search
Підписатися

logo

Пральні машини з функцією сушки. Кращі моделі

03 Травня, 2019, 09:35 6

Коли настає час великого прання, всі інші справи, як правило, відкладаються на потім. І хоча багато хто з нас є власниками автоматичних пральних машин, які виконують дуже багато рутинного процесу замість нас, все ж, потрібно впорядкувати речі, завантажити їх в пралку, вибрати режим, потім дістати їх з барабана, розвісити для сушіння … і добре, якщо ми встигаємо зробити все це за один раз!

Цікава інформація:Щадне прання, акуратна сушка, лагідне прасування – як довго зберегти первозданний вигляд улюблених речей

Насправді, від цього піти вкрай складно. Прати потрібно, але полегшити тягар побутових справ можливо. Відмінним виходом з подібної ситуації може виявитися не просто пральна машина автомат, а пральна машина з функцією сушки. Вона допоможе не тільки віджати білизну, але й повністю висушити її.

Переваги прально-сушильної машини

Звичайна пральна машина здатна відмінно випрати наші найрізноманітніші речі, не залежно від типу тканини. Оптимальний режим знайдеться абсолютно для всього. Після цього, більшість вологи і води виводиться з неї за допомогою віджиму. Після завершення циклу прання, білизна залишається або злегка вологою, або майже сухою, якщо швидкість віджиму дуже висока. Але все одно, речі після прання потрібно буде розвісити для остаточної сушки.

Стиральная машина с функцией сушки. Лучшие модели - стирально-сушильная машина

Інша справа пральна машина з функцією сушки білизни. Насправді вона робить все, що і звичайна пралка автомат, з однією лише різницею. Після закінчення режиму прання, ми можемо вибрати додатковий режим – сушка. Зазвичай це кілька додаткових програм для різного типу тканини і з різним ступенем сушки. А ще, якщо наша пральна машина володіє подібним режимом, нам не потрібно буде купувати окрему сушильну машину, що є відмінною економією місця в нашому будинку або квартирі.

Як влаштована прально-сушильна машина?

Трапляється так, що ми стикаємося з нерозумінням того, чим віджимання відрізняється від сушки. Насправді суть проста – після віджимання певна частина вологи в білизні залишається, а після сушіння, як правило, ні. Але як влаштована прально-сушильна машина і чому відбувається саме так? У всіх пральних машинах віджим відбувається однаково – барабан обертається на високих оборотах і по типу центрифуги «вичавлює» білизну. Залежно від швидкості обертання, відбувається віджимання в більшій чи меншій мірі.

Стиральная машина с функцией сушки. Лучшие модели - стирально-сушильная машина в интерьере

Так відбувається віджимання в кожній з моделей, але далеко не кожна обладнана функцією сушки. З одного боку, це величезна перевага для пральної машини. Вона оснащена відразу двома нагрівальними елементами, перший з яких нагріває воду під час прання, а другий на стадії сушки прогріває повітря, яке надходить спеціально для сушіння. Завдяки цьому волога з білизни виводиться в спеціальний резервуар і конденсується в ньому.

Як відбувається сушка?

Мокрі, хоч і чисті речі, мало кого зможуть влаштувати. Тому, відразу ж після прання, ми повинні будемо їх якимось чином висушити. Як ми вже встигли з’ясувати, зробити це можна буде декількома способами  – розвісити речі на розкладній сушарці або на балконі, але якщо ви щасливий володар прально-сушильної машини, то сухі речі можна отримати одразу після прання.

Стиральная машина с функцией сушки. Лучшие модели - собираем вещи в корзину

Проте, в цій системі є невеликий нюанс. Якщо ваша прально-сушильна машина має завантаження, наприклад, на 7 кг, то це зовсім не означає, що саме стільки ж білизни можна буде висушити за один раз. Перед сушінням нам потрібно буде трохи розвантажити барабан машини, приблизно наполовину, і лише потім почати висушувати білизну. Необхідно це для того, щоб тепле повітря могло ефективно циркулювати між вологими речами.

Comfy рекомендує: Пральна машина з функцією сушки – Hotpoint-Ariston AQD1070D 49 EU / B.

При цьому барабан прально-сушильної машини буде поперемінно провертатися в одну і в іншу сторони. Це дозволяє ще швидше висушити всі речі.

Наскільки економна прально-сушильна машина?

Подвійна функція прально-сушильної машини зовсім не сприяє її зайвій економічності, якщо торкатися розрахунків витрат на електроенергію. Ми вже з’ясували, що машина з додатковою функцією сушки оснащена не одним, а відразу двома нагрівальними елементами, а значить, що і витрата електроенергії буде більше. Так воно і є, в той час, як більшість сучасних пральних машин мають класом енергоспоживання А ++ і А +++, прально-сушильна машина найчастіше має клас А, а в деяких випадках навіть В.

