search
Підписатися

logo

Якими технології будуть в майбутньому?

25 Листопада, 2019, 10:17 9

Завжди цікаво зазирнути в недалеке майбутнє і дізнатися, що ж нас там насправді очікує? Але для того, щоб це зробити, зовсім не обов’язково бути екстрасенсом і володіти паранормальними здібностями, особливо коли справа стосується сучасних технологій і гаджетів. Якими вони будуть в майбутньому, дізнатися можна просто проаналізувавши ті продукти і технології, які розвивають сьогодні великі компанії. Такі великі, як, наприклад, Samsung.

Заглядаємо в майбутнє: Samsung Forum 2019: розумна побутова техніка

Чому саме Samsung? Таке питання, напевно, з’явилося і у вас. Насправді це один з не багатьох лідерів свого ринку, який здатний задавати тренд розвитку і направляти прогрес в певному курсі. Не секрет, що багато технологій Samsung переробляють, вдосконалюють, розвивають, а іноді просто копіюють інші розробники. Але роблять вони це тільки зі значущими розробками. Тому ми розглянемо найцікавіші продукти і технології від Samsung сьогодні, щоб з’ясувати яким буде наше завтра.

Телевізори з роздільною здатністю 8К

Ще не встигли вщухнути суперечки щодо актуальності і необхідності телевізорів з роздільною здатністю 4К, а в 2019 вже з’явилися моделі зі здатністю вдвічі більше – 8К. Модельний ряд від компанії Samsung варіюється в діагоналях від 65 “до 98”. Це, безумовно, крок в майбутнє, адже настільки високої роздільної здатності раніше не було, а розміри екранів в наших телевізорах невпинно ростуть. Але що ж дивитися на такому телевізорі, якщо навіть 4К ще не так широко поширене?

Какими технологии будут в будущем - телевизоры 8К

Відео: 10 популярних питань про телевізори

Насправді телевізори Samsung з роздільною здатністю 8К, завдяки своєму новому процесору Quantum 8K, здатні не тільки відтворювати зображення у відповідній здатності, а й покращувати його до максимально можливого. Так, ми можемо включити фільм в 4К, а телевізор в режимі реального часу поліпшить його до формату 8К. Чудове рішення, яке обов’язково отримає свій розвиток в найближчому майбутньому.

Що ви знаєте про модульні телевізори?

Купуючи телевізор сьогодні, ми обов’язково повинні визначитися з його розмірами. Можна вибрати діагональ екрану з пропонованого модельного ряду певного виробника. Звичайно ж, якщо ми принесли телевізор додому, а той виявився занадто маленьким, ми зможемо поміняти його на більший, але скільки в цьому мороки. Як було б добре, якби була можливість зібрати телевізор потрібної діагоналі. І така можливість напевно скоро з’явиться завдяки матрицями MicroLED від Samsung.

Какими технологии будут в будущем - модульный телевизор

Такими матрицями можна зібрати телевізор до 292 “, а рамка на екран підбирається індивідуально. Сьогодні подібні телевізори називаються The Wall Luxury, вони підтримують роздільну здатність 8К і динамічний діапазон HDR10 +. Це досить футуристичне рішення, адже як тільки телевізор здасться вам маленьким і ви захочете діагональ більше, не потрібно міняти телевізор цілком, можна збільшити той, який вже є.

Гнучкі дисплеї і складні смартфони

Смартфони стали сегментом ринку гаджетів і технологій, що найбільш бурхливо розвиваються Все йде до того, що вже зовсім скоро ми зможемо запросто згорнути свій смартфон в трубочку і акуратно покласти в кишеню. Можливо, ми дуже сильно квапимо події, але складаний смартфон Samsung Galaxy Fold навіває саме такі думки. Це перший в світі смартфон, чий екран може згинатися, хоч поки і тільки в одному місці.

Какими технологии будут в будущем - samsung galaxy fold

Докладний огляд: Новинка 2019 року – гнучкий смартфон від Samsung. Що таке Galaxy Fold і чому він крутий?

Безумовно, враховуючи неординарність технології гнучких дисплеїв, Samsung покладає величезні надії на свій новий продукт, тому Galaxy Fold не просто незвичайний смартфон, а справжнісінький флагман з топовими характеристиками. У складеному стані він не виглядає занадто громіздким, навпаки, він досить компактний і легко вміщається в кишеню. Але, коли ми його розкладаємо, то отримуємо чи не цілий планшет! Упевнений, що наступне покоління гнучких смартфонів буде ще більш дивним!

Розумний годинник

Смарт-годинник не є якоюсь екзотичною новинкою для нас. Напевно, ви знаєте і розумієте, що це таке і для чого необхідно. Проте, якщо простежити тенденцію розвитку розумного годинника на прикладі Samsung, стає зрозуміло, що процес його розвитку ще не завершений, а, скоріше навпаки, знаходиться на початковій стадії. Уже сьогодні Samsung Galaxy Active 2 здатний не тільки стежити за фізичною активністю або приймати дзвінки, але й керувати іншою розумною технікою в будинку.

