search
Підписатися

logo

Indesit – кращі пральні машини за відгуками покупців

20 Жовтня, 2018, 04:37 4

Зміст:

 1. Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі пральної машини Indesit
 3. ТОП 10 моделей: вертикальна, фронтальна
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради по коректної експлуатації та обслуговування

Підписуйся на наш Telegram-канал

Основні особливості пральних машин Indesit, ключові фішки та інновації

У споживчому рейтингу пральних машин Індезіт, агрегати італійського бренду знаходяться в трійці лідерів, ділячи п’єдестал тільки з корейськими виробниками. Це не просто визнання пральних машин Indesit одними з кращих на ринку. Це беззаперечний успіх європейського бренду, який завдяки своїм зусиллям в розробці інновацій і нових дизайнерських рішень, міцно влаштувався в такій хорошій компанії.

Технологічні рішення, що знайшли застосування в пральних машинах Indesit

Push & Wash

Дана технологія пропонує простий спосіб запуску прання всього одним натисненням кнопки. Ця функція запускає 45-хвилинну програму прання, яка видаляє 20 найбільш поширених видів плям, не вимагаючи попереднього прання та замочування.

Water Balance Plus

Технологія заснована на використанні датчика завантаження білизни, який автоматично регулює витрату води.

Прання вовни

Спеціально розроблений цикл для прання вовни, який забезпечує оптимальний догляд за вовняними виробами, дозволяючи зберегти їх форму і м’якість.

Бавовна 40° і 60°

Програма Бавовна 40° забезпечує оптимальний режим прання бавовняних виробів із ефективним видаленням плям при 40°. Програма Бавовна 60° дає відмінний результат прання сильно забруднених бавовняних виробів при 60°.

Цикл “Темні тканини”

Циклічний режим “Темні тканини” розроблений для прання чорних і темних тканин. Він керує регулюванням механічної дії барабана і температурою нагріву води з тим, щоб темні речі в процесі прання не знебарвлюється.

Цикл “Автоочищення»

Ця функція служить для ефективного очищення внутрішніх поверхонь пральної машини без використання додаткових миючих засобів.

Блокування

Можна запобігти випадкового використання панелі управління дітьми. Ваш допитливий малюк більше не зможе відкрити пралку або втрутитися в налаштування панелі управління під час прання!

Antifoam – система контролю піноутворення

AntiOverFlow – захист від переливу

Antishock – система контролю температури води при зливі

OKO – система використання миючого порошку без залишку

Care Sensor – інтелектуальна система прання, що оптимізує і контролює програми прання протягом усього циклу

На завершення огляду особливостей пральних машин Indesit не зайвим буде дізнатися і про країну, де виробляються різні моделі. Фронтальні машини випускаються в Росії, більшість моделей з вертикальним завантаженням роблять в Італії, а все пралки з функцією сушки виключно італійської збірки.

