search
Підписатися

logo

Надійні, невибагливі, недорогі – ТОП рейтинг моделей пральних машин Zanussi

21 Жовтня, 2018, 12:55 11

Зміст:

 1. Основні особливості бренду Zanussi, ключові фішки та інновації
 2. На що звертати увагу при виборі пральної машини Zanussi
 3. ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей
 4. Проблеми які можуть виникнути при неправильному використанні
 5. Поради по коректної експлуатації та обслуговування

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Основні особливості бренду Zanussi, ключові фішки та інновації

Італійська компанія Zanussi з середини 80-х входить до складу шведського концерну Electrolux, продовжуючи радувати покупців пральними машинами під рідним ім’ям бренду. Продукція Зануссі відрізняється вишуканим дизайном, хорошими функціональними можливостями, простотою, надійністю  та невисокою ціною.

Фірмові технології італійського бренду

Будь-який виробник прагне виділити свою техніку, доповнивши її особливим ексклюзивним функціоналом.  Компанія Zanussi не є винятком з правил, і пропонує споживачам ряд технологічних рішень, які спрямовані на підвищення ефективності, економічності та комфортності прання.

 • Fuzzy Logic. Інтелектуальний режим повного електронного управління, реалізований в машинах преміум-класу. Робота системи заснована на аналізі показань безлічі вбудованих датчиків, інформація з яких передається в мікропроцесор, що задає необхідний режим прання.
 • QuickWash. Функція прискореного циклу прання для слабозабруднених виробів. Час прання скорочується приблизно на 50%.
 • Eco Valve.  Система економного витрачання миючого засобу, що забезпечує повне розчинення прального порошку в барабані. Завдяки даній технології підвищується якість прання і полоскання білизни.
 • ALC. Автоматична система регулювання витрати води. Система вибирає потрібну кількість води відповідно до виду тканини і програмного циклу прання.
 • Jet System.  Технологія рівномірного просочення білизни мильним розчином, що забезпечує кращу якість прання за короткий час циклу.
 • Контроль піноутворення.  Перед кожним циклом віджимання система контролює кількість піни в барабані. При виявленні надлишку піни, машина спочатку відкачує її, і лише після цього продовжує черговий етап прання.
 • FinishLn. Функція відкладеного старту, що дозволяє заздалегідь запрограмувати роботу агрегату, та перенести початок прання на період від 3-х до 20-ти годин.
 • Airflow.  Система підтримки чистоти в барабані навіть при закритих дверцятах. В машинах Зануссі після прання надлишки вологи видаляються потоком повітря, не дозволяючи всередині з’явитися цвілі.

Новітні технологічні рішення моментально впроваджуються в усі новинки пральних машин Зануссі, не залишаючи жодних шансів конкурентам.

До сильних сторін машин Зануссі, що визначає популярність даного бренду у споживачів, відносяться:

 • Висока енергоефективність та економічність. Головним плюсом пральної техніки Zanussi, в порівнянні з аналогічними продуктами інших виробників, є економна витрату води, миючих засобів та електроенергії.
 • Практичність та функціональність.  Більшість моделей оснащено базовим набором режимів – від 8 до 16 програм.  Їх цілком достатньо для щоденного застосування. Панель управління проста у використанні та позбавлена непотрібних символів і кнопок.
 • Доступність та надійність. Важливий фактор, який зумовлює вибір покупців. Машини Зануссі не перевантажені зайвими функціями і являють собою баланс якості, надійності, зручності і ціни.

Якщо говорити про недоліки, то роботу пральних машин бренду Zanussi не можна назвати безшумною. Рівень звукового тиску на максимальних обертах циклу віджимання у різних моделей досягає значень 72 – 80 Дб.

 На що звертати увагу при виборі пральної машини Zanussi

Вибираючи чергового помічника в домашньому пранні, звертайте увагу на характерні особливості різних серій пральних машин Zanussi.

Широкий модельний ряд пральних машин Зануссі одночасно і вражає, і спантеличує. Тут непідготовленому покупцеві впору розгубитися. Але, завдяки великому вибору моделей, можна підібрати техніку під власні потреби виходячи з необхідних функцій прання, числа членів сім’ї та передбачуваного місця розміщення пралки. Щоб не заплутатися в цьому різноманітті, машини кожної серії з притаманними їй технічними параметрами та функціоналом, мають власне маркування:

 • FCS – компактні моделі мінімальної висоти (67см).  Максимальний обсяг завантаження – 3 кг.
 • ZWS – фронтальні машини вузького формату.  Глибина агрегату знаходиться в межах 33- 44 см, а діапазон максимального завантаження – 4 – 7 кг
 • ZWF – повноцінні фронтальні пралки. Габарити машин (ВхШхГ) складають 85х60х60 см, а розмір завантажувального барабана дозволяє вмістити від 4 до 10 кг білизни.
 • ZWQ і ZWY – машини з вертикальним завантаженням, які збираються переважно в Польщі. У моделях вертикальних серій ZWQ і ZWY інтегрована електронна система управління Fuzzy Logic і автоматичне позиціонування барабана, що зупиняється після циклу роботи завжди стулками вгору.
 • IZ – пральні машини, оснащені похилим барабаном. Через це пристрої мають нестандартну геометричну форму.  Місткість машин серії – 5 кг.

