search
Підписатися

logo

Плити Electrolux – огляд найбільш вдалих моделей для будинку

20 Жовтня, 2018, 03:35 9

Продукція Electrolux – кращі кухонні плити, які поєднують в собі стильний дизайн, відмінні функціональні характеристики і високі показники енергоефективності. До того ж, шведська техніка для кухні – це гарантовано якісна збірка, адже кожен пристрій проходить ряд тестів, що підтверджують надійність і функціональність приладу. А детальний огляд найпопулярніших моделей дозволить підібрати найкращий варіант серед представленого асортименту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі плити бренду?
 3. ТОП 10 моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

 Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації

Важлива особливість плит Электролюкс – бездоганна ергономіка, адже кожна модель продумана до найменших деталей. Крім того, успішно впроваджено ряд інновацій:

 • Газ-контроль. Корисна функція, яка припиняє подачу газу після того, як згасне полум’я – це зробило газову техніку дійсно безпечною.
 • Обробка паром, яка може використовуватися для стерилізації консервації, сушки фруктів і овочів або ж виконувати функцію розморожування. Досить включити цей режим, щоб випічка була легкою і повітряною, та її прикрашала хрустка скоринка.

обробка парою в духовій шафі

 • High Light. У зоні нагріву замість простої спіралі встановлена ​​найтонша гофрована стрічка – завдяки цій особливості поверхня розігрівається до заданої температури за декілька секунд.

Варто виділити і широкий спектр функцій духової шафи. Практично у всіх моделях плит Electrolux: конвекція, гриль і навіть крутив. Доступні різні режими, що дозволяє використовувати духовку не лише для випічки, але і стерилізації ємностей і продуктів, а також в якості мікрохвильовки.

 На що звертати увагу при виборі плити бренду?

Щоб вибрати кращу електроплиту Electrolux або ж підібрати газову модель, варто ретельно проаналізувати характеристики, відгуки та особливості експлуатації вподобаної техніки. У продажу представлені три основних типи пристроїв:

 • Електричні. Точна настройка температури, індикатори тепла, які показують які з зон все ще залишаються гарячими, можливість користуватися духовкою, як в звичайному режимі, так і включивши гриль. Окремий плюс електричних плит Electrolux – мінімальне споживання електроенергії, завдяки чому «кухонні помічниця» не тільки зручна, але й вигідна в експлуатації.

Вибір плити

 • Газові. Практично у всіх моделях передбачені спеціальні відсіки для дрібниць та інструментів, які можуть знадобитися під час приготування їжі, таймер, зручний розпал. А спеціальний крутив подарує можливість насолоджуватися смачними шашликами, не виїжджаючи на природу.
 • Комбіновані. Газові конфорки ідеально поєднуються з електричною духовою шафою. Це найбільш зручний варіант: навіть при проблемах з подачею магістрального газу або електроенергії, власник має змогу користуватись пристроєм.

Курка в духовій шафі

В асортименті представлені як компактні плити Electrolux, шириною 50-55 см, так і моделі стандартного розміру – 60 см. Кількість нагрівальних елементів однакова для всієї техніки – 4 конфорки.

 ТОП 10 моделей

 1. Electrolux EKK954904W. Газова плита з емальованою поверхнею і електричною духовою шафою – саме ця модель відкриває рейтинг найкращих плит Електролюкс. Передбачено цифровий дисплей, електронний таймер для настройки часу приготування, автоматичний підпал та 11 різних режимів духовки. Завдяки функції конвекції відсутній нагрів виключно в певних зонах, повітря розподіляється рівномірно, а відповідно і будь-яка страва чудово пропікається.

Плита газова Electrolux EKK954904W

 1. Electrolux EKK951301W. Комбінована плита з газовими конфорками і електродуховкою – бюджетна модель з відмінними технічними характеристиками і шириною 50 см. Встановлено автоподжиг, систему газ-контролю, електричний гриль і конвекцію (вентилятор зафіксовано на задній стінці).
 2. Electrolux EKM961308W. Комбінована плита, в якій 3 газових конфорки і 1 електрична, як і духова шафа. Емальована поверхня легко очищується, встановлена ​​система безпеки газ-контроль і автоматичний механізм запалювання полум’я. У цій моделі реалізована каталітична система очистки – не потрібно видаляти жир і кіптяву, що залишилися на поверхні після приготування їжі.

Плита газова Electrolux EKM961308W

 1. Electrolux EKC954908K. Електрична плита, поверхня – склокераміка, нагрівальні елементи – High Light. Така конфорка вмить нагрівається, що прискорює процес приготування страв, а температуру поверхні демонструють індикатори тепла. У нижній частині пристрою розташований місткий ящик для посуду. Цю модель відрізняє ефектний чорний колір, а також наявність дисплея, на якому відображається вся необхідна інформація.

Плита електрична Electrolux EKC954908K

 1. Electrolux EKK96498CX. Оптимальне поєднання газових конфорок і електричної духовки. Безпеку експлуатації забезпечує система газ-контроль, а процес приготування їжі спрощує наявність освітлення, конвектора на задній стінці, охолоджуючого вентилятора і 10 різних режимів випічки.

