search
Підписатися

logo

ТОП пральних машин Bosch за підсумками вибору покупців COMFY

19 Жовтня, 2018, 06:50 12

Зміст:

 1. Основні особливості пральних машин Bosch, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі пральних машин Bosch
 3. ТОП 10 фронтальних і вертикальних моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради по коректної експлуатації та обслуговування

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Основні особливості пральних машин Bosch, ключові фішки та інновації

Якість німецької техніки цінується у всьому світі за професіоналізм, прагматизм і цей недоступний нашому розумінню дух «орднунг», який не дозволяє робити свою справу абияк. Це в повній мірі відноситься до виробників пральних машин Bosch, які довгий час тримають марку в компанії іменитих виробників.

Сьогодні в силу глобалізації пральні машини Бош виробляють не тільки в Німеччині, але і за її межами.  Та  покупець, навіть, незважаючи на більш високі ціни, прагне стати володарем машини саме німецької збірки. Тому, що він знає – такий агрегат прослужить не менше 15 років без всяких ремонтів і нарікань.

Всі моделі пральних агрегатів Бош відносяться до певної серії. Вони відрізняються один від одного об’ємом завантаження, вбудованими технологічними рішеннями та програмним оснащенням. На сьогоднішній день у продажу можна зустріти пральні машини Bosch наступних серій:

 • 2 Classixx
 • 4 Maxx
 • 6 Avantixx
 • 8 Logixx
 • Home Prifessional.

У пральних машинах Bosch реалізовано безліч технічних інновацій, які на багато років визначили напрямки розвитку галузі і дали споживачеві бажаний рівень комфорту прання:

 • 3D-AquaSpar – технологія прання, заснована на каскадному методі замочуванні білизни
 • AquaStop – технологія захисту машини від протікання і гідравлічного удару
 • VarioPerfect – інтелектуальна система прання машин серії MAXX5
 • ActiveWater – інтелектуальна система прання в машинах з вертикальним завантаженням
 • Active Oxygen – технологія машин серії 8, яка використовує для прання активний кисень. За рахунок цього ліквідуються всі види бактерій, мікробів та алергенів без високотемпературного впливу
 • ActiveWater Plus – технологія економного споживання води
 • AquaSensor – датчик оптичного контролю чистоти води розраховує оптимальну кількість води, необхідної для полоскання.
 • EcoSilence Drive – інверторний двигун нового покоління. Мотори використовують постійний струм, не мають щіток, тому їх робота стала безшумною. Крім того інверторні мотори могутніше, ніж колекторні
 • Strong Power Drive – двигун підвищеної зносостійкості
 • VarioSoft – особлива конструкція барабана з асиметричними краплевидними виступами на поверхні дозволяє дбайливо доглядати за делікатними і вовняними виробами
 • SoftOpening Drum – система плавного відкривання люка
 • reload Function – функція дозавантаження білизни під час циклу. Дозволяє ставити цикл прання на паузу та додавати білизну в барабан

Перевага пральних машин марки Bosch обумовлено їх характерними особливостями:

 • машини Bosch мають великий термін експлуатації який складає не менш 10-15 років
 • деталі та вузли, з яких збирають машини, відрізняються високою надійністю
 • в конструкції машин закладені технології економного водоспоживання і енергоспоживання
 • пралки даного бренду мають широку функціональність
 • більшість машин Бош оснащуються системою повного захисту від протікання, контролем піноутворення і дисбалансу барабана

Пральні машини Bosch також не позбавлені і недоліків. До них можна віднести високу, в порівнянні з аналогами конкурентів, ціну, яка є лише доплатою за якість, та також високий рівень шуму, який жодним чином не позначається на якості прання.

 На що звертати увагу при виборі пральних машин Bosch

Критерії вибору пральних машин Bosch мало чим відрізняються від тих, за якими вибираються машини інших брендів. Звертайте увагу на тип машини, її технічні параметри, технологічні фішки, набір вбудованих програм і ціну.

Від покупки машини бренду багатьох утримує неможливість визначити заздалегідь де вона виготовлена. Адже відомо, що кращі пральні машини Bosch роблять саме на заводах в Німеччині. Оскільки знайдеться чимало охочих купити виріб німецької збірки, ми пояснимо, як їх можна впізнати серед машин, виготовлених за межами Фатерлянду. Пральні машини Бош, зібрані в Німеччині, маркуються індексами WAS і WLX (фронтальні моделі), або WKD і WIS (вбудовані моделі).

