам можливість вибору персонального тренера, який має ряд власних програм. Подібна можливість дуже сприяє до програми, адже цікаво мати хоч і віртуального, але все-таки персонального тренера. Головним же недоліком, конкретно у нашому випадку, виявилося те, що Workout Trainer виконаний англійською мовою.

# 6 Runtastic – Біг і фітнес

Фітнес-трекер Runtastic

Черговий фітнес-трекер Runtastic має цікаве оформлення і хороший функціонал. Однак, щоб отримати максимальний функціонал від даної програми, ми повинні будемо оплатити її, бо Runtastic має платний контент. Потрапивши в основне меню програми, нам пропонують визначитися з тим видом тренування, яким ми плануємо зайнятися. Як і в Google Fit список різноманітних варіантів дуже широкий. Залежно від того, що ми виберемо, нам буде доступна інформація про тривалість тренування, витрачені калорії та дистанції, які ми подолаємо.

 Меню Runtastic

Так само ми зможемо відстежувати маршрут, по якому пересувалися або заздалегідь прокласти його. Цікавим доповненням у програмі є наявність плеєра для прослуховування музики під час занять. А для регулярних занять корисною буде функція збереження статистики, де ми виявляємо всю інформацію про свої тренування, проведених за допомогою Runtastic.

# 5 Endomondo – Біг, Велоспорт, Ходьба

 Endomondo

Endomondo є практично аналогічним трекером у порівнянні з попереднім варіантом. Складно виділити якісь переваги тієї чи іншої програми, але ми вирішили поставити Endomondo на сходинку вище завдяки тому, що інтерфейс цього додатка здався нам простіше й інформативніше.

Endomondo меню

Бо це часто буває у фітнес-трекерах, у додатку Endomondo ми можемо вибрати вид тренувань, наприклад, часто використовуваний біг, а програма, у свою чергу, запише й проаналізує всю важливу інформацію для процесу регулярних тренувань. За допомогою GPS ми завжди в курсі, де ми проводимо свої тренування і за якими маршрутами. Найвдаліші з них ми можемо записати у пам’ять програми, щоб використовувати надалі. А ще нам будуть доступні ті маршрути, які нам пропонують інші користувачі цієї програми в нашому регіоні.

# 4 Strava – Біг і велоспорт

Додаток Strava

Додаток Strava, як можна зрозуміти з його назви, призначена для аналізу наших пробіжок і велопрогулянок. Можна сказати, що це два найбільш популярних виду вправ, для яких ми використовуємо фітнес-трекери. Під час своїх тренувань, Strava дозволить нам відстежувати за допомогою GPS маршрути, за якими ми слідуємо, окремі відрізки цих маршрутів і пройдену нами відстань, а так само темп, з яким ми переміщаємося.

 Велопробіг

Як і в будь-якому стандартному фітнес-трекері, Strava пропонує нам прокладати та запам’ятовувати улюблені маршрути й статистику всіх пробіжок і велопрогулянок. Цікавою функцією у додатку Strava є Beacon. Завдяки їй, три довірені контакти зможуть відстежувати наше переміщення та маршрут. Це зробить наші тренування більш безпечними. Так само Strava зможе запропонувати нам персональні програми для тренувань з постановкою певних цілей і завдань.

# 3 Фітнес-план 30 днів

«Фітнес-план 30 днів»

Виробник додатки «Фітнес-план 30 днів» пропонує нам зануритися в регулярні домашні тренування без використання спеціального обладнання і снарядів. Однак слід бути готовим до того, що займатися необхідно буде щодня протягом 30 днів. Встановлений на смартфон додаток «Фітнес-план 30 днів» не дасть нам забути про їх необхідність, а під час самих занять детально покаже, які саме вправи необхідно виконати, та як це правильно зробити.

Фітнес-план меню

На вибір нам пропонують тренувати все тіло, окремо прес, сідниці, руки або ноги. У кожній з категорій розташовані різні плани вправ, залежно від нашого досвіду в подібному вигляді занять. Закінчивши застосування однієї з програм тренування, можна приступати відразу ж до наступної і так далі поки ми не досягнемо необхідного результату.

# 2 MyFitnessPal – лічильник калорій

Програма MyFitnessPal

Суттю додатка MyFitnessPal є те, що програма запропонує нам найбільш оптимальні види вправ для маніпуляцій з нашою масою тіла. Так при першому запуску програми нам запропонують визначитися з тим, яку мету ми переслідуємо: схуднути, підтримувати вагу, або набрати масу. Після чого ми повинні будемо вказати свої кінцеві цілі використання програми MyFitnessPal. Наприклад, якщо ми хочемо схуднути, то необхідно вказати свою поточну вагу і ту, до якої ми плануємо прийти в підсумку.

 Лічильник калорій

Додаток MyFitnessPal надалі контролюватиме всі наші приймання їжі, або навіть нагадувати нам про них. Контроль буде здійснюватись за допомогою підрахунку калорій. Вказуючи свій раціон, ми дізнаємося, як багато калорій ми одержуємо і наскільки необхідно себе обмежити або навпаки розширити свій раціон. Так само додаток пропонує нам ряд вправ силових і кардіо вправ.

 # 1 S Health

Додаток S Health

Додаток S Health став одним з найбільш популярних серед інших подібних програм. S Health розроблена компанією Samsung і є безкоштовною. Завдяки цьому додатку ми можемо аналізувати і, таким чином, контролювати різні фази своєї життєдіяльності. Найбільш затребуваною функцією додатка S Health є крокомір, який вкаже кількість пройдених нами кроків, відстані та витрачених на це калорій. Крім цього ми можемо проводити аналіз нашого кров’яного тиску, раціону, фаз сну, ваги і так далі.

S Health статистика

Багато в чому своєю популярністю S Health зобов’язана не тільки тому, що вона повністю безкоштовна, але і простоті свого використання, гнучкості налаштувань та інформативності. Ми легко зможемо налаштувати програму так, щоб вона надавала нам тільки ту інформацію, в якій ми потребуємо.

90095 0 cookie-check 9 кращих програм для здоров’я та фітнесу

Читайте також:

Хобі, які роблять нас розумнішими і продуктивніше
Хобі, які роблять нас розумнішими і продуктивніше
03 Березня, 2017, 09:50 2094 8
У потоці рутинних справ складно залишатися енергійними і життєрадісними. З щоденними стресами допоможе впоратися правильно підібране хобі. Завжди цікаво спілкуватися з людьми, у яких є...
Смотреть результаты
Різдвяна кутя!
Різдвяна кутя!
На підході Різдво – одне з найсвітліших і зворушливих свят на рік! Його відзначають всі народи, сповідують християнство. Немає напевно людини, серце якої залишилося б...
Смотреть результаты
Готуємо в мікрохвильовці. ТОП-5 швидких десертів в чашці + сюрприз
Готуємо в мікрохвильовці. ТОП-5 швидких десертів в чашці + сюрприз
Напевно ви чули про десерти в чашках – новому кулінарному тренді. Сьогодні все більше і більше людей його дотримуються, готуючи в мікрохвильовій печі. А все...
Смотреть результаты