search
Підписатися

logo

Як правильно очистить історію на різних пристроях і в різних програмах?

16 Жовтня, 2018, 12:57 6

Зміст:

1. Навіщо може знадобитися чистка телефону?
2. Що потрібно видалити зі смартфона перед продажем?
3. Як очистити історію браузера на різних типах смартфонів і планшетів?
4. Як очистити історію в популярних месенджерах

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Навіщо може знадобитися чистка телефону?

Чистка смартфона від зайвої інформації – важливий і відповідальний крок. Пам’ять на телефоні має властивість закінчуватися, як і все добре, а чистка – оптимальний вихід з положення. Не рідкі випадки, коли зайві файли гальмують операційну систему і самовільно закидають в Інтернет, садять батарею і втомлюють спамом. Це стосується в першу чергу історій в месенджерах і соцмережах, які заповнюють пам’ять і гальмують смартфон.

Улюблені й потрібні програми заповнюються кешем, доводячи свого власника до нервового тику. Все перераховане вище перетворює смартфон в «тугодума» з льодовикового періоду, швидкість роботи якого незрівнянна із швидкісним болідом, що ми мали в день придбання. Особливо відчутно це стає під час запуску ресурсоємних додатків та ігор. Саме в таких ситуаціях нам потрібне «перезавантаження» пам’яті.

Також, якщо ви плануєте продавати, міняти або давати свій девайс на тимчасове користування, очищення пам’яті просто необхідно, щоб уникнути незручних ситуацій з вашої конфіденційною інформацією.
«Підчистити» пам’ять можна як за допомогою функціоналу пристрою, так і за допомогою сторонніх програм.

Серед додатків для андроїда популярністю користуються:

 • Clean Master;
 • Go Speed (Clean & Boost);
 • CM Security;
 • 360 Security;
 • Power Clean;
 • DU Speed Booster.

Всі ці програми діють за схожим алгоритмом. При їх запуску очищається кеш і історія пошуку, видаляються або створюються резервні копії даних, відключаються «сміттєві» додатки, регулюється споживання енергії батареєю пристрою. Також в більшості випадків є вбудована антивірусна програма, яка перевіряє дані смартфона на наявність шкідливого ПЗ.

Для користувачів пристроїв на операційній системі IOS також є програми, які допоможуть очистити гаджет від інформаційного сміття:

 • Phone Clean Pro;
 • DiskAid;
 • Phone Expander.

Перераховані вище програми, як і їх аналоги для андроїда, видаляють кеш, тимчасові файли й історії браузера. Очищенню підлягає історія телефонних дзвінків і листування через iМessage. Щоправда є невеликий недолік – безкоштовно ви можете скористатися тільки демо-версією додатків. Щоб повністю оцінити всі можливості програми, доведеться заплатити від 15 до 30 доларів.

Також для яблучних пристроїв не зайвим буде встановити безкоштовний додаток Battery Doctor. Він дає повну інформацію про споживання енергії акумулятором. Плюс має додаткові опції, які дозволяють очистити кеш і видалити тимчасові файли. Тим самим додаток дає користувачеві можливість звільнити невелику кількість оперативної пам’яті.

Що потрібно видалити зі смартфона перед продажем?

Практично для кожного з нас смартфон – це не просто засіб для конекту, а в першу чергу сховище для файлів і даних. Чого там тільки не знайдеш: блокноти, органайзери, особисті фото і банківські реквізити. Тому, перед продажем гаджета ви повинні переконатися, що всі особисті дані і внутрішня інформація видалені. Щоб ніхто зі сторонніх не зміг ними заволодіти і скористатися.

Для початку:

 • створіть резервну копію даних;
 • вийміть SIM карту і карту пам’яті, зітріть дані з останньої (при її наявності);
 • закрийте всі соцмереж, а потім видаліть їх дані.

ANDROID

Найвірніший і кардинальний спосіб очищення – скинути ваш смартфон до заводських налаштувань. Видаленню в результаті такої операції підлягають всі фото, відео, аудіо, контакти та інші дані.

IOS

У цій операційній системі процес чистки пам’яті трохи складніше. Перед видаленням даних переконайтеся, що всі сервіси відключені. Повністю вийдіть зі свого облікового запису iCloud. Вимкніть сервіси iMessage і Apple ID. А тепер можете починати процес стирання інформації.

Як очистити історію браузера на різних типах смартфонів і планшетів?

ANDROID

На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток “Налаштування”> Google> Аккаунт Google.
У розділі “Дії і хронологія” натисніть Мої дії;
У правому верхньому куті екрану натисніть на значок “Ще”> Вибрати параметр видалення;
У розділі “Видалити за датою” натисніть на стрілку вниз> Весь час;
Виберіть «Видалити».

IOS

Відкрийте сторінку на iPhone або iPad.

