search
Підписатися

logo

Якість, доступна за ціною – ТОП рейтинг найкращих пральних машин Електролюкс

21 Жовтня, 2018, 11:00 9

Зміст:

 1. Основні особливості бренду Electrolux, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі пральної машини Electrolux
 3. ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради по коректної експлуатації та обслуговування

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Основні особливості бренду Electrolux, ключові фішки та інновації

Інноваційні технології пральних машин Electrolux , які зробили цю техніку улюбленицею мільйонів покупців по всьому світу:

 • Fuzzy Logic – технологія управління процесами пральної машини, заснована на безперервному аналізі отриманих даних. Машина отримує інформацію з різноманітних датчиків і, грунтуючись на цьому, підбирає оптимальний режим прання. Ця «розумна» технологія дозволяє домогтися високої ефективності прання і економічності машини.
 • Direct Spray – технологія змочування білизни миючим розчином за допомогою розбризкування його під час прання. Змочені речі добре захищені від сухого тертя і краще відпираються.
 • Steam System – технологія обробки білизни паром, яка освіжає його, зберігаючи форму. Крім того під впливом пара знищуються мікроби та алергени.
 • Eco-Valve – функція економного витрачання миючого засобу.
 • Soft Drum – конструкція барабана з ефектом джакузі, що забезпечує потужні струмені води для найбільш ефективного прання.
 • Wash & Dry – система «від сухого до сухого». Ви закладаєте в барабан брудну суху білизну, а через деякий час виймаєте звідти суху чисту білизну. Технологія реалізована в машинах з сушкою.
 • «Автопаркування» – функція для машин з вертикальним завантаженням, яка орієнтує барабан після закінчення циклу прання стулками вгору. Щось на кшталт кота, який завжди падає на лапи.
 • Aqua Control – система датчиків, що захищають машину від протікання.
 • Time Manager – програмна функція, що дозволяє самостійно встановити часові параметри прання.

 На що звертати увагу при виборі пральної машини Electrolux

Для правильного вибору пральної машини мають значення багато факторів, які слід враховувати, відправляючись за покупкою:

 • Тип по функціональності – тільки пралка або з сушінням
 • Габаритні розміри – знайдіть у хаті підходяще місце для машини
 • Тип завантаження – фронтальна чи вертикальна
 • Тип електродвигуна і приводу – інверторний або колекторний, пасовий або прямий
 • Клас прання, віджимання і енергоспоживання – A, B, C
 • Програми прання – основні та додаткові
 • Функції пральних машин – важливі та вирішальні

Оскільки пральні машини Electrolux виробляють в багатьох країнах, не зайвим буде дізнатися, звідки родом ваша модель. Щоб можна було краще розібратися в цьому питанні, ми наводимо приклад розшифровки однієї з моделей, за яким можна дізнатися деталі особливостей буквено-цифрового індексу машин Електролюкс:

 E-Markirovka (приклад розшифровки маркування пральних машин Electrolux)

І ще одне уточнення. Буква U в кінці індексу моделі говорить про те, що пральна машина виготовлена ​​в Україні.  Підтримайте вітчизняного виробника!

 ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей

Ми склали власний рейтинг кращих пральних машин Electrolux, грунтуючись на відгуках фахівців і покупців.  Подробиці технічних характеристик кожної машини є на малюнках до моделей.

Машини з фронтальним завантаженням

Electrolux EWS1064SAU

 Electrolux EWS1064SAU (пральна машина Electrolux EWS1064SAU)

Найпопулярніша в Україні фронтальна пральна машина. Характерно, що це машина української збірки.  Завантажувальний барабан на 6 кг білизни, вищий клас прання та енергоспоживання, а віджимання на хорошому рівні “С” (1000 об/хв). Сама машина вузька, глибиною всього 38см, що, вплинуло на симпатії до неї у мешканців малогабаритних квартир. Пральний автомат коштує всього 8,2 тис. грн. Перевагою машини стала функція дозавантаження білизни під час циклу прання. Дана модель, за відгуками покупців, названа найкращою пральною машинкою Електролюкс.

Electrolux EWS1076CNU

Electrolux EWS1076CNU (пральна машина Electrolux EWS1076CNU)

Ще одна затребувана покупцями компактна модель із завантаженням до 7 кг. Вона оснащена 14-ю програмами прання, захистом від протікання і таймером відстрочки старту.  Модель також виробляється в Україні і доступна за ціною близько 8 тис. грн.  Гарна і недорога пральна машина Electrolux.

