search
Підписатися

logo

Як знайти смартфон, якщо його вкрали або він загубився?

23 Вересня, 2018, 03:42 11

Зміст:

 1. Коли загубився або вкрали смартфон – дії в перші хвилини після виявлення пропажі
 2. Поради з пошуку телефону самостійно
 3. Як знайти телефон, у якого:
 4. Превентивні запобіжні заходи: як зробити так, щоб не смартфон не загубився, або його не вкрали

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Коли загубився або вкрали смартфон – дії в перші хвилини після виявлення пропажі

Втрата смартфона в наше століття перманентної загальної комунікації перетворює вас в людинe, що опинилася за бортом цивілізації.  І справа навіть не в зникненні самого смартфона, який обійшовся в цілу зарплату.  Це, перш за все, втрата контактів, доступу до банкінгу, можливості листуватися по е-мейл, спілкуватися в соціальних мережах, чатах, форумах і месенджерах.  Все це сприймається як особиста трагедія, яку неможливо пережити.  Це вкрай неприємно, прикро і нестерпно.

Якщо ви, в черговий раз, запустивши руку в кишеню або сумочку, не виявили там свого телефону, не поспішайте відразу думати про найгірше, а прикиньте можливі варіанти долі вашого стільникового супутника:

 • забули вдома
 • забули в громадському місці
 • загубили
 • вкрадений

 Theft (крадіжка смартфону)

Можливо, ви просто забули телефон, залишаючи останнє місце дислокації.  Якщо ви йдете з дому, зателефонуйте рідним і уточніть – чи не залишився смартфон в квартирі.  Якщо його немає вдома, або ви повертаєтеся з громадського місця, то, найімовірніше, мова йде про втрату або крадіжку.

Спробуйте згадати, де ви були в останній раз, і всі обставини, які могли це супроводжувати.  Може ви діставали там телефон і комусь телефонували?  Або вас відволікли якісь події, які сприяли втраті контролю над трубкою?  Може бути корисна будь-яка дрібниця, яка дозволить звузити коло пошуку.

Дуже важливі дії в перші хвилини при зникнення телефону.  Якщо ви є контрактним абонентом або на рахунку смартфона лежала пристойна сума грошей, то першим ділом зв’яжіться з мобільним оператором для блокування вашого номера.

Police (якщо смартфон вкрали звертайтесь в поліцію)

Якщо ви переконані, що він вкрадений, або, коли ви стали жертвою пограбування, слід відразу ж звернутися до відділку поліції. У заяві необхідно вказати IMEI телефону, який є унікальним цифровим кодом будь-якого мобільного пристрою.

Не факт, що ваша заява в поліції призведе до того, що буде вжито заходів щодо розшуку смартфона.  Там є більш насущні і важливі справи.  Але якщо ваша заява перетнеться з нерозкритим справою по затриманню злодіїв, то це може дати результат.  Адже по втручанню поліції можна відстежити по імей телефону його статус і місце розташування.  Найчастіше, навіть якщо немає активного просування у вашій справі, при затриманні крадіїв мобільників, поліція розкриває цілий шлейф подібних злочинів і знаходить багато трубок-доказів.  Може бути, вам пощастить і серед них може виявитися ваш телефон.

Поради з самостійного пошуку телефону

Clap to Find (додаток Поплескай, щоб знайти)

Як знайти смартфон в будинку?  Найпростіший і нескладний варіант пошуку телефону, якщо він ховається в будинку – використовувати один з додатків типу Clap to Find (Поплескай, щоб знайти), яких в Гугл Маркеті безліч.  А з якої такої радості потрібно плескати?  Все дуже просто.  Додаток налаштовується таким чином, що коли ви ляскаєте в долоні, смартфон виявляє своє місцезнаходження заданим звуковим сигналом і миготінням ліхтарика.  Крім того, для домашнього пошуку можна скористатися Bluetooth брелоком, який також вміє знаходити забутий в незвичайному місці смартфон.  Але майте на увазі, що блютуз протокол передбачає роботу в діапазоні 10 метрів, тому якщо у вас великий будинок площею 800 м2, то пошуки можуть затягнутися.

