search
Підписатися

logo

Tefal Ingenio. Мінімум місця – максимум можливостей

26 Листопада, 2019, 10:14 11

Часом готування на кухні стає не просто повсякденним заходом, а справжнім мистецтвом. Навіть якщо готування відбувається на домашній кухні, а не в дорогому ресторані, все одно залишається місце для творчості і фантазії кухаря. Але чи буде достатньо однієї лише фантазії, вигадки і нестандартного мислення? Звичайно ж, знадобляться рецепти найапетитніших страв і, безумовно, якісний посуд.

Це теж цікаво! Готуємо найсмачніші яловичі стейки на грилі Tefal GC714834 OptiGrill +

Вже й не знаю, чи складно буде повірити в те, що якість посуду, в якому ми готуємо, може безпосередньо впливати на якість готової страви, але насправді це так і є. Саме тому ми вирішили розповісти вам про посуд Tefal серії Ingenio. Це своєрідна новинка, яка вже була в асортименті посуду Tefal, але зараз набори отримали деякие оновлення і поліпшення. Подивимося, наскільки крутий Ingenio зараз.

Tefal Ingenio – раціональне рішення

Відповідь на питання, чому посуд Tefal Ingenio привертає таку увагу, досить простий. Це не тільки багатофункціональне рішення, а й раціональне. Власники наборів Tefal Ingenio, насправді не стикаються з цілою низкою проблем, з якими могли б зіткнутися, використовуючи стандартні рішення.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - сковородка на плите

У чому ж проявляється багатофункціональність такого посуду? Перше – як ми можемо застосувати посуд Tefal Ingenio на плиті. Будь це газова поверхня або електрична. Нерідко Ingenio можна використовувати і на індукційних поверхнях, але про це трохи пізніше. Другий варіант застосування – в духовці. Ingenio витримує високі температури, тому в ньому можна запікати і випікати в духовці. Крім цього, вже готову страву можна не перекладати в інші ємності, і зберігати в холодильнику прямо в самому посуді. Та що вже там, зовні Tefal Ingenio виглядає досить привабливо і акуратно, тому страву відразу ж після приготування можна подавати на стіл в цьому ж посуді!

Ще набори посуду Tefal: «Каструлі з нержавіючої сталі»

А ось раціональність посуду Tefal Ingenio проявляється в його найбільшій особливості, а саме в знімній ручці. Завдяки відсутності стаціонарної ручки на сковорідках, їх набагато легше зберігати. Ручка легко знімається, а без неї сковорідки і ковші займають вдвічі менше місця в шафці. Дуже зручно!

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - съёмная ручка и ковш

А ще ручка, яка відстібається, не буде заважати встановленню декількох сковорідок на одну варильну поверхню. Навіть якщо потрібно зайняти всі чотири конфорки, перебуваючи в безпосередній близькості одна від одної, всі сковорідки помістяться і ми одночасно зможемо приготувати різні страви. Все буде готово вчасно, навіть якщо часу зовсім не залишається!

А на завершальному етапі, ми зможемо помістити посуд в посудомийну машину і легко вимити його, адже подібні заходи Tefal Ingenio не протипоказані.

Tefal Ingenio – унікальний посуд

Чи зможете ви відрізнити різні серії сковорідок, які вироблені одним брендом, наприклад, Tefal? Швидше за все, ні, адже зовні вони дуже схожі одна на одну. Однак Tefal Ingenio – це дуже впізнавана серія, яка відрізняється від інших. Її унікальна особливість – знімна ручка. Так, в наборі може перебувати кілька сковорідок і навіть ківш, але ручка для всіх буде однією.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - посуда ingenio На кухне

Насправді це дуже зручно, адже стаціонарна ручка на звичайній сковорідці забирає більше місця при зберіганні, такий посуд не можна використовувати в духовці тощо. Але при цьому ручка посуду Tefal Ingenio фіксується на сковорідці дуже швидко, всього в один клік. Так само легко і швидко вона відстібається.

