search
Підписатися

logo

Як швидко і легко вимити мікрохвильовку – побутові лайфхаки

25 Вересня, 2018, 08:39 12

Розігріти обід в мікрохвильовці стало цілком буденним заходом і всі ми вже забули ті часи, коли такого диво-пристрою у нас не було.

Зміст:

Мікрохвильовка в домашніх умовах – як уникнути забруднень?

Як вичистити НВЧ від складних забруднень

Поради щодо вибору засобів для очищення побутової техніки

Поради і лайфхаки, як уберегти техніку від швидкого забруднення

Мікрохвильова піч дуже швидко, але при цьому непомітно, вписалася в наш кухонний побут і стала його невід’ємною частиною. Це зовсім не здається дивним, адже за допомогою звичайної мікрохвильовки ми швидко і легко розігріваємо свої сніданки та обіди. В умовах, коли ми постійно кудись поспішаємо і нам постійно необхідно щось десь зробити, це дуже корисна техніка, альтернативи якій просто немає. А уявіть ситуацію, коли мікрохвильовка несподівано виходить з ладу! У такому випадку ми можемо опинитися повністю безпорадними на власній кухні, адже обід, він як би і є, але розігріти його так просто вже не виходить.

Как быстро легко вымыть микроволновку_бытовые лайфхаки - встраиваемая микроволновка

Дуже часто мікрохвильова піч виходить з ладу передчасно через те, що за весь час її експлуатації, вона не піддалася профілактичним заходам, навіть таким простим, як звичайна чистка та прибирання. Як би дивно це не прозвучало, але іноді нам необхідно помити мікрохвильовку всередині, щоб у внутрішній камері не накопичувалися хвороботворні мікроорганізми і не утворювався неприємний запах. Щоб не проводити подібні процедури регулярно, можна слідувати деяким профілактичним правилами, які в деякій мірі допоможуть запобігти передчасному забрудненню мікрохвильової печі. Сьогодні ми розповімо вам про всі найкращі методи профілактики забруднення НВЧ, а так само з’ясуємо, як швидко відмити мікрохвильовку.

Мікрохвильовка в домашніх умовах – як уникнути забруднень?

Недоглянута мікрохвильова піч виглядає не дуже привабливо і пахне теж не дуже добре. Це мало кому сподобається, тому всі забруднення найкраще якомога швидше видалити. Але ось, щоб робити це якомога рідше, найкраще проводити регулярну профілактику. Профілактика дуже корисна, і якщо ми будемо дотримуватися всіх простих правил, нам не потрібно буде ламати голову над тим, як відмити мікрохвильовку. Найбільш поширеним методом профілактики забруднення мікрохвильовій печі є звичайна пластикова кришка, якою ми накриваємо тарілку під час розігріву їжі. Все дуже просто, коли ми розігріваємо обід, він, під час розігріву, може залишати якісь сліди жиру або навіть плями від пари на внутрішній поверхні печі.

Как быстро легко вымыть микроволновку_бытовые лайфхаки - моем микроволновку

Звичайнісінька пластикова кришка, якою можна накривати тарілку під час розігріву, дуже ефективно перешкоджає виникненню забруднень всередині печі, але при цьому не варто забувати періодично промивати саму кришку. Безумовно, ми можемо забувати використовувати цю кришку під час розігріву або просто ігнорувати її, якщо вчасно не вимили, адже якщо кришка в жиру, то ставити її на тарілку зі свіжим обідом ну ніяк не хочеться. У такому випадку, внутрішня камера НВЧ-печі буде потроху забруднюватися і заходом профілактики вже стане необхідність відмити мікрохвильовку зсередини. У цьому нам допомагають всілякі засоби по догляду за мікрохвильовою піччю, які ми зможемо придбати в магазині з побутовою хімією.

Як вичистити НВЧ від складних забруднень

Ми використовуємо свою мікрохвильову піч практично щодня і, часом, зовсім не помічаємо, як вона стає непривабливою і видає неприємні запахи зсередини. В такий момент у нас виникає питання, чим легко відмити мікрохвильовку? З одного боку можна скористатися побутовими лайфхаками і відмити мікрохвильовку за допомогою соди, лимонної кислоти або оцту, а з іншого, можна довіритися побутової хімії і очистити НВЧ з її допомогою? Насправді, які б складні забруднення не мала НВЧ-піч, від них можна позбутися.

Как быстро легко вымыть микроволновку_бытовые лайфхаки - микроволновая печь и лимон

  • Лимонна кислота і сік – засипаємо в ємність столову ложку лимонної кислоти і чотири столові ложки лимонного соку. Вичавлені часточки лимона так само можна покласти в ємність. Заливаємо це водою до півлітра і встановлюємо в мікрохвильовку. Потужність встановлюємо на максимум, а таймер приблизно на 3-4 хвилини.
  • Сода – для даного рецепта нам буде потрібно близько півлітра води і столова ложка соди. Необхідно ретельно перемішати цей розчин і поставити в мікрохвильовку нагріватися на 2-3 хвилини при максимальній потужності. Далі просто протираємо її зсередини, і цей метод стає відмінною відповіддю на питання, як швидко відмити мікрохвильовку всередині.