 Плита газова Electrolux EKK96498CX

 1. Electrolux EKC964900X. Електрична плита з цифровим дисплеєм і електронним таймером. Конфорки нагріваються за лічені секунди завдяки технології High Light, а також високій теплопровідності склокераміки. Передбачено вентилятор охолодження, що захищає техніку від перегріву. Зручні напрямні, як і внутрішня система освітлення, дозволяють легко контролювати процес випічки.
 2. Electrolux EKG951109X. Компактна газова плита – духову шафу і варильні панелі підключено до магістрального газопроводу. Використовується автоматичний підпал, у верхній частині духовки розташований гриль, а в нижній – крутив. Для зберігання посуду і кухонних інструментів передбачено глибокий ящик. Скляні дверцята легко знімаються завдяки особливій системі кріплень.

Плита газова Electrolux EKG951109X

 1. Electrolux EKK954507W. Недорога, але потужна газова плита з електричною духовою шафою. Вся інформація відображається на цифровому дисплеї, а контролювати тривалість кулінарних процесів допомагає вбудований таймер. Підпал автоматичний, реалізована функція газ-контролю. Духовка захищена подвійними склопакетами, передбачено 9 режимів приготування страв, а також верхній гриль.
 2. Electrolux EKC6430AOW. Електрична плита з електронним управлінням і цифровим дисплеєм, та великою духовкою, обсяг якої становить 74 літри. Прекрасна альтернатива індукційній поверхні з сенсорним управлінням – і на порядок дешевше за вартістю. Зверху розташовано гриль, в задній частині – вентилятор, призначений для рівномірного розподілу тепла всередині духовки. Безпеку експлуатації плити забезпечує подвійний склопакет і спеціальні індикатори залишкового тепла.

 Плита Electrolux EKC6430AOW

 1. Electrolux EKG96118CX. Класична газова плита з механічним управлінням. Практична основа з нержавіючої сталі, 4 конфорки, газова духова шафа, електрозапалювання, а також газ-контроль – своєрідний захист від дітей, завдяки чому при відсутності полум’я, газ буде практично одразу вимкнено. Перевага цієї моделі – телескопічні напрямні, які висуваються при відкритті дверцят.

 Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Несправність Причина

Не вдається налаштувати бажану температуру конфорки

Необхідна заміна регуляторів.
Не працює духовка, на електронному дисплеї висвічується помилка Відсутня електроенергія, потрібна установка нового ТЕНа або ж вийшов з ладу таймер.
Індикатор включення конфорки горить, але поверхня не нагрівається Перегоріла спіраль, потрібна заміна.
З’явився запах газу Неправильне підключення, розгерметизація системи, пошкодження ущільнювачів на соплах. Важливо відразу перекрити подачу газу і викликати майстра.
Не вмикається світло в духовці Згоріла лампочка або ж вийшла з ладу кнопка включення.

 Поради по коректної експлуатації та обслуговування

Вибравши і купивши кращу газову плиту Electrolux, важливо перед використанням ознайомитися з інструкцією. Для склокерамічною панелі буде потрібно придбати посуд з ідеально рівним дном, який не залишить подряпин на поверхні. Засоби для чистки також потрібно підбирати відповідно до типу покриття. Порошки з великими абразивними частинками, як і агресивні хімічні склади, зіпсують поверхню.

 Очищення духовки

У кращих моделях плит Електролюкс встановлена ​​каталітична система очищення, яка не вимагає ручної обробки. Що зручно, в багатьох плитах цього виробника використовується спеціальна система підвіски, завдяки якій скляні дверцята духової шафи легко знімаються і очищаються від забруднень.

63168 0 cookie-check Плити Electrolux – огляд найбільш вдалих моделей для будинку

Читайте також:

Телевізори JVC – рейтинг кращих моделей за відгуками покупців магазину COMFY
Телевізори JVC - рейтинг кращих моделей за відгуками покупців магазину COMFY
20 Жовтня, 2018, 03:01 1059 9
Бренд, котрий випускає телевізори близько 90 років – JVC, мабуть, один з небагатьох, про який можна сказати, що він знайомий навіть нашим бабусям. Лінійка AV,...
Смотреть результаты
Прості, надійні, доступні, наші – Топ рейтинг недорогих плит Gefest
Прості, надійні, доступні, наші - Топ рейтинг недорогих плит Gefest
Кухонна плита – один з небагатьох видів побутової техніки, який обов’язково повинен бути присутнім у кожного в будинку. Адже повноцінне приготування їжі можливо лише в...
Смотреть результаты
Як підібрати техніку в нову квартиру!
Як підібрати техніку в нову квартиру!
Ремонт в квартирі або покупка нового житла – відмінний привід оновити всю техніку. Як розставити по місцях всі аспекти і тонкощі в підборі техніки, щоб...
Смотреть результаты