Для того щоб вам було ще простіше розібратися зі схожими індексами в назві моделей машин Zanussi ми пропонуємо приклад розшифровки маркування однієї з них:

Z-Markirovka (розшифровка маркування пральних машин Zanussi)

 ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей

У нашому рейтингу пральних машин Zanussi беруть участь 10 популярних вертикальних і фронтальних моделей, які, за відгуками покупців, стали кращими в  році, що минає. Докладні дані про технічні характеристики кожної машини ви можете побачити на фото.

 Машини з фронтальним завантаженням

Zanussi FCS1020C

Zanussi FCS1020C (пральна машина Zanussi FCS1020C)

Починаємо наш огляд з цікавою компактної моделі, яку вже зняли з виробництва, хоча машину ще подекуди можна купити. У ній можна випрати за цикл всього 3 кг білизни, але головне достоїнство машини – неймовірно маленькі для фронталки габарити. Власне, на цьому її плюси закінчуються, перекреслюючись величезним мінусом – ціною.  Але ця міні-пралка явно не варта 10 тис. грн. За ці гроші можна придбати більш сучасну і функціональну модель.

Zanussi ZWSO7100VS

Zanussi ZWSO7100VS (пральна машина Zanussi ZWSO7100VS)

Дуже вузька машина з розміром по глибині всього 34см. Відмінно економить місце. Стирає за цикл 4 кг білизни, енергоспоживання класу A +, віджимання – класу С. Гарна пральна машина Зануссі для невеликої сім’ї і всього за 6,3 тис. грн.

Zanussi ZWSO6100 V

Zanussi ZWSO6100 V (пральна машина Zanussi ZWSO6100 V)

Ще одна вузька і недорога пральна машина Зануссі з ємністю барабана на 4 кг білизни. Машина оснащена 14 програмами прання, віджиманням на швидкості 1000 обертів в хвилину та таймером відстрочки прання до 9 годин. Бракує захисту від дітей і повноцінного захисту від протікання.  Модель можна придбати за 6,4 тис. грн.

Zanussi ZWSH7100VS

Zanussi ZWSH7100VS (пральна машина Zanussi ZWSH7100VS)

Високопродуктивна модель середніх розмірів з завантажувальним барабаном, що вміщає до 7 кг білизни.  Цього достатньо щоб обслуговувати сім’ю з 5 осіб. Хороша якість віджимання забезпечується обертанням барабана зі швидкістю 1000 обертів на хвилину.  Клас енергоспоживання – A ++ .  Машина збирається в Україні і коштує близько 7,5 тис. грн.

Zanussi ZWSH7121VS

Zanussi ZWSH7121VS (пральна машина Zanussi ZWSH7121VS)

Модель,яка схожа на попередню, але з кращим класом віджимання. Він забезпечується за рахунок більш високої швидкості 1200 об/хв. Інші характеристики дуже близькі. Ця машина-автомат також української збірки та коштує всього на 200 грн.  дорожче.

Zanussi ZWF81463W

Zanussi ZWF81463W (пральна машина Zanussi ZWF81463W)

Одна з останніх моделей нашого топа пральних машин Zanussi 2018 відноситься до розряду «важковаговиків».  Це повнорозмірна машина, в ємному барабані якої уміщається 8 кг білизни. У автомата високі оберти віджимання 1400 об/хв, найвищий клас енергоефективності A +++, таймер відстрочки на 20 годин і повний захист від протікань. За цю гідну машину для великої родини доведеться викласти трохи більше 10 тис. грн ..

Zanussi ZWI71201WA

Zanussi ZWI71201WA (пральна машина Zanussi ZWI71201WA)

Єдина вбудована модель пралки Зануссі. Максимальне завантаження – 7 кг, віджимання – 1200 об/хв., кількість програм прання – 21!  Машина, в порівнянні з іншими агрегатами Зануссі, досить тиха в роботі. Недоліком моделі відзначимо частковий захист від протікання і високу для даного бренду вартість – близько 14 тис. грн.

