search
Підписатися

logo

Мікрохвильова НВЧ піч від ТОП виробника Samsung – рейтинг кращих моделей

20 Жовтня, 2018, 12:15 9

Мікрохвильова піч – давно знайомий та звичний атрибут кухні. Хто, як не вона, максимально швидко підігріє обід та перетворить крижані брила у розморожений шматок м’яса? Попри поширену думку, мікрохвильовка – зовсім не конкурент стандартної духовки, у них абсолютно різні призначення. Хвалити НВЧ-печі Samsung немає сенсу: цей бренд давно себе зарекомендував. Яку саме модель обрати, чи варто “гнатись” за навороченими функціями – про це у статті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості бренда, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі НВЧ печі бренда?
 3. ТОП-10 моделей
 4. Проблеми, що можуть виникнути через неправильну експлуатацію
 5. Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Основні особливості бренда, ключові фішки та інновації

Компанія Samsung випускає всі відомі види мікрохвильових печей. Але особливий акцент робить на найходовіші моделі – тобто печі-соло, що працюють на основі НВЧ-випромінювання. Їхня потужність не більше 1000 Вт, більше і не треба (використовуються для підігрівання їжі).

Магазин з мікрохвильовими печами

Камери мікрохвильовок Самсунг вкриті біокерамікою. Це безпечний для людини та навколишнього середовища матеріал, котрий легко очистити від бруду та жиру, плюс він стійкий до подряпин.

Біокерамічне покриття пічки

Компанія Samsung була заснована рівно 80 років тому в Кореї. Її назва перекладається, як “три зірки”, хоча фактично якість товарів явно відповідає всім п’яти. Кращі моделі мікрохвильових печей Samsung продаються у всьому світі. Їхня особливість – вишуканий дизайн плюс постійні інновації. Які саме, роздивимося зараз.

 1. Система потрійного розподілення хвиль. За рахунок неї продукти прогріваються рівномірно.
 2. Система Super Grill. Віднині, щоб отримати найсмачнішу скоринку з усіх боків, не треба перегортати курку – у нижній частині печі є додатковий керамічний гриль.

М'ясо смажиться на грилі

 1. Режим ECO Mode, при якому пічка споживає мінімум електроенергії. А якщо ще й натиснути кнопку ECO Button, витрати енергії взагалі знизяться на 40%.
 2. Функція прискореного розморожування дозволяє розморожувати продукти без втрати великої кількості вологи.
 3. Система “Автоменю”. Техніка сама підбирає час та температуру, необхідні для приготування кожної конкретної страви.

На що звертати увагу при виборі НВЧ печі бренда?

 1. Об’єм. Найбільші пічки – до 20 літрів – підходять тим, хто не готує у мікрохвильовій печі, а тільки гріє чи розморожує. Середні (20-25 літрів) годяться для родини з трьох-чотирьох чоловік, у таких печах можна як готувати різноманітні страви, в тому числі на грилі, так і підігрівати. Великий об’єм, від 26 до 32 літрів, має на увазі спеціальні решітки в печі, функцію конвекції та гриль.
 2. Потужність. Слід розуміти, що є два види потужності: перший – самого пристрою, з точки зору споживання електроенергії, другий – мікрохвиль та грилю. Кожна пічка може працювати на різній потужності, залежно від продуктів та рецепту.

Само собою, що при більшому об’ємі печі потрібна більша потужність. В середньому потужність НВЧ-печі без грилю складає біля 800 Вт, з грилем – 900-1500 Вт.

 Панель управління з потужністю НВЧ

Мікрохвильовки соло використовують тільки НВЧ-випромінювання. Моделі відрізняються лише потужністю мікрохвиль. Під час вибору пам’ятайте: чим вище потужність, тим швидше розігрівається їжа.

Пічки з конвекцією, напевно, сподобаються тим, хто любить страви з хрусткою скоринкою. Як це вдається? Дуже просто: вентилятор гонить в піч нагріте повітря, їжа прогрівається та підсушується, утворюється скоринка. За відгуками, вельми апетитна, як у духовці чи на вуличному грилі.