Какими технологии будут в будущем - samsung galaxy active 2

Цікавою особливістю розумного годинника Galaxy Active 2 так само став датчик серцевого ритму, який здатний аналізувати роботу серця і попереджати про потенційні захворюваннях ще на ранніх стадіях. Очікується, що вже зовсім скоро Galaxy Active 2 зможуть знімати електрокардіограму. Таким чином, розумний годинник стає не просто приємним доповненням нашому смартфону, а повноцінним помічником у найрізноманітніших сферах, в тому числі і в питанні здоров’я, що, безсумнівно, важливо.

Дисплей смартфона – це важливо!

Останній рік або, може бути, трохи більше, став знаковим у розвитку дисплеїв наших смартфонів. Ще раніше ми отримали модний тренд – безрамкові дисплеї смартфонів. Здавалося б, не просто крок вперед, а цілий стрибок. Але разом з цим прийшла нова проблема, розробники не могли зрозуміти, що робити з фронтальною камерою і куди її подіти, якщо практично всю фронтальну частину смартфона займає дисплей. Була і «моноброва», або як її ще називали «чубчик», був схожий на краплю виріз, трохи пізніше з’явилися висувні фронтальні камери.

Какими технологии будут в будущем - дисплей infinity-o

Однак Samsung за допомогою своїх флагманів Galaxy S10 і Note 10 демонструє, яким буде найближче майбутнє смартфонів з безрамковим дисплеєм. Найімовірніше вони будуть мирно співіснувати зі смартфонами з гнучким екраном, але технологія Dynamic Amoled і екрани Infinity-O дозволяють розміщувати фронтальну камеру в невеликому вирізі безпосередньо в дисплеї. Виглядає це дуже елегантно і навіть дорого. Рамки навколо дисплея, завдяки цьому, стали ще тонше. Саме тому подібна технологія бачиться найбільш перспективною серед інших.

Коли мобільний інтернет стане швидше кабельного?

Мобільний інтернет вже давно не такий, яким він був раніше. Я хочу сказати, що він став швидше, ми більше не прив’язані до домашньої мережі і можемо користуватися таким благом цивілізації навіть у віддалених куточках своєї країни. Однак здавалося б, ще зовсім недавно ми зустрічали в Україні 3G, а трохи пізніше 4G. Все пройшло досить швидко і вже зараз ми можемо користуватися досить швидким мобільним інтернетом.

Какими технологии будут в будущем - мобильный интернет 5g

Але ось уже зараз на порозі стоять технології, які дозволять використовувати мобільний інтернет покоління 5G. Він буде здатний перевершити за своїми показниками не тільки LTE, але і домашній кабельний інтернет. Головні ознаки того, що в найближчі пару років буде впроваджуватися технологія 5G, стали смартфони, які здатні підтримувати нове покоління мобільного інтернету. Наприклад, Samsung Galaxy S10 5G або модель не з категорії наддорогих флагманів – Samsung Galaxy A90 5G.

Єдина оболонка для Android

Напевно ви не один раз чули таке слово, як «екосистема» щодо гаджетів і деяких мобільних технологій. Найчастіше це відноситься до взаємодії декількох різних пристроїв одного виробника, які одноразово доповнюють один одного своїм індивідуальним функціоналом. Так, ми можемо виділити екосистему Samsung, яка здатна об’єднати в собі всі пристрої і гаджети цієї компанії. Одним з основних інструментів такої екосистеми повинна стати оболонка для Android під назвою One UI.

Какими технологии будут в будущем - оболочка one ui

Розбираємося в питанні: One UI від Samsung. Огляд нової оболонки для смартфонів

Чому саме вона? Все гранично просто, вже давно ходили чутки про те, що компанія Samsung розробляє операційну систему для всіх своїх пристроїв, включаючи смартфони і готова відмовитися навіть від Android. До такого кардинального кроку не дійшло, але оболонка One UI, яку впровадили в 2019 році, розроблена на основі системи Tizen. Сьогодні вона успішно випробувана і застосована в смартфонах і планшетах, а в найближчому майбутньому очікуємо її і на інших гаджетах. Таким чином, One UI може стати єдиним центром управління всієї екосистеми пристроїв Samsung. Ймовірно, що і інші розробники наслідують такий  приклад.

Коли смартфон стає комп’ютером і навпаки

Ми чітко, ну або хоча б приблизно, розуміємо, чим ноутбук відрізняється від  десктопа. Але чим відрізняється планшетний комп’ютер від нетбука, швидше за все, сказати складно. Особливо розмиваються межі між цими двома пристроями, коли справа стосується флагманських планшетів, таких як Samsung Galaxy Tab S6. Коли ж ми намагаємося глибше розібратися у відмінностях, то розуміємо, що операційна система Android все так же залишається системою для мобільних гаджетів, але ніяк не для повноцінних комп’ютерів або навіть нетбуків.

