search
Підписатися

logo

Топ телевізорів одного з кращих брендів – Panasonic

18 Жовтня, 2018, 11:19 11

«Panasonic ideas for life» – звучний лозунг компанії, яка не просто показує нам перспективи розвитку технологій, а й активно реалізує свою концепцію «майбутнього» вже зараз.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Зміст:

 1. Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі телевізора бренду?
 3. ТОП корисних функцій телевізора
 4. ТОП 4 моделей
 5. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 6. Поради по коректній експлуатації, встановленню та обслуговуванню

Вже давно неможливо уявити наш побут без телевізора. Довгі роки цей пристрій призначався лише для перегляду телепрограм та кінофільмів. Також не варто забувати і про недоліки, якими «страждали» перші моделі. В результаті спроб усунення цих недоліків і технологічного прориву вимоги суспільства до телевізора видозмінилися.

Телевізори Panasonic – підсумок відстеження компанією еволюції свідомості людини під впливом сучасних наукових знань. Всі пристрої від Панасонік високотехнологічні та їх якість виготовлення вважається однією з кращих в світі.

Хлопець з чарівною кулею на тлі дівчат

На жаль, часто покупці не знають о багатьох нововведень. Тому нижче ми розповімо вам про особливості бренду, складемо рейтинг телевізорів Panasonic і дамо рекомендації, які допоможуть використовувати пристрій як можна довше.

 Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації

Panasonic – головний бренд японської компанії Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. Підприємство було засноване в далекому 1918 році. Завдяки столітньої історії роботи зараз бренд задає темп і керує модою по виробництву й застосуванню передових технологій в побутових пристроях.

Хлопчик в окулярах і планети

Бренд прославився безліччю своїх унікальних інновацій і «фішок». Деякі з них, наприклад, дозволили домогтися відображення на екрані приголомшливого своєю точністю спектра і абсолютного чорного кольору. І все ж при виробництві телевізорів ключовими вважаються:

 • Медіа-система Smart Viera.
 • Функція Panasonic Hollywood Laboratory.
 • Процесор 1080p Digital Re-mastering.

Тепер розглянемо кожну особливість докладніше.

Smart Viera

Smart Viera – концепція, особливе бачення бренду Panasonic «розумного будинку». Вже зараз за допомогою телевізора та Інтернет-з’єднання можлива взаємодія й управління різних типів техніки. Наприклад, використовувати пульт від телевізора до всіх підключеним до нього пристроям.

Медіа-системи Viera Connect і Cast є основними складовими «розумного будинку» від Panasonic. Скористатися цією ексклюзивною функцією можливо лише в телевізорі Панасонік. Варто відзначити, що Viera Cast – первісна, не модифікована версія Viera Connect.

Телевізор і Viera Connect

Viera Connect представляє з себе віддалений інтернет-сервіс (хмара), за допомогою якого користувач отримує доступ до магазину VIERA Connect Market. Контент сервісу структурований за темами та являє собою велике різноманіття віджетів, спеціально адаптованих для телевізорів Панасонік. Велика частина додатків реалізована на англійській мові. Але зустрічаються й ті, в яких передбачена і російськомовна локалізація. Система Viera Connect не тільки більш доступна та проста в управлінні, ніж звичайне Smart-TV. Але й не вимагає платної підписки.

Panasonic Hollywood Laboratory

В телевізорах Панасонік корисною також є наявність функції «Panasonic Hollywood Laboratory». Вона була розроблена в результаті співпраці провідних кіностудій і режисерів Голлівуду з компанією. Наявність її в функціоналі телевізора дозволить вам більш тонко підігнати налаштування зображення. В результаті, ви отримаєте більше задоволення від переглянутого фільму. Адже тепер ми бачимо фільм саме таким, яким його насправді уявляв собі режисер. Відтепер у вас вдома свій особистий Голлівуд!