 Smartphone Keychain (Bluetooth брелок для пошуку смартфона у будинку)

Далі ми розберемо кілька мобільних додатків, які допоможуть відповісти на питання як знайти втрачений смартфон і як знайти вкрадений смартфон, покладаючись лише на свої сили. Це програми, які по геолокації відстежують заповітне місце очікування вашого недолугого телефону, або місцезнаходження людини, що його знайшла.  До речі, завжди є надія на те, що ваш мобільний підібрала порядна людина, яка мріє його повернути.  Так що, не соромтеся зайвий раз зателефонувати на свій номер.  Може бути, на тій стороні дадуть відповідь, і проблема відразу вирішиться.  А тепер про додатки.

AirDroid

 AirDroid (додаток AirDroid)

Додаток має і комп’ютерну версію, яку також слід встановити.  Після створення облікового запису, ви запускаєте мобільний додаток і програму на ПК, при якому синхронізуються дані.  Все, тепер комп’ютерна програма буде управляти додатком за принципом сервер/клієнт, отримавши практично необмежений віддалений доступ до смартфону.  Тут нам найбільш цікаві можливості блокування доступу до загубленого телефону.

Avast Anti-Thef

Avast Anti-Theft (додаток Avast Anti-Theft)

Взагалі-то, перед нами відома антивірусна програма, що має додаткові можливості, які активуються при покупці преміум версії.  Функціонал Anti-Thef включає в себе можливість визначення локації телефону, автоблокування при зміні сім-карти і таємну фотозйомку злодюжки зі звуковим супроводом.

Wheres My Droid

Wheres My Droid (додаток Wheres My Droid)

Популярний додаток для пошуку втраченого або вкраденого телефону.  Налаштувавши додаток після першого запуску ви, крім іншого, отримаєте можливість дистанційно керувати смартфоном з комп’ютера через веб-інтерфейс.  Можна дистанційно змусити телефон дзвонити на повну гучність (незалежно від встановленого режиму), поставити на екран пароль, знімати фото зловмисників, виконати повне видалення даних і особистої інформації.  Значна частина можливостей додатку стає доступною після покупки повної версії.

Lost Android

Lost Android (додаток Lost Android)

Додаток з широким функціоналом в віддаленому управлінні смартфоном.  Для максимальних можливостей вимагає прав адміністратора.  Геолокація по мережах Wi-Fi, сигналам GPS і станцій стільникового зв’язку.  Перегляд викликів, історії браузера і активація функції переадресування дзвінків.  Є можливість заблокувати телефон, а також повністю видалити з нього всі дані.  Особливо слід відзначити «шпигунську» функцію прихованого фото з фронтальної камери, яке можна зробити віддалено.

Find My Device

Find My Device (додаток Find My Device)

Дітище Google.  І цим все сказано.  Раніше було відомо під назвою Android Device Manager, але після суттєвого доопрацювання було прийнято рішення про перейменування.  «Як ви яхту назвете, так вона і попливе».  Додаток відображає на карті всі підключені до аккаунту девайси, дозволяючи управляти вкраденими або втраченими.  Можна блокувати пристрій, включити на ньому «сирену», а також активувати режим пропажі, що дозволяє швидше розшукати смартфон.

Сервіс Google Fin

Google Find (сервіс Google Find)

Для телефонів на Android також буде актуальним пошуковий сервіс Google, що надає можливість безперервного віддаленого прозвона протягом 5 хвилин, блокування і видалення особистих даних з вашого смартфона.  Ці функції доступні лише по аккаунту Google, де обліковий запис повинен бути створений заздалегідь.  Додатково смартфон повинен бути налаштований на відстеження положення по GPS.

Find My iPhone (додаток Find My iPhone)

Айфони, що працюють на IOS, захищені від втрати і крадіжки навіть краще, ніж їх побратими на Андроїд.  Це не дивно, адже iPhone – дорогий девайс, який часто є мішенню у грабіжників.  Для того щоб скористатися можливістю пошуку і блокування айфона у вас повинна бути заздалегідь активована ця функція.  Крім того необхідно підключити трубку до хмарного сервісу iClouds, який розширить можливості віддаленого управління вкраденим смартфоном.  Ви зможете його заблокувати, видалити важливі дані і послати сигнал тривоги.

Власники смартфонів Xiaomi , Самсунг, Хуавей і Мейзі, можуть використовувати для пошуку і віддаленого доступу до свої трубjк власний софт і можливості оригінальних прошивок.  Часто це пов’язано з реєстрацією акаунтів на сайті виробника.

Самостійний пошук девайса по IMEI за допомогою сервісів в інтернеті буде марною тратою часу, тому що це лише демонстрація можливостей перевірки трубки по базі, яка покаже, що смартфон не значиться в списку вкрадених мобільних пристроїв.

