search
Підписатися

logo

Для любителів тонкої нарізки – огляд кращих скиборізок в COMFY

14 Жовтня, 2018, 11:47 11

Скиборізка – кухонне пристосування, яке призначене для тонкого нарізування скибочок хліба, сиру, ковбаси, овочів і фруктів. Кухонний прилад буде корисний для будь-якої господині, щоб прикрасити страви до святкового столу або буденне блюдо зробити апетитним і смачним. Слайсер представляє собою гострий ріжучий елемент – ніж, піддон для нарізаних продуктів, міцну основу. Є універсальні кухонні прилади так і вузькоспеціалізовані (овочерізки). Вибираємо кращу скиборізку для дому, грунтуючись на їх можливостях, потужності і особливостях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Зміст:

 1. Основні особливості техніки, які завдання виконує
 2. На що звертати увагу при виборі даного виду техніки
 3. ТОП 10 моделей даного виду техніки
 4. Поради по експлуатації пристрою

 На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Слайсери діляться на побутові прилади, які ідеально справляються зі своїми обов’язками в домашніх умовах. Відрізняються меншим показником потужності, швидкістю нарізки і невисокою ціною. І на професійні, вартість яких значно вище, доступних функція більше. Є й інші особливі характеристик для слайсера:

 1. Принцип роботи. Скиборізки бувають електричні і механічні. Механічні представляють собою своєрідну тертку, зроблену під кутом з ножем для тонкої нарізки і піддону. Є й інші представники механічних слайсерів, наприклад, скиборізка для яблука, яка нарізає його кільцями середньої товщини. Неефективна конструкція, так як вимагає фізичних зусиль від власника під час різання продуктів, швидкість залежить суто від прикладуємої сили. Електричні діляться на дві підкатегорії:
 • Напівавтоматичні. Бюджетні моделі скиборізок, працюють від електрики, але рух каретки (підставки, куди вкладається продукт) приводиться до рух вручну. Дуже добре підходять для хамона і для прошутто, коли потрібна особливо ніжна нарізка.
 • Автоматичні. Також працюють від електромережі, але процес нарізки повністю автоматизований, не вимагає участі людини. Найчастіше використовується для великих обсягів нарізки продуктів.
 1. Конструкція скиборізки. Кухонні прилади виготовляються з можливістю розбирання на окремі складові для зручного зберігання, а є цілісні.
 2. Ножі. Виробники оснащують слайсери ножами з нержавіючої сталі або кераміки. Зі сталі більш довговічні, не піддаються процесам корозії. Скиборізки можуть бути з самозаточуючими лезами або з необхідністю періодичного заточування.

Ножі для слайсера

Ножі відрізняються і за типом заточування: прямі, хвилеподібні і зубчасті. Прямі краще в разі нарізання продуктів харчування з однорідною консистенцією, наприклад, для ковбаси. Хвилеподібні ножі краще справляються з продуктами високої щільності (м’ясо). Зубчасті забезпечують бездоганну нарізку для овочів, фруктів з товстою шкіркою і м’якою начинкою. Еталоном якості ножів в слайсерах прийнято вважати «Solingen», тому провідні виробники, такі як Bosch, Зелмер, Мулінекс, Борк, Філіпс, а також скиборізки Гореньє використовують саме ці леза для виробництва кухонної побутової техніки. Відрізняється у моделей слайсерів і діаметр ножа: для домашнього використання можна вибрати 170-240 мм, а для професійної діяльності рекомендований більший діаметр леза – від 240 до 350 мм.

 1. Товщина нарізки. В основному слайсери оснащені можливістю регулювання товщини скибочок. У овочерізки для будинку можна змінювати параметр від 1 мм до 17.5, у професійних крок калібрування менше – від 0.25 до 2.5 см. Є моделі, в яких передбачені рекомендовані характеристики для певного продукту, наприклад, для салямі – 2-3 мм і т. Д .

Виходячи з цих особливостей, ще складно вибрати кращий слайсер для дому, адже кожен виробник пропонує додаткові функції, щоб зробити прилад універсальним і безпечним.

На що звертати увагу при виборі даного виду техніки

Слайсери відносяться до багатофункціональних приладів, так як призначені для нарізання продуктів харчування різної щільності. До того ж вимагають високого рівня безпеки, тому не дивно, що виробники намагаються передбачити всі типи нарізок і збільшити продуктивність кухонного приладу. Щоб допомогти вам у виборі кращого побутового слайсера, розглянемо важливі характеристики:

Слайсер з нарізаними продуктами

 1. Потужність. Для комфортного використання скиборізки достатньо потужності від 120 Вт, більш потужні прилади гарантують швидку нарізку. Але швидкість частково залежить ще й від характеристик ножа (наскільки добре заточений і його типу).
 2. Матеріал виготовлення. Корпус слайсерів виготовляється з нержавіючої сталі або міцного пластику. Металеві прилади мають ряд переваг: довговічні, стійкі до механічних пошкоджень.
 3. Види нарізки. Є скиборізки, в яких реалізований принцип постійної нарізки, тобто ніж крутиться з постійною обраної швидкістю, а є з можливістю вибору імпульсної нарізки. В цьому випадку процес нарізки йде стрибкоподібно – з невеликими паузами. Зручна функція, що дозволяє нарізати ту кількість продукту, яка потрібна.
 4. Режими швидкості. Скиборізки можуть працювати в одній швидкості, але в основному в моделях передбачений вибір режиму швидкості ножа. Менша кількість оборотів краще при різанні м’яких продуктів харчування, висока кількість обертів вибирається, коли продукт має щільну консистенцію.
 5. Скиборізка-терка. Такі прилади можуть не тільки нарізати, але і шинкувати, нарізати кубиками. Конструкція кухонного електроприладу нагадує м’ясорубку. Зазвичай в комплекті йде кілька насадок.
 6. Регулювання нахилу. Реалізуються моделі слайсерів з можливістю регулювання кута нахилу ножа і візки, така функція зручна, так як процес роботи приладу можна відрегулювати «під себе».
 7. Безпека. Ступінь показника безпеки у кожної скиборізки може бути обумовлена ​​наявністю різноманітних доповнень:
 • Наявність тримача. Скиборізка з тримачем для продуктів захистить ваші пальці і дозволить нарізати продукт практично до самої основи.
 • Захист від випадкового включення. Скиборізка з безпечними кнопками включення забезпечує захист від включення в один рух, таким чином, прилад не завдасть випадкової шкоди вам і вашим домочадцям.
 • Захисний кожух для ножів. Виробники постійно покращують рівень безпеки використання приладу, а так як основна небезпека користувачеві загрожує від гострого, що обертається леза, то був придуманий спеціальний кожух. Такий захист вбереже ваші пальці від випадкового торкання леза під час роботи або зберігання.
 1. Комплектація. У комплект до слайсера можуть йти різноманітні насадки і ножі з різними лезами для фігурного нарізання, шинкування окремих продуктів.

Комплектація Ломтерізки

Вибрати кращу скиборізку допоможуть не тільки сухі факти про прилад, основну роль при покупці грають відгуки покупців. Але в будь-якому випадку, вам потрібно вибирати кухонну техніку виходячи зі своїх потреб.

ТОП 10 моделей даного виду техніки

Складно вибрати найкращий слайсер серед десятків моделей, особливо, коли у багатьох з них функції і технічні характеристики збігаються. Розглянемо ТОП 10 найкращих слайсерів, які поєднали в собі любов користувачів, доступність ціни і якість:

 1. Gorenje R 706 A. Виготовляється з нержавіючої сталі і пластика. Модель дискового типу з діаметром хвилеподібного ножа 17 мм. На ній можна регулювати товщину нарізки до 15 мм. Слайсер Гореньє забезпечує швидку, тонку і акуратну нарізку.

Скиборізка Gorenje R 706 A

 1. Graef S 10001. Високоякісний слайсер вироблений в Німеччині. Модель повністю автоматична: каретка рухається самостійно. Скиборізка забезпечена всіма ступенями захисту: блокування кнопок, безпечне вмикання, кожух на дисковому ножі. Переваги приладу в його невеликому розмірі, багатофункціональності та німецькій якості.

Скиборізка Graef S 10001

 1. Severin AS 3915. Кращий побутовий слайсер, відноситься до дискового типу. Модель напівавтоматична з тримачем для продуктів. Має зручну основу, яка стійко стоїть на гумових ніжках. Прямий нержавіючий ніж знаходиться під невеликим нахилом. Прилад надійний і безпечний.

