search
Підписатися

logo

Програми для відновлення видалених даних

05 Травня, 2019, 05:57 9

Кожен користувач хоч раз зіткнувся з відчаєм, коли помилково були видалені важливі файли. Їх відновлення можливо, але раніше було потрібно звернення в який-небудь сервісний центр, знання команд для комп’ютера і необхідності копіткої праці. Навіть зараз звернення до фахівця за допомогою обійдеться недешево. Відмінність з сучасністю в тому, що на просторах інтернету з’явилася велика кількість безкоштовних або умовно платних утиліт. Розглянемо кращі програми для відновлення видалених даних зовнішніх і внутрішніх накопичувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. R.Server – універсальна утиліта
 2. Утиліта Recuva
 3. Додаток для відновлення даних Disk Drill
 4. Безкоштовна утиліта Puran File Recovery
 5. Програма для відновлення видалених даних з флешки Transcend RecoveRx
 6. Безкоштовна версія утиліти DMDE Free Edition
 7. Умовно безкоштовна утиліта Hasleo Data Recovery Free
 8. Безкоштовне програмне забезпечення Wise Data Recovery

R.Server – універсальна утиліта

Програмне забезпечення розроблене спеціально для відновлення видалених даних з портативних запам’ятовуючих пристроїв після форматування, а також може застосовуватися при необхідності відновити дані на стаціонарних пристроях, що працюють на основі операційних систем:

 • Windows, що працює на основі файлових систем типу ExFAT, FAT / FAT32, NTFS.
 • Sun Solaris, Unix, BSD.
 • Apple Mac OS.
 • Novell Netware.

Програма для відновлення видалених даних R.Server

Програмне забезпечення багатофункціональне і може бути використано в ряді відновлювальних робіт:

 1. Реконструкція та відновлення пошкоджених файлів.
 2. Відновлення повне або часткове при форматуванні флешки, іншого зовнішнього накопичувача.
 3. Реконструкція сигнатур файлів зовнішнього накопичувача.

Програма для відновлення видалених даних призначена для роботи на території України і сусідніх країн. Її перевага в повністю русифікованому меню, а також в тому, що вона не вимагає установки на ваш комп’ютер. Досить розпакувати її заархівовані дані на жорсткий диск, який не потребує відновлення інформації. Після цього запустіть програму і виберіть директорію, в якій зберігалися видалені файли.

Утиліта Recuva

Вважається однією з кращих програм для відновлення даних на флешці. Додаток Recuva реалізується, як безкоштовно з обмеженим функціоналом, так і платно, її вартість на даний момент в межах 20 доларів. Для початківців і одноразового використання досить безкоштовної версії, вона цілком впорається зі своїм завданням. Використовувати утиліту доцільно при необхідності повернути інформацію після форматування флешки, видалення даних з карти пам’яті і необхідності відновити відомості на жорсткий диск.

 Програма для відновлення видалених даних Recuva

Програма підтримує повноцінно російську мову, що робить її зручною для використання. Ще одна перевага, що коректно працює на операційних системах Windows XP, 7, 8, 10. Працювати з Recuva зручно – досить встановити програму на диск, який не потрібно відновлювати, запустіть програму, виберіть назву жорсткого диска реконструкція якого вам потрібна і почніть процес. При цьому можна навіть вибрати ім’я конкретно шуканого файлу, що також зручно, щоб не повернути непотрібні інформаційні дані на носій.

Додаток для відновлення даних Disk Drill

Утиліта Disk Drill розроблена в двох версіях для установки на MAC і роботі з Windows. При цьому для MAC – це найкраща програма для відновлення даних. Реалізується утиліта, як і попередній варіант в двох примірниках: для новачків з примітивним функціоналом і абсолютно безкоштовна, а також розширена версія з безліччю додаткових можливостей для професіоналів за вартістю на даний момент близько 90 доларів. Перевага додатку, що він відмінно справляється зі своїм завданням. При цьому в ньому немає якоїсь перевантаженості додатковими файлами, які необхідно встановити, щоб почати роботу.

Програма для відновлення видалених даних Disk Drill

Вона не тільки відновлює втрачені файли, але і чистить комп’ютер від дублікатів. Незважаючи на дійсно потужні можливості програмного забезпечення, воно має і ряд недоліків. Наприклад, безкоштовна версія Disk Drill, встановлена ​​після видалення інформаційних даних, не дає можливість їх відновити, тому краще забезпечити себе гарною програмою до необхідності повернення файлів. До того ж програма не русифікована, хоча інтуїтивно зрозуміла в безкоштовній версії.

Безкоштовна утиліта Puran File Recovery

Повністю безкоштовна програма призначена для відновлення файлів після форматування, ушкодження жорсткого диска і втрати даних з карти пам’яті. Програма повністю русифікована, що робить її дуже зручною у використанні, а також в списку можна вибрати й іншу мову. Після запуску програми, вам буде запропоновано вибрати два види сканування: глибоке і швидке.

