search
Підписатися

logo

Домашній електрогриль – детальний аналіз всіх За і Проти

25 Вересня, 2018, 07:24 8

Особливою популярністю сьогодні користуються домашні електрогрилі, використання яких зовсім не обов’язково на свіжому повітрі.

Зміст:

Електрогриль – основні переваги і відмінності від звичайного гриля і сковороди

Види електрогрилів і найважливіші характеристики, що впливають на підготовку

Який гриль краще? – ТОП 5 найкращих моделей

Поради з приготування смачної і здорової їжі на грилі

Придумано, розроблено і створено чимало різних побутових приладів, в тому числі і для кухні, які суттєво спрощують наше життя, домашню працю і вивільняють величезну кількість часу. Цей час ми з великим задоволенням витрачаємо на себе і своїх близьких. Особливо цінними для наших господинь виявляються кухонні побутові прилади, які допомагають їм під час готування або навіть прибирання на кухні. У величезному асортименті таких приладів якось непомітно з’явилися електрогрилі і швидко отримали велику популярність. Це й не дивно, адже за допомогою такого нехитрого пристрою ми зможемо готувати стейки і барбекю прямо на власній кухні.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - мясо на гриле

Насправді існує безліч думок за і проти електрогрилів, але в своїй більшості вони зводяться до того, що даний прилад повинен існувати і застосовуватися. З часу появи  найпершого електрогриля на вітринах магазинів пройшло не так багато часу, але ми вже можемо заплутатися у величезному асортименті різних моделей. Який електрогриль кращий і чи варто купувати його, ми спробуємо розібратися сьогодні, адже конкуренцію цьому приладу можуть скласти як сковорода гриль, так і електрошашличниця або мультипіч. Особливу увагу ми постаралися приділити порівнянню електричного гриля зі звичайним, який ми часто використовуємо на природі в теплу пору року.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Електрогриль – основні переваги і відмінності від звичайного гриля і сковороди

Купуючи такий новий для себе пристрій, як електричний гриль, ми можемо сумніватися і відразу не зважитися на покупку. Справа в тому, що у нас можуть бути сумніви, що нам краще підійде електрогриль або сковорода гриль, а може треба вибирати між електрогрилем  і шашличницею? Переваги у кожного приладу свої, тому давайте розглянемо варіанти, коли нам може стати в нагоді саме електрогриль і в чому його основні переваги порівняно зі звичайним грилем і сковородою гриль.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - гриль на природе

  • Можна використовувати не на природі – електрогриль ми зможемо використовувати безпосередньо в межах своєї квартири, а не на природі. Це дуже зручно, коли погода на вулиці морозна або дощова, тоді вже точно барбекю на природі не вийде, а відмінним виходом із ситуації стає електричний гриль-барбекю.
  • Автоматичне управління – якщо порівнювати кращі електрогрилі для дому зі звичайними грилями або зі сковорідками гриль, то вже точно вони не будуть мати автоматичних програм і автоматичного відключення, тоді як свій електрогриль ми зможемо запрограмувати на конкретний час роботи, після чого той відключиться, а ми не ризикуємо проґавити потрібне просмаження м’яса.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - прижимной гриль с мясом

  • Немає диму і гару – як би це не дивно прозвучало, але приготування в електрогрилі не супроводжується великою кількістю випарів, тоді як смаження на сковороді без витяжки викликає досить багато незручностей.
  • Притискний – багато сучасних електрогрилів є притискними, які одночасно прожарюють продукт зверху і знизу, при цьому робиться це рівномірно. У разі сковороди і звичайних грилів, нам необхідно уважно стежити за продуктом і вчасно його перевертати.