Как быстро легко вымыть микроволновку_бытовые лайфхаки - народные средства для микроволновки

  • Оцет – даний метод відмінно підходить для чищення застарілих забруднень, але варто розуміти, що сам процес може створювати якийсь дискомфорт для нас у вигляді неприємного оцтового запаху. Як почистити мікрохвильовку за допомогою оцту? Необхідно змішати приблизно половину літра води з двома столовими ложками оцту і встановити розчин в камеру на 3-4 хвилини.
  • Побутова хімія – для того, щоб вимити мікрохвильовку спеціальними засобами, нам потрібно відправитися в магазин побутової хімії та придбати засіб для чищення мікрохвильових печей. Далі слідуємо інструкції виробника, яка, як правило, вказана на зворотному боці пляшки.

Поради щодо вибору засобів для очищення побутової техніки

Мікрохвильова піч може мати різні забруднення, наприклад, легкого, середнього або запущеного ступеня. До останнього, звичайно ж, краще не допускати, але, насправді, це може статися непомітно для нас. А далі ми вирішуємо, чим мити мікрохвильовку. Вибір засобу для очищення внутрішньої поверхні печі багато в чому залежить від того, наскільки вона забруднена. Так само важливо враховувати матеріал покриття внутрішньої камери, адже це може бути емаль або кераміка. У тому випадку, якщо ми вирішуємо довіритися народним засобам, то для найбільш запущених випадків відмінно підійде оцет, але при очищенні мікрохвильовки оцтом, потрібно подбати про те, щоб приміщення було легко провітрювати. При цьому, зловживати цим методом не варто, якщо покриття внутрішньої поверхні емальоване.

Как быстро легко вымыть микроволновку_бытовые лайфхаки - микроволновка с едой

Більш щадним виявляється чистка мікрохвильовки за допомогою лимонної кислоти і соку, що підійде для середніх і сильних забруднень. Але і в даному випадку не варто зловживати таким методом в разі емальованого покриття. Але як відмити НВЧ, щоб не пошкодити емаль всередині? Можна скористатися содою, яка сильно не впливає на неї, але легко видаляє забруднення середнього ступеня. Як би дивно це не прозвучало, але найбільш надійними способами  чищення мікрохвильової печі стають засоби побутової хімії. Вся справа в тому, що всі інгредієнти в них строго дотримані, тоді як для застосування народних засобів, нам потрібно покладатися на самих себе. А на зворотному боці пляшки з миючим засобом завжди описано як очистити мікрохвильову піч за допомогою даного засобу.

Поради і лайфхаки, як уберегти техніку від швидкого забруднення

Щоб не ламати голову над тим, як очистити НВЧ всередині, необхідно дотримуватися простих правил, які допоможуть уберегти її від швидкого забруднення. Варто так само розуміти, що кожного разу після розігріву чергової тарілки з їжею, у внутрішній камері мікрохвильової печі залишаються деякі сліди. Спочатку ми можемо навіть не звернути уваги на те, що якісь забруднення відбулися, але з часом вони стануть проявлятися все більш явно. Але тоді нам вже не вдасться відбутися легким протиранням внутрішньої камери губкою з теплою водою, необхідно буде проводити генеральне чищення мікрохвильовки. Так що ж необхідно робити і яких правил дотримуватися, щоб наша НВЧ піч завжди була чистою і не видавала неприємні запахи.

Как быстро легко вымыть микроволновку_бытовые лайфхаки - микроволновка с бутербродами

Як ми вже встигли помітити, абсолютно кожне розігрівання їжі залишає сліди всередині камери. Тому дуже важливо після кожного розігріву, а тим більше після приготування в мікрохвильовій печі, внутрішню камеру протерти злегка вологою ганчіркою або губкою. Іноді можна навіть розбризкати будь-який миючий засіб, наприклад, для посуду або для духових шаф на стінки камери печі, встановити склянку повну води і включити мікрохвильовку на високій потужності на пару хвилин. Далі досить буде лише протерти камеру вологою ганчіркою. Ще можна придбати спеціальний засіб для очищення мікрохвильової печі і ретельно вимити її зсередини і зовні. Якщо ми будемо дотримуватися цих простих профілактичних заходів, то як мити мікрохвильовку під час складних забруднень нам вже буде не цікаво, адже таких не буде.

Підписуйся на наш Telegram-канал

59408 0 cookie-check Як швидко і легко вимити мікрохвильовку – побутові лайфхаки

Читайте також:

Домашній електрогриль – детальний аналіз всіх За і Проти
Домашній електрогриль - детальний аналіз всіх За і Проти
25 Вересня, 2018, 07:24 2231 8
Особливою популярністю сьогодні користуються домашні електрогрилі, використання яких зовсім не обов’язково на свіжому повітрі. Зміст: Електрогриль – основні переваги і відмінності від звичайного гриля і...
Смотреть результаты
В опалювальний сезон з гарячою водою: водонагрівачі з великими і середніми обсягами
В опалювальний сезон з гарячою водою: водонагрівачі з великими і середніми обсягами
Присутність гарячої води в крані завжди гріє душу, особливо в опалювальний сезон. Але, на жаль, не у всіх будинках передбачена можливість постійної подачі гарячої води....
Смотреть результаты
Розфарбуй сіру осінь – ТОП смартфонів з кращими камерами для яскравих знімків
Розфарбуй сіру осінь - ТОП смартфонів з кращими камерами для яскравих знімків
Раніше, десь у середині 2000-х, вибираючи новенький мобільний, в першу чергу нас цікавила стабільність зв’язку. Сьогодні з цим проблем немає. Сучасні смартфони – не тільки...
Смотреть результаты