Нерідко можна чути питання про пошук телефона за номером.  І треба сказати, що частково є така можливість, але вона більше відноситься до платних сервісів оператора мобільного зв’язку.  Найчастіше мова йде про відстеження місця розташування дітей, а активація функції відбувається після отримання згоди на телефоні, що відстежується.  При цьому, незважаючи на те, що за умовами договору оператор зв’язку отримує номер абонента, за яким ви будете «наглядати», фактично в цьому буде задіяно всі ті ж протоколи GPS, Wi-Fi і сигнали вишок мобільного оператора.

 Як знайти телефон у якого:

Для багатьох не є секретом, що ймовірність виявлення відключеного телефону, з якого попередньо вийняли сім-карту, вкрай мала.  І навіть циркулюють чутки про неймовірні можливості спецслужб в цьому напрямку значно перебільшені. Це все художній вимисел, почерпнутий з кінофільмів, який поки що не має технічного обґрунтування.

 немає сімки

Незважаючи на те, що мобільний зв’язок розвивається семимильними кроками, в даний час немає ефективного способу, яким можна самостійно відстежити телефон, з якого була видалена сім-карта.  Ви лише зможете заблокувати трубку з віддаленою сімкою і отримати повідомлення про зміну карти на іншу.  Не більше.  Звичайно ж, телефон без сімки можна відстежити по імей, але нам не дадуть доступу до такого витратного пошуку.

 немає заряду

Якщо телефон відключений, це зовсім не означає, що він буде мовчати.  Практика показує, що навіть вимкнені трубки, оживають на команду будильника і подають бадьорий звуковий сигнал.  Те ж саме відбувається, коли він просто розряджений.  Якщо це просто «підсіла» батарея, смартфон зазвичай відключається і в цей час він зберігає мінімальний заряд, що дозволяє видати «останній крик», викликаний активованим будильником. Це буде корисно, якщо зона вашого пошуку поблизу від загубленого телефону. На жаль, інших способів знайти вимкнений телефон не існує.

 Превентивні запобіжні заходи: як зробити так, щоб не смартфон не загубився, або його не вкрали

Щоб уникнути неприємностей, пов’язаних з втратою або крадіжкою смартфона, потрудіться прийняти прості превентивні заходи, які знизять таку ймовірність:

 • встановіть на екран блокування
 • відразу після покупки телефону запишіть IMEI код, щоб їм можна було скористатися в разі пропажі трубки
 • встановіть на смартфон програми для пошуку телефону і віддаленим доступом до його конфіденційної інформації
 • для зберігання особистих даних частіше користуйтеся хмарними сервісами
 • для швидкого виявлення телефону в будинку, використовуйте спеціальні брелоки і програми пошуку за плесканням у долоні
 • в громадських місцях і транспорті намагайтеся ховати телефон подалі або використовуйте в якості локального сторожа навушники.  Коли музика раптово відключиться, ви моментально виявите злодія

Sherlock (пошук загубленого або викраденого смартфона)

Ці прості «протиугінні» поради дозволять вам зберегти смартфон в цілості й схоронності.  Блог Comfy висловлює надію на те, що вам ніколи в своєму житті не доведеться звертатися в мікрофон «Окей, Гугл.  Як знайти смартфон? »

58978 0 cookie-check Як знайти смартфон, якщо його вкрали або він загубився?

Читайте також:

Як підключити планшет до телевізора? – Прості поради по налаштуванню
Як підключити планшет до телевізора? - Прості поради по налаштуванню
23 Вересня, 2018, 02:19 1819 11
Зміст: Навіщо підключати планшет до телевізора? Способи підключення планшета до телевізора: по Wi-Fi по кабелю через TV box Нюанси підключення планшетів на різних ОС Нюанси...
Смотреть результаты
Фотоапарат або смартфон – що краще обрати?
Фотоапарат або смартфон – що краще обрати?
Зміст: Що впливає на якість цифрових знімків Порівняння якості фотокамери і смартфона.  ТОП-5 моделей смартфонів для фото ТОП-5 моделей недорогих камер, які фотографують не гірше...
Смотреть результаты
Як з монітора зробити телевізор і навпаки?
Як з монітора зробити телевізор і навпаки?
Зміст: Телевізор і монітор – плюси і мінуси як і зображенні Коли є сенс робити телевізор монітором і навпаки Інструкція по перетворенню монітора або матриці...
Смотреть результаты