 Машини з вертикальним завантаженням

Zanussi ZWQ61025WI

Zanussi ZWQ61025WI (пральна машина Zanussi ZWQ61025WI)

Автомат з вертикальним завантаженням білизни ємністю 6 кг. Хороша якість прання і віджимання відповідне 1000 об хв. Вбудований дисплей, блокування від дітей і 8 програм прання. Вартість моделі – 8,4 тис. грн.

Zanussi ZWQ61225WI

Zanussi ZWQ61225WI (пральна машина Zanussi ZWQ61225WI)

Модель з параметрами, близькими до попередньої, але з більш високим класом віджимання і повним захистом від протікання. Мабуть, не буде перебільшенням відзначити її, як кращу пральну машину Zanussi в класі пристроїв з вертикальним завантаженням. Ціна моделі – 8,7 тис. грн.

Zanussi ZWY51024CI

 Zanussi ZWY51024CI (пральна машина Zanussi ZWY51024CI)

Відмінна вертикальна модель з можливістю завантаження за цикл до 5,5 кг білизни. Відмітна особливість і перевага машини – можливість дозавантаження білизни під час циклу прання. Сенсорне управління, невисока швидкість віджимання, повний захист від протікань. З урахуванням її вартості 7,5 тис. грн. є найкращою моделлю за співвідношенням функціональності, надійності та доступності.

 Проблеми, які можуть виникнути при неправильному використанні

Щоб уникнути проблем з роботою пральних машин Зануссі прийміть заздалегідь заходи превентивного характеру та відстежуйте коди помилок на панелі управління:

 • машина не включається – використовуйте тільки окрему проводку для підключення машини
 • вібрація при віджиманні білизни – правильно виставляйте машину при установці
 • Е11 – не заливається вода в бак – забитий фільтр впускного трубопроводу
 • Е40-E45 – люк не блокується – зламаний блокіратор через недбале поводження, підлягає заміні
 • E61, E69 – не гріється вода – вийшов з ладу ТЕН через накип, що відклався при використанні жорсткої води
 • EF2 – надлишок піни при передозуванні прального порошку

 Поради щодо коректної експлуатації та обслуговування

Корисні поради, які допоможуть зберегти ваше білизна і пральну машинку від пошкоджень:

 • Розділіть перед пранням білизну на: біле, кольорове, синтетику, делікатне і вироби з вовни
 • Ніколи не періть одночасно білу і кольорове білизну
 • Знайте, що деякі кольорові речі можуть знебарвлюватися при першому пранні
 • Обов’язково вийміть з кишень увесь їх вміст
 • Застебніть наволочки, блискавки, замкніть кнопки, зав’яжіть ремінці
 • Перед завантаженням речей в барабан сильно забруднені місця виперіть і попередньо обробіть
 • Гачки від фіранок перед пранням потрібно відпороти або прати фіранки, помістивши їх в мішечок для прання
 • Делікатні та невеликі речі також краще помістити в мішок для прання

Майте на увазі, що при недостатньому завантаженні барабана білизною на етапі віджимання може мати місце дисбаланс, що проявляється в вібрації та шумі при віджиманні. В цьому випадку слід вручну розподілити речі в барабані і повторно запустити цикл віджимання

63433 0 cookie-check Надійні, невибагливі, недорогі – ТОП рейтинг моделей пральних машин Zanussi

Читайте також:

Якість, доступна за ціною – ТОП рейтинг найкращих пральних машин Електролюкс
Якість, доступна за ціною - ТОП рейтинг найкращих пральних машин Електролюкс
21 Жовтня, 2018, 11:00 1512 9
Зміст: Основні особливості бренду Electrolux, ключові фішки та інновації На що звертати увагу при виборі пральної машини Electrolux ТОП 10 вертикальних і фронтальних моделей Проблеми,...
Смотреть результаты
Посудомийні машини Bosch – кращі моделі посудомийок іменитого бренду
Посудомийні машини Bosch - кращі моделі посудомийок іменитого бренду
Посудомийна машина – аж ніяк не дорога надмірність, а сучасний агрегат, що допомагає нам цінувати свій час та економити ресурси. Підписуйтесь на наш Telegram-канал  Зміст:...
Смотреть результаты
Кращі ігрові, робочі, домашні ноутбуки Lenovo – рейтинг моделей за оцінками експертів
Кращі ігрові, робочі, домашні ноутбуки Lenovo - рейтинг моделей за оцінками експертів
Виникла необхідність у придбанні нового ноутбука? Рекомендуємо не поспішати і ретельно вивчити всі аспекти і тонкощі, що виникають при виборі ноута. Існує безліч нюансів, на...
Смотреть результаты