search
Підписатися

logo

Сезон полювання на знижки: чим Чорна п’ятниця відрізняється від кіберпонеділка?

20 Листопада, 2019, 10:21 8

Чорна п’ятниця і наступний за нею кіберпонеділок ніжно улюблені в усьому світі. До цих двох днів готуються як продавці, так і покупці, причому і перші, і другі роблять це дійсно з розмахом. О, це час гігантських розпродажів і тотального шопінгу! У дні розпродажів як з фізичних прилавків, так і з віртуальних каталогів онлайн-магазинів азартно змітається все – від меблів і техніки до одягу і продуктів харчування.

Багато сімей за ці два дні витрачають на покупки суми, рівні річному бюджету на шопінг в звичайному режимі. Причому робиться це зовсім не з пристрасного азарту природженого шопоголіка, що обожнює покупки заради покупок, а в ім’я економії, адже розпродажі в Чорну п’ятницю дійсно дуже вигідні – при правильному підході такий шопінг дозволяє покупцям заощадити від 20% -30% до 80% -90% реальної вартості товарів.

Лайфхак для мандрівників: 8 порад, як подорожувати дешевше

Магия Черной пятницы

Black Friday в Україні – любити й жалувати

В Україні Чорна п’ятниця стала по-справжньому масштабним днем ​​тотальних розпродажів порівняно недавно, але українці вже встигли оцінити всі переваги цього торгового заходу. Щороку в ньому бере участь все більша кількість магазинів, та й покупці відносяться до шопінгу під час Black Friday вже без скепсису і пошуку підступу, із задоволенням полюючи замість цього на знижки. Так, з Чорною п’ятницею познайомилися ближче і полюбили, як рідну! 😊 Але, хоча практично всім вже давно відомо, і що таке Black Friday, і те, як вона з’явилася, деякі, пов’язані з чорнопятничними розпродажами, моменти все ж могли пройти повз вас.

Шопинг в Черную пятницу

Наприклад, традиція кіберпонеділка – другого етапу святкових розпродажів, який, як зрозуміло з назви, приходиться на наступний за торговою п’ятницею понеділок. Багато українських покупців намагаються максимально пошопитись саме в п’ятницю, не відкладаючи довгоочікувані покупки на потім, тому що побоюються не одержати другий шанс на круті знижки. Хтось вважає, що дійсно великих знижок далі чекати вже не варто, а комусь взагалі достеменно нічого і не відомо про традиції кіберпонеділка. І дуже, до речі, даремно.

Киберпонедельник

То ж сьогодні в Блозі Comfy ми познайомимо вас з особливостями Cyber ​​Monday, розповімо, в чому різниця між Чорною п’ятницею і кіберпонеділком, які особливості є в ці дні у розпродажів, і в який з днів варто ловити найжирніші знижки на бажані товари. А ще, звичайно ж, поділимося декількома корисними порадами, які допоможуть вам отримати максимум користі і задоволення від шопінгу в найкрутіші знижкові дні року! 😎

Феномен Чорної п’ятниці

І почнемо ми наш невеликий екскурс в історію найулюбленішого свята шопоголіка з Чорної п’ятниці. Black Friday проходить раз на рік – в першу п’ятницю після Дня Подяки в США. У цей день стартує сезон знаменитих Різдвяних розпродажів, і в цю особливу п’ятницю торгові центри і гіпермаркети практично по всьому світу переживають маленький торговий Апокаліпсис, під час якого просто величезна кількість налаштованих гранично рішуче покупців самозабутньо штурмують магазини. Причому нерідко трапляється, що в гонитві за знижками народ змітає взагалі все на своєму шляху – і прилавки, і двері, і нерозторопних людей.

Ажиотаж на распродаже

Такий убивчий шквал шопоголіків, звичайно, відбувається не завжди і не скрізь, але явище це аж ніяк не рідкісне, хоча і досить травмонебезпечне. Тому не дивно, що з кожним роком все більша кількість покупців переходить з режиму реального штурму у віртуальний, атакуючи вже не фізичні магазини, а торгові онлайн-майданчики. Але кількість покупців, що бажають особисто взяти участь у гігантському полюванні на знижки, все одно залишається дуже великим.

