search
Підписатися

logo

Засоби для миття в посудомийній машині

02 Вересня, 2021, 09:48 0

Засоби для миття в посудомийній машині

Якщо я скажу вам, що хочу, щоб хтось зробив замість мене якусь справу, то ви цілком обґрунтовано зможете назвати мене ледарем або навіть егоїстом. Але що, як цю справу замість мене буде робити побутова техніка? Упевнений, тоді ні ледарем, ні егоїстом мене називати ніхто не буде. Подібна практика стає дуже поширеною, особливо, коли справа стосується миття посуду.

Погодьтеся, мити посуд мало кому подобається, не всі кайфують від такого процесу. Однак, незважаючи на це, такий процес необхідно проводити і повторювати регулярно. Але якщо в домашньому господарстві працює посудомийна машина, яка всі рутинні операції приймає на себе, домашній побут стає в рази простіше. Звичайно ж, можна заперечити, що посудомийка вимагає регулярної покупки різних миючих засобів і таблеток, які коштують не дешево, але на ряду з цим, посудомийна машина має більш вагомі переваги.

Переваги використання посудомийної машини

Безумовно, головною перевагою посудомийної машини стає те, що нам більше не потрібно вручну мити гори брудних тарілок, мисок і каструль. Замість нас цим буде займатися побутова техніка. Крім цього, не потрібно складати чергу на чергування на кухні, не буде більше сварок і скандалів щодо того, хто буде мити посуд сьогодні. Посудомийна машина ніколи не втомиться, для успішного миття посуду їй необхідна лише вода і засоби для миття.

Посуда в посудомоечной машине

Але які ще плюшки ми отримуємо, коли посудомийна машина миє наш посуд?

Посудомийна машина економить воду. У тих, хто ніколи не стикався з роботою посудомийної машини, складається хибна думка щодо того, що вона буде витрачати більше води, ніж при митті руками. Насправді це кардинально помилкова думка, адже при митті посуду в посудомийній машині, води витрачається в рази менше, ніж при ручному митті.

Розбираємося в питанні: Як працює посудомийна машина, її найкорисніші програми

Крім цього, можна заощадити бюджет на нагріванні води, завдяки використанню високоефективного і концентрованого засобу для миття посуду, адже посудомийній машині не завжди потрібна висока температура води. Таким чином, в митті посуду не задіюється бойлер для нагріву води.

Посудомийна машина ефективно видаляє застарілі забруднення. Згадайте, як багато сил необхідно для того, щоб відмити застарілу масну пляму на тарілці або на дні каструлі. У пориві якомога швидше видалити  забруднення ми знову і знову плескаємо на нього миючий засіб і заливаємо гарячою водою.

мытье посуды руками

Але якщо таку тарілку або каструлю помістити в посудомийну машину, вже «заряджену» таблеткою і ополіскувачем, то вже через короткий час від плями не залишиться жодного сліду. Концентровані засоби для миття в посудомийній машині дуже ефективні навіть при мінімальній кількості води, що витрачається. Для миття може використовуватися не набагато більше 10 літрів води, а в деяких випадках і того менше.

Посудомийна машина здатна стерилізувати посуд. І знову повертаємося до використання ефективних засобів для посудомийної машини. Саме завдяки їм тарілки та інший посуд після миття в посудомийній машині стають стерильно чистими, а також мають хороший запах.

Варто звернути увагу: Помічник на кухні. Кращі посудомийні машини від Comfy

Не просто чистота посуду, а дійсно стерильна чистота може досягатися завдяки взаємодії засобів для миття і води, нагрітої до високої температури.

Які бувають засоби для миття в посудомийній машині

Отже, як ми встигли з’ясувати, однієї лише посудомийної машини і води для успішного миття посуду виявляється недостатньо. Щоб після виконання програми миття в посудомийній машині тарілки ставали чистими, на них не залишалося розводів, а їх запах був приємний, потрібно використовувати засоби для миття в посудомийній машині. Але що вони собою являють?

таблетка для посудомойки

Таблетка для миття посуду. «Таблеткою» цей засіб називається умовно через те, що її інгредієнти запечатані в своєрідну капсулу, завдяки чому зовнішній вигляд може нагадувати медичну таблетку. Як правило таблетка для посудомийки складається з трьох основних інгредієнтів – це засіб для миття посуду, ополіскувач та сіль для пом’якшення води. Такої порції виявляється досить для одного миття на середніх температурах. У кожній посудомийній машині для таблетки передбачено окреме посадочне місце.

порошок для посудомойки

Порошок для миття посуду. Цей засіб є бюджетною альтернативою таблеток. Відповідно, якщо є мета заощадити на митті посуду, то замість таблеток слід купувати порошок. Своїм зовнішнім виглядом він дуже нагадує нам пральний порошок. Для успішного і ефективного миття посуду, порошок не варто економити, його знадобиться досить багато. Необхідну порцію потрібно перевіряти на упаковці, виробник завжди залишає підказки та рекомендації .

Гель для миття посуду. Гелеподібний засіб дорожчий, порівняно з порошком, але завдяки своїй структурі і складу, гель для миття має чимало позитивних відгуків. Витрата гелю для миття в посудомийній машині трохи  економічніше, ніж порошку .

Ополіскувач для миття посуду. Обов’язковий інгредієнт для успішного миття посуду. Для ополіскувача в посудомийній машині також є окреме місце. Витрата ополіскувача, як правило, проводиться на етапі полоскання посуду. Завдяки йому посуд стає більш свіжим, пахне краще, ефективність мийки стає вище. Навіть якщо ви користуєтеся таблетками для миття, де вже передбачена порція ополіскувача, його все одно рекомендовано заливати в резервуар посудомийки окремо.

