search
Підписатися

logo

Телевізори JVC – рейтинг кращих моделей за відгуками покупців магазину COMFY

20 Жовтня, 2018, 03:01 9

Бренд, котрий випускає телевізори близько 90 років – JVC, мабуть, один з небагатьох, про який можна сказати, що він знайомий навіть нашим бабусям. Лінійка AV, наприклад, була дуже популярною. Саме розробники цієї компанії придумали один з перших проекційних телевізорів, змусивши всіх конкурентів попітніти. Звичайно, навіть найзнаменитіша компанія зазнає невдач. Так і сталося з колись найкращим брендом у 2011 році – корпорація почала зазнавати збитків і хотіла припинити виробництво телевізорів. Але буквально через 2 роки компанія представила новинки, які знову завоювали споживача. Давайте ж подивимося на рейтинг телевізорів JVC, які сподобалися користувачам своїми функціями і особливостями.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Зміст:

 1. Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі телевізора бренду? ТОП корисних функцій телевізора
 3. ТОП 5 моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради щодо коректної експлуатації, встановлення та обслуговування

Нове покоління телевізорів JVC

Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації

Цікавий факт: всі кіномани пам’ятають старий фільм «Назад в майбутнє», де увагу привертала саме техніка в руках героїв. Так ось вона була виконана компанією JVC.

Корпорація йде в ногу з часом і представляє інноваційні технології. Телевізор з Ultra HD дозволить насолоджуватися насиченою картинкою, а, значить, і високою якістю зображення. Є у бренда і ще кілька особливих фішок:

 1. Надвисока роздільна здатність 4К. «Не здивували, адже такі характеристики мають десятки телевізорів», – скажете ви. Безумовно, мають, але бренд JVC пропонує своїм споживачам виключно високу контрастність разом з ідеальною глибиною кольору. Ви отримаєте неймовірно соковите і одночасно природнє зображення. І все це завдяки особливій технології 4К UHD.
 2. Новий погляд на цифрове телебачення. Тут мова йде про підтримку як стандартів аналогового, так і цифрового мовлення. До речі, ви зможете записувати цифрові канали – це також одна з фішок бренду.
 3. «Супертонкість» разом з повною роздільною здатністю екрану. Здавалося б, що такого особливого в тому, що телевізор має Full HD роздільність? Якщо мова йде про маленький телевізор, то саме в цій роздільній здатності і криється перевага. Роздільна здатність 1920х1080 і діагональ, наприклад, в 40 дюймів – таке поєднання особливостей порадує і якістю зображення, і цілком невеликими габаритами.

Телевізор в сучасному інтер'єрі

 1. Smart інтерфейс – одна з фірмових фішок бренду, яку має хороший недорогий телевізор ЖВС. З цим інтерфейсом для вас відкриються нескінченно різноманітні можливості перегляду нового контенту. Особливість функції полягає в тому, що ви отримуєте доступ до фільмотеки на 5000 фільмів і ста каналів. При цьому вам не знадобиться ані приставка, ні тарілка, ні тюнер. Потрібен буде всього лише один надійний телевізор.

Також до особливостей можна віднести і потужність процесора, яким укомплектовані моделі, а також різноманітність – вибрати буде з чого – від телевізора з діагоналлю в 32 дюйми до моделі в 55 дюймів.

 На що звертати увагу при виборі телевізора бренду? ТОП корисних функцій телевізора

Коли ви хочете обрати кращий телевізор JVC і в плані функціоналу, і в питаннях надійності, якості зображення, дивіться на комбінацію ключових саме для вас параметрів. І для будинку, і для робочого простору краще купувати телевізори від 29 до 32 дюймів. Що ж стосується функціоналу, то бренд Джівісі може порадувати вас декількома фішками.

Управління телевізором за допомогою телефону

 • Можливістю управління без пульта. Телевізор просто підключається до телефону, і ви отримуєте можливість дистанційного керування. Дана функція зручна тим, що клавіатура тут стандартна – вводити назви, шукати фільми буде легко. Керувати телевізором можна як з Android, так і з iOS пристрою.
 • Можливістю підключити другий екран. Моделі JVC виділяються тим, що до них швидко і без проблем підключається додатковий монітор за допомогою HDMI шнура. І обирають такі телевізори ті, кому потрібна недорога модель для роботи. До речі, споживачі, визначаючись між брендом Джівісі або Samsung, зупиняються саме на першому, коли мова йде про телевізор для робочого простору.
 • Можливістю управління голосом. Така функція сподобається всім шанувальникам інноваційних рішень. Керувати телевізором можна буде не тільки голосом, а й жестами.

Також є у бренда і моделі з пам’яттю – вбудована пам’ять, наприклад, в 8 Гб дозволяє зберігати інформацію, фото або ж декілька фільмів.

 ТОП 5 моделей

Перейдемо до найцікавішого – подивимося на рейтинг телевізорів ЖВС. З огляду на те, що відгуки про цей бренд досить непогані, а сама компанія існує не один десяток років, в рейтингу братимуть участь останні і ті моделі, що купують найчастіше. Нещодавно випущені телевізори з діагоналлю в 55 і 65 дюймів, з дозволом 4К HDR ми в рейтинг включати не будемо, так як на наш ринок вони ще не вийшли.

 1. JVC LT-32MU360 – найбільш обговорюваний і популярний телевізор, який поєднує в собі дві головні якості – доступну вартість і непогану картинку. Чому непогану? Є у моделі один «грішок» – піксельність, яка проявляє себе, якщо дивитися на екран занадто близько. Серед достоїнств моделі відзначають можливість підключення приставки – ви отримаєте відмінний цифровий тюнер, а також підключення USB.