Electrolux EW6S4R27BX

Electrolux EW6S4R27BX (пральна машина Electrolux EW6S4R27BX)

Замикає трійку машин вузького формату чудовий «чорний лебідь» зі Станіславського моря. У агрегату 7- кілограмовий барабан для білизни зі швидкістю обертання до 1200 об / м, функція пара, дозавантаження білизни та вбудований захист від протікання і клас енергоспоживання – A ++ . Недоліками даної моделі, як і двох попередніх є колекторний двигун, який споживає більше енергоресурсів. Ціна машини 10 тис. грн.

Electrolux EW6F4R21B

 Electrolux EW6F4R21B (пральна машина Electrolux EW6F4R21B)

Ємна повноформатна модель для великої родини. Барабан з максимальним завантаженням до 10 кг білизни, інверторний двигун, безліч функцій та 14 програм прання. Машина виготовлена ​​в Польщі і продається за ціною 15,5 тис. грн.

Electrolux EW7F3R48S

Electrolux EW7F3R48S (пральна машина Electrolux EW7F3R48S)

Це багатофункціональна машина сучасної серії PerfectCare 700 з безліччю можливостей делікатної обробки вашого білизни. Завантажувальна ємність вміщає 8 кг сухих речей. Машина з інверторним двигуном та з класом віджимання «В». 14 програм прання, захист від дітей і функція SoftPlus. Машина, на подив, не галаслива.  Пральний агрегат в торговій мережі пропонують придбати за 17тис. грн. Модель виготовлена ​​в сонячній Італії.

Electrolux EW8F3R28S

Electrolux EW8F3R28S (пральна машина Electrolux EW8F3R28S)

Машина 800-й серії PerfectCare з функцією подачі пари. Прання до 8 кг білизни за цикл, віджимання до 1400 об/ хв, кращий клас енергоспоживання – А +++. Машина дуже тиха в будь-якому циклі прання. Додатковим плюсом є функція TimeManager, що дозволяє скоротити час прання. І за такий агрегат польської збірки просять всього 18 тис. грн.

Electrolux EW7WR361S

Electrolux EW7WR361S (пральна машина Electrolux EW7WR361S)

Потужний апарат з сушінням , що працює за технологією машин серій PerfectCare SensiCare. Цикл робіт – 10 кг прання, 6 кг сушіння. Тихе, безшумне прання, чого не скажеш про віджимання на 1600 об/хв. Функції SoftPlus, обробка парою, менеджер часу, дозатор для рідкого миючого засобу. Кращій за функціональністю пристрій в нашому рейтингу пральних машин Електролюкс.  Вартість агрегату – 25 тис. грн.  Країна виробництва – Італія.

Electrolux EWX147410W

Electrolux EWX147410W (пральна машина Electrolux EWX147410W)

Вбудована фронтальна модель з сушінням. За цикл можна випрати 7 кг білизни або просушити 4 кг. Машина не рекордсмен по енергоспоживанню, але це характерно для агрегатів з сушінням. В іншому відмінно справляється з усіма функціями. Це найкраща пральна машина Electrolux в даному класі. Як і очікувалося, модель недешева – 25 тис. грн.  Але, з урахуванням того, що її везли з Італії, це можна пояснити.

 Машини з вертикальним завантаженням

Electrolux EWT1264ILW

Electrolux EWT1264ILW (пральна машина Electrolux EWT1264ILW)

Машина з вертикальним завантаженням з Польщі. Вміщує 6 кг білизни. Хороші показники економічності та класів прання/віджимання. Недоліком слід вважати підвищений рівень шуму при пранні, що властиво вертикальним пристроям з колекторними силовими агрегатами. Вартість моделі – 10,4 тис. грн.

Electrolux EWT1276ELW

Electrolux EWT1276ELW (пральна машина Electrolux EWT1276ELW)

Схожа за характеристиками модель, яку від попередньої відрізняє більша місткість барабана – 7 кг. І за цей додатковий 1 кг доведеться доплатити ще 1,5 тис. грн. (машина коштує 11,9 тис. грн.) Краща пральна машина Electrolux в класі автоматів з вертикальним завантаженням. Пральний агрегат також виготовлений ​​в Польщі.

 Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Часто виникаючі проблеми некоректного поводження з пральними машинами та їх просте вирішення:

 • Самостійна установка машини на відведеному їй в кухні або ванній місці, часто супроводжується ускладненнями. Не маючи достатнього досвіду, власник машини нерідко робить це неправильно. У підсумку отримуємо вібруючий під час роботи агрегат, який їздить по приміщенню, лякаючи домочадців.
 • Підключення машини до «слабкої» електромережі загрожує замиканням в електропроводці та поломкою пральної машини. Рекомендується підключати пралки у будинках з проблемним електропостачанням через стабілізатор напруги, інакше може вигоріти електроніка приладу.
 • Ми не можемо вплинути на погану якість водопровідної води, яка може запросто угробити машину. Але, в наших силах використовувати засоби від накипу, які відтермінують її накопичення на важливих елементах прального агрегату.
 • Акуратне поводження з машиною є вирішальним фактором її довголіття. Перший закон машинобудування свідчить, що чим простіше механізм, тим він надійніше. У випадку зі пральними приладами інша справа.  Це складні машини, які нафаршировані електронікою та навантажені важкою роботою. Тому, майте совість, не хлопайте дверцятами люка з розбігу, що не пресуйте, як попало, білизну в барабан, не сипте порошок «від душі» та іноді просто читайте інструкцію до машини. Будьте галантні з дамою, і вона відповість вам взаємністю.

Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Щоб пральна машина працювала довго і радувала вас якісним пранням, важливо дотримуватися простих правил експлуатації:

 • Перед пранням не полінуйтеся, та відсортуйте білизну за кольором і типом тканини, не забувши застебнути на речах всі застібки-блискавки та гудзики.
 • Перед пранням обов’язково обстежте кишені одягу, щоб виключити потрапляння в барабан машини сторонніх предметів, здатних вивести її з ладу. Намагайтеся взяти за правило користуватися спеціальними мішечками для прання. Така обережність допоможе уникнути засмічення насоса і шланга для зливу води.
 • Завантажуйте в машину білизну тільки у розправленому вигляді. Уникайте нерівномірного завантаження барабана і не складайте речі стопкою. Не прагніть завантажувати повний барабан, але і не дуже захоплюйтеся, ганяючи машину напівпорожньою. Якщо перевантажена машина не гарантує якісного прання, то недовантажена загрожує дисбалансом при віджиманні.
 • Слабке місце машин з фронтальним завантаженням – ущільнювач люка. Коли ви відкриваєте і закриваєте дверцята, намагайтеся це робити акуратно, щоб не пошкодити його, інакше з бака стане підтікати вода.
 • Чим вище швидкість віджимання, тим більш суха буде на виході білизна. Але не варто зловживати віджиманням на великих обертах, від якого швидше будуть зношуватися не тільки речі, але й механізми пральної машини.
 • Регулярно діставайте з машини ємність для миючих засобів та промивайте її під струменем теплої води.
 • Перевіряйте хоча б раз на рік стан зливного шланга і, помітивши ознаки його пошкодження, терміново його замінюйте. Адже при роботі машини шланг знаходиться під великим тиском і навіть за найменшої тріщини він може лопнути.
 • Для автоматичних пральних машин використовуйте відповідний порошок. Для таких машин не підходять порошки для ручного прання через підвищене піноутворення. Надлишок піни рано чи пізно може призвести до поломки пральної машини.

Після кожного прання витріть машинку всередині насухо і залиште на деякий час дверцята відкритими для провітрювання. Так ви уникнете неприємних запахів та утворення цвілі

63406 0 cookie-check Якість, доступна за ціною – ТОП рейтинг найкращих пральних машин Електролюкс

Читайте також:

Посудомийні машини Bosch – кращі моделі посудомийок іменитого бренду
Посудомийні машини Bosch - кращі моделі посудомийок іменитого бренду
20 Жовтня, 2018, 11:47 1371 8
Посудомийна машина – аж ніяк не дорога надмірність, а сучасний агрегат, що допомагає нам цінувати свій час та економити ресурси. Підписуйтесь на наш Telegram-канал  Зміст:...
Смотреть результаты
Кращі ігрові, робочі, домашні ноутбуки Lenovo – рейтинг моделей за оцінками експертів
Кращі ігрові, робочі, домашні ноутбуки Lenovo - рейтинг моделей за оцінками експертів
Виникла необхідність у придбанні нового ноутбука? Рекомендуємо не поспішати і ретельно вивчити всі аспекти і тонкощі, що виникають при виборі ноута. Існує безліч нюансів, на...
Смотреть результаты
Кращі моделі холодильників Gorenje – ТОП рейтинг за оцінками покупців
Кращі моделі холодильників Gorenje – ТОП рейтинг за оцінками покупців
Холодильники Гореньє – надійна, якісна техніка, яка розрахована на тривалу експлуатацію. Доступна ціна, продуктивність, економічність – далеко не повний список переваг, якими володіє продукція цього...
Смотреть результаты