Какими технологии будут в будущем - Samsung DeX

Ситуацію виправляє система DeX, яка ще зовсім недавно являла собою окремий пристрій, що дозволяє підключити смартфон до монітора або телевізора і зробити з нього повноцінний комп’ютер. Сьогодні ж, це вбудована функція в гаджети Samsung, яка перетворює мобільний пристрій, такий як Samsung Galaxy Tab S6 в повноцінний ноутбук або комп’ютер. Особливо стираються кордони під час використання DeX, коли ми підключаємо до планшета клавіатуру. Тоді його і зовсім неможливо відрізнити від звичайного нетбука.

«Розумні» технології роблять «розумним» і наш будинок

Останнім часом стала дуже модною розумна техніка. І якщо до смартфонів, розумних телефонів, ми вже давно звикли, розумні чайники, холодильники, пральні машини, кондиціонери або навіть розумні витяжки, стають для нас чимось новим. І знову в цьому питанні компанія Samsung готова дати фору багатьом своїм конкурентам. Уже деякий час працює платформа Smart Things, яка об’єднує в собі всі розумні пристрої, що випускаються компанією Samsung і не тільки.

Завдяки цій платформі ми можемо організувати свій простір таким чином, що весь наш будинок стає розумним. Лише тільки уявіть ситуацію, коли світло буде вимикатися самостійно саме тоді, коли потрібно. І зовсім не за розкладом, а тоді, коли ваш смартфон переходить в режим «сну». Це означає, що ми так само відпочиваємо. Або може ваш холодильник самостійно сповіщає вас про ті продукти, які закінчуються, а кондиціонер охолоджує кімнату спекотним літом саме на той час, коли ми повертаємося додому. Все це вже реалізовано технологією Smart Things і це наше з вами найближче майбутнє.

Віртуальні асистенти і помічники

Нас оточує велика кількість різної техніки, як електронної, так і побутової. Але навіть побутова техніка, якщо вона сучасна, не обходиться без елементів електроніки. Це означає, що будь-яка техніка в нашому будинку потребує певних налаштувань. «Але як я можу запам’ятати про всі налаштування для різної техніки?» – можете резонно і роздратовано заявити ви. А й справді, як запам’ятати все і внести всі параметри і налаштування в «електронні мізки» кожної техніки окремо?

Какими технологии будут в будущем - bixby routines

Насправді цього робити не потрібно, адже вже зараз доступні всілякі віртуальні помічники і асистенти. Знову, повертаючись до прикладу від компанії Samsung, можна розповісти про Bixby, а саме про Bixby Routines, яка стала доступна в 2019 році. Завдяки цьому сервісу ми можемо прописати основні рутинні функції наших пристроїв в алгоритм, і кавоварка включиться тоді, коли це потрібно, світло вимкнеться за розкладом, а будильник буде заведений в правильний час.

Висновки

Як бачимо, вже сьогодні для нас доступні функції, які ми могли вважати занадто футуристичними. Але, на жаль, вони все ще не дуже розвинені. Насправді, для такого процесу необхідно час, хоч і не такий тривалий, як ми могли б собі уявити. І справді, лише уявіть, як давно у нас з’явилася можливість користуватися розумними годинниками або як давно ми користуємося високошвидкісним мобільним інтернетом. Ще якихось кілька років тому цього не було!

Якщо уважно проаналізувати ситуацію, яка зараз відбувається з провідними розробниками найпопулярнішої техніки, то ми зможемо зрозуміти, яке майбутнє нас чекає вже зовсім скоро. А воно досить райдужне, адже у нас буде дуже швидкий мобільний інтернет, телевізори з високою роздільною здатністю, смартфони, які ми зможемо згорнути в трубочку або скласти подібно аркушу паперу тощо. Ух … не терпиться все це скоріше побачити!

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і на вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

93427 0 cookie-check Якими технології будуть в майбутньому?

Читайте також:

Як прибрати іржу: 10 дієвих способів
Як прибрати іржу: 10 дієвих способів
25 Листопада, 2019, 05:48 7525 7
Окислювальний процес негативно відбивається на чорних металах. При постійному контакті води та повітря утворюється коричневий наліт – іржа. Його можна побачити не тільки в трубах...
Смотреть результаты
Як змусити повільний Android-смартфон працювати швидко і стабільно
Як змусити повільний Android-смартфон працювати швидко і стабільно
Рекомендуємо прочитати: Як зробити резервну копію смартфона на Android Як додати користувальницькі мелодії в Android Напевно, багато хто з вас зіштовхувалися з такою ситуацією, коли,...
Смотреть результаты
Сезон полювання на знижки: чим Чорна п’ятниця відрізняється від кіберпонеділка?
Сезон полювання на знижки: чим Чорна п'ятниця відрізняється від кіберпонеділка?
Чорна п’ятниця і наступний за нею кіберпонеділок ніжно улюблені в усьому світі. До цих двох днів готуються як продавці, так і покупці, причому і перші,...
Смотреть результаты