Це може бути цікаво: Багажне питання. Розбираємося, як вибрати зручну валізу для подорожі

Покупки в Черную пятницу

Що таке кіберпонеділок і коли він проходить

Фактична дата Чорної п’ятниці і кіберпонеділка змінюється щорічно, і дата Чорної п’ятниці 2019 року – це 29 листопада, а кіберпонеділка – 2 грудня. І якщо історія Black Friday сягає корінням углиб середини минулого століття, то кіберпонеділок в порівнянні з нею зовсім молодий.

Насправді Cyber ​​Monday немає навіть і п’ятнадцяти років – традицію цього незвичайного дня в низці передріздвяних розпродажів поклала в 2005 році Національна федерація роздрібної торгівлі США. Це був ретельно спланований крок для просування онлайн-покупок в той час, коли інтернет тільки починав розвиватися як масове явище – під час кіберпонеділка все акції і знижки зосереджуються виключно в онлайні.

Киберпонедельник шопинг

Поява другого дня глобальних розпродажів стало дійсно вдалим рішенням – мало того, що розпродажів стало більше, так ще у покупців з’явилася можливість не брати участь у масовій тисняві в торгових центрах. Ідеальний шопінг інтроверта – робити покупки зі святковими знижками, сидячи вдома на дивані, в теплі і комфорті! 😉

Ну, що тут сказати? Вони хотіли підштовхнути інтернет-торгівлю, і їм це таки вдалося! Фактично кіберпонеділок став продовженням Чорної п’ятниці, трохи відстроченим за часом і перенесеним зі звичайних магазинів у віртуальні. Але це не дубль Black Friday – між ним і Чорною п’ятницею є досить вагомі відмінності.

Загляньте сюди: Де знижки і розпродажі найсолодші? Чорна п’ятниця 2019 Україна!

Cyber ​​Monday і Black Friday – в чому різниця

Головна відмінність між Чорною п’ятницею і кіберпонеділком, крім різних дат, полягає в тому, що пропозиції Чорної п’ятниці можна знайти і в фізичних магазинах, і онлайн, тоді як в кіберпонеділок всі знижки мешкають саме в інтернеті. При цьому в обидва дні ви зможете знайти безліч цікавих знижок на найрізноманітніші групи товарів – від взуття до гаджетів.

Black Friday

А найцікавіше в тому, що в кіберпонеділок цілком реально зловити навіть ще більшу знижку, ніж в Чорну п’ятницю. Так відбувається тому, що про те, яка ціна буде затверджена для Cyber ​​Monday, у багатьох магазинах дізнаються лише після закінчення п’ятничного розпродажу – продавцям потрібно банально оцінити, скільки і чого було продано під час першої хвилі знижок. Нерідко трапляється, що магазини просто не ризикують встановлювати відразу максимальні знижки для Чорної п’ятниці, так як банально побоюються залишитися з порожніми прилавками до кіберпонеділка. Такий підхід до формування цін, звичайно, можна застосувати не до всіх магазинів, але зустрічається досить часто.

Товары в магазине

Секрети шопінгу в Чорну п’ятницю і кіберпонеділок

Ну а щоб шопінг в Чорну п’ятницю і кіберпонеділок виправдав ваші надії і приніс дійсно круті покупки, до нього потрібно заздалегідь підготуватися – і ось тоді вже він стане захоплюючою приємною пригодою, а не розчаруванням. Ми підготували для вас сім хороших порад, які допоможуть правильно організувати шопінг під час щорічних розпродажів. Ознайомтеся з ними, вони дійсно корисні! 😉