Для того, щоб вам було зовсім просто орієнтуватися в різноманітті моделей і, щоб ви розуміли що зашифровано в буквено-цифровому індексі виробу, пропонуємо вам малюнок, що пояснює маркування позначень пральних машин Bosch.

Markirovka (розшифровка маркування пральних машин Bosch)

 ТОП 10 фронтальних і вертикальних моделей

Ми склали невеликий рейтинг кращих пральних машин Bosch по надійності, функціональності, якості прання та віджимання, грунтуючись на виборі та відгуках покупців магазину COMFY. На фотографіях до моделей пральних машин представлені більш детальні характеристики.

 Машини з фронтальним завантаженням

Bosch WAB 20262BY

 Bosch WAB 20262BY (пральна машина Bosch WAB 20262BY)

Найдешевша повноформатна машина в нашому огляді, яка укладається в 9 тис. грн.  Модель на 6 кг білизни без функції сушки.  Енергоспоживання класу A +++ , прання – A, віджимання класу C (1000 об/хв).  10 режимів прання, багаторівневий захист від протікань.

Bosch WAT 24441

Bosch WAT 24441 (пральна машина Bosch WAT 24441)

Фронтальна модель середнього формату по глибині з великою ємністю завантажувального барабана – 9 кг.  Недоліком пристрою є частковий захист від протікань. Модель доступна за ціною близько 15-16 тис. грн..

Bosch WAY 28740

 Bosch WAY 28740 (пральна машина Bosch WAY 28740)

Одна з кращих пральних машин нашого топа, яка, тільки на перший погляд, здається простою.  Завантажувальний барабан ємністю 9 кг, інверторний двигун EcoSilence Drive, діаметр завантажувального люка – 32 см. Клас енергоспоживання – A ++, прання і віджимання – A. Повний захист від протікання і безліч спеціальних режимів прання. Модель продається за ціною приблизно 25 тис. грн.  і тепер вам стало зрозуміло чому.

Bosch WLG 20060

Bosch WLG 20060 (пральна машина Bosch WLG 20060)

Ще одна недорога і вузька модель вартістю близько 9 тис. грн.  Бак на 5 кг білизни, показники енергоспоживання і прання – класу A, а ось віджимання – всього С (1000 об/хв). До переваг машини слід віднести люк, що відкривається на 180 градусів, можливість вбудувати пристрій в меблевий шафа і повний захист від протікань.

Bosch WLT 24460

Bosch WLT 24460 (пральна машина Bosch WLT 24460)

Компактна і вузька машина з розміром по глибині всього 45см.  Модель розрахована на 7 кг білизни.  Інверторний двигун обумовлює тихе прання і хорошу ступінь віджимання класу B. Машина оснащена великим дисплеєм з сенсорними кнопками управління. Коштує ця пишність близько 15тис. грн. З мінусів – немає програми попереднього прання.

Bosch WVH 28442OE

Bosch WVH 28442OE (пральна машина Bosch WVH 28442OE)

Цю модель можна сміливо назвати кращою пральною машиною Бош в своєму класі.  Прально-сушильний агрегат розрахований на завантаження 7 кг білизни для прання  і 4 кг для сушіння. 12 програм прання, 3 програми сушіння. Всі класи якості та енергоспоживання – вищі (A-A-A).  Особливо варто відзначити безшумну роботу в режимі прання – це одна з найбільш тихих моделей з фронтальним завантаженням. Вартість моделі цілком виправдовує суму в 30 тис. грн.

Bosch WDU 28590OE

 Bosch WDU 28590OE (пральна машина Bosch WDU 28590OE)

Найдорожчий прально-сушильний агрегат в нашому рейтингу.  Великий бак на 10 кг білизни (сушка за цикл – 6 кг), фірмовий інверторний мотор EcoSilenceDrive, 1400 об/хв.  14 режимів прання, прання з функцією пару , функція дозавантаження білизни, підсвічування барабана, повний захист від протікань і вкрай низький рівень шуму. Є за що віддати 36 тис. грн.

Bosch WKD 28540

Bosch WKD 28540 (пральна машина Bosch WKD 28540)

Модель призначена для вбудовування в кухонні меблі. Єдина машина німецької збірки в нашому огляді. Вже один цей факт виділяє її в призначеному для користувача рейтингу пральних машин Бош і говорить про те, що наш покупець готовий переплачувати за гарантовану якість. Адже моделі, які випускають на заводі в Штутгарті, стоять в 1,5 рази дорожче машин, зібраних в інших країнах. Ціна даної моделі складає приблизно 16 тис. грн.

