search
Підписатися

logo

Як вибрати найкращий холодильник LG? – Огляд ТОП моделей в лінійці бренду

18 Жовтня, 2018, 10:04 9

Історія торгової марки Lg (GoldStar) почалася ще в середині 20 століття. Після довгого шляху перемог і поразок, сьогодні це всесвітньо відомий бренд з величезним асортиментом продукції, що випускається: пральних і посудомийних машин, пилососів, мікрохвильових печей, телевізорів і, звичайно ж, холодильників. Компанія Lg багато уваги приділяє розробкам для досягнення поліпшення якості, функціональності і ергономіки техніки. Головним достоїнством побутової техніки Lg можна вважати надійність і тривалість терміну експлуатації, при цьому політика бренду дотримується стратегії середніх цін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Зміст:

 1. Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі холодильника бренду?
 3. ТОП 10 моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради по коректній експлуатації, встановленню та обслуговуванню

Вбудований холодильник

Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації

Сьогоднішні холодильники мають сильні відмінності від оригінальних, примітивних моделей минулого століття. Тепер вони оснащені багатьма корисними функціями для поліпшення ефективності роботи та збільшення терміну зберігання продуктів.

Компанія Lg є одним з лідерів по впровадженню нововведень в області холодильних технологій. Давайте розглянемо останні інновації кращих холодильників Lg та розберемося в їх призначенні.

 • Інверторний компресор. Надтихий і потужний. Завдяки зниженому тертю мотора компресора, забезпечується тривалий період служби та скорочення витрат електроенергії.
 • Система SmartDiagnosis. Діагностика холодильника за допомогою телефону. При виникненні несправності в вигляді не характерного гудіння, достатньо зателефонувати на гарячу лінію Lg і піднести смартфон до холодильника, сигнал буде прочитаний, і консультант дасть необхідні поради та рекомендації.
 • Фільтр Hygiene Fresh+. Система очищення з 5-ти фільтруючих шарів з унікальним УФ-фотокаталітичним механізмом, який дозволяє видалити з повітря в холодильнику до 99,9% шкідливих бактерій.
 • Knock-On. Технологія, за допомогою якої доступ до продуктів здійснюється через додаткову прозору секцію великих дверей. Для перегляду вмісту досить просто постукати, і скло стає прозорим.
 • Функція Auto DoorOpen. Датчики руху, встановлені в передній панелі, забезпечують автоматичне відкривання дверей при наближенні людини, однак, вони не спрацьовують на домашніх тварин.

На що звертати увагу при виборі холодильника бренду?

Золотистий холодильник

Купуючи холодильник Lg, в першу чергу, йде розрахунок на довгу і справну роботу техніки. Бажано, щоб він ідеально вписався в інтер’єр, був економічним і зручним в експлуатації. Нижче ми розглянемо основні тонкощі вибору кращих холодильників Lg, щоб ви могли визначитися з варіантом, який влаштує вас за всіма параметрами.

 • Габарити і обсяг. За габаритними розмірами холодильники Lg діляться на: однокамерні, двокамерні і Side-by-Side. Щоб правильно вибрати розмір холодильника, визначитеся з місцем, де він буде встановлений і обсягом, який вас влаштує.
 • Тип заморозки. Компанія Lg застосовує тільки високоефективну систему охолодження No Frost. Завдяки рівномірному розподілу потоку повітря між полицями, утворюється єдиний температурний режим у всьому холодильнику.
 • Спосіб управління. Механічне управління більш надійне і дешеве, але не передбачає точної установки температури. За допомогою електроніки можна виставити потрібну температуру в точності до градуса як в холодильнику, так і в морозильній камері.
 • Функції. Якщо бюджет дозволяє, краще взяти більш сучасну модель з додатковими режимами і можливостями, які вам знадобляться в процесі експлуатації. Наприклад, відсік з режимом «Зона свіжості». Його особливістю є більш низька температура (0-0,7 градусів) і підвищена вологість, що дозволяє збільшити термін зберігання ягід, фруктів і зелені.

ТОП 10 моделей

Модельний ряд холодильників Lg представлений варіантами з верхнім або нижнім розташуванням морозильної камери, різного кольору і розміру. Щоб зрозуміти який же холодильник Lg буде кращим для вас, ми підготували рейтинг найбільш бажаних моделей, згідно з відгуками покупців і експертів.

 1.  LG GC-Q247CABV

Холодильник LG GC-Q247CABV

Красивий і місткий холодильник типу Side-by-side із загальною місткістю 626 літрів дозволить зберігати велику кількість продуктів. Стильний зовнішній вигляд досягнутий за допомогою металевого корпусу і дзеркальної двері, яка утримує холод всередині камери, а також служить бар’єром для тепла зовні. Управляти холодильником можна як з панелі на дверцятах, так і зі смартфона по Wi-Fi за допомогою спеціального додатку.

 1.  LG GC-B247SEUV SbS

Стильний і сучасний дизайн холодильника з прихованими ручками приверне увагу будь-якого, навіть самого вимогливого користувача. Обсяг холодильної камери становить 406 л, морозильної – 220 л. Основними перевагами даної моделі є електронне управління, захист від перепадів напруги і багатопотокова система охолодження Multi Air Flow.

 1. GA-B499TGRF

Холодильник GA-B499TGRF

Рейтинг холодильників Lg продовжує модель з нижньою морозильною камерою, зоною свіжості, інтелектуальним керуванням через вайфай і системою Total No Frost. Загальний обсяг пристрою – 331 л, морозильної камери – 105 л.