Програма для відновлення видалених даних Puran File Recovery

При першому процес пошуку віддалених файлів буде довше за часом, але і ймовірність відновлення всієї або максимально більшої інформації вище. При цьому програма буде здійснювати пошук і відродження до життя фото, документів, настановних файлів. Перед тим, як почати відновлення, вам покажуть список знайдених віддалених файлів, де ви вручну можете відзначити потрібні вам. При установці утиліти Puran File Recovery буває пропонують інсталювати і якісь інші додатки, тому потрібно бути уважним при установці.

Програма для відновлення видалених даних з флешки Transcend RecoveRx

Ще одна безкоштовна програма для відновлення даних з карти пам’яті, флешки та інших зовнішніх USB накопичувачів і локальних жорстких дисків. Вважається однією з простих по використанню та встановлення, але тим не менш, досить ефективною.

Програма для відновлення видалених даних PC флешки Transcend RecoveRx

Утиліта чудово підійде для недосвідченого користувача, якому знадобилося відновити випадково видалені або відформатовані файли, такі як фотографії, музика, відео, документи та інше. Для початку процесу реконструкції та відновлення потрібних даних, необхідно встановити ПО на диску не задіяному в поверненні даних. Далі виберіть накопичувач, локальний диск для відновлення інформації. А також вам надасться можливість вибрати тип файлів (відео, фото і т. Д.).

Безкоштовна версія утиліти DMDE Free Edition

Краща програма для відновлення видалених файлів, а також вважається однією з ефективних для їх редагування, реконструкції.

Програма для відновлення видалених даних DMDE Free Edition

Утиліта підтримує безліч системних файлів: NTFS / NTFS5, FAT12 / 16, FAT32, exFAT, Ext2 / 3/4, HFS + / HFSX, ReFS (Beta). Працює на операційних системах Windows 98, XP, 7, 8, 10, Linux, macOS, DOS. Додаток DMDE Free Edition русифіковане, не має обмежень за обсягом потрібного для відновлення файлу.

Умовно безкоштовна утиліта Hasleo Data Recovery Free

Проста програма для відновлення даних на жорсткому диску, після форматування USB пристрою або пошкодження картки пам’яті. На закордонних ресурсах позиціонується, як одна з ефективних утиліт по поверненню видалених файлів. До недоліків відразу можна віднести відсутність русифікованості. Але управління програмним забезпеченням стандартне, тому розібратися зможе навіть новачок.

Програма для відновлення видалених даних Hasleo Data Recovery Free

Безкоштовна версія має обмеження – без оплати можна відновити не більше 2 Гб даних, після чого запропонують придбати ліцензійну версію. Одна з переваг ПО в тому, що вона здатна відновити інформацію, яка була видалена з флешки при невідповідності файлової системи, наприклад: FAT32 / NTFS.

Безкоштовне програмне забезпечення Wise Data Recovery

Повністю безкоштовна програма для відновлення даних і без реклами, крім власного продукту, що вже робить її привабливою для роботи з відаленими файлами. Ще один плюс на користь вибору утиліти Wise Data Recovery – це русифіковане меню і зрозумілий інтерфейс.

Програма для відновлення видалених даних Wise Data Recovery

Програма призначена для відновлення таких інформаційних даних, як фото, картинки, музика, відео, документи. При цьому відновити їх можна не тільки з флешки, локального диска, і карти пам’яті, але і видалених з кошика на комп’ютері. Особливість утиліти, що вона не знаходить і не відновлює файли, які були видалені з-за процесу форматування, а тільки ті, які були видалені стандартно. При установці ПО потрібно бути уважним, так як за замовчуванням поставлені галочки на Setup сторонніх додатків.

77324 1 cookie-check Програми для відновлення видалених даних

Читайте також:

Що подарувати дівчинці на 5 років. 25 ідей цікавих подарунків від блогу Comfy
Що подарувати дівчинці на 5 років. 25 ідей цікавих подарунків від блогу Comfy
05 Травня, 2019, 10:09 5731 8
Ви ламаєте голову над тим, що подарувати дівчинці на 5 років? Тоді ідеї Comfy вам точно знадобляться. Перш, ніж оформляти замовлення в інтернет-магазині або йти...
Смотреть результаты
Як вибрати навушники для геймера? Корисні поради і хороші моделі
Як вибрати навушники для геймера? Корисні поради і хороші моделі
Навушники для ігор – штука просто необхідна. Без зручної гарнітури не обходиться жоден онлайновий заміс, та й в офлайнові ігрухи не завжди зручно грати на...
Смотреть результаты
Щоб інтернет літав: розбираємося, як вибрати хороший Wi-Fi роутер для дому
Щоб інтернет літав: розбираємося, як вибрати хороший Wi-Fi роутер для дому
Навіщо потрібен маршрутизатор з підтримкою бездротових мереж в домі? Роутер забезпечує коректний розподіл як дротового інтернету, так і Wi-Fi серед домашніх пристроїв – комп’ютерів, смартфонів,...
Смотреть результаты