search
Підписатися

logo

Як видалити акаунт гугл?

05 Березня, 2020, 11:46 1

Для повноцінного користування всіма можливими сервісами Google, яких чимало, створення акаунта – це необхідність. Він містить інформацію про користувача – його відвідування сторінок, закладки, паролі, відкриває доступ до Google Play. Створення гугл акаунта не вимагає великої кількості часу та особливих спеціальних знань. Акаунти гугл можуть бути корпоративними й особистими.

Корпоративні облікові записи створюються переважно в компаніях, і у них є доступ до наступних служб:

 • Gmail;
 • Календар;
 • документи;
 • Сайти Google;
 • Групи;
 • Google Відео.

У особистих акаунтів гугл є ще додатковий доступ до служб:

 • Blogger;
 • Orkut;
 • історія Веб-пошуку та ін.

Акаунти Google зручні тим, що при його наявності ви отримуєте доступ до багатьох проектів, наприклад, магазин Google Play, браузер Chrome, Google Диск, пошта Gmail, YouTube та ін., Без реєстрації в кожному сервісі окремо. Але для нормального функціонування всіх цих сервісів, необхідний єдиний обліковий запис Google.

Але трапляється так, що іноді потрібно видалити акаунт гугл. Наведемо можливі варіанти цих випадків:

 1. Злом акаунта. Щоб уникнути набридливих спамових листів на пошту, то можна видалити обліковий запис.
 2. У вас кілька зареєстрованих акаунтів. Щоб не забути паролі від них, деякі акаунти можна видалити.
 3. У телефону новий користувач. Тоді наявні дані зі смартфона, включаючи акаунт, доведеться видалити. В цьому випадку можна скористатися функцією Скидання налаштувань до заводських. Вона є на всіх мобільних пристроях. І тоді телефон автоматично вийде з акаунта.

Може стати в нагоді:Як почистити і надалі максимально ефективно користуватися акаунтом gmail

Перед видаленням облікового запису, треба визначитися, яка кінцева мета цієї дії. Є два кінцевого результату її видалення:

 1. видалення облікового запису з налаштувань смартфона, що збереже в подалі доступ до нього з інших пристроїв.
 2. повне видалення облікового запису Google, що призведе до неможливості доступу до нього.

Якщо ж мета користувача полягає лише в тому, щоб його дії в інтернеті не зберігалися на акаунті, то в Google Chrome є функція Гість. При її активації дані не будуть записуватися на ваш обліковий запис. А якщо ви все-таки зважилися на видалення облікового запису гугл, то ця стаття буде для вас корисною.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Видалення Google account з кеша браузера на ПК
 2. Як відв’язати Google account від смартфона, але при цьому зберігши його
 3. Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою ПК
 4. Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою Android
 5. Чим небезпечне видалення облікового запису?

Видалення Google account з кеша браузера на ПК

Цей спосіб стане в нагоді, якщо ви хочете стерти дані облікового запису з якогось комп’ютера, але не видаливши сам акаунт і його дані все також будуть зберігатися на сервері гугл.

Для цього, зайдіть в браузер Google Chrome, в правому верхньому кутку буде вказаний активний обліковий запис. Натискаючи на нього, відкриється інформація про активний акаунт і про тих, які відкривалися на цьому комп’ютері.

 Вид акка

Щоб вийти з акаунта конкретного, не видаливши його з комп’ютера, натисніть на значок акаунта та команду Вийти. Це може стати в нагоді у випадках, коли необхідно зупинити синхронізацію історії пошуку, паролів і ін. з акаунтом Google. Потім, щоб увійти в обліковий запис заново, необхідно буде ввести пароль від облікового запису.

Вхід в обліковий запис

Якщо необхідно видалити обліковий запис з ПК, натисніть на верхній значок вашого облікового запису, біля пошукового рядка.

 Іконка акка

У вікні, що відкрилося натисніть на шестерінку Керувати користувачами. Потім висвічується вікно Google активного акаунта. Натискаємо в верхньому правому куті на три точки та висвічується команда Видалити користувача.

Видалення акка

Підтверджуємо дію і відбувається вилучення користувача з кеша браузера.

По темі: Видалення акаунта фейсбук

Коли ви втратили смартфон і бажаєте заборонити доступ до свого облікового запису на ньому, або ж ви хочете прибрати доступ на іншому якомусь пристрої, на якому раніше виконувався вхід в акаунт, то скористайтеся наступним способом.

Для цього треба зайти в Додатки гугл на головній сторінці браузера.

Додатки гугл

Потім натисніть на значок свого акаунта, і перейдіть у розділ Безпека. Внизу сторінки буде розділ Ваші пристрої, де будуть відображені всі пристрої, на яких раніше був виконаний вхід до вашого профілю.

Пристрої, підключені до акаунта

Щоб видалити акаунт на пристрої, виберіть вкладку Управління пристроями. На потрібному гаджеті натисніть на значок з точками і вкажіть Вийти. Ця функція також буде корисна у випадках, коли пристрій, з якого ви заходили в обліковий запис вже не використовується.