Сіль для миття посуду. На днищі у внутрішній камері передбачений резервуар, куди потрібно засипати фосфатну сіль для посудомийної машини. Завдяки цій солі, вода стає м’якшою, на тарілках не утворюються розводи, в більш м’якій воді миття посуду стає ефективніше.

Засоби для чищення посудомийної машини. Ця категорія більше відноситься до догляду за самою посудомийкою, але варто усвідомлювати, якщо не підтримувати гігієну посудомийної машини, то якими б засобами ви не користувалися, якісного миття посуду не буде.

Цікаві факти про посудомийні машини

В наших будинках використовується і функціонує дуже багато побутової техніки. Напевно, про кожний прилад ви чули якісь цікаві факти, можливо, непідтверджені історії тощо. Такі цікаві факти існують і щодо посудомийної машини. Звичайно ж, їх не може не бути, адже посудомийна машина є справжнім скарбом в будь-якому домашньому господарстві.

Історичний факт. На самому початку, вважаю, потрібно розглянути історію виникнення посудомийних машин. Батьківщиною посудомийок можна сміливо вважати США, адже у 1886 році в Чикаго з’явилася найперша посудомийна машина, яка, до слова, зовсім не була схожа на ті, до яких ми сьогодні звикли. Розробником посудомийної машини стала жінка Джозефіна Коркрейн.

первая посудомоечная машина

Однак, перша посудомийна машина не мала мотора, вона була механічною. Перша ж моторизирована посудомийка була представлена ​​лише у 1920 році і з тих пір почався поетапний процес еволюції, який привів до того, що сьогодні на нашій кухні працює автоматична посудомийна машина.

Факт про економію води. Давайте уявимо, що ви вирішили вимити руками під краном 12 комплектів посуду. Упевнений, багато хто подумав про те, що це досить нелегке завдання. Ви маєте рацію, але все-таки … При митті такої кількості посуду під краном знадобиться близько 60 літрів води.

вода в посудомоечной машине

Тепер давайте підрахуємо скільки води знадобиться посудомийній машині. Залежно від моделі та виробника приладу, для миття такої кількості посуду необхідно приблизно 12 літрів води. Це в 5 разів менше, ніж при митті посуду руками, крім цього ми не робимо жодних трудомістких дій, лише  потрібно завантажити кошики посудомийки.

Актуально: Як вибрати економну посудомийну машину?

Факт про економію часу. Чи варто говорити про те, що крім того, що посудомийна машина звільняє нас від рутинного процесу миття посуду і ми не витрачаємо свої сили на такий захід, до того ж посудомийка економить наш час. Чи думали ви про те, скільки часу йде на миття посуду вручну під краном?

мыть тарелку руками

У середній родині кожен день може йти до години на те, щоб вимити весь посуд. У розрахунку на рік, це 365 годин, що означає ми витрачаємо більше 15 діб щорічно, щоб підтримувати посуд чистим. Погодьтеся, можна знайти більш цікаві заняття для цих 15 діб.

Факт про універсальність посудомийних машин. Безумовно, з назви приладу зрозуміло, що посудомийна машина призначена для миття посуду. Але, як показує практика і досвід, використовувати посудомийку можна не тільки для цього.

Дивно: Експеримент вдався: посудомийна кулінарія. Як це легко і смачно

У посудомийці можна успішно вимити взуття, випрати головний убір або навіть приготувати якусь страву. Інструкцій для цього більш ніж достатньо в мережі Інтернет.

Висновок

Незаперечний той факт, що посудомийна машина виявляється корисним і незамінним приладом в абсолютно будь-якому домашньому господарстві. Але разом з цим варто розуміти, що сама по собі посудомийка є не єдиним фактором успішного миття посуду, адже в процесі своєї роботи вона потребує використання засобів для миття. Найбільш поширеним набором для миття в посудомийній машині стали таблетки, ополіскувач та сіль.

Загружаем посудомоечную машину

Проте, іноді дорогі таблетки можна замінити порошком для мийки, щоб заощадити якісь кошти в сімейному бюджеті. Відмінним аналогом таблеток також стає гель для миття в посудомийній машині. Якщо правильно комбінувати всі засоби для миття і не забувати про профілактику самої посудомийки, вона не тільки буде працювати довго і без збоїв, а й посуд у вашому домі завжди буде залишатися чистим.

118061 0 cookie-check Засоби для миття в посудомийній машині

Читайте також:

Склянки, глечики й корисні дрібнички від WMF. Лимонадний настрій!
Склянки, глечики й корисні дрібнички від WMF. Лимонадний настрій!
31 Серпня, 2021, 12:43 1687
Чи полюбляєш ти домашні лимонади та соки так, як любимо їх ми? О, хіба може щось бути кращим за високу склянку із запаморочливо смачним фруктовим...
Смотреть результаты
Smeg – збери свій ідеальний комплект кухонного посуду
Smeg - збери свій ідеальний комплект кухонного посуду
Немає любові більш щирої, ніж любов до їжі. Бернард Шоу не жартував: ми всі любимо поїсти. Багато з нас – ще й готувати. Ви теж?...
Смотреть результаты
Frosch: як вибрати екологічні засоби для дому
Frosch: як вибрати екологічні засоби для дому
Вибір побутової хімії – не найзахоплююче заняття. Але якщо не морочитися, можна набрати батарею неефективних і небезпечних засобів. Не просто чули, а знаємо це точно:...
Смотреть результаты