Як очистити історію в популярних месенджерах

Бажаєте приховати інформацію від зовнішнього світу або навіть від самого себе? Не біда. Просте очищення ваших історій чату допоможе вам. Ось як очистити історію з конкретною людиною в месенджерах:

Telegram: виберіть чат з потрібною людиною довгим натисканням зі списку чатів, у спливаючому меню натисніть «Очистити історію» і підтвердіть видалення. Повідомлення будуть видалені, але чат залишиться в списку. Можна також видалити чат повністю, вибравши параметр «Видалити».

Viber: відкрийте чат з потрібною людиною, натисніть на кнопку з трьома крапками в правому верхньому кутку і виберіть «Очистити чат». А щоб видалити чат повністю, виберіть його в списку довгим натисканням і потім натисніть «Видалити чат».

WhatsApp: відкрийте чат, натисніть на кнопку з трьома крапками в правому верхньому кутку і виберіть «Ще»> «Очистити чат».

Skype. Очистити історію повідомлень в чаті Skype не можна – тільки видалити чат повністю. Для цього виберіть його довгим натисканням, а потім натисніть «Видалити чат». Тут є маленький нюанс: ви видалите чат тільки для вашої локальної копії Skype. Він залишиться на серверах додатку, і якщо ви повторно зайдете до Skype, чат вискочить знову. З другою половинкою це, може бути, і добре, а ось з численними спамерами – справжня біда.

Як видалити конкретні повідомлення в листуванні? У незручній ситуації завжди можна відбутися видаленням окремого повідомлення для співрозмовника.
Ось як це робиться:

Telegram. Виберіть непотрібне повідомлення довгим натисканням і в відобразиться меню натисніть «Видалити». У вікні підтвердження встановіть галочку «Видалити у контакту» і підтвердіть дію. Тут працюють два правила. По-перше, видаляти у співрозмовника можна тільки свої повідомлення. По-друге, зробити це можна тільки протягом 48 годин з моменту відправки.

Viber. Виберіть повідомлення довгим натисканням і у спливаючому меню натисніть «Видалити всюди». У Viber також можна видаляти виключно свої повідомлення. Зате час не обмежений – хоч зараз, хоч через півроку.

WhatsApp. Для того щоб стерти зайве повідомлення, виберіть його довгим натисканням і клікніть на значок кошика в панелі, яка з’явиться зверху. Виберіть «Видалити у всіх». У WatsApp на видалення повідомлень у співрозмовника діють кілька обмежень.
По-перше, видаляти можна тільки своє, по-друге – тільки протягом 68 хвилин після відправки. Ну а по-третє, функція видалення повідомлень можлива для тих, кто використовує найсвіжішу версію WhatsApp. В старих версіях функції видалення повідомлень у співрозмовника просто немає.

Skype. У мобільному Skype з видаленням повідомлень все ще гірше, ніж у версії для ПК. Повідомлення можна стерти тільки на тій копії Skype, з якої воно було відправлено – на серверах воно благополучно залишиться.
Зате в Скайпі повідомлення можна відредагувати, так що є шанс встигнути виправити свою помилку, поки співрозмовник її не побачив. Для цього довгим натисканням виберіть потрібне повідомлення і натисніть на значок олівця на панелі зверху.

Як повністю видалити історію повідомлень?

Це геніальна функція Viber. Перейдіть в Установки> Дзвінки та повідомлення. Натисніть «Очистити історію повідомлень».
Всі ваші чати розчиняться в повітрі – у вас буде чиста історія. Швидко і зручно, якщо взагалі не хочеться ділитися з іншими вашим життям.

62522 0 cookie-check Як правильно очистить історію на різних пристроях і в різних програмах?

Читайте також:

Швидко відчистити м’ясорубку від іржі, жиру, м’яса, окису – ТОП простих порад
Швидко відчистити м'ясорубку від іржі, жиру, м'яса, окису - ТОП простих порад
15 Жовтня, 2018, 01:26 1507 11
Зміст: Через що забивається і брудниться м’ясорубка? Чим можна ефективно очистити м’ясорубку в домашніх умовах? ТОП 5 кращих м’ясорубок Підписуйтесь на наш Telegram-канал Через що...
Смотреть результаты
Прості, але надійні – кращі ноутбуки Acer 2018 року по відгуками покупців
Прості, але надійні - кращі ноутбуки Acer 2018 року по відгуками покупців
Зміст: Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі ноутбуку Acer ТОП 10 моделей: ігрові, офісні, ультрабуки Проблеми, які можуть...
Смотреть результаты
Шашлик не виходячи з дому – рейтинг кращих електрошашличниць в магазині COMFY
Шашлик не виходячи з дому - рейтинг кращих електрошашличниць в магазині COMFY
Мало хто відмовиться від добре проведеного часу з друзями на свіжому повітрі. І одним з атрибутів такого відпочинку, що сприяє зміцненню товариських уз, на думку...
Смотреть результаты