 1. GN-H702HQHZ

Холодильник GN-H702HQHZ

Компактний холодильник з верхньою морозильною камерою відмінно впишеться в інтер’єр невеликої кухні. На білому корпусі розташовується сіра смужка, що являється сенсорним пультом управління. Для зручності пристрій підключається до Wi-Fi, що дозволяє віддалено спостерігати і керувати технікою.

 1. GW-B499SMGZ

Холодильник, яким буде зручно користуватися навіть після перестановки завдяки можливості перевішування дверей. У пристрої передбачено роздільне регулювання температури, функція “Суперохолодження”, сигналізація відкритих дверей і бокс свіжості.

 1. GA-B499YVQZ

Холодильник GA-B499YVQZ

Хороший холодильник Lg з режимом “Відпустка” дозволить економити електроенергію, перебуваючи на відпочинку. При активації режиму морозильна камера продовжує працювати в звичайному режимі, а в холодильній камері температура підвищується до 15-18 градусів.

Холодильний пристрій захищений від стрибків електроенергії і оснащений можливістю роздільного регулювання температури.

 1. GA-B499YLJL

Двокамерний попелястий холодильник Елджі з технологією No Frost.Місткий агрегат висотою 2 метри і загальним об’ємом 360 л здатний вмістити всі продукти великого сімейства.

 1. GA-B429SECZ

Холодильник GA-B429SECZ

Стильний бежевий холодильник з лінійним компресором має рівень енергоефективності А ++ і має безліч переваг бренду, таких як електронне управління, суперзаморожування, сигналізація відкритих дверей та інше.

 1. GA-B389SMQZ

Сучасний, компактний холодильник сталевого кольору відмінно підійде для невеликої сім’ї. Має нижнє розташування морозильної камери об’ємом 79 л, в той час як обсяг холодильної камери становить 182 л. Наявність зовнішнього LED дисплея значно полегшує користування холодильником.

 1. GA-B389SMCZ

Холодильник GA-B389SMCZ

Недорога модель з вбудованим генератором льоду має потужність заморожування 9,3 кг на добу. Автономне збереження холоду до 16 годин дозволить не хвилюватися за збереження продуктів при відключенні електроенергії.

 Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Майстер перевіряє рівень фреону в холодильнику

Холодильники Lg мають довгий термін служби. Але, на жаль, нерідко зустрічаються поломки в зв’язку з неправильною експлуатацією. Розглянемо основні несправності, які зустрічаються найчастіше.

Проблема Можливі причини
Холодильник не включається
 • Порушення цілісності шнура.
 • Перебої живлення.
Висока температура в холодильнику
 • Пристрій занадто близько розташовано до джерела тепла.
 • Нещільно зачинені дверцята.

 

Вібрація, нехарактерний шум
 • Холодильник встановлений нестійко.
 • Пристрій торкається навколишніх предметів.
Не відключається
 •  Не активована функція суперзаморозки.
 • Дверцята закриті нещільно.
 •  Зберігання гарячих продуктів.

Збирається вода на корпусі холодильника

 • Підвищена вологість повітря в приміщенні.
Волога всередині холодильника
 • Часте відкривання дверей.
Намерзає лід
 • Пошкодження гумового ущільнювача.
 •  Пошкоджена трубка випарника.
 •  Пошкоджено нагрівальний елемент.
Неприємний запах
 • Неправильний догляд.
 • Зберігання зіпсованих продуктів

Поради по коректної експлуатації, встановлення та обслуговування

Як користуватися холодильником, щоб він довго служив?

Дотримання правил експлуатації допоможе істотно продовжити термін служби холодильника і уникнути проблем з ремонтом. Ми підготували для вас декілька основоположних рад:

 • Холодильник повинен бути встановлений на рівну, стійку поверхню подалі від опалювальних приладів.
 • Для нормальної циркуляції повітря приладу необхідно простір не менше 5 см ззаду і з боків.
 • Не слід часто відкривати дверцята, потрапляння великої кількості теплого повітря призведе до підвищення температури.
 • Забороняється ставити в холодильник гарячі напої та продукти.
 • Збережені продукти не повинні закривати вентиляційні отвори.
 • Перед прибиранням слід відключити прилад від електроживлення.
 • Миття слід проводити чистою серветкою, змоченою у воді, з додаванням спеціальних миючих засобів.
 • Після прибирання всі поверхні насухо протираються.
62831 0 cookie-check Як вибрати найкращий холодильник LG? – Огляд ТОП моделей в лінійці бренду

Читайте також:

Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД
Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД
18 Жовтня, 2018, 08:46 1414 11
Зміст: Основні особливості бренду AEG, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі пральної машини AEG ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей Проблеми,...
Смотреть результаты
Кращі телевізори LG – детальний огляд новинок і найбільш продаваних моделей
Кращі телевізори LG - детальний огляд новинок і найбільш продаваних моделей
Важко уявити житло сучасної людини без телевізора. Часи лампових велетнів давно канули в Лету, а побачити таке диво можна хіба що в музеї. Завдяки стрімкому...
Смотреть результаты
Як самому правильно встановити кухонну витяжку?
Як самому правильно встановити кухонну витяжку?
Зміст: Правила коректної установки кухонної витяжки Поради по тому, як встановити витяжку Покрокова інструкція по самостійному монтажу Підписуйтесь на наш telegram-канал Правила коректної установки кухонної...
Смотреть результаты