Хороший шопинг

  1. Для початку визначтеся з тим, що саме ви хочете купити під час розпродажу. Складіть точний список передбачуваних покупок і обміркуйте варіанти магазинів – як фізичних, так і онлайн майданчиків, де ви зможете купити потрібні вам речі.
  2. Чітко визначтеся з усіма характеристиками майбутньої покупки – від технічних параметрів до моделі і забарвлення. Враховуйте, що кількість товару зі знижками зазвичай завжди менше, ніж число бажаючих його купити. Тому, поки ви витрачаєте дорогоцінні хвилини на роздуми, хтось інший, швидше за все, вже закінчив оформляти замовлення і благополучно оплачує товар, який ви так і не встигли купити.
  3. Заплануйте два бюджети на покупки. У перший потрібно внести передбачувані витрати на покупку товарів, дійсно вам необхідні і давно запланованих, у другій – речі, які варто купити за наявності несподівано великої знижки. Так би мовити, покупки другого рівня важливості.
  4. Якщо ви плануєте робити покупки під час розпродажу саме онлайн, заздалегідь відберіть потрібні сайти і додайте в закладки сторінки з важливими для вас товарами. Це заощадить час на пошуку потрібного лота під час інтернет-шопінгу – ви в кілька кліків миші зможете відкрити всі відкладені сторінки, уточнити наявність, порівняти ціни і швидко оформити замовлення.
  5. Заведіть облікові записи на сайтах потрібних вам інтернет-магазинів, якщо ви ще не є зареєстрованим користувачем там, або ж заздалегідь залогіньтеся, щоб після старту розпродажів не витрачати час на якусь раптову заморочку, наприклад, на раптове відновлення пароля, уточнення анкетних даних, підтвердження електронної пошти або інші подібні маніпуляції.
  6. Враховуйте, що через велике навантаження на сервері сайти інтернет-магазинів можуть підвисати і довго завантажуватися, так що будьте готові при необхідності реагувати дійсно швидко.
  7. Якщо ви плануєте робити покупки на закордонних інтернет-майданчиках, заздалегідь уточніть, у скільки точно за київським часом на них стартують розпродажі Чорної п’ятниці і кіберпонеділку, і поставте собі на смартфон нагадування з невеликим запасом часу. Пам’ятайте, що чим більше онлайн-магазин, тим більша кількість покупців буде азартно шопитися на його розпродажах, і тим швидше розійдуться найкрутіші лоти. Так що починати своє полювання на знижки варто відразу ж після старту акції – так шансів встигнути дешево купити те, що хочеться, у вас буде набагато більше!

Хороших покупок і тільки найприємніших вражень від шопінгу, друзі!

Заходьте частіше в Блог Comfy за цікавими статтями та оглядами від нашої редакції, а ще обов’язково підписуйтесь на Telegram-канал Якось Так, щоб читати свіженькі новини, цікаві пости і факти. Тут є чим відволіктися від сірих робочих буднів! А ще ми часто проводимо тут різні конкурси для наших підписників і розігруємо чудові призи. Приєднуйтесь, нудно не буде! 😉

93093 0 cookie-check Сезон полювання на знижки: чим Чорна п’ятниця відрізняється від кіберпонеділка?

Читайте також:

Google Assistant – що це і як він працює?
Google Assistant - що це і як він працює?
18 Листопада, 2019, 09:02 2235 8
Чи мріяли ви колись про власного персонального помічника? Зовсім не про прислугу, яка буде робити замість вас найважчу і брудну роботу, наприклад по дому, а...
Смотреть результаты
Робот-пилосос – вибираємо хорошу модель для легкого прибирання!
Робот-пилосос - вибираємо хорошу модель для легкого прибирання!
Робот-пилооос – вибираємо хорошу модель для легкого прибирання! Хто з нас не мріяв про те, щоб прибирання робилася саме, без нашої участі? А як щодо...
Смотреть результаты
Як збільшити ФПС (FPS) в іграх, якщо у тебе слабкий ПК
Як збільшити ФПС (FPS) в іграх, якщо у тебе слабкий ПК
Напевно ви стикалися з ситуацією, коли комп’ютер «погано тягне» улюблену гру: зображення різке, елементи гальмують, запізніло реагують на ваші дії і так далі. У підсумку...
Смотреть результаты