Телевізор з написом «Hollywood to your home»

 1080p Digital Re-mastering

1080p Digital Re-mastering – інноваційний процесор. Його основне призначення – поліпшення початкового якості відеосигналу з роздільною здатністю SD в HD. Особливо актуально таке поліпшення в країнах, де проводиться мовлення аналогового телебачення. Дана технологія доступна лише в телевізорах Panasonic

На що звертати увагу при виборі телевізора бренду?

Кожен покупець, який наважився на покупку телевізора встає перед обличчям великої різноманітності моделей. Нерідко трапляється, що багато губляться і в результаті вибирають пристрій, який їх пізніше розчаровує. Що ж робити, якщо ви хочете обрати найкращий телевізор Панасонік та отримати задоволення від придбання? Незалежно від бренду, вибирати телевізор слід за такими параметрами:

 • Тип матриці екрану.
 • Колір корпусу.
 • Розмір діагоналі.
 • Розширення екрану.
 • Додаткові корисні функції та технології.

Екран

В даний час за типом матриці екрану телевізори діляться на 4 групи: плазмові, LSD, LED і OLED. В першу групу включені дорогі пристрої з високою якістю відображення зображення. У LSD телевізорів екран рідкокристалічний, а ціна пристрою порадує будь-якого покупця. Однак, незважаючи на це вони поступово здають позиції на ринку техніки.

Два OLED телевізора

Останні дві групи – телевізори LED і OLED. В обох випадках підсвічування екрану відбувається за допомогою світлодіодів. Екран OLED за своїми характеристиками є більш прогресивним: чорний колір має більш глибокі відтінки, спектр яскравіший, економічніший за споживанням електроенергії та ін. Однак вартість такого телевізора значно вище, ніж з LED матрицею.

Колір

Ніякої функції, крім естетичної, забарвлення корпусу не має. Найчастіше виробники пропонують пристрої чорного кольору, тому що він простіше вписується практично в будь-який інтер’єр. Зустрічаються й інші забарвлення, наприклад, білий або металік. Однак, майте на увазі, що навіть найкращий телевізор Panasonic може зіпсувати враження, якщо його колір вам не до душі.

Діагональ

Вибір телевізора за розміром не повинен ґрунтуватися тільки на особисті вподобання. Необхідно врахувати тип приміщення, розмір кімнати і навіть відстань на якому будете дивитися. У телевізорів діагональ коливається в досить широкому діапазоні: від компактних моделей на 32 дюйма, до великих пристроїв на 75 дюймів (для віталень).

Відстань до екрану в залежності від діагоналі

Роздільна здатність екрану

Раніше покупці були обмежені вибором між телевізорами HD і Full HD. Тепер же завдяки зусиллям виробників доступна роздільна здатність екрана 4K HDR – в чотири рази більша кількість пікселів і розмір зображення. Завдяки тому, що роздільна здатність екрана досягла значень 3840×2160, стало можливе відображення навіть найдрібніших деталей . Крім цього кращою стала й передача кольору та відображення чіткості.

Додаткові корисні функції і технології

У телевізора особливості сильно розрізняються залежно від моделі та серії випуску. Будь-який виробник техніки намагається врахувати різні вимоги покупців та їхню фінансову можливість. Але чим більше в пристрої додаткових функцій та технологій, тим більше коштує телевізор. Далі ми докладніше розглянемо найбільш затребувані додаткові функції телевізорів бренду Panasonic.

Телевізор і Лего-чоловічок на екрані

 ТОП корисних функцій телевізора

Список корисних функцій у телевізорів, виробництва Panasonic особливо не відрізняється від аналогічного у конкурентів. Якщо не брати до уваги унікальні технології бренду, які спрямовані на поліпшення якості зображення й звуку, в більшості своєму корисними для плоскоекраного телевізора визнані наступні функції:

 • SMART-TV.
 • Wi-Fi

Далі ми докладніше розглянемо кожну з технологій і чому без них складно обійтися в умовах сучасного світу.