Гриль розрахований на смаження м’яса, риби, овочів. Тут теж виходить хрустка скоринка. Залежно від типу гриля, пічки бувають:

 • Кварцові. На стелі мікрохвильовки, під решіткою, стоїть прихована кварцова лампа. Ось вона і підсмажує їжу.
 • Тенові. Тен представляє собою трубку з нагрівальним елементом всередині. Часто він буває рухомим, що дозволяє нагрівати їжу з усіх боків. У деяких моделей два тени – верхній та нижній, з ними чудово виходять страви, обсмажені з усіх боків (піца, сухарики, печиво).
 • Вугільні. Працюють за рахунок галогенного нагріву та вугільного нагрівача. Вугільне волокно розміщується в ізолюючій трубці, що заповнена вакуумом чи інертним газом. Нагріваючись, волокно виділяє тепло, що дозволяє готувати їжу.
 1. Управління. Існує три типи управління мікрохвильовою піччю:
 • Механічний. Простий та надійний, підійде дітям, людям похилого віку. Повернув ручку – і пічка запрацювала, повернув назад – вимкнулася. Друга ручка відповідає за потужність.
 • Кнопочний. Дає більше свободи, наприклад, можна вибрати час приготування їжі залежно від ваги продукту.Також можна зберегти у пам’яті печі програмні рецепти.
 • Сенсорний. За сенсом – те ж саме, що у кнопочних моделях. Різниця лише у самій панелі управління.
 1. Внутрішня обробка. Важливий елемент, від якого залежить час, витрачений вами на прибирання НВЧ-печі. Простіше за все впоратись з емалевим покриттям, воно легко миється. Це найбюджетніші моделі. Керамічні “нутрощі” в свою чергу підкупають міцністю та стійкістю до подряпин. Жир від кераміки легко очистити звичайною губкою. Якщо ви переживаєте через можливі бактерії на стінках пристрою, роздивіться біокерамічні моделі з антибактеріальним покриттям. Третій варіант – нержавейка. Вона гарна й довговічна, стійка до перепадів температури. Але мити її важко. Вирішувати вам!
 2. Додаткові функції. Окрім розігріву та класичного приготування їжі, існує чимало корисних функцій.
 • Розморожування. Щоб не чекати, поки запаси з морозилки відтануть, можна включити цю опцію. За лічені хвилини проблема буде вирішена. Іноді в НВЧ Samsung зустрічається автоматичне розморожування, при якому пристрій сам визначає час та потужність.

Розморозка м'яса

 • Автоматичне приготування. Майже як у казці: натиснув кнопку “Каша” – виходить каша, натиснув “Суп” – отримав суп. Перелік страв дуже обмежений.
 • Автоматичний розігрів. Ця функція близька до попередньої, тільки стосується підігрівання готових страв.
 • Захист від дітей. Щоб юні дослідники не дібрались до налаштувань пристрою і не запустили його, всі кнопки блокуються. Також можна запланувати ввімкнення печі у певний час (наприклад, обід буде гарячим на момент приходу школяра додому).

Дівчинка ставить склянку в НВЧ

 • Швидке приготування. Іноді часу зовсім обмаль, але бігати півдня на голодний шлунок зовсім не хочеться. Допоможе краща НВЧ-піч Самсунг зі швидким приготуванням, що дозволяє підігріти їжу навіть за 30 секунд. Приготування чого-небудь з нуля займе до 10 хвилин
 • Очищення паром. Вкрай корисна “фішка”, завдяки якій витрачати час на миття мікрохвильовки майже не доведеться. Пар швидко очищає стінки печі від жиру та залишків їжі.
 • Видалення запахів. Після приготування їжі пахнути на всю квартиру відбивними чи борщем не буде – про це потурбується вентилятор.
 • Пар. Якщо ви на дієті і можете їсти виключно парові страви, точно шукайте в інструкції цю відмітку. На пару, при температурі 100 градусів, можна приготувати котлети, овочі, омлет. Кращою для вас буде саме НВЧ піч з пароваркою. Порівняно з іншими моделями, це недорога мікрохвильовка Самсунг.
 • Підтримання температури. Ви підігріли суп, але не знаєте, коли точно зможете його з’їсти?Натискайте кнопку і не переживайте, тепер суп “зачекає” стільки, скільки треба.
 1. Конструкція. НВЧ-печі можуть бути стаціонарними, а можуть вписуватись у меблі. Останні зустрічаються у пропозиціях дизайнерів все частіше. Чим гарні вбудовані мікрохвильовки? По-перше, вони компактні, займають набагато менше місця. По-друге, менше ризику випадково пошкодити пристрій. Щоправда, встановлювати піч має тільки майстер, інакше, вбудовуючи її самостійно, ви автоматично втрачаєте гарантію.

