search
Підписатися

logo

Як повернути до життя засихаючу рослину

03 Червня, 2024, 06:15 0

Рослини є головною прикрасою інтер’єру або садової ділянки. Дивлячись на них, людина отримує масу позитивних емоцій.  

Живій істоті притаманне прагнення виживання. Рослини не є виключенням. Кожна культура унікальна, потребує догляду та має різні потреби. Людині під силу зберегти її життя, для цього потрібно створити необхідні умови, такі як правильний полив, достатня кількість сонячних променів тощо. Але виникають ситуації, коли вони починають сохнути. Це не є приводом, щоб її викидати. Вирішити проблему можна іншим способом.

как спасти цветок

Як повернути засохлу рослину до життя

Можна привести багато чинників, що впливають на загибель квітів. Першою ознакою вважається листя, яке жовтіє, опадає. Важливо своєчасно виправити положення. Для одужання культури буває достатньо змінити умови вирощування. Та враховуйте й інші рекомендації, що робити, якщо рослина засихає:

  1. Видалення відмерлих частин. Для оживлення рослини варто якомога швидше позбутися засохлих, пожовклих стеблів. Після обрізання всіх відмерлих частинок вся сила спрямовується на регенерацію і відновлення. 
  2. Правильний полив. Першочергово перевірте сухість ґрунту, вставивши палець на глибину до двох сантиметрів. Суху землю необхідно полити. Але не потрібно заливати її водою, це призведе до загнивання кореневої системи рослини. 
  3. Підживлення ґрунту. Для цього можна придбати водорозчинне добриво. Вносити його потрібно регулярно, суворо дотримуючись інструкції. 
  4. Освітлення. Більшість рослин потребують денного світла до восьми годин на добу. Спостерігайте за реакцією культури, за потреби коригуйте її місце перебування. 

Кондиціонер спліт Vestfrost VFE10AF24

12999 грн

Купити

Кондