search
Підписатися

logo

Як поміняти мову в телеграмі на Android

07 Травня, 2019, 12:03 10

Телеграм – месенджер для спілкування, обміну новинами, створення груп за інтересами. Відноситься до безкоштовних програмних комунікаційних забезпечень, які можна встановлювати, як на комп’ютер, так і на портативні пристрої. На даний момент месенджером користуються близько 200 млн людей в усьому світі і в деяких країнах Телеграм входить в ТОП-5 зручних і популярних програм для телефонного зв’язку і смс-спілкування. Русифікувати Телеграм, скачаний з офіційного джерела на останні версії Андроїд або комп’ютер – не складе труднощів. Але буває, що стандартні способи недоступні для вибору мови, тому пропонуємо вам кілька способів зробити Telegram зручним і зрозумілим для вас.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Як русифікувати телеграм на комп’ютері
 2. Як зробити телеграм українським

Як русифікувати телеграм на комп’ютері

Встановлюється месенджер з офіційного сайту розробника. Під час інсталяції у вас попросять номер телефону, до якого буде прив’язана десктопна версія програми. Сама установка займе не більше декількох хвилин. Після цього вам прийде стандартне вітально-ознайомлювальне повідомлення. Відразу ж користувач може синхронізувати месенджер зі своїм телефоном – інтегрувати контакти. Стандартно програма запускається на прийнятій міжнародній мові – англійської. Як же русифікувати Телеграм на комп’ютері в цьому випадку? Як писалося вище, якщо немає якихось технічних нестиковок, то вибрати потрібну вам мову для комфортного використання мессенджера просто:

 1. Запустіть Телеграм.
 2. У лівій частині, де відображається список контактів, якщо ви в перший раз запускаєте, то один контакт під ім’ям “Telegram” з офіційним знаком. У верхньому кутку зліва, поруч з пошуковим рядком, натисніть на три горизонтальні смуги, якими зазвичай позначають “Меню” на інтернет ресурсах.
 3. З боку виїде вікно з вашим ім’ям, прив’язаним номером телефону і всілякими настройками.
 4. Виберіть пункт “Налаштування”.
 5. З’явиться нове вікно зі стандартними настройками, серед яких і буде пункт “Мова”.

 Русифікувати Телеграм на комп'ютері через налаштування

Всього в мовної панелі присутні 16 мов, серед яких російська та українська. Вибираєте потрібну вам, зберігаєте зміни через “Ок”. Перезапустіть програму – русифікація Телеграма закінчена.

Як зробити телеграм  українським

Підключення української мови, як основного для комфортного і зрозумілого використання програми в разі, якщо всі технічні можливості гаджета і версії месенджера збігаються, можна точно також, як і спосіб русифікувати Телеграм, описаний вище. Тільки в якості мови обслуговування ПО, виберіть не російська, а українська. У разі, коли в мовної панелі відсутня українська мова або взагалі немає можливості вибрати, який-небудь інший, окрім англійської. Спеціально розроблено кілька ботів, за допомогою яких ви зможете встановити українську мову. Розглянемо роботу одного з них:

 1. Відкрийте програму Телеграм на деськтопной версії або на смартфоні / планшеті.
 2. У пошуковому рядку наберіть “telerobot”.
 3. З’явиться список контактів, вам потрібен, підписаний Робот Антон, на аватарке якого робот з червоним забарвленням (це важливо, тому що контактів однакових кілька).
 4. Виберіть цей контакт і відправте повідомлення – “Locale Android”.

Як зробити Телеграм українською мовою

 1. Вам прийде файл Ukrainian.xml. Завантажте його на свій девайс.
 2. Натисніть на три точки в верхньому правому куті файлу.

Як зробити Телеграм на українській за допомогою бота

 1. З’являться настройки месенджера, вам потрібен пункт Apply localization file, натисніть на нього.

Вибір української мови в Телеграм

Тепер з’явиться список доступних мов, серед яких буде і українська. Виберіть її, збережіть зміни через “Ок”. Перезапустіть Телеграм, тепер його меню відображається українською мовою.

77463 0 cookie-check Як поміняти мову в телеграмі на Android

Читайте також:

Як зробити шугарінг вдома
Як зробити шугарінг вдома
07 Травня, 2019, 11:55 2952 11
Гладка шкіра без необхідності день через день видаляти волосся – це мрія багатьох жінок. Що тільки не терплять дами заради ідеальної шкіри: епілятори, воскові смужки,...
Смотреть результаты
Домашня ковбаса
Домашня ковбаса
На жаль, ковбасні вироби, які продаються в наших магазинах часто розчаровують. Інша справа домашня. Приготувавши її своїми руками, ви впевнені в її якості. Але цей...
Смотреть результаты
Як приготувати яйце пашот: рецепти та варіанти приготування
Як приготувати яйце пашот: рецепти та варіанти приготування
Ніжні яйця пашот – блюдо, яке часто замовляють на сніданок в ресторанах і готелях. Є в ньому особливий шик, розкіш простого, але вишуканого делікатесу. При...
Смотреть результаты