Що знадобиться до набору посуду? Шумівки, лопатки, віночки і ложки від Tefal

Може виникнути помилкова думка, що знімна ручка не така надійна, як класична стаціонарна. Насправді це не так, адже встановивши ручку на посуді Ingenio можна бути впевненим, що вона витримає навантаження до 10 кг. Чи не забагато? Лише уявіть, що повинно знаходитися в сковороді, щоб важити більше 10 кг! Насправді фіксація вкрай надійна і довговічна.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - съёмная ручка и сковородки

До слова, впевненість в тому, що технологія знімної ручки Tefal Ingenio довговічна, надає гарантія від виробника, яка становить 10 років з моменту покупки. Чималий термін, враховуючи, що мало сковорідок здатні прослужити такий тривалий термін, а Tefal Ingenio зможе.

Лінійка Ingenio Elegance

Ingenio Elegance – це найдоступніша лінійка посуду, яка, втім, має досить широкий асортимент приладів. Їх можна придбати як в повному зборі, так і окремо. Лінійка Elegance має свої власні особливості і переваги, порівняно з іншими лінійками Tefal Ingenio. Звичайно ж, основною перевагою найбільш доступної лінійки є її вартість, адже Ingenio Elegance має найнижчий цінник, серед решти посуду Ingenio.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - сковородка ВОК elegance

А зараз давайте розглянемо, що саме входить в асортимент Ingenio Elegance.

Ківш 20 см – алюмінієвий ківш з антипригарним покриттям, який можна придбати окремо від решти набору.

Ще один важливий аксесуар на кухні! Каструлі Tefal

Сковорода ВОК 26 см – така сковорода відмінно підходить для обсмажування великої кількості продуктів, адже вона має дуже високі стінки. Перемішувати продукти в сковороді ВОК на багато легше, ніж у звичайній.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - посуда elegance на кухне

Сковорода 24 і 28 см + знімна ручка – набір з двох сковорідок маленького і великого діаметра, але без кришок в комплекті. З цим невеликим набором поставляється фірмова знімна ручка.

Сковорода 20 і 26 см + Сковорода ВОК 26 см + Ківш 16 см + кришка 16 см + знімна ручка – найбільший і повний набір Ingenio Elegance, який крім самого посуду включає в себе і зручну кришку для ковша.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - посуда elegance на плите

Варто звернути увагу, що фірмова знімна ручка від Tefal поставляється в комплекті лише в наборах, купуючи окремо сковороду ВОК або ківш, ручки в комплекті не буде. Весь посуд лінійки має антипригарне покриття Titanium Force, яке завдяки частинкам титану має високу міцність і довговічність використання. Посуд Ingenio Elegance можна використовувати як на газовій, так і на електричній варильних поверхнях, але для індукції він не підійде.

Лінійка Ingenio Authentic

Ingenio Authentic дуже схожий на Eligance, як зовні, так і своїм асортиментом. Тим не менш, він має свою родзинку, яка практично відразу ж впадає в очі. Це лінійка, антипригарне покриття якої, одне з найбільш міцних, адже крім частинок титану в ньому використовували і мінерали. Через це його колір не однорідний, посуд повністю покритий крапками світло-сірого кольору, що надає йому індивідуального зовнішнього вигляду.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - ковш tefal в духовке

Основний набір Ingenio Authentic складається з 6 приладів. У його склад входять відразу кілька сковорідок, серед яких невелика на 22 см, трохи більше на 26 см, а так само сковорода ВОК 26 см. Асортимент досить широкий, тому на вашій кухні завжди буде напоготові сковорода, яка найкращим чином стане в нагоді в тій чи іншій ситуації. Додатково в наборі є ківш діаметром 20 см і пластикова кришка для нього. Кришка щільно закриває ківш, вона незамінна в тих випадках, коли ми плануємо зберігати в ковші приготовану страву деякий час. Основний предмет набору – знімна ручка, яка відмінно підходить як для сковорідок, так і для ковша.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - готовим на сковороде authentic

Відмінною особливістю лінійки Ingenio Authentic є його покриття Titanium Mineralia +, до складу якого входять частинки титану і мінералів. Це дуже стійке покриття, яке витримує вплив навіть металевих предметів. А на відміну від наборів посуду недорогої лінійки, Authentic можна використовувати на всіх видах варильних поверхонь, в тому числі і на індукції.