Скиборізка Severin AS 3915

 1. CASO CR3X. Тихий міні слайсер з функцією терки. Прилад розрахований на тоненьке нарізування продуктів, шинкування овочів. Володіє трьома рівнями захисту: кожух для ножа, захист від випадкового включення, тримач для продуктів.

 Скиборізка CASO CR3X

 1. Graef UNA 9. Слайсер з функцією регулювання нахилу приладу, може повністю складатися, що робить його зручним для зберігання. Виготовляється з нержавіючої сталі. У комплект до приладу для нарізки входять знімні ножі. Оснащений захистом від випадкового включення і кожухом для леза.

 Скиборізка Graef UNA 9

 1. Sencor SFS1000WH. Компактний слайсер, що відрізняється потужним електродвигуном і швидкістю нарізки. Корпус виготовляється з міцного пластику, а самі ножі з нержавіючої сталі. Регульована товщина скибочок від 10 до 15 мм.

Скиборізка Sencor SFS1000WH

 1. Gorenje R 506 E. Скиборізка виготовляється з нержавіючої сталі, в комплекті йде хвилеподібний ніж діаметром 19 см. Модель оснащена двома режимами роботи: імпульсний і постійний, а також захисним кожухом.

Скиборізка Gorenje R 506 E

 1. Graef Evo G 50 Надійна комплектація, якісна збірка. Відноситься прилад до потужних моделей (170 Вт). У комплекті йде штовхач для продуктів, піддон для нарізаних овочів, фруктів. Особливість моделі: самозаточуючі ножі, регулювання товщини нарізки до 23 мм.

Скиборізка Graef Evo G 50

 1. Gorenje R 506 E. Недорогий слайсер виготовляється з нержавіючої сталі і міцного пластику. Ніж додається хвилеподібний. Потужність приладу достатня для швидкої і безпечної роботи.

Скиборізка Gorenje R 506 E

 1. CASO CR4. Ще одна модель, яка поєднує в собі слайсер і тертку. Допоможе власнику тонко нарізати овочі, фрукти, сир, а також зробити ідеальну шатківницю або нарізку кубиком. Особливість кухонного інструменту в наявності сенсорного управління, 5 рівнів швидкості, 4 змінних барабанів з лезами.

Скиборізка CASO CR4

Поради по експлуатації пристрою

 1. Скиборізка не призначена для використання дітьми або людьми з обмеженими можливостями, а також особам які не вміють користуватися приладом або не бажають читати інструкцію до нього.
 2. Головне правило, яке потрібно заповнити – не лізьте руками до обертового ножа. Якщо щось застрягло, заїло, перестало рухатися лезо, то спочатку вимкніть слайсер, а потім проводьте огляд.
 3. Якщо в комплект йде штовхач для продуктів або утримувач, то категорично забороняється користуватися скиборізки без цих аксесуарів. Також заборонено намагатися просовувати продукти в слайсер пальцями.
 4. Якщо ви дуже хочете купити скиборізку, але боїтеся помилитися у виборі або боїтеся за безпеку своїх пальців, то подивіться відеообзори, які допоможуть вам прийняти рішення.
62324 0 cookie-check Для любителів тонкої нарізки – огляд кращих скиборізок в COMFY

Читайте також:

Готуємо запаси на зиму – рейтинг кращих сушарок для фруктів і овочів
Готуємо запаси на зиму - рейтинг кращих сушарок для фруктів і овочів
13 Жовтня, 2018, 11:20 2412 10
Заготівля фруктів та овочів на зиму – виснажлива праця, яка забирає багато сил та часу. Саме тому альтернативою консервації стала сушарка для фруктів – найкраща...
Смотреть результаты
Гарячі бутерброди кожен день – огляд кращих моделей сендвічниць в COMFY
Гарячі бутерброди кожен день - огляд кращих моделей сендвічниць в COMFY
Бутерброд з двома скибочками хрусткого, теплого хліба і начинкою між ними – це найшвидше і легке блюдо, яке можна дати дітям в якості перекусу в...
Смотреть результаты
Готування млинців ще ніколи не було таким легким! – Рейтинг топових млинниць 2018 року
Готування млинців ще ніколи не було таким легким! – Рейтинг топових млинниць 2018 року
Напевно, неможливо знайти людину, яка не любить млинці: великі і маленькі, солоні і солодкі, товсті і тонкі, з начинкою і без. Млинці можуть бути ситною...
Смотреть результаты