 3D

Останні роки кінематограф з використанням технології об’ємних зображень розвивається бурхливими темпами. Вже зараз практично жоден показ у кінотеатрі не обходиться без 3D. Дана технологія стала настільки актуальною, що можливість подивитися фільм з об’ємним зображенням, не виходячи з дому, звучить заманливо для багатьох покупців.

В сучасних телевізорах використовують кілька способів для реалізації 3D-зображення на екрані. Бренд Panasonic відрізняється від своїх конкурентів, які використовують пасивну 3D-обробку (наприклад, поляризація). Незважаючи на більш високу собівартість, у всіх пристроях Панасонік для перегляду стереофільмів застосовується активна затвора технологія. Причина проста – компанія піклується про зручність своїх покупців. Адже затворна обробка зображення не викликає такого дискомфорту, як поляризаційна.

Дівчинка і робот

 SMART-TV

Smart-TV – можливість урізноманітнити свій проведений час за екраном телевізора за допомогою Інтернету. Розумне телебачення з легкістю:

 • Замінює звичайне, ефірне телемовлення.
 • Записує будь-які передачі, кінофільми та серіали на зовнішній накопичувач (наприклад, флешка).
 • Дає користуватися телевізором для пошуку потрібної інформації, оформлення замовлень в інтернет-магазинах або для перегляду електронної пошти.
 • Надає доступ до спілкування в соціальних мережах або іншим популярних ресурсах (наприклад, Youtube).
 • Об’єднує плоскоекраний телевізор з іншим мультимедійним пристроєм (наприклад, смартфон) за допомогою Wi-Fi та обмінюється фото- і відео-файлами.

Управління Смарт-ТВ можна відтворювати не тільки за допомогою пульта від телевізора або клавіатури. Також можливо й зі смартфона. При цьому операційна система розумного телефону (Android або ін.) значення не має. Єдине, що необхідно телевізору з цією функцією – стабільне і швидкісне підключення до інтернет-мереж.

Чоловік на дивані перед телевізором

 PiP

Назва функції Picture in Picture переводитися як, картинка в картинці. Вона дозволяє розділити екран телевізора на кілька незалежних один від одного зон. Основне призначення технології PiP – допомогти глядачеві відстежувати перебіг ефіру двох каналів одночасно. Особливо допомагає, якщо ви боїтеся пропустити початок фільму або передачі, але не хочете витрачати свій час на перегляд реклами.

Екран в екрані

 Wi-Fi

Бездротова технологія доступу в Інтернет настільки міцно увійшла в наше життя, що вже нікого не здивуєш наявністю Wi-Fi. Можливість підключатися до Всесвітньої павутини та обмінюватися інформацією з іншими пристроями без використання кабелю актуально і для плоскоекраних телевізорів. Зараз складно знайти пристрій без цієї функції. Варто зазначити, що бренд Panasonic, як і їхні конкуренти, активно застосовують цю технологію та з її допомогою будують свою систему «розумного будинку».

 Телевізор і персональні гаджети з Wi-Fi

 ТОП 4 моделей

На підставі вищеописаної інформації ми склали рейтинг телевізорів Panasonic, які вважаються кращими. Отже, це:

 1. Panasonic TX-55EXR600 – модель з LED-підсвіткою, роздільною здатністю екран 4K HDR та діагоналлю в 55 дюймів. Як і багато сучасних мультимедійних пристроїв в даній моделі застосовані технології Wi-Fi і Smart-TV. За відгуками – це одна з кращих моделей телевізорів Panasonic, яку можна купити за недорогою ціною.

 Panasonic TX-55EXR600

 1. Panasonic TX-75EXR780 не залишить байдужими шанувальників бренду. У цьому пристрої поєднуються OLED матриця з локальним підсвічуванням, Viera Connect і 3D-технологія. Картинка на екрані висококонтрастна. Дуже добре підходить для створення домашнього кінотеатру. У нашому рейтингу він найбільший, адже розмір його екрана становить 75 дюймів. Для використання функції об’ємного зображення необхідно використовувати спеціальні окуляри з активними затворами.

Panasonic TX-75EXR780

 1. Panasonic TX-55EZR950 – тонкий і стильний телевізор з OLED-підсвічуванням. Діагональ пристрою становить 55 дюймів. Крім Smart-TV, 4K HDR ви також можете скористатися функцією Panasonic Hollywood Laboratory та технологією PiP.

Panasonic TX-55EZR950

 1. Panasonic TX-65EZR1000 має безліч переваг: 65-ти дюймовий OLED-екран , 4K HDR, Smart-TV і ексклюзивна функція Panasonic Hollywood Laboratory. Також ви оціните наявність його низькі показники енергоспоживання, слот для PCMCIA-карти і тачпад-пульт.

 Panasonic TX-65EZR1000

 Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Компанія Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. здійснює свою діяльність протягом 100 років і зарекомендувала себе, як надійний виробник. Однак, навіть якщо ви вибрали найдорожчий і найкращий телевізор Панасонік він все одно може вийти з ладу раніше відпущеного терміну. У деяких випадках причиною є виробничий брак. Але в переважній кількості випадків – це результат неправильного використання пристрою.

Телевізор з білим шумом

Найчастіше про порушення норм експлуатації телевізорів Panasonic свідчать наступні проблеми:

 • Пристрій не вмикається або самостійно вимикається.
 • Частина екрану не відображає зображення або не працює повністю. Також можуть з’явитися темні смуги.
 • Часто трапляється ситуація, коли звук є, а екран чорний.
 • Пропадає один з кольорів.
 • Неможливий пошук каналів.
 • Відсутній звук або телевізор шипить.

Якщо ви помітили будь-яку з перерахованих вище несправностей у вашого телевізора Panasonic, то необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру.

 Поради по коректної експлуатації, встановленню та обслуговуванню

Телевізор Panasonic FZ802 / FZ800 - дизайн в інтер'єрі

Ми пропонуємо вам прочитати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін служби вашого телевізора від Панасонік:

 • Перш приступити до монтажу, підключенню та експлуатації обов’язково ознайомтеся з доданою до нього інструкцією.
 • Виберіть відповідне місце, де телевізор не буде заважати і не отримає випадкових пошкоджень. Бажано, щоб на екран не потрапляли прямі сонячні промені.
 • Вибирайте модель в залежності від типу приміщення, в якому буде працювати пристрій. Наприклад, для кухні найкраще вибрати невеликий та захищений телевізор. З «голою» матрицею не підійде – налиплий жир і пил не тільки будуть негативно позначатися на якості зображення. Також це може послужити причиною несправності, якщо спробувати очистити екран від забруднення.
 • Підберіть відповідний кронштейн та кріплення, на якому буде встановлено телевізор.
 • Періодично стирайте з корпусу пил.
62865 0 cookie-check Топ телевізорів одного з кращих брендів – Panasonic

Читайте також:

Як вибрати найкращий холодильник LG? – Огляд ТОП моделей в лінійці бренду
Як вибрати найкращий холодильник LG? – Огляд ТОП моделей в лінійці бренду
18 Жовтня, 2018, 10:04 940 9
Історія торгової марки Lg (GoldStar) почалася ще в середині 20 століття. Після довгого шляху перемог і поразок, сьогодні це всесвітньо відомий бренд з величезним асортиментом...
Смотреть результаты
Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД
Пральні машини AEG – ТОП рейтинг моделей на ринку Європи і СНД
Зміст: Основні особливості бренду AEG, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі пральної машини AEG ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей Проблеми,...
Смотреть результаты
Кращі телевізори LG – детальний огляд новинок і найбільш продаваних моделей
Кращі телевізори LG - детальний огляд новинок і найбільш продаваних моделей
Важко уявити житло сучасної людини без телевізора. Часи лампових велетнів давно канули в Лету, а побачити таке диво можна хіба що в музеї. Завдяки стрімкому...
Смотреть результаты