search
Підписатися

logo

Кращі моделі холодильників Gorenje – ТОП рейтинг за оцінками покупців

20 Жовтня, 2018, 09:36 6

Холодильники Гореньє – надійна, якісна техніка, яка розрахована на тривалу експлуатацію. Доступна ціна, продуктивність, економічність – далеко не повний список переваг, якими володіє продукція цього виробника. А порівняння кращих холодильників Gorenje допоможе вибрати саме ту модель, яка відповідає всім вимогам майбутнього власника.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі холодильника бренду?
 3. ТОП 10 моделей
 4. Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради щодо коректної експлуатації, встановлення та обслуговування

Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації

Впровадження власних розробок і нових технологій дозволило завоювати довіру покупців з усього світу. Серед унікальних особливостей холодильників Gorenje , можна виділити:

 1. IonAir – природний мікроклімат, що дозволяє зберегти свіжість продуктів. Постійна генерація негативних іонів усуває неприємні «аромати» і забезпечує антибактеріальний захист.

Завжди свіжі продукти в холодильнику

 1. NoFrost Plus – швидке розморожування, відсутність інею і льоду на стінках, мінімальний рівень енергоспоживання. На те, щоб вимити холодильник піде мінімум часу і не доведеться витрачати години на тривале розморожування. Завдяки цьому холодильник NoFrost на порядок зручніше в експлуатації, ніж моделі зі статичною системою охолодження.
 2. MultiFlow 360° – крізь 14 вентиляційних отворів, розташованих на різних рівнях, циркулює холодне повітря. Це дозволяє підтримувати задану температуру в усіх відсіках – і не доведеться хвилюватись про свіжість продуктів.

Холодильник Gorenje – кращий вибір для тих, хто підбирає якісну і надійну техніку для кухні. Основне завдання виробника полягало в тому, щоб створити ідеальні умови для зберігання продуктів – і, судячи з численних відгуків, ця мета була реалізована.

На що звертати увагу при виборі холодильника бренду?

Порівнюючи різні моделі, представлені в рейтингу холодильників Гореньє, варто звернути увагу на тип компресора. Інверторний варіант тихіше і економніше поршневого механізму, до того ж він розрахований на довгий термін служби, що в повній мірі окупає високу ціну техніки. Крім цього, виробником було успішно реалізовано ряд інновацій:

 1. XtremeFreeze – заморожування продуктів при температурі – 30 ° С, завдяки чому не руйнується структура продукту і після розморожування їжа зберігає первинний смак і аромат.

Холодильник з продуктами

 1. MultiBox – герметичний контейнер, який позбавить вас від неприємних запахів. Дуже добре підходить для зберігання риби, сиру і інших продуктів з яскравим “ароматом”.
 2. CrispZone – спеціальний контейнер з регулятором вологості, призначений для фруктів і овочів. У холодильниках із зоною свіжості ваші продукти збережуть бездоганний смак і аромат навіть при тривалому зберіганні.
 3. XXL ящик SpaceBox – максимальний розмір морозильного контейнера для об’ємних продуктів. Можна заморозити цілу курку або встановити кілька великих лотків з замороженими продуктами.

Місткий холодильник з широкими полицями

Крім того, в кращих моделях холодильників Гореньє реалізовано сенсорне керування, а на електронному дисплеї буде відображатися інформація про температурний режим холодильної та морозильної камери. Звичайні лампи були успішно замінені на світлодіоди – це дозволило збільшити яскравість освітлення і значно скоротити витрату електроенергії.

 ТОП 10 моделей

 1. Gorenje NRK 621 PS4. Двокамерний холодильник з об’ємом 254 л. і морозильною камерою на 85 л. Відмінні показники енергоефективності, встановлена ​​система NoFrost, що забезпечує рівномірне охолоджування і заморожування продуктів. Доступна функція швидкої заморозки, а також Еко-режим. Передбачено ящик для овочів і фруктів з регулюванням вологості. Приховані ручки, що зручно на маленькій кухні.

Холодильник Gorenje NRK 621 PS4

 1. Gorenje NRK 6201 MX. Місткий холодильник з морозильною камерою, обсяг 254 л / 85 л. Завдяки лінійному компресору ця модель практично не видає шуму і розрахована на тривалий період експлуатації. Функція роздільного виставлення температури дозволяє встановити оптимальні показники і для нижньої, і для верхньої камери.

Холодильник Gorenje NRK 6201 MX

 1. Gorenje NRK 6202 GHW4. Двокамерний холодильник зі стандартними обсягами 254/85 л., який вигідно відрізняє клас енергозбереження A ++ – це найбільш економний в експлуатації варіант. Дизайн виконаний в стилі ретро – справжня класика, яка буде доречна на будь-якій кухні. Реалізована функція швидкої заморозки, передбачений спеціальний бокс свіжості з регулюванням вологості, а також окрема полиця для зберігання пляшок.

Холодильник Gorenje NRK 6202 GHW4

 1. Gorenje RK 6191 EW. Недорогий холодильник зі статичною системою охолодження. Об’єм морозильної камери був збільшений за рахунок основного відділення – 97 літрів відмінно підійде тим, хто активно користується заморожуванням. За рахунок статичної системи охолодження в камері зберігається висока вологість, а тому продукти при тривалому зберіганні не втрачають соковитого і насиченого смаку. Передбачено бокс свіжості і полицю для пляшок.

Холодильник Gorenje RK 6191 EW

 1. Gorenje R 6192 LB. Однокамерний холодильник з великими ящиками та максимальним корисним об’ємом – 368 л. Електронний тип управління, клас енергозбереження А ++ – всього 114 кВт на рік. Окрема зона свіжості для фруктів та овочів.