На що звертати увагу при виборі пральної машини Indesit

 1. Знімаємо мірку!
  Перед походом в магазин обов’язково подбайте про вибір місця для майбутньої покупки. Візьміть рулетку і зробіть необхідні заміри, щоб бути впевненим, що пральна машина там розміститися. Не зайвим буде виміряти і ширину дверних прорізів, щоб потім не зіткнутися з неприємністю, коли машина не пролазить через двері.
 2. Вибираємо між вертикальною або фронтальним завантаженням.
  Виробники випускають два типи пральних машин: з вертикальним і фронтальним завантаженням. Машини з фронтальним завантаженням характеризуються відмінною якістю прання, зручністю завантаження білизни і малою витратою води. Машини з вертикальним завантаженням виділяються компактними габаритами, що не вимагають додаткового простору для відкривання люка, зниженим рівнем вібрації і більш короткими циклами програм прання.
  Вибираючи машину певного типу, пам’ятайте про те, де ви хочете її встановити. Якщо в будинку мало місця, то рішення про покупку пристрою з вертикальним завантаженням буде виправданим. Адже воно допоможе заощадити дорогоцінний простір. Якщо місця достатньо, то у вас буде більше можливостей вибору. Наприклад, при покупці машини з фронтальним завантаженням її можна для зручності завантаження білизни встановити на підставку. Крім того покупка фронтальної машини дозволить надалі доповнити вашу домашню пральню сушильних агрегатом, який можна буде поставити зверху пралки.
 3. Вагомий аргумент.
  У продажу є машини з завантажувальними барабанами, здатними вмістити від 4-х до 8-и кг сухої білизни. Безумовно, якщо постаратися, то від бездумної прудкості можна напресувати в барабан і більше. Але цього не варто робити, тому що силовий агрегат не здатний обертати перевантажений барабан з необхідною швидкістю, і ви отримаєте в результаті погано випрану білизну. Але зараз мова не про це, а ми говоримо про вибір пристрою з оптимальною для ваших домашніх попранок ємністю барабана. Якщо у вас велика сім’я, в якій є маленькі діти, то є сенс подумати про покупку машини з більш містким барабаном. То ж в іншому випадку не варто переплачувати за машину з великою завантажувальної ємністю.
 4. Вибір необхідних функцій.
  Пральні машини Indesit оснащені безліччю додаткових функцій, про які ми детально розповідали раніше. Напевно вам не потрібна буде вся сума технологій, а без деяких ви просто не зможете обійтися. Вибирайте з розумом, визначившись з тим, що саме вам потрібно. Тому, що кожна зайва і непотрібна функція, це даремно витрачені тисячі гривень, які краще вкласти в хороші пральні порошки і засоби від утворення накипу.
 5. Клас енергоспоживання.
  Часто покупці впадають у дві крайності, або зовсім не звертаючи ніякої уваги на енергоспоживання пральних приладів, або дивляться тільки на цей показник, ігноруючи функціональність пристрою. Обидва варіанти поведінки не припустимі під час такої серйозної покупки. Покупцеві просто слід знати, що від класу енергоспоживання і частоти прань будуть залежати суми ваших платіжок за світло. Адже пральна машина – досить потужний агрегат, що споживає під час роботи багато електроенергії.
 6. Клас віджиму.
  При виборі пральної машини Indesit звертайте увагу на клас і швидкість віджимання. Від цього буде залежати ступінь вологості білизни, яку або доведеться злегка досушити, або вже можна прасувати.
Швидкість віджимання Вологість білизни після прання Швидкість віджимання
A менш ніж 46% 1600 об/хв
B от 45% до 54% 1400 об/хв
C от 54% до 63% 1200 об/хв
D от 63% до 72% 1000 об/хв
E от 72% до 81% 800 об/хв
F от 81% до 90% 600 об/хв
G більше 90% 400 об/хв

Майте на увазі, що для сучасних пральних машин вже стандартними стають показники класу віджимання A, B чи C з допустимою вологістю після прання не більше 60%.

ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей

На основі відгуків покупців ми склали споживчий рейтинг кращих пральних машин Indesit 2018 року. Подробиці технічних характеристик кожної моделі можна побачити на доданих зображеннях. Загальним недоліком всіх машин Індезіт, включаючи моделі, що потрапили в наш рейтинг, є частковий захист від протікань.

Добротні фронтальні машини

Indesit BWSD 51051

Приємна фронталочка класу A + з дисплеєм та електронікою. Хороший програмний блок і функціонал, але машина не блищить тишею в роботі.

Indesit IWE 7105 B

Досить дорога модель на 7кг. Мабуть цьому виною відмінне програмне оснащення і повний фарш функціоналу. Машина вийшла на диво.

Кращі машини по класу енергоспоживання

Indesit IWSB 51051 UA

Вбудована в кухонні меблі або модель, що окремо стоїть – вибір за вами. В іншому стандартна машина на 5кг білизни класу енергозбереження A +.

Indesit E2SC 2160 W UA

Непогана машина з фронтальним завантаженням класу A ++. Гарне програмне наповнення та високий клас прання.

Indesit BWSA 61253 W EU

Краща пральна машина Індезіт з класу енергоспоживання A +++. І хоч в класі прання вона дещо поступається іншим моделям, але зате віджимає білизну набагато краще.