Вбудована мікрохвильовка

 1. Безпека. Оскільки тут ми маємо справу з випромінюванням, то на виробникові краще не економити: обирайте якісний товар, що себе зарекомендував, щоб потім не боятися за здоров’я близьких. Дія хвиль розповсюджується тільки всередині печі, після сигналу вона зупиняється. Відчиняти двері одразу не варто, слід зачекати на закінчення звукового сигналу. До речі, в окремих моделях передбачене автоматичне вимикання при відкритті дверей.

 ТОП 10 моделей

Перед вами – рейтинг мікрохвильовок Samsung.

 1.  Samsung FW77SR-B/BWT. Невелика (20 л) мікрохвильова піч, яка буде чесно слугувати вам довгі роки. Її головна особливість – потрійне розподілення мікрохвиль, за рахунок чого продукти прогріваються рівномірніше. З керамічним покриттям (біокераміка), яке майже не дряпається, до нього не прилипає нагар і жир. Управління електромеханічне (кнопки + поворотні вимикачі). Є авторозігрів, розморожування, видалення запахів. За бажанням можна приготувати на пару рис, овочі, картоплю, фрукти.

Мікрохвильова піч Samsung FW77SR-B/BWT

 1. Samsung MC32K7055CT/BW. Величезна – на 32 літри – потужна і функціональна кухонна помічниця чорного кольору. Її точно вистачить, щоб приготувати обід на велику сім’ю, ще й зробити тісто для пиріжків на десерт». У приборі для цього передбачена функція «Ферментація» (тісто/йоргурт). Також є режим енергозбереження і кварцовий гриль з решіткою.

Мікрохвильова річ Samsung MC32K7055CT/BW

 1. Samsung MS23H3115FW. Мікрохвильова піч з пароваркою Power Steam. Це піддон, наповнений водою, котрий закривається кришкою. Зверху ставиться миска, у неї розміщуються продукти та закриваються кришкою. Далі вся конструкція розміщується в камері і вмикається спеціальний режим роботи. Крім цього, в печі є функція «Розплавлення/Розм’якшення» та «Здорове харчування». З біокерамічним покриттям, столиком, що обертається.

 Мікрохвильова піч Samsung MS23H3115FW

 1. Samsung ME83KRW-1/BW. Пічка-соло, тільки з режимом НВЧ. Може похвалитись багатим вибором попередньо встановлених програм для приготування різноманітних страв – їх аж 39. Це можуть бути як страви національної кухні, так і кухонь світу. Об’єм 23 літри, з сенсорним управлінням.

Мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1/BW

 1. Samsung ME81KRW-1/BW. Найпростіша мікрохвильовка, яку тільки можна вигадати. Бюджетна «робоча конячка». Всі перемикачі – суворо механічні, цей варіант підійде для людей похилого віку або дітей, котрі тільки почали користуватись приладом. З режимів є розморожування. Об’єм 23 літри, колір білий.

Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-1/BW

 1. Samsung GE88SSTR/BWT. Особлива деталь – наявність блюда для хрусткої скоринки. Це спеціальна підставка-диск, яка швидко нагрівається до 210 градусів. За рахунок цього їжа обсмажується знизу, а гриль підрум’янює її згори. Так можна приготувати випічку, піцу, картоплю фрі, яєчню, підсмажені сосиски та бекон. Гриль у комплектації традиційний, ТЕН.