Вихід з облікового запису

Після цього зазначений смартфон або комп’ютер автоматично вийде з акаунта.

Як відв’язати Google account від смартфона, але при цьому зберігши його

Щоб видалити акаунт гугл з телефону, необхідно відкрити розділ його налаштувань. Потім знайти вкладку Облікові записи. Натискаючи на неї, відкривається папка з облікового запису, доступними для смартфона, наприклад, Viber, Telegram, Facebook, Instagram і ін.

Вибираємо Google і відкривається розділ доступних акаунтів гугл. Якщо їх кілька, то натискаємо на потрібний нам. Потім натискаємо по значку з трьома крапками, та вибираємо Видалити акаунт.

Видалення облікового запису зі смартфона

Цей спосіб також дозволяє прибрати акаунт лише з пам’яті смартфона, але не призведе до повного його видалення. У цій вкладці можна видалити і інші облікові записи, виконавши з ними такі ж процедури. Використовуючи для видалення наведені й описані вище методи вся інформація в акаунті – файли, особисті налаштування, підписки, збережені контакти та ін. залишаться в ньому.

Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою ПК

Цей спосіб дозволяє видалити обліковий запис не тільки з кеша браузера, а й з баз даних Google. Щоб повністю видалити акаунт гугл, зайдіть в Додатки гугл, натиснувши на точки в верхньому правому куті на головній сторінці. Потім виберіть мініатюрку свого акаунта. У відкритому розділі зліва буде меню Дані та персоналізація. Ця вкладка нам і знадобиться.

Прокручуючи це меню вниз, знайдіть вкладку Видалення сервісу або акаунта, виберіть її.

Команда Видалення акка

У відкритому розділі можна видалити і будь-який сервіс Google, Gmail і ін. (Якщо це необхідно), і сам акаунт гугл.

Видалення сервісу або акка

Читайте:Як видалити обліковий запис в Windows 10

Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою Android

Описаний нижче варіант видалення облікового запису схожий, як і в випадку з комп’ютером. Але для цього спочатку треба зайти в Налаштування смартфона, розділ Google. У вікні вибираємо Керування даними та персоналізація.

Вибір розділу Керування даними та персоналізація на смартфоні

Заходимо в цей розділ і знаходимо вкладку Видалення акаунта.

Знаходження розділу

Оскільки це дуже рішучий крок, то система перед тим, як видалити акаунт гугл запросить пароль від нього і далі дуже уважно треба прочитати спливаюче попередження про те, які наслідки будуть після видалення облікового запису. Відзначте наступні два пункти галочкою, якщо ви не передумали і прочитали, до чого це призведе. Якщо ви відзначаєте пункти галочками та підтверджуєте свій вибір, то система видаляє обліковий запис гугл.

Чим небезпечне видалення облікового запису

Видалення облікового запису може призвести до незворотних наслідків, його неможливо буде повернути. Якщо обліковий запис видалений недавно, то є шанс, що його можна відновити (але він невисокий), але якщо з моменту видалення пройшло чимало часу, то зробити це вже буде неможливо.

При повному видаленні гугл акаунта у вас пропаде доступ до таких функцій:

 • магазин Google Play. Якщо ви купували якийсь платний додаток або гру, то після видалення облікового запису google доступу до них вже не буде;
 • підписані сторінки на ютубі;
 • збережені раніше налаштування в Google Chrome;
 • до пошти Gmail і всіх збережених листів;
 • ви не зможете користуватися сервісами Google, для яких потрібен обліковий запис.

Найголовніший страх при видаленні облікового запису – це втрата всієї інформації, яка зберігається на ньому. Тому, якщо ви все-таки рішуче налаштовані, то спочатку створіть резервну копію.

Щоб створити резервну копію файлів, треба експортувати їх на сервер – Google-диск, DropBox і інші. Хоч це і займе чимало часу (до 2 годин), в залежності від займаного обсягу файлів, які будуть скопійовані, але тоді ви будете впевнені, що потрібна інформація не зітреться при видаленні облікового запису.

99320 4 cookie-check Як видалити акаунт гугл?

Читайте також:

Як почистити диван? 10 перевірених способів
Як почистити диван? 10 перевірених способів
03 Березня, 2020, 04:28 3864
Чищення м’яких меблів – процес, якого з часом не уникнути. Крім гігієнічних норм, процедура дозволяє повернути виробу первісний зовнішній вигляд. Згодом, на будь-якій поверхні осідає...
Смотреть результаты
Як зробити мангал своїми руками?
Як зробити мангал своїми руками?
Мангал на вулиці – мрія багатьох власників дач і заміських будинків. З приходом весни потреба у такому виробі підвищується – смачні овочі гриль, шашлик і...
Смотреть результаты
Як навчити дитину говорити? 10 порад
Як навчити дитину говорити? 10 порад
З появою дитини кожен батько мріє про той момент, коли малюк скаже своє перше слово, зможе задати питання або вимовити довгоочікуване: «Мама, я тебе люблю»....
Смотреть результаты