Телевізор JVC LT-32MU360

 1. JVC LT-50MU780 – модель з LED екраном і високою роздільною здатністю, яка вважається однією з самих трендових. Відгуки відзначають три вагомих переваги моделі – наявність 4К, Андроїд ТВ і діагональ в 50 дюймів. Якщо потрібен телевізор з якісною картинкою, хорошим звуком і парочкою вбудованих тюнерів – зупинитися можна саме на 50 дюймах. До речі, цю модель можна порівняти з Samsung UE43N5000AUXUA LED з тією лише відмінністю, що остання має меншу діагональ, але схожий функціонал.

Телевізор JVC LT-50MU780

 1. JVC LT40MU580 – телевізор, який трохи поступається попереднім моделям. Його головна перевага – роздільність Full HD і наявність досить високої потужності звуку. Як і у інших моделей, у нього є вбудований таймер, автонастройка каналів, кілька роз’ємів.
 2. JVC LT32MU380 – недорога модель в 32 дюйма, до якої можна підключити Смарт-приставку, флешку, додатковий монітор і яка видає досить хорошу, як для невеликого телевізора картинку. Правда, тут ви не знайдете вбудованого Wi-Fi або функції управління голосом.

Телевізор JVC LT32MU380

 1. JVC LT24MU380 – маленький телевізор, який найчастіше вибирають в якості другого або ж для установки на кухні. Щоб картинка була гарної якості, користувачі рекомендують не виставляти максимальний рівень різкості. Тоді ця модель порадує своєю якістю зображення і, як для маленького телевізора, гучним звуком.

Телевізор JVC LT24MU380

Ось такі вони – кращі телевізори ЖВС – надійні, лаконічні, сучасні. Які радують своєю доступністю і «багатоликим» функціоналом. І, хоч до рейтингу не потрапили телевізори в 42 дюйма, вибрати є з чого.

 Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Несправності телевізора JVC

Як можна неправильно використовувати телевізор? – запитаєте ви. І що буде в такому разі?

Неправильно використовувати техніку можна по-різному. Наприклад, не відключати її цілодобово або ж, розташувати біля обігрівача. При такому використанні у вас можуть виникнути певні несправності.

 • Телевізор сам вимикається. Найпростіший варіант вирішення проблеми – перевірити, чи активна функція автоматичного вимкнення. А більш складний – звернути увагу на умови роботи техніки.
 • Блимає екран. Така проблема може бути пов’язана з підключенням USB і наявністю на флешці вірусів. А стабільні миготіння говорять про проблеми з блоком живлення або ж розриви комунікаційних проводів.
 • Чорний екран замість картинки. Така несправність може виникнути через збої в роботі блоку живлення. А ось найсумніший варіант – це пошкодження матриці. Правда, цей варіант легко перевірити. Візьміть ліхтар і посвітіть на телевізор. Якщо бачите картинку – це не матриця. До речі, з такою проблемою стикаються власники моделей із зігнутим екраном.

Якщо ваш телевізор JVC став подавати «дивні сигнали» – блимати, вимикатися зверніться в сервісний центр. У надійній техніці можна швидко і легко усунути проблему.

 Поради по коректної експлуатації, встановлення та обслуговування

Телевізор, встановлений на стіні

Навіть найкращі моделі телевізорів JVC потребують правильного встановлення та експлуатації. Щоб у вас не виникло проблем з установкою і налаштуванням телевізора, перше, що потрібно зробити – відкрити мануал. І слідувати інструкціям до вашої моделі. Не варто думати, що ви впораєтеся і без мануала – спочатку читаємо, а потім – встановлюємо. Щоб ваш телевізор служив вам вірою і правдою, дотримуйтесь таких простих порад:

 • По можливості включайте режим економії енергії. Це збереже матрицю від вигорання.
 • Не ставте телевізор біля радіаторів, вентиляторів та інших приладів, які кардинально змінюють клімат в приміщенні.
 • Використовуйте калібрувальний диск для настройки зображення. Як правило, за замовчуванням будуть стояти максимальні налаштування зображення, але вони потрібні далеко не завжди.

Буквально пара простих порад допоможе вам мінімізувати ризик поломок. А, подбавши про правильну експлуатацію, придбавши надійний телевізор JVC, ви отримуєте техніку, яка буде служити роками.

63143 0 cookie-check Телевізори JVC – рейтинг кращих моделей за відгуками покупців магазину COMFY

Читайте також:

Прості, надійні, доступні, наші – Топ рейтинг недорогих плит Gefest
Прості, надійні, доступні, наші - Топ рейтинг недорогих плит Gefest
20 Жовтня, 2018, 02:28 904 8
Кухонна плита – один з небагатьох видів побутової техніки, який обов’язково повинен бути присутнім у кожного в будинку. Адже повноцінне приготування їжі можливо лише в...
Смотреть результаты
Як підібрати техніку в нову квартиру!
Як підібрати техніку в нову квартиру!
Ремонт в квартирі або покупка нового житла – відмінний привід оновити всю техніку. Як розставити по місцях всі аспекти і тонкощі в підборі техніки, щоб...
Смотреть результаты
Мікрохвильова НВЧ піч від ТОП виробника Samsung – рейтинг кращих моделей
Мікрохвильова НВЧ піч від ТОП виробника Samsung - рейтинг кращих моделей
Мікрохвильова піч – давно знайомий та звичний атрибут кухні. Хто, як не вона, максимально швидко підігріє обід та перетворить крижані брила у розморожений шматок м’яса?...
Смотреть результаты