search
Підписатися

logo

Шашлик не виходячи з дому – рейтинг кращих електрошашличниць в магазині COMFY

14 Жовтня, 2018, 02:53 8

Мало хто відмовиться від добре проведеного часу з друзями на свіжому повітрі. І одним з атрибутів такого відпочинку, що сприяє зміцненню товариських уз, на думку багатьох наших співгромадян, вважається шашлик. Але що робити, якщо погода погана або ви не любите поїздки на природу, а бажання скуштувати свіжий і смачний шашлик є? Відповідь проста. Спеціально для вирішення подібних ситуацій виробники побутової техніки придумали спеціальний електронний пристрій – електрошашличниця. Давайте ж докладніше розглянемо, що це за агрегат, за якими характеристиками його вибирати і які моделі вважаються кращими електрошашличницями.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки?
 3. ТОП 6 моделей даного виду техніки
 4. Поради по експлуатації пристрою

 Основні особливості техніки, які завдання виконує

І так, електрошашличниця являє собою прилад, за допомогою якого будь-яка людина у себе на кухні може своїми руками приготувати шашлик. Смачно засмажити м’ясо в електричній шашличниці можливо завдяки наявності в її пристрої спеціального нагрівального елементу. В даний час весь модельний ряд електричних шашличницю ділитися на 2 групи:

 • Горизонтальні.
 • Вертикальні.

Горизонтальна електрошашличниця

Головна відмінна риса горизонтальних агрегатів – робоча поверхня, під якою перебуває нагрівальний елемент. Інша їх назва – електричні гриль-барбекю. Завдяки тому, що їжа розташовується горизонтально, список продуктів для готування досить великий. Наприклад, за допомогою такого пристрою ви можете пригостити себе і своїх близьких шашликом з морепродуктів або гриль-сиром власноручного приготування. Як правило, вартість даних пристроїв вище, ніж у вертикальних. Також, варто відзначити, що і за габаритами горизонтальні моделі значно більші.

Зовні вертикальна електрошашличниця нагадує циліндр. Вона не має робочої поверхні. Нагрівальний елемент і шампури, на яких смажитися м’ясо, розташовані по вертикальній осі. У більшості випадків, вертикальні електричні шашличниці за розмірами менші, ніж горизонтальні моделі. Також їх вартість більш демократична. Тому більшість покупців віддає перевагу саме цій категорії пристроїв.

Вертикальна електрошашличниця

На що звертати увагу при виборі даного виду техніки?

Перш, ніж приступити до вибору моделі слід врахувати одну особливість даного пристрою. Електрошашличниця не може виступати повноцінним замінником багаття з вугіллям. І тому ви не зможете отримати в домашніх умовах шашлик з димком. Але багато користувачів відзначають гарний смак у отриманих страв і економію часу на приготування.

І так, ви вирішили, що придбання електрошашличниці все ж необхідне для облаштування вашого побуту. Але не поспішайте купувати перший ліпший пристрій, який потрапив під руку, навіть якщо це найкраща вертикальна електрошашличниця за відгуками покупців. Як і будь-яка побутова техніка, електричні шашличниці різняться між собою. І часом, неправильно підібрані параметри призводять до розчарування.

Електрошашличниця з шашликом

На що ж слід звернути увагу при виборі даного виду техніки? Це:

 • Корпус.
 • Нагрівальний елемент.
 • Шампури.
 • Таймер.

Корпус

При виборі корпусу потрібно звернути увагу на матеріал виготовлення. Найчастіше використовують:

 • Нержавіючу сталь.
 • Алюміній.
 • Загартоване скло.

Від вибору матеріалу залежить вага пристрою і захищеність від механічних пошкоджень. Якщо вашу увагу привертає електрошашличниця зі скляною колбою, то перед покупкою перевірте її на відсутність відколів і тріщин.
Також зверніть увагу, що захисний корпус може бути оформлений у вигляді знімного циліндра або ж мати дверцята. Моделі з дверцятами простіше завантажувати. А знімний корпус легше мити після приготування страви. При виборі пристрою обов’язково перевірте наскільки зручно вам здійснювати дії з корпусом, від цього залежить особиста безпека, коли він буде розпеченим.

Кришка електрошашличниці

 Нагрівальний елемент

Електрошашличниці розрізняються і по нагрівального елементу. це:

 • Електричний нагрівач у вигляді спіральки.
 • Кварцовий трубчастий нагрівач у вигляді трубочки.

Спіралька більш стійка до механічних пошкоджень, але її складно очищати від налиплого жиру після приготування шашлику. Кварцовий ТЕН більш крихкий, але його зручніше мити.

Ще однією важливо характеристикою є потужність ТЕНа. Чим він потужніший, тим швидше і краще посмажиться шашлик. Зворотний бік потужного нагрівального елементу – високе енергоспоживання.

 Шампури

Як правило, кількість шампурів в електричних шашличницях коливається в межах 5-10 шт. Якщо у вас в будинку постійно засиджуються гості, то вам необхідна модель з великою кількістю шампурів. За оцінкою покупців на 5 порцій шашлику необхідно 1 кг м’яса.

Стрижні для м’яса в електрошашличніці можуть бути нерухомими. І все ж, частіше за все виробники випускають моделі з обертовими шампурами, тому що шашлик буде швидше смажитися. Обертаються стрижні, як правило, навколо своєї осі. Але зустрічаються моделі, де вони крутяться тільки за загальним колі.

Також до деяких пристроїв виробники пропоную решітки для риби і додаткові насадки, наприклад для смаження курки цілком.

Електрошашличниця з куркою

Таймер

На думку більшості користувачів хороша електрошашличниця повинна бути з таймером. Завдяки даній функції вашу страву не буде зіпсовано. Навіть, якщо ви відвернетесь і забудете засікти час, пристрій буде самостійно відключено по закінченню терміну.

ТОП 6 моделей даного виду техніки

На жаль, зараз на українському ринку товарів різноманітність електричних шашличниць дещо обмежена. В основному покупцям наданий вибір між такими виробниками як: Mystery, Polaris та електрошашличницями Saturn.

Нами складено рейтинг електричних шашличниць, які, на загальну думку покупців і експертів, становлять найбільший інтерес. І так, на звання кращої вертикальної електрошашличниці 2018 року претендують наступні моделі:

 1. Електрошашличниця Saturn ST-FP8560T. Цей пристрій оснащено п’ятьма шампурами, які обертаються навколо своєї осі. Всі стрижні для м’яса мають спеціальні затиски, які допомагають м’ясу не сповзати під час готування. Крім цього, для кожного стержня передбачена окрема чашка для збору м’ясних соків що стікають. Чаші знімні і легко миються. Колба електрошашличниці виготовлена ​​із загартованого скла. Вона не тільки захищає від забруднення жиром під час смаження і сприяє швидкому приготуванню м’яса. Але й дозволяє спостерігати за процесом приготування страви. ТЕН керамічний з потужністю 1400 Вт.

Електрошашличниця Сатурн

 1. Недорога модель електричної шашличниці Saturn ST-FP8561 з керамічним ТЕНом на 1000 Вт відмінно впишеться в інтер’єр маленької кухні. Шампури розташовуються навколо трубчастого нагрівача. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі і оснащений спеціальною ручкою.
 2. Вертикальна електрошашличниця Mystery MOT-3321 привертає увагу з першого погляду не тільки візуально. Вона представляє з себе прекрасне поєднання ціни/якості. ТЕН з нержавійки розташований біля задньої стінки. Завдяки тому, що його потужність складає 1500 Вт, а шампури обертаються навколо своєї осі, ви за короткий проміжок часу отримаєте рівномірно просмажену страву. У даній моделі електричної шашличниці можливо приготувати стейк і овочі. Також передбачені спеціальні насадки для рибного стейка і дрібної тушки птиці. Піддон і захисна сітка з ТЕНа знімаються і легко очищаються від забруднення. Пристрій має дверцята, які не тільки дозволяють без труднощів розмістити 7 шампурів з м’ясом, а й запобігають розбризкування жиру під час смаження.

Електрошашличница Містери з рибою

 1. Модель Mystery MOT-3320, як ї агрегат вище, також оснащена ТЕНом біля задньої стінки. Однак її потужність трохи вище – 2000 Вт. Виробник обіцяє, що вона не пересушує м’ясо при смаженні. Ви також не витратите особливих зусиль при приготуванні риби та дрібної птиці. Піддон і захисна сітка знімні. З недоліків варто відзначити, що дана електрошашличниця немає захисного корпусу.
 2. Бюджетна електрична шашличниця Polaris PEG 0503 створена для одночасного приготування 5-ти порцій шашлику. Під кожним шампуром передбачена своя чаша для збору жиру. ТЕН розташований посередині. Шампури, корпус і трубчастий електронагрівач виготовлені з нержавіючої сталі.
 3. Електрошашличниця з потужністю 1000 Вт Polaris PEG 0602 за своїми характеристиками практично ідентична попередній моделі. В якості матеріалу для виготовлення корпусу і ТЕНа використана нержавіюча сталь. Також з обох сторін корпусу передбачені ручки та індивідуальні піддони-чашки для кожного стержня. Єдина відмінність полягає в кількості порцій шашлику. Дана модель має 6 шампурів.

Електрошашличниця Поларіс

 Поради по експлуатації пристрою

Купуючи електрошашличницю, кожен з нас планує, що б вона прослужила якомога довше і не вийшла з ладу раніше часу. І багатьох турбує, що це не можливо. Однак, дотримуючись деяких наших рекомендацій, ви значно збільшите термін експлуатації вашого пристрою:

 • Перед першим використанням електрошашличниці обов’язково прочитайте інструкцію.
 • Не перевантажуйте її.
 • Завжди очищайте пристрій від жиру та іншого забруднення після його використання.
 • Не використовуйте агресивні миючі засоби, які можуть пошкодити поверхню елементів електрошашличниці.
 • Слідкуйте за цілісністю електричної частини пристрою – ТЕН, провід і виделка.
62386 0 cookie-check Шашлик не виходячи з дому – рейтинг кращих електрошашличниць в магазині COMFY

Читайте також:

Найпотужніші, найкрасивіші, найнадійніші – огляд ТОП тостерів 2018 року
Найпотужніші, найкрасивіші, найнадійніші - огляд ТОП тостерів 2018 року
14 Жовтня, 2018, 02:16 1269 10
Тости з різними начинками – улюблений сніданок багатьох народів світу: у Франції – це підсмажені шматочоки хліба в яйці, в Австралії – з пастою веджімайт,...
Смотреть результаты
Для любителів тонкої нарізки – огляд кращих скиборізок в COMFY
Для любителів тонкої нарізки - огляд кращих скиборізок в COMFY
Скиборізка – кухонне пристосування, яке призначене для тонкого нарізування скибочок хліба, сиру, ковбаси, овочів і фруктів. Кухонний прилад буде корисний для будь-якої господині, щоб прикрасити...
Смотреть результаты
Готуємо запаси на зиму – рейтинг кращих сушарок для фруктів і овочів
Готуємо запаси на зиму - рейтинг кращих сушарок для фруктів і овочів
Заготівля фруктів та овочів на зиму – виснажлива праця, яка забирає багато сил та часу. Саме тому альтернативою консервації стала сушарка для фруктів – найкраща...
Смотреть результаты