search
Підписатися

logo

Frosch: як вибрати екологічні засоби для дому

28 Липня, 2021, 09:39 0

Вибір побутової хімії – не найзахоплююче заняття. Але якщо не морочитися, можна набрати батарею неефективних і небезпечних засобів. Не просто чули, а знаємо це точно: не раз обпікалися. Але зате тепер вміємо виявляти «правильну» побутову хімію – екологічну, яка не зашкодить ні природі, ні організму, і зробить свою справу швидко і вміло. Ну, щоб драїти і терти потрібно було по мінімуму.

І сьогодні хочемо вас познайомити з крутою знахідкою – органічними засобами для дому від німецького бренду Frosch. Цього року йому виповнилося 35 років. В асортименті компанії з’явилися і засоби для догляду за собою – теж еко і з відповідними маркуванням, що підтверджують безпеку як для покупців, так і оточуючого середовища. Про них теж розповімо. Заодно навчимося, як вибирати засоби на натуральній основі, які будуть працювати за вас і на вас.

Побутова хімія може бути ефективною і безпечною. Бачили, пробували, знаємо і можемо стверджувати. І не без задоволення ділимося своїми екознахідками – німецького бренду Frosch, що створює продукцію з любов’ю до природи і людей.

Як читати склад побутової хімії і для чого це робити

Ефективність побутової хімії перевіряється дослідним шляхом – чи відмилося, чи відіпралося. А ось те, як вона впливає на здоров’я, можна зрозуміти за складом зособу. Вивчати його перед покупкою так само важливо, як мити руки перед їжею.

Экологическая осознанность.

Відповідальне ставлення до покупок – одна з головних ознак екологічної усвідомленості. Це стосується і вибору екологічних засобів для прибирання і прання

Ми всі розуміємо: вишукувати склад, який найчастіше вказується на упаковці крихітним шрифтом, згадувати, що це за довгі назви, шифрувати маркування – все це вимагає часу і концентрації уваги. А ті й так є куди дівати, крім читання біля полиці з побутовою хімією. Але ми наполягаємо: варто один раз розібратися в питанні, провести ревізію домашніх засобів і замінити їх на екологічні – і справу зроблено. А далі в міру необхідності просто поповнюєте запаси, довіряючи перевіреному бренду. Уточнимо – такому, який не використовує в своїх засобах фосфати, фталати, хлор, аміак, нафтові розчинники, формальдегід, бутілгліколь, етиленгліколь, леткі органічні сполуки та інші речовини, які не сподобаються ні організму, ні природі. У побутовій хімії Frosch нічого цього немає.

Якщо в двох словах, використання цих речовин може привести до хімічного опіку, подразнення шкіри або слизових, утруднення дихання і різних індивідуальних реакцій, від яких ніхто не застрахований.

Пробіжимося за списком інгредієнтів, які шкідливі для здоров’я, але улюблені багатьма виробниками миючих засобів:

 1. Лаурилсульфат натрію (SLS). Це бюджетний миючий засіб, технічно – ПАР і емульгатор. Він є сильним алергеном і сушить шкіру. Здоровою альтернативою служать ПАРи на натуральній основі.
 2. Фосфати. Часто додаються в миючі засоби для поліпшення дії більш дорогих поверхнево-активних речовин і попередження утворення накипу. Викликають алергічні реакції шкіри і ураження дихальних шляхів. Потрапляючи в водойми, фосфати сприяють цвітінню води і дефіциту кисню. Це призводить до масової загибелі риб.
 3. Парабени. Це гормоноподібні речовини, які можуть викликати порушення роботи ендокринної системи. Використовуються як хімічні консерванти і мають властивість накопичуватися в організмі.
 4. Парафін. Як і всі продукти нафтопереробки, утворює на шкірі тонку плівку, що не дозволяє їй «дихати».
 5. Штучні фарбники і ароматизатори, які можуть провокувати алергічні реакції, осідати на легенях, в деяких випадках викликати напади задухи.
 6. Мікропластик. У складі його не вказують. Непряма ознака його наявності – не екологічна тара і відсутність екомаркувань.