Види електрогрилів і найважливіші характеристики, що впливають на підготовку

Як і інші побутові прилади, електрогриль має свої параметри, які визначають те, наскільки зручно ним буде користуватися і наскільки він буде ефективний. З огляду на ці характеристики, ми зможемо зробити правильний вибір, чи варто нам придбати електрогриль або електрошашличницю. А також ми приймемо правильне рішення, щодо приготування м’яса в електрогрилі або в духовці. І якщо свій вибір ми зробили на користь електрогриля, то вкрай важливо розуміти, які ж вони бувають.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - прижимной гриль

  • Закритий – це притискний гриль, який володіє верхньою і нижньою пластинами, між якими і фіксується продукт. Обидві пластини мають нагрівальні елементи, а значить обидві і нагріваються. Просмаження відбувається з усіх боків, завдяки чому це робиться рівномірно і швидко.
  • Відкритий – в такому випадку гриль має лише одну пластину, на якій ми і готуємо. Ми повинні будемо перевертати продукт, щоб той рівномірно присмажився. Багато моделей таких грилів мають спеціальне покриття у вигляді каменю, який створює ефект готування на розпеченому камені.

Кращі виробники електрогрилів створюють їх такими, щоб вони могли швидко і ефективно приготувати соковиті стейки або овочі-гриль. За якими ж параметрами можна вибрати для себе дійсно якісний і продуктивний електрогриль?

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - гриль с овощами

  • Потужність – цей показник повинен бути достатнім, щоб пластини гриля швидко розігрівалися і більш ефективно просмажували товсті шматки м’яса.
  • Управління – дуже важливо, щоб електрогриль мав автоматичне управління, адже так ми не будемо прив’язані до нього під час приготування і не ризикуємо пропустити потрібний момент, щоб його відключити.
  • Тип гриля – відкритий гриль імітує для нас звичайний, коли нам необхідно перевертати продукт і підсмажувати його на решітці або навіть на камені. Але от якщо ми виберемо притискний гриль, то він буде одночасно просмажувати з двох сторін.
  • Розмір пластин – чим більше пластини, тим більше продуктів одночасно ми зможемо на них приготувати. Великі пластини набагато зручніше менших за розміром, адже коли збирається велика компанія, ми зможемо швидко приготувати багато стейків.

Який гриль краще? – ТОП 5 найкращих моделей

Сьогодні, вибираючи між електрогрилем і мультипекарем або навіть між електрогрилем і газовим грилем в духовці, ми зупиняємо свій вибір саме на першому варіанті, адже він має масу переваг. Ми розглянули основні параметри грилів, їх різновиди та розібралися в тому, на що звернути увагу в електрогрилі. А зараз давайте розглянемо своєрідний рейтинг електрогрилі, який ми приготували спеціально для вас.

Saturn ST-EC1150

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - Saturn ST-EC1150

Бюджетна модель з невеликою площею пластин для приготування. Але серед основних переваг даної моделі, крім її вартості, необхідно відзначити високу потужність 2 000 Вт і можливість використовувати притискний гриль в якості відкритого, адже його можна розгорнути на 180 ° і використовувати відразу дві пластини.

Delonghi CGH1012D

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - Delonghi CGH1012D

Дана модель надає нам достатню площу пластин для одночасного приготування великої кількості стейків. Крім цього, нам буде доступно управління окремо для кожної з двох пластин, які, до того ж, можуть розкриватися на 180 °. Сучасною цю модель робить можливість дистанційного керування зі смартфона або планшета.

Tefal GC722D34

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - Tefal GC722D34

Модель притискного гриля, який має хороші розміри і здатний приготувати відразу кілька величезних стейків. Завдяки вбудованій електроніці, гриль приготує для нас стейки з кров’ю, середнього просмаження або добре просмажені, залежно від наших переваг. Крім того, дана модель має відразу 9 програм автоматичного приготування різного типу продуктів.

Russell Hobbs 21000-56 Fiesta Raclette

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - Russell Hobbs 21000-56 Fiesta Raclette

Одна з найбільш популярних моделей відкритого типу гриля, яка має безліч різних насадок і пристосувань. Тут ми зможемо знайти спеціальну панель для приготування соусів, окремо млинців і коржів, а так само кам’яну панель для смаження на ній м’яса і овочів.