Холодильник Gorenje R 6192 LB

 1. Gorenje NRKI 2181 A1. Компактна вбудована двокамерна модель з об’ємом холодильного відсіку – 180 л., І 68 л. – морозильної камери. Електронний регулятор температури, функція швидкого охолодження і заморозки, сигналізація відкритих дверей, а також бокс свіжості з регулятором вологості.

Холодильник Gorenje NRKI 2181 A1

 1. Gorenje NRK 621 CLI. Двокамерний холодильник (254/85 л.) з електронним управлінням і роздільним регулюванням температури. Доступна функція XtremeFreeze, а про незакриті дверцята повідомить сигналізація. У комплект входить бокс свіжості та лоток для льоду. Особливістю став лінійний компресор, який набагато тихіше і довговічніше поршневої системи.

Холодильник Gorenje NRK 621 CLI

 1. Gorenje RC 4151 W. Бюджетна вузька модель (164/45 л.) з механічним управлінням і поршневим компресором. Використовується статична система охолодження, що забезпечує високий рівень вологості в холодильній і морозильній камері. Доступна функція швидкої заморозки і льодогенератор.

Холодильник Gorenje RC 4151 W

 1. Gorenje RK 61 FSY2B2. Оригінальна модель чорного кольору для тих, хто віддає перевагу нестандартним рішенням. З переваг: збільшений об’єм морозильної камери – 96 л, висока потужність заморожування, статична система охолодження і тривале автономне збереження холоду.

Холодильник Gorenje RK 61 FSY2B2

 1. Gorenje NRS 9181 BBK. Містка модель Side-by-side (сайд-бай-сайд): обсяг холодильної камери – 373 л., морозильного відсіку – 204 л. Такий холодильник ідеальний для великої родини і позбавляє від необхідності купувати окрему морозильну камеру. Використовується система охолодження Ноу Фрост, реалізована функція XtremeFreeze, про відкриті дверцята повідомляє звуковий сигнал. Передбачено бокс свіжості, лоток для льоду і яєць. Енергоспоживання всього 1,29 кВтг на добу.

Холодильник Gorenje NRS 9181 BBK

Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Несправність Причини
Високий рівень шуму.  Неправильна установка (необхідно скорегувати положення пристрою відповідно до інструкції).
Велика кількість льоду на задній стінці, замерзлі продукти. Перерви в роботі пристрою. Вихід з ладу термостата.

 

Недостатнє охолодження, компресор працює без перерв  Витік фреону.
«Збитий» температурний режим, датчики показують неправильні показники, продукти перемерзають або ж навпаки, температура недостатньо низька. Поломка електронного блоку управління (потрібна заміна комплектуючих)
Холодильник не морозить, не працює морозилка, але світло всередині горить. Несправність термостата або вихід з ладу системи управління.
Конденсат або іній на внутрішніх стінках. Дверцята закриваються недостатньо щільно через проблеми з ущільнювачем.

 Поради по коректної експлуатації, встановлення та обслуговування

Щоб новий холодильник Gorenje служив власнику протягом довгих років, важливо запам’ятати кілька простих рекомендацій:

 • Продукти краще зберігати в упаковці або спеціально призначених для цього контейнерах, щоб внутрішні частини не вбирали неприємні запахи, від яких так складно позбутися.
 • Для миття не можна застосовувати агресивні хімічні розчини, луги та кислоти. Очистити поверхню допоможе тепла вода і м’яка ганчірка.

Очищення полиць сухою ганчіркою

 • Не варто експлуатувати техніку на максимальних температурах – це поширена помилка, якої припускаються власники двокамерних холодильників, встановлюючи в морозильній камері найінтенсивніший режим заморозки. Для побутового використання достатньо встановити важіль перемикача на середні показники.

Один-два рази на рік потрібно пилососити задню стінку пристрою – надлишок пилу заважає нормальному відведенню тепла, через це перегрівається компресор і конденсатор, а в підсумку, значно скорочується термін служби приладу і потрібна заміна запчастин, що вийшли з ладу. Дотримуючись простих рекомендацій, ви зможете переконатися, що холодильник Gorenje – хороший вибір для довгострокової експлуатації, адже техніка цього бренду відрізняється доступною ціною, надійністю і функціональністю.

63299 0 cookie-check Кращі моделі холодильників Gorenje – ТОП рейтинг за оцінками покупців

Читайте також:

Топ новинок телевізорів SONY – чесний рейтинг за відгуками користувачів
Топ новинок телевізорів SONY - чесний рейтинг за відгуками користувачів
20 Жовтня, 2018, 08:40 1000 10
Протягом десятиріч телевізори Sony впевнено тримають лідерство. Запатентовані фірмові технології, особливий стиль, технічні інновації гарантують таку стабільну популярність. Ми підготували актуальний свіжий рейтинг телевізорів Sony...
Смотреть результаты
Indesit – кращі пральні машини за відгуками покупців
Indesit - кращі пральні машини за відгуками покупців
Зміст: Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі пральної машини Indesit ТОП 10 моделей: вертикальна, фронтальна Проблеми, які можуть...
Смотреть результаты
Кращий бренд телевізорів в доступному сегменті – рейтинг ТОП телевізорів Kivi в COMFY
Кращий бренд телевізорів в доступному сегменті - рейтинг ТОП телевізорів Kivi в COMFY
Телевізор – мастхев для будь-якої людини, будь то юнак, сімейна пара чи пенсіонер. Підписуйтесь на наш Telegram-канал  Зміст: Основні особливості бренду, ключові фішки та інновації...
Смотреть результаты