Стиральная машина с функцией сушки. Лучшие модели - стирально-сушильная машина с вещами

Але якщо розібратися в цьому питанні дещо детальніше, то можна усвідомити, що це зовсім навіть не погано. Вся справа в тому, що прально-сушильна машина заміняє нам відразу два пристрої. У будь-якому випадку, якщо ми купимо окремо сушильну машину, то на її роботу так само буде потрібно додаткова витрата електроенергії. Все це означає, що в порівнянні зі звичайною пральною машиною, прально-сушильна більш витратна. Але якщо порівнювати її відразу з двома пристроями – пральної та сушильної машинами, то ми отримуємо навіть деяку економію.

Кращі прально-сушильні машини

Від теорії, саме час перейти до практики і познайомитися з найбільш функціональними сучасними прально-сушильними машинами.

Стиральная машина с функцией сушки. Лучшие модели - стирально-сушильная машина бош

LG F2J6NM0W

Загальне завантаження                              6 кг

Максимальне віджимання                          1200 об / хв

Завантаження на сушку                             3 кг

Кількість програм для сушки                     3

Тип двигуна                                                  Інверторний

Клас енергоспоживання                             А

Додатковою особливістю пральної машини LG з функцією сушіння може служити програма Tag On, завдяки якій, за допомогою свого смартфона, ми зможемо доповнювати свою прально-сушильну машину новими режимами прання.

Samsung WD80K5410OW / UA

Загальне завантаження                               8 кг

Максимальне віджимання                         1400 об / хв

Завантаження на сушку                              6 кг

Кількість програм для сушки                      2

Тип двигуна                                                  Інверторний

Клас енергоспоживання                             А

Прально-сушильна машина від Samsung відрізняється додатковими дверцятами на основному люку. Це елемент технології під назвою AddWash, який дозволяє не тільки довантажити забуті речі вже після старту прання, але й дістати забуті дрібні деталі в кишенях наших штанів і сорочок, які вже опинилися в барабані пральної машини.

Bosch WVG30463OE

Загальне завантаження                            8 кг

Максимальне віджимання                        1500 об / хв

Завантаження на сушку                          5 кг

Кількість програм для сушки                  3

Тип двигуна                                               Інверторний

Клас енергоспоживання                          В

Поради від Comfy: Укластися в бюджет. Пральні машини до 15 000 грн.

Агрегат від компанії Bosch має безліч інноваційних технологій і фішок. Крім інших, через високі оберти віджимання, можна виділити спеціальні міцні бічні стінки прально-сушильної машини. Їх конструкція дозволяє не тільки гасити вібрації при високих оборотах, а й істотно зменшувати шум.

Підведемо підсумок

У нашому побуті не так часто зустрічаються прально-сушильні машини. Найімовірніше, багато хто з нас знають про існування сушильних машин, які, на жаль, частіше за все, встановлювати в умовах невеликих кухонь і санвузлів вітчизняних квартир, ніде. Проте, вихід є, і він полягає в придбанні прально-сушильної машини. Суть її полягає в тому, що вона поєднує в собі відразу два пристрої і виконує не тільки прання білизни, але і його остаточну сушку.

вещи на сушке

Переваги такого рішення досить очевидні. По-перше, ми економимо місце в квартирі, адже встановлювати потрібно буде не два пристрої, а всього один, який поєднує в собі функції двох. По-друге, нам не потрібно буде відразу після прання висушувати білизну на балконі або на розкладній сушарці. По-третє, не дивлячись на, з першого погляду, збільшення витрат електроенергії, варто розуміти, що прально-сушильна машина об’єднує в собі відразу два пристрої, а це значить, що незначне збільшення витрати електроенергії не є поганим показником.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

76720 0 cookie-check Пральні машини з функцією сушки. Кращі моделі

Читайте також:

10 кроків до успішного вибору духової шафи.
10 кроків до успішного вибору духової шафи.
03 Травня, 2019, 08:20 1695 11
Духовка – одне з найбільш незвичайних місць на нашій кухні. Використовується вона не так часто, але обійтися без неї в побуті, напевно, неможливо. Принаймні, сучасній...
Смотреть результаты
Як варити заморожені креветки
Як варити заморожені креветки
Відомості про те, як приготувати креветки актуальні в будь-який час року. Адже відомо, що креветка – продукт, що вимагає особливої ​​уваги під час приготування. І...
Смотреть результаты
Як правильно смажити попкорн
Як правильно смажити попкорн
Як чудово після роботи витягнутися на диванчику, включити улюблений фільм. Або влаштувати на вихідних марафон серіалів. Зібратися сім’ї, запросити друзів на домашній кінотеатр. Не потрібно...
Смотреть результаты