search
Підписатися

logo

Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД

18 Жовтня, 2018, 08:46 11

Зміст:

 1. Основні особливості бренду AEG, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі пральної машини AEG
 3. ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради щодо правильної експлуатації і обслуговування

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Основні особливості бренду AEG, ключові фішки і інновації

Як відомо, з 1994 року компанія AEG є частиною шведського концерну Electrolux. Підрозділ АЕГ, що випускав раніше пральні машини на заводах в Німеччині, зараз виробляє їх під тим же брендом AEG в Італії, Франції та Польщі. Незважаючи на ці зміни, якість продукції і репутація бренду ніяк не постраждала.

Пральні машини AEG являють собою преміумний клас пристроїв, які адресовані вибагливим і вимогливим покупцям, які готові платити за техніку високої якості. Наприклад, гарантія на інверторні двигуни пральних машин становить 10 років, що красномовно свідчить про їх якість та надійність. Тому не сподівайтеся знайти в лінійці продуктів АЕГ «що-небудь бюджетне», щоб купити недорого просту модель. Такого тут немає, а вартість найдешевшої сучасної моделі стартує з 14-15 тис.

Компанія багато коштів відраховує на розробку інноваційних технологій, які згодом задають орієнтири для інших виробників у галузі. Саме висока технологічність і якість відрізняють пральні машини AEG від виробів конкурентів. Давайте розглянемо, які технічні рішення дають перевагу пральним машинам німецького бренду.

Переваги пральних машин AEG

 • Електронне управління FuzzyLogic самостійно визначає кількість миючого засобу і води, необхідне для прання. FuzzyLogic зменшує тривалість циклу прання при неповному завантаженні. Всі машини AEG оснащені багатофункціональними дисплеями, які дозволяють точно контролювати роботу пристроїв.
 • Великий барабан добре відпирає білизну навіть при повному завантаженні. Пластиковий бак фронтальних машин покритий спеціальним складом, що робить його нейтральним до хімічних, теплових і механічних впливів. Бак у вертикальних машинах традиційно виконується з нержавіючої сталі.
 • Машини АЕГ мають якісну звукоізоляцію, яка дозволяє знизити шум в роботі навіть при високих обертах барабана.
 • Пристрої оснащені програмним комплексом, який забезпечує оптимальні режими прання для виробів з різних видів тканин.

Характерною особливістю пральних машин AEG є безліч вбудованих режимів прання, які дозволяють ефективно відпирати різні за складом і структурою тканини, зберігаючи первинний вигляд речей.

Таблиця популярних програм пральних машин AEG

Програма Опис
Бавовна Білі і кольорові тканини різного ступеня забруднення
Бавовна Eco Найбільш енергоефективна програма. Для прання білих і кольорових речей
Синтетика Синтетичні волокна і сумішеві тканини
Делікатна Акрил, віскоза, поліестер
Вовна/шовк Вовняні вироби для машинного чи ручного прання, що мають маркування
20 хвилин 3 кг Слабко забруднені вироби з бавовни або синтетики
Ковдри Ковдри і покривала з синтетики, пухові куртки і стьобаний одяг
Спорт Одяг з синтетики, що вимагає особливого догляду
Злив і віджимання Усі тканини, крім вовни та речей, що потребують особливого догляду
Холодне прання Бавовна і тканини з суміші волокон при температурі 20°С

Німецькі пральні машини АЕГ мають широкий функціонал, що забезпечує делікатне поводження зі швейними та трикотажними виробами:

 • Технологія OKOMix – попереднє розчинення миючого засобу та кондиціонеру, перед попаданням до баку машини
 • Технологія ProTex – дбайливе прання виробів з вовняних і шовкових тканин, а також кашеміру
 • Технологія OptiSense – ефективна прання при мінімальному споживанні енергії
 • Диспенсер PowerJet повністю забирає миючий засіб з контейнера
 • Система Silent System Super забезпечує тиху роботу
 • Технологія розумної подачі води Advanced Rinse ефективно використовує миючі засоби при при мінімальній витраті води
 • Технологія EcoValve спрямована на економне витрачання прального порошку
 • Система Aqua-Control гарантує повний захист від протікань
 • Технологія обробки паром ProSteam є прекрасною альтернативою хімчистці, видаляючи неприємні запахи з ваших речей
 • Технологія DualSense автоматично підлаштовує всі програми прання до виду тканини

 На що звертати увагу при виборі пральної машини AEG

Щоб вибрати потрібну пральну машину, необхідно мати уявлення про найбільш важливі характеристики апаратів, такі як розмір, ефективність, управління і програмний набір, а також додаткові можливості та функції машини.