Тefal GC714834TM

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - Tefal GC714834TM

Ця модель не має великої площі пластин і величезного асортименту автоматичних програм, адже їх тут всього шість. Головною особливістю даного гриля, який ми можемо знати під назвою OptiGrill +, є спеціальна форма для приготування в ній запіканок, м’ясних пирогів або інших подібних рецептів.

Поради з приготування смачної і здорової їжі на грилі

Який електрогриль краще, ми розібралися. А ще ми тепер знаємо, які параметри для вибору такого гриля основні і як ми зможемо самостійно в магазині з’ясувати, підійде він нам чи ні. Але уявіть собі ситуацію, коли знаючи основні принципи вибору сучасного електрогриля, ми купуємо додому найкращу модель … а що далі? Що готувати? Ми можемо опинитися в розгубленості, але цей ступор швидко проходить, коли ми знаходимо книгу рецептів в коробці з-під гриля. Але якщо ви все ще не стали щасливим володарем такого корисного пристрою і перебуваєте в роздумах варто його купувати чи ні, ми допоможемо вам визначитися, і уявімо кілька найбільш популярних рецептів для різних типів продуктів.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - луковый салат

Цибулевий салат. Для того, щоб приготувати цю страву, нам знадобиться 4 цибулини, 1 солодкий перець, бекон, 1 столова ложка оцту, 8 зубків часнику, 1 столова ложка оливкової олії. Овочі ми нарізуємо великими кільцями, викладаємо все це на фольгу, посипаємо сіллю і перцем і додаємо бекон. Перекладаємо все на заздалегідь розігріту пластину електрогрилю і чекаємо близько 15 хвилин.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - рыба на гриле

Риба на грилі. Щоб приготувати рибу на грилі, нам знадобиться 2 свіжих коропа, цибулина, 6 столових ложок рослинного масла, кріп, лимон, спеції, чайна ложка майорану і лавровий лист. Спочатку натираємо почищену рибу сіллю і перцем з усіх боків, потім зсередини поливаємо маслом і посипаємо майораном, фаршируємо подрібненою цибулею і кропом. Після цього робимо кілька поперечних надрізів і закладаємо в них часточки лимона. Смажимо на грилі близько 10 хвилин.

Домашний электрогриль_детальный анализ всех за и против - Мясной рулет с черносливом

М’ясний рулет з чорносливом. Нам знадобляться 2 курячі грудки, панірувальні сухарі, половина чайної ложки меду і чорнослив. Розрізаємо грудки уздовж і трохи відбиваємо. Потім фаршируємо м’ясо чорносливом, а зверху поливаємо медом і посипаємо сухарями. Готувати необхідно при температурі близько 150 ° С протягом 60 хвилин.

59406 0 cookie-check Домашній електрогриль – детальний аналіз всіх За і Проти

Читайте також:

В опалювальний сезон з гарячою водою: водонагрівачі з великими і середніми обсягами
В опалювальний сезон з гарячою водою: водонагрівачі з великими і середніми обсягами
25 Вересня, 2018, 08:41 1075 6
Присутність гарячої води в крані завжди гріє душу, особливо в опалювальний сезон. Але, на жаль, не у всіх будинках передбачена можливість постійної подачі гарячої води....
Смотреть результаты
Розфарбуй сіру осінь – ТОП смартфонів з кращими камерами для яскравих знімків
Розфарбуй сіру осінь - ТОП смартфонів з кращими камерами для яскравих знімків
Раніше, десь у середині 2000-х, вибираючи новенький мобільний, в першу чергу нас цікавила стабільність зв’язку. Сьогодні з цим проблем немає. Сучасні смартфони – не тільки...
Смотреть результаты
Пральна машина відмовляється нормально прати? – Найпоширеніші причини і що робити
Пральна машина відмовляється нормально прати? - Найпоширеніші причини і що робити
Купівля пральної машини – це завжди радісна подія для усієї сім’ї. Домашня помічниця значно полегшує побут і клопоти по господарству. Але навіть найнадійніша і найдорожча...
Смотреть результаты