Лінійка Ingenio Expertise

Ingenio Expertise – лінійка посуду Tefal з найбільшим асортиментом різних предметів. Посуд цієї лінійки можна придбати як в наборах, так і окремо. Ingenio Expertise володіє всіма перевагами інших лінійок, але при цьому надає нам широкий вибір великих і середніх сковорідок. Давайте більш детально розглянемо, з чого ми зможемо вибирати, якщо зупинимо свій вибір на лінійці Ingenio Expertise.

Ківш 20 см – ківш з широким діаметром, який відмінно підійде, як для варильної поверхні, так і для духовки у вигляді форми для випічки.

Сковорода ВОК 28 см – така сковорода має не тільки високі стінки, а й великий діаметр, тому чудово підійде навіть для великої родини.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - сковородка expertise в руке

Сковорода 24 і 28 см + знімна ручка – ручка невід’ємний атрибут наборів посуду Tefal Ingenio. В даному випадку вона йде в комплекті зі сковородами середнього і великого діаметру.

Сковорода 22 і 26 см + Сковорода ВОК 26 см + Ківш 16 і 20 см + Сотейник 24 см + Набір пластикових кришок 16, 18 і 20 см + металева лопатка + знімна ручка – цікавим аксесуаром даного набору є лопатка, та ще й металева. Це має на увазі впевненість виробника в тому, що покриття настільки міцне, що здатне витримати вплив металевих приладів.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - ковш expertise на плите

Весь посуд лінійки Ingenio Expertise  з  антипригарним покриттям Titanium Excellence, яке відрізняється високою міцністю і довговічністю використання. Даний вид посуду підходить абсолютно для всіх типів плит, включаючи індукційні.

Висновок

Посуд Tefal Ingenio унікальний, але завдяки своїй унікальності він і став настільки популярним сьогодні. Набори Ingenio легко впізнати завдяки фірмовій знімній ручці, сплутати яку з іншими дуже складно. Варто пам’ятати, що будь-який набір Tefal Ingenio, незалежно від лінійки, вироблено у Франції. Крім цього посуд має фірмову технологією Thermo-Spot. Це спеціальний індикатор, який дозволить нам дізнатися, коли посуд досить гарячий, щоб почати приготування.

Tefal Ingenio. минимум места_максимум возможностей - рабочий стол на кухне с посудой тефаль

Головна цінність посуду Tefal Ingenio полягає в його практичності. По-перше, він здатен економити місце при зберіганні, завдяки знімній ручці. По-друге, покриття посуду настільки міцне, що здатне витримувати навіть вплив металевих кухонних приладів. По-третє, посуд Ingenio придатний для різних цілей використання. Його можна використовувати для готування на плитах, в духовці, для зберігання в холодильнику і навіть при сервіруванні столу.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

93560 0 cookie-check Tefal Ingenio. Мінімум місця – максимум можливостей

Читайте також:

Якими технології будуть в майбутньому?
Якими технології будуть в майбутньому?
25 Листопада, 2019, 10:17 1228 9
Завжди цікаво зазирнути в недалеке майбутнє і дізнатися, що ж нас там насправді очікує? Але для того, щоб це зробити, зовсім не обов’язково бути екстрасенсом...
Смотреть результаты
Як прибрати іржу: 10 дієвих способів
Як прибрати іржу: 10 дієвих способів
Окислювальний процес негативно відбивається на чорних металах. При постійному контакті води та повітря утворюється коричневий наліт – іржа. Його можна побачити не тільки в трубах...
Смотреть результаты
Як змусити повільний Android-смартфон працювати швидко і стабільно
Як змусити повільний Android-смартфон працювати швидко і стабільно
Рекомендуємо прочитати: Як зробити резервну копію смартфона на Android Як додати користувальницькі мелодії в Android Напевно, багато хто з вас зіштовхувалися з такою ситуацією, коли,...
Смотреть результаты