 • Габарити і місткість. Апарати з вертикальним завантаженням мають стандартні габарити: (ШхГхВ): 60х60х85см, а у фронтальних – моделей – 40х60х90см. При цьому місткість завантажувального барабана становить від 5 до 10кг.
 • Управління та набір програм. У всіх машинах-автоматах АЕГ електронне управління, і, в залежності від моделі, може відрізнятися способом вибору програм прання, який реалізується поворотним перемикачем, а також механічними або сенсорними кнопками. Кожна машина оснащена набором програм, що містять від 10 до 16 різних циклів прання, що залежать від типу і моделі пристрою.
 • Ефективність і економічність. Показники ефективності характеризують якість прання, віджимання і сушки (для прально-сушильних агрегатів). В ідеалі у всіх хотілося б бачити індекс «A», відповідний до найкращих показників. Але, найчастіше, такий індекс можуть мати прання, а допустимий віджимання – «A» або «B». Цими ж буквами і маркується клас сушки.  Для даного типу пристроїв, характерні показники енергоспоживання знаходяться в діапазоні від «A» до «A +++» класів. Останній варіант вважається найкращим, оскільки дозволяє економити до 70% електроенергії. На малюнку нижче ви можете подивитися список популярних функцій і показників енергетичної ефективності машин 6-й, 7-й, 8-й і 9-й серій:

Energo-Funct (функціональне оснащення та клас енергоспоживання пральних машин AEG 6-ї, 7-ї, 8-ї и 9-ї серій)

 • Про додаткові можливості і функції пральних машин AEG ми розповідали докладно раніше в попередньому розділі

 ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей

Ми склали рейтинг найкращих пральних машин AEG, який дасть вам уявлення про можливості та особливості моделей різних серій і типу. Подробиці технічних характеристик і можливостей машин представлені на зображеннях до кожної моделі.

 Машини з фронтальним завантаженням

AEG L58547SL

AEG L58547SL (пральна машина AEG L58547SL)

Одна з найпопулярніших моделей з фронтальним завантаженням .  Пояснення тому найчастіше просте – машина коштує всього 15 тис.  грн., що для моделі преміум-класу вважається невисокою ціною. Завантаження 6,5кг, обороти віджимання до 1400 і низьке енергоспоживання. Дуже непогано.

AEG AMS7000U

AEG AMS7000U (пральна машина AEG AMS7000U)

Ще один «бюджетник» за 18тис. грн., що має повний захист від протікань. Ємність – 6кг, але обертів для віджимання всього 1000. Мабуть, тому клас ефективності віджимання оцінений всього як «C».  Плюсом моделі є її невеликі габарити, завдяки нестандартному розміром глибини, що становить лише 48см.

AEG L98699FL

AEG L98699FL (пральна машина AEG L98699FL)

Красень з великим баком на 9кг за ціною близько 22тис.  грн. Чи не найстильніша модель з чарівним дизайном.  Очевидний плюс моделі клас енергоспоживання A +++  та повний захист від протікань.

AEG L8WBC61S

AEG L8WBC61S (пральна машина AEG L8WBC61S)

Одна з кращих пральних машин AEG з фронтальним завантаженням, оснащена функцією сушки.  Величезний бак – 10кг прання, 6кг сушка. Всі показники ефективності роботи рівня «А», повний захист від протікань, обороти віджимання – до 1600, 16 програм прання.  Але не без гріха. Великі габарити і ціна 35тис. грн.

AEG L9WBC61B

AEG L9WBC61B (пральна машина AEG L9WBC61B)

Найдорожчий прально-сушильний агрегат, доступний в Україні, можна придбати за 41тис.грн. Відмінний функціонал і місткість. Модель дуже тиха в роботі. І всы показники на «А» – енергоспоживання, прання, віджимання, сушіння. Одна з небагатьох моделей з таймером відстрочки на добу!

AEG L7WEC166R

AEG L7WEC166R (пральна машина AEG L7WEC166R)

Найкраща пральна машина АЕГ з фронтальних моделей з сушінням.  Шкода, що продається тільки на ринках Європи та Америки. Вартість близько 35тис.грн.  Чудовий дизайн, місткість бака – 10кг, сушка на 6кг, 1600 об/хв, по 10 програм прання і сушіння, повний захист від протікання та найнижчий рівень шуму.

 Машини з вертикальним завантаженням

У рейтингу кращих моделей пральних машин AEG всі представлені пристрої з вертикальним завантаженням тільки польської збірки. Це вузькі моделі для будинку шириною всього 40см, яким завжди буде легко знайти місце.

AEG L56126TL

 AEG L56126TL (пральна машина AEG L56126TL)

Недорога популярна модель з вертикальним завантаженням. Барабан до 6кг, 1000 об/хв, вартість – 20тис.грн.

AEG LTX7CR562

AEG LTX7CR562 (пральна машина AEG LTX7CR562)

Модель з парою, одна з кращих, але дорогих машин вертикального типу. Найтихіша в даному класі, 1500 об/хв.  Ціна близько 35тис.  грн.

AEG LTX6GR261AEG LTX6GR261 (пральна машина AEG LTX6GR261)

Практична модель, повний захист від протікань, 1200 об/хв. З мінусів – не сама тиха. Вартість приблизно 22-24тис.  грн.

AEG LTX7ER272

AEG LTX7ER272 (пральна машина AEG LTX7ER272)

Економна модель з баком на 7кг. Енергоспоживання класу A +++, 1200 об/хв, маленька витрата води. Ціна в районі 28-29тис.  грн.

Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Незалежно від проблем, що виникають при експлуатації пральних машин АЕГ, звертайте увагу на сигнали дисплея, які можуть відображати коди помилок, що дозволяють точніше діагностувати характер неполадок.  Найчастіше причиною проблеми з пральною машиною стає неправильна установка приладу або порушення умов експлуатації.  При цьому, заводський брак в таких машинах зустрічається вкрай рідко.

Наша забудькуватість звільнити кишені від особистих речей призводить до засмічення зливу і зависання електроніки управління. А недбало прикриті дверцята барабана або установка режиму відстрочення робіт не дозволяє стартувати циклу прання. Будьте завжди напоготові, працюючи з такою складною технікою. Іноді такі прості речі, як відсутність в крані води і напруги в мережі, також можуть стати причиною «несправності» машини. За відгуками фахівців, у деяких запущених випадках неакуратного поводження з пральним пристроєм, може знадобитися заміна деталей.

 Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Більшість рад, які даються користувачам звичайних пральних машин, незастосовні до даних машин екстра-класу.  Вони набагато більш витривалі, ніж їх колеги бюджетних брендів. Наприклад, стандартна рекомендація «не перевантажувати барабан для білизни» у випадку з 10кг ємністю отакого буде звучати досить дивно. Єдине, про що, мабуть, варто нагадати, це щоб ви не забували годувати «свого звіра» хорошим кормом. Адже така дорога машина все одно має потребу не тільки в ніжному зверненні, але і в якісному пральному порошку. А у вільний від прання час перечитуйте інструкцію по експлуатації, яка розповість вам багато нового і цікавого про вашу домашню пралю.

62800 0 cookie-check Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД

Читайте також:

Кращі телевізори LG – детальний огляд новинок і найбільш продаваних моделей
Кращі телевізори LG - детальний огляд новинок і найбільш продаваних моделей
17 Жовтня, 2018, 11:16 1056 9
Важко уявити житло сучасної людини без телевізора. Часи лампових велетнів давно канули в Лету, а побачити таке диво можна хіба що в музеї. Завдяки стрімкому...
Смотреть результаты
Як самому правильно встановити кухонну витяжку?
Як самому правильно встановити кухонну витяжку?
Зміст: Правила коректної установки кухонної витяжки Поради по тому, як встановити витяжку Покрокова інструкція по самостійному монтажу Підписуйтесь на наш telegram-канал Правила коректної установки кухонної...
Смотреть результаты
Xiaomivs. Meizu – обираємо смартфон серед моделей 2-х топові китайських брендів
Xiaomivs. Meizu - обираємо смартфон серед моделей 2-х топові китайських брендів
Зміст: Xiaomi, Meizu – особливості брендів, сильні і слабкі сторони мобільної техніки Порівняння ТОП-5 моделей кожного бренду Інновації брендів і виняткові фішки. Поради щодо вибору...
Смотреть результаты