Мікрохвильова піч (НВЧ) Samsung GE88SSTR/BWT

 1. Samsung GE83XR/BWT. Прилад з особливою системою розподілення мікрохвиль TDS. З її допомогою ліквідується один з недоліків НВЧ – нерівномірне розподілення мікрохвиль, через що продукти нагріваються точково. Досягається це завдяки додатковим випромінювачам. Пічка оснащена кварцовим грилем з решіткою, 4 режимами швидкого заморожування, 5 режимами автоприготування їжі.

Мікрохвильова піч Samsung GE83XR/BWT

 1. Samsung CE107MNSTR/BWT. Перед вами типова мікрохвильовка з конвекцією. Це означає, що всередині неї є вентилятор, який рівномірно розподіляє повітря по внутрішній камері. Це дозволяє випікати пироги та варити гречану кашу, тушкувати м’ясо, запікати курку… Варіантів море! Гриль кварцовий. У комплекті до печі є аксесуари для очищення камери паром.

Мікрохвильова піч Samsung CE107MNSTR/BWT

 1. Samsung FW77SR-W/BWT. Чудово готує на пару (в інструкції вказані рис, картопля, овочі, фрукти). Об’єм невеликий, 20 літрів – якраз те, що потрібно для одного-двох людей. Пічка вбудовується, ідеально впишеться у невелику кухню.

Мікрохвильова піч (НВЧ) встраиваемая Samsung FW77SR-W/BWT

 1. Samsung ME83MR/BWT. У цієї печі шість рівнів потужності, що дозволяє обирати час, протягом якого буде готуватися їжа. Є система потрійного розподілення мікрохвиль С.Т.Р. та 30 спеціальних програм приготування їжі. Варто тільки натиснути кнопку – і розумний агрегат сам почне готувати ось смачненьке.

 Мікрохвильова піч (НВЧ) Samsung ME83MR/BWT

 Проблеми, що можуть виникнути через неправильну експлуатацію

Дуже часто НВЧ-печі виходять з ладу через незнання правил експлуатації. Зараз ми коротко перерахуємо найпоширеніші проблеми.

 1. Піч запалилась. Таке трапляється рідко, але все ж таки інколи буває. Причина – у надмірному перегріві продуктів. Якщо таке сталося, не варто відкривати двері. Просто вимкніть прилад з мережі та викличте майстра.
 2. Частина їжі дуже гаряча, частина – крижана. Поширена скарга, якої легко позбутися. Треба лише рівномірно розкладати продукти на тарілці. Якщо все лежить гіркою посередині, прогріється точково.
 3. Пічка забризкана їжею. Є категорія продуктів, які однозначно забруднять стелю мікрохвильовки. До цього слід бути готовим і завжди накривати посуд кришкою (а в деяких випадках не користуватись піччю). Так, будь-які супи та олії при сильному нагріванні будуть бризкатись в усі боки. Особливо це стосується олії чи маргарину, що покладені до пічки цілим брикетом. Фрукти та овочі з щільною шкіркою, сардельки теж можуть видавати бризки соку, тому їх краще попередньо наколоти виделкою. Категорично заборонено готувати у мікрохвильовці яйця у шкаралупі: вони точно вибухають і можуть не тільки забруднити, а й пошкодити стінки. Якщо жиром залита нижня частина печі, спробуйте ставити під гриль тарілку; зазвичай це трапляється саме після обсмажування страв.

Чоловік ставить в піч тарілку

 1. Їжа не гріється (або сира). В інструкції написано, що печена картопля готується десять хвилин, а вона зовсім сира? Можливо, ви не обрали потрібну потужність. Проекспериментуйте з нею і все вийде. Якщо це не помогло, значить, справа серйозніша: міг вийти з ладу магнетрон, конденсатор чи інші елементи. Тут без майстра не обійтися.
 2. Не крутиться тарілка. Пічка працює, але тарілка стоїть на місці. Значить, зламався приводний двигун. Знову ж таки, прямуємо в сервіс.
 3. Піч іскрить та пахне гаром. Зазвичай такий ефект дає потрапляння води і жиру на слюдяну пластину (вона знаходиться всередині, на стінці праворуч). Пластина згорає, виділяючи іскри та сморід. Вона не легко лагодиться, знадобиться спеціаліст.

Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Ці прості поради допоможуть зберегти вашу найкращу НВЧ-піч Samsung у цілості й схоронності на довгі роки.

 Одразу після покупки

Як і будь-який інший побутовий прилад, мікрохвильовку слід вимити одразу після транспортування. Підійде звичайний мильний розчин або вода з миючим засобом для посуду. М’якою губкою пройдіться всередині пристрою. Потім насухо витріть та залиште провітрюватись.

Миття мікрохвильовки

Профілактика

Щоб не мучитися з геть брудною пічкою, краще приділити пару хвилин на день профілактичному очищенню. Завжди протирайте прилад після приготування їжі, залишайте дверцята розчиненими, щоб провітрити. Якщо уникнути засихання залишків їжі все ж таки не вдалося, треба поставити миску з водою на режим розігріву на 5-10 хвилин. Потім протерти внутрішню поверхню печі губкою.

 Чого не робити?

Найголовніше правило, якого слід дотримуватись при користуванні мікрохвильовою піччю – не намагатися її експлуатувати, коли щось несправне. Мало того, що не отримаєте бажаного ефекту, так ще й нашкодите здоров’ю. Крім того, є ще декілька важливих «не», яких краще дотримуватись:

 • не вмикайте прилад, якщо у нього нещільно прилягають двері;

Жінка ставить їжу в піч

 • не намагайтесь самостійно лагодити пічку, якщо у неї явно щось несправне;
 • не ставте всередину посуд з металу чи з металевими вставками, обідками – від хвиль вони іскрять;
 • не вмикайте піч вхолосту – хвилі відбиваються та потрапляють назад до джерела, це може призвести до несправності магнетрону;
 • не використовуйте пічку, як ємність для зберігання посуду;
 • не використовуйте будь-яку, навіть кращу мікрохвильовку

Samsung, для інших цілей, крім прямої – приготування та розігрів їжі (сушіння чого-небудь, нагрівання тощо);

 • не готуйте продукти, загорнуті в поліетилен: від нагріву плівка виділяє шкідливі речовини, що потрапляють до їжі;
 • не вмикайте піч без стабілізаторів напруги 220 В, блоків безперервного живлення. Інакше згоряння запобіжника від перепадів напруги навряд чи вдасться уникнути.
63066 0 cookie-check Мікрохвильова НВЧ піч від ТОП виробника Samsung – рейтинг кращих моделей

Читайте також:

Кращі мультиварки Redmond – огляд ТОП-ових моделей за оцінками споживачів
Кращі мультиварки Redmond - огляд ТОП-ових моделей за оцінками споживачів
19 Жовтня, 2018, 11:07 1090 10
Жінка за все життя витрачає на приготування їжі 4 роки, а чоловіки лише рік, але для обох статей можна знизити витрати на приготування страв, якщо...
Смотреть результаты
Недорогі та надійні кухонні плити Hansa – рейтинг кращих моделей в магазині COMFY
Недорогі та надійні кухонні плити Hansa - рейтинг кращих моделей в магазині COMFY
Кухонна плита – незмінний атрибут будь-якого житла, тому що домашній затишок практично у всіх асоціюються з теплом, спокоєм і смачною гарячою їжею. Підписуйтесь на наш...
Смотреть результаты
Огляд кращих газових плит Gorenje за оцінками покупців COMFY – лайфхак-інструкція від COMFY
Огляд кращих газових плит Gorenje за оцінками покупців COMFY - лайфхак-інструкція від COMFY
В кожної родини газова плитка – це не розкіш, а необхідний атрибут техніки для дому. Без неї неможливо приготування їжі, підігрів води для чаю або...
Смотреть результаты