Ще раз: в чистячих і миючих засобах Frosch всього цього немає. Їх безпека підтверджується не просто словами «еко», «біо», «натуральний» на упаковці, а екомаркуваннями, які присвоюються після проходження складної процедури сертифікації в незалежних європейських організаціях. Причому вони гарантують не тільки безпечний склад, але екологічно відповідальне виробництво, тобто те, що витрачається необхідний мінімум ресурсів, енергії, води, що дотримуються права співробітників.

Frosch – з турботою про планету і про людей

Виробник робить ставку на натуральний склад і біорозкладність своєї продукції, що важливо для збереження здоров’я і навколишнього середовища. При цьому засоби справляються із завданням: миють, чистять, перуть. І роблять це добре, в тому числі і завдяки ПАРам.

Планета Земля.

Біорозкладність речовин, що входять до складу ПАР – один з основних критеріїв екобезпеки побутової хімії

Так, у побутовій хімії Frosch вони є. Без них не обійтися. Але тільки натуральні (м’які) і екологічні, схвалені відповідною концепцією. Тут і перевірені домашні засоби на кшталт соди, оцту, спирту, і компоненти для догляду за шкірою. Наприклад, алое вера, мигдальне масло. Потужний очищуючий ефект з натуральними інгредієнтами + дбайливе ставлення до шкіри і навколишнього середовища – ось формула успіху Frosch як експерта в продуктах екоякості.

Frosch-продукция.

ПАРи – це саме те, що очищає поверхню, будь то підлога, стіл або тарілка. Вони є у всіх миючих засобах, бренду Frosch – тільки натуральні і екологічні, отримані з відтворюваних рослинних ресурсів

Розробники з Frosch пішли далі. В їх продуктах від 10 до 100% ПАР на основі місцевих олійних рослин: оливи, ріпаку, соняшнику, льону. І це результат нової програми по дослідженню альтернатив поверхнево-активних речовин на основі тропічних олій.

Особливості продукції Frosch:

 • У Frosch своя особлива Green Force Formula – тільки рослинні компоненти, відсутність синтетичних ароматизаторів і агресивних складових. У засобах Frosch немає: ні фосфатів, ні боратів, ні формальдегідів, ні НТА, ні ЕДТА, ні ПВХ, ні галогенорганічних з’єднань – всього того, що зашкодить вам і навколишньому середовищу. При цьому побутова хімія ефективно справляється з забрудненнями.
 • Вся продукція компанії швидко розщеплюється. При мінімумі пакувального матеріалу і високих стандартах переробки навантаження на навколишнє середовище в рази зменшується.
 • Бренд Frosch представлений майже в усіх країнах Європи. Якість його продукції підтверджено сертифікатами.

Frosch: для кого

Якщо в двох словах, то для всіх і кожного. Якість, безпека та цінова доступність – це те, що потрібно для того, щоб продукт став популярний. І в Frosch ці поняття потоваришували.

Для економних

Frosch – це вигідно. Засоби виробника концентровані. Потрібно взяти зовсім небагато, іноді буквально краплю або один пшик, щоб отримати потрібний ефект.

Порада. Не перевищуйте рекомендоване виробником дозування. Це економить і витрати, і ресурси планети.

Для ледачих

Побутова хімія Frosch – це те, що дозволить викроїти енну кількість часу на себе і дозвілля. Вона робить свою роботу швидко і без зайвих рухів тіла з вашого боку. Погодьтеся, краще витратити енергію на що-небудь більш захоплююче. Скажімо, прогулятися, покататися на велосипеді, зустрітися з друзями. Скільки того літа залишилося!

Для тих, хто любить природу

Для екоактивістів і просто екоосвідчених людей, яким не все одно, що буде з нашим світом. Вибір екологічної побутової хімії – це те, з чого варто почати, щоб прищепити культуру розумного споживання. А там і до переходу на модну нині філософію «Нуль відходів» (Zero Waste) недалеко. Красива термокружка замість одноразового стаканчика для кави, містка сумка-шопер замість неестетичних поліетиленових пакетів і батарейки не в відро для сміття – навіть від цих елементарних дій планеті стане легше.

Також загляньте:

 • ТОП простих кроків, які допоможуть врятувати планету
 • ТОП екологічних винаходів, які роблять світ краще

І не забувайте, що засоби Frosch виробляються в пляшках з реціклата, на 100% придатних для переробки. Збирайте і здавайте в найближчий пункт прийому вторсировини.

Цього року всі м’які упаковки для рідких засобів Frosch також повинні «апгрейдитися» – отримати інноваційну упаковку Mondi, що підлягає переробці. Розробка вже завоювала в Німеччині нагороди в галузі сталого розвитку та «зелених» інновацій.

Рідке мило для рук Frosch «Мигдальне молочко»

Для алергіків і тих, хто піклується про здоров’я

У складі засобів Frosch містяться природні компоненти, які доглядають за чутливою шкірою. Вони протестовані дерматологами. Так, ви можете сміливо використовувати будь-який миючий засіб для посуду Frosch і не переживати за руки.

Крім того, для алергіків у Frosch є окрема лінійка гіпоалергенних засобів ZERO для прибирання, прання і миття посуду – для всього:

 • бальзам для миття посуду Frosch ZERO Сенситив

Средство для ручного мытья посуды-Frosch Бальзам ZERO

 • ополіскувач для білизни Frosch ZERO Сенситив

Ополаскиватель для белья Frosch-ZERO Сенситив

 • гель для прання Frosch ZERO Сенситив

Гель для стирки Frosch-ZERO Сенситив

Тут НУЛЬ алергенів: немає ні ароматизаторів, ні консервантів, ні продуктів тваринного походження.

Підсумовуємо, що Frosch – придатний вибір для усвідомлених користувачів, які читають склад побутової хімії, хочуть заощадити і зробити роботу по дому швидко і якісно.

Продукція бренду

Frosch виробляє миючі та чистячі засоби, безпечні як для людей, так і навколишнього середовища. Асортимент вражає – для прибирання, миття посуду, прання, догляду за собою.

Прибирання

У Frosch є все, щоб в будинку було чисто і свіжо, а у вас залишався вільний час. Серед засобів для прибирання:

 • універсальні очищувачі для різних поверхонь
 • засоби для дерев’яних поверхонь
 • засоби для видалення жиру і вапняного нальоту
 • очисники для скла
 • засіб для чищення молочко для кухні та ванни
 • блоки та очищувачі для унітазу

Пройдемося по найпопулярніших позиціях, які вибирає народ. Нагадаємо, що бренд представлений і любимий практично у всій Європі.

Frosch-чистящие средства

Універсальний миючий засіб-спрей Frosch «Грейпфрут»

Саме універсальний очищувач став першим продуктом, який випустила компанія. Цей – з екстрактами грейпфрута. І його натуральність підкріплена екологічним маркуванням.

Універсальний миючий засіб Frosch з натуральним екстрактом грейпфрута

Порада. Використання універсальних засобів – ще один крок до того, щоб зробити планету чистішою. Ви і скоротите кількість пляшок в шафі, і прискорите прибирання, і спростите його.

Це сильнодіючий засіб. Він впорається навіть із стійкими забрудненнями і застарілим жиром. Підходить практично для всіх поверхонь – для миття духовок, гриля, барбекю, витяжок.

Порада. Вдарте по пригорілому подвійною силою, використовуючи потужне комбо – спрей для видалення жиру «Грейпфрут» + універсальний засіб для чищення молочко з екстрактом лимона.

Чистяче молочко «Лимон»

Ще один універсальний засіб, який впорається з усіма видами забруднень на кухні та у ванній. Для цього в нього додали мармурову муку. Можна застосовувати на скляних поверхнях, нержавіючій сталі, кераміці, емалі. Підходить і для склокерамічних електроплит. Тільки для роботи вибирайте не абразивні, а м’які губки.

Універсальне молочко Frosch з натуральниме екстрактом лимона

Засіб для чищення ванни «Зелений виноград»

Ідеальне рішення, щоб відмити ванну або душову кабіну від вапняних відкладень. Вони просто здадуться при контакті з виноградної кислотою.

средства для чистки ванны и туалета

Розпорошили, залишили ненадовго – і можна протирати вологою ганчіркою, спостерігаючи, як зникають навіть «примхливі» забруднення. Засіб має приємний фруктовий аромат.

Средство для мытья в ванной комнате Frosch-Очиститель Зеленый виноград.

Засіб для миття ванної кімнати Frosch з натуральною виноградною кислотою

Цей спрей можна використовувати і при прибиранні на балконі. Середа там схожа на ту, що у ванній: підвищена вологість і перепади температур. Тому може утворюватися наліт і іржа. Пора з ними розпрощатися.

Спиртовий засіб для миття скла Frosch

Нанесли на поверхню, протерли сухою ганчіркою – і ідеально чисто. Засіб не залишає розводів і білих плям. Підходить не тільки для скляних і дзеркальних поверхонь, але і для миття кахлю, дисплеїв комп’ютерів і екранів телевізорів.

Чистящее средство для стекла Frosch-Спиртовое.

Засіб для скла Frosch

Також загляньте:

 • З чистого аркуша. Системи ефективного і легкого прибирання

Миття посуду

З Frosch ви можете його довірити навіть дитині – і це буде безпечно. Хіба що чашку-тарілку розіб’є.

экологичная бытовая химия

У компанії є засоби як для ручного миття посуду, так і для посудомийних машин.

Вигідніше купувати побутову хімію у великих упаковках на 5 літрів. Це економить і гроші, і час. А ще: менше використаних пляшок – менше сміття. І не забувайте, що їх можна (і потрібно!) Здавати на переробку.

Засіб для ручного миття посуду Frosch «Зелений лимон»

Таблетка для посудомоечной машины-Frosch Лимон.

Таблетки Frosch для посудомийної машини – все в одному: розчиняють жир, застиглий нагар, чистять, дезінфікують, надають блиск посуду, захищають скло від помутніння, а техніку – від утворення вапняного нальоту

Також загляньте:

 • Посудомийні машини: як уникнути поломок

Прання та догляд за білизною

Засоби для попередньої обробки, пральні порошки і гелі для прання, кондиціонери для білизни – все це теж повинно бути безпечно не тільки для шкіри, але і навколишнього середовища і вашої техніки.

средства для стирки и ухода за бельем

Чим менше в них парабенів, агресивних ПАР, тим менше приводів бігти до дерматолога і викликати майстра для пралки. А ще – тим менше грошей витрачається на поповнення гардероба, що втратив вигляд, адже засоби  Frosch м’яко впливають на волокна тканини, не руйнуючи їх, і захищають кольори від вимивання.

Пральний порошок-концентрат Frosch «Колор Алое вера»

Гель для стирки Frosch-Концентрат Алоэ Вера.

Гель для прання-концентрат Frosch «Алое вера»

Ополаскиватель для белья Frosch-Цветы хлопчатника.

Ополіскувач для білизни Frosch «Квіти бавовнику»

Порада. Будь-який концентрований ополіскувач для білизни від Frosch можна використовувати, щоб позбутися шерсті домашніх тварин на диванах і килимах. Просочіть губку розведеним у воді ополіскувачем, потріть поверхню – і краса. Так чистять і лежанки вихованців. Хвилина справи! Навіть пилосос включати не треба.

Також загляньте:

 • Як доглядати за пральною машиною
 • Чим можна, а чим не можна чистити пральну машину

Догляд за собою

Робота роботою, а й про себе забувати не будемо. Хлопці з Frosch для цього розробили нову лінійку засобів для очищення шкіри – мило і гелі для душу.

У пандемію COVID-19, коли ми нарешті звикли мити руки і навчилися це робити правильно, мило Frosch буквально стало спасінням від сухості шкіри. Варіантів кілька: мигдальне молочко, алое вера, гранат, лаванда, малина. Всі вони мають нейтральний для шкіри показник pH, натуральні зволожуючі компоненти, всі дуже смачно пахнуть. До речі, в новій упаковці Mondi, що на 100% переробляється, вже зовсім скоро.

Жидкое мыло для рук Frosch-Лаванда.

Рідке мило для рук Frosch «Лаванда»

Делікатно доглядають за шкірою і гелі для душу Frosch. Їх об’єднує нейтральний для шкіри pH 5,5 і відсутність у складі мікропластика, парабенів, барвників і продуктів тваринного походження. А ось екстракти і аромати – різні: апельсин, гранат, алое вера.

А ще у виробника з’явилися кімнатні ароматизатори і освіжувачі повітря. Теж нешкідливі і приємно і пахнуть.

Дитяча серія Frosch Baby

Окремо скажемо про дитячу серіїю Frosch Baby, розроблену з урахуванням гіперчутливої ​​шкіри немовлят. Вона призначена для малюків 0 +.

Frosch-детская серия..

Для дітей у виробника є окрема лінійка засобів Frosch Baby

Лінійка також сподобається людям, схильним до алергії. У складі немає ні ароматизаторів, ні барвників, завдяки чому ризик виникнення шкірних подразнень мінімальний. Продукція схвалена дерматологами.

фото Гель для стирки Frosch Baby.

Гель для прання Frosch Baby

В наявності:

 • концентрований ополіскувач для дитячої білизни
 • пральний порошок для дитячої білизни
 • рідкий засіб для прання дитячої білизни
 • засіб для миття дитячого посуду

На закінчення чудова новина – ми розігруємо п’ять наборів побутової хімії Frosch. У кожному з них:

 • гель-концентрат для прання (2 л)
 • ополіскувач для білизни (1 л)
 • універсальний засіб для чищення (500 мл)
 • засіб для ручного миття посуду (500 мл)

Ну і, звичайно, заглядайте в Comfy – зараз на продукцію Frosch діють знижки. Оформляйте замовлення онлайн, вибирайте зручний спосіб доставки або самовивезення з магазину і поповнюйте арсенал органічних засобів для дому та шкіри.

117006 0 cookie-check Frosch: як вибрати екологічні засоби для дому

Читайте також:

Салат із фенхелю, руколи, апельсинів та авокадо!
Салат із фенхелю, руколи, апельсинів та авокадо!
14 Липня, 2021, 12:20 1393
Хочеться якогось незвичайного салату — щоб і рецепт свіженький, незвичний, і смачно-корисно? Чудово, адже у нас саме є дещо таке для тебе! Отже, сьогодні в...
Смотреть результаты
Скільки води потрібно пити
Скільки води потрібно пити
Вода – це натуральний і справжнісінький доступний енергетик, антиоксидант, зволожувач, борець із зайвими кілограмами і стресами. Для здоров’я і відмінного самопочуття – must drink. І...
Смотреть результаты
Ревінь, лимон та естрагон — рецепт смачного домашнього лимонаду
Ревінь, лимон та естрагон — рецепт смачного домашнього лимонаду
Спека? Ми знаємо, що саме допоможе тобі охолодитися та почуватися комфортніше цими спекотними літніми днями — смачний домашній лимонад із ревеню! Освіжаючий, трішечки солоденький, трішечки...
Смотреть результаты