Кращі машини з вертикальним завантаженням

Indesit ITW D 61051 G

Розумна машина-автомат на 6кг білизни. Переваги – енергоспоживання класу A +, дисплей, 18 програм прання.

Indesit ITW E 71252 G

Хороша пральна машина Індезіт з вертикальним завантаженням. Пристойний барабан на 7кг білизни, безліч програм і функцій, включаючи «Швидке прання», «Делікатне прання», «Прання джинсів», віджимання класу B. Плюс 1200 об/хв на хороше віджимання білизни.

Кращі пральні машини з функцією сушки

Indesit ITW A 5851 W

Краща пральна машина Indesit з вертикальним завантаженням. Найчастіше, покупці, які не женуться за високими обертами віджимання, віддають перевагу цій моделі за відносно тиху і надійну роботу. І ще плюс в карму за італійську збірку.

Indesit IWDC 6105

Прально-сушильний агрегат з ємністю завантаження 6кг. Великий вибір програм прання і 3 програми сушіння. Підкачав тільки з класом споживання енергії – B.

Indesit XWDA 75128X WKKK

Стильний дизайн, великий діаметр завантажувального люка і барабан на 7кг білизни. Високий ступінь віджимання білизни обумовлена підвищеною швидкістю обертання барабана (1200 об/хв). Машина оснащена 4-ма режимами сушіння.

Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Ідеальною техніки, яка ніколи не ламається, не існує. Але одна справа, коли з-за зносу деталей і вузлів виходить з ладу постарілий агрегат, а інша справа, коли пралка перестає працювати з нашої вини. Дуже часто, навіть не помічаючи, ми поводимось з пралкою без належної уваги, в результаті чого виникають такі проблеми:

 • машина не включається – несправність ланцюга живлення через перепади напруги
 • машина не стартує цикл прання – не закриті дверцята барабана, включений режим відстроченого прання
 • сильна вібрація при роботі – неправильна установка машини
 • барабан гримить під час роботи – в ньому явно знаходиться чужорідне тіло
 • немає зливу води з бака – засмічення зливного фільтра або шланга
 • надмірне піноутворення – використовується порошок для ручного прання (білизна буде погано випрана)

Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Кілька порад, які дозволять уникнути ремонту машини:

 • не перевантажуйте барабан білизною, щоб не вивести з ладу підшипники або силовий агрегат
 • не допускайте роботу машини з нещільно закритими дверцятами
 • щоб уникнути пошкодження блоку живлення від перепадів напруги, відключайте прилад від мережі після прання
 • при постійних проблемах зі стрибками напруги купуйте до машини мережевий фільтр або стабілізатор напруги
 • намагайтеся прати білизну в спеціальних мішечках – так в барабан не потраплять сторонні предмети
63199 0 cookie-check Indesit – кращі пральні машини за відгуками покупців

Читайте також:

Кращий бренд телевізорів в доступному сегменті – рейтинг ТОП телевізорів Kivi в COMFY
Кращий бренд телевізорів в доступному сегменті - рейтинг ТОП телевізорів Kivi в COMFY
20 Жовтня, 2018, 04:29 1106 4
Телевізор – мастхев для будь-якої людини, будь то юнак, сімейна пара чи пенсіонер. Підписуйтесь на наш Telegram-канал  Зміст: Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації...
Смотреть результаты
Black Friday 2019 «Чорна п’ятниця» і вигідні покупки: як підготуватися, щоб шопінг був дійсно вдалим – Блог Comfy!
Black Friday 2019 «Чорна п'ятниця» і вигідні покупки: як підготуватися, щоб шопінг був дійсно вдалим - Блог Comfy!
Весь західний світ в кінці листопада готується до великого шопінгу – грандіозного розпродажу Black Friday. В Україні її називають «чорною п’ятницею», і знижки досягають вражаючих...
Смотреть результаты
Плити Electrolux – огляд найбільш вдалих моделей для будинку
Плити Electrolux – огляд найбільш вдалих моделей для будинку
Продукція Electrolux – кращі кухонні плити, які поєднують в собі стильний дизайн, відмінні функціональні характеристики і високі показники енергоефективності. До того ж, шведська техніка для...
Смотреть результаты