Машини з вертикальним завантаженням

Bosch WOR 20154

Bosch WOR 20154 (пральна машина Bosch WOR 20154)

Вузька малогабаритна модель з вертикальним завантаженням 6 кг білизни. Традиційна відсутність сушки в моделях даного типу. Плюс машини – повний захист від протікання. Недоліком вважаємо досить відчутний фоновий шум під час прання і відсутність блокування панелі управління від дітей. Але і вартість машини не захмарна – близько 11 тис. грн.

Bosch WOT 24457BY

Bosch WOT 24457BY (пральна машина Bosch WOT 24457BY)

Модель з вертикальним завантаженням словацької збірки. Велика ємність на 7 кг білизни, екран з сенсорним управлінням, найвищий клас енергетичної ефективності A +++, мале споживання води і абсолютний захист від протікання. Загалом, хороша пральна машина Бош в класі машин з вертикальним завантаженням. Модель доступна до продажу за ціною 17-18 тис. грн.

Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

 • Дисбаланс видів виробів, завантажених в барабан. На 1 кг важких виробів, що сильно всмоктують воду, кладіть не менше 2 кг легких х/б виробів. В іншому випадку буде спостерігатися погана балансувальна динаміка обертання барабана, що швидше зношує підшипниковий вузол і виводить з ладу приводні ремені. Проблема проявляється в сильній вібрації при віджиманні білизни і, навіть, зміщення машини зі свого місця.
 • Неповне навантаження білизни в барабан.  Якщо ємність розрахована на 5 кг сухої білизни, то мінімум необхідної закладки – 4 кг. Якщо машину недовантажити, знову дасть про себе знати дисбаланс при віджиманні.
 • Не перекладайте зайвий порошок. Страшного нічого не трапиться, але надлишок погано розчиненого порошку утворює світлі розводи, особливо помітні на темних тканинах.
 • Не захлопуйте дверцята люка з усієї сили, як в своїх стареньких «Жигулях». Так недалеко до пошкодження замка і ущільнювальної манжети, що може зажадати евакуації машини до сервісного центру.

Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Рекомендації з експлуатації та технічного обслуговування пральних машин Бош:

 • правильно виконуйте установку машини після покупки – виставляйте її горизонтально по рівню, не забувши при цьому зняти транспортувальний фіксатор. В іншому випадку під час віджимання білизни роботу агрегату буде супроводжувати шум, вібрація і переміщення.
 • стежте за з’єднанням машини до водопровідної та каналізаційної мережі
 • стежте за цілісністю гумового ущільнювача завантажувального люка
 • використовуйте для підключення машини до мережі тільки справні розетки із заземленням
 • використовуйте мережевий фільтр або стабілізатор для вирівнювання параметрів мережевої напруги
 • використовуйте при пранні тільки порошки для машин-автоматів
 • відправляйте білизну в барабан, попередньо застебнувши всі ґудзики і змійки-блискавки
 • для чищення барабана використовуйте засоби для чищення без хлору

не менше 2-х разів на рік очищуйте фільтр зливної помпи від ґудзиків, дрібних монет, значків, шпильок, флешок та інших дрібниць, які ви маєте звичай носити в кишенях

62908 0 cookie-check ТОП пральних машин Bosch за підсумками вибору покупців COMFY

Читайте також:

Топ телевізорів одного з кращих брендів – Panasonic
Топ телевізорів одного з кращих брендів - Panasonic
18 Жовтня, 2018, 11:19 1153 11
«Panasonic ideas for life» – звучний лозунг компанії, яка не просто показує нам перспективи розвитку технологій, а й активно реалізує свою концепцію «майбутнього» вже зараз....
Смотреть результаты
Як вибрати найкращий холодильник LG? – Огляд ТОП моделей в лінійці бренду
Як вибрати найкращий холодильник LG? – Огляд ТОП моделей в лінійці бренду
Історія торгової марки Lg (GoldStar) почалася ще в середині 20 століття. Після довгого шляху перемог і поразок, сьогодні це всесвітньо відомий бренд з величезним асортиментом...
Смотреть результаты
Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД
Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД
Зміст: Основні особливості бренду AEG, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі пральної машини AEG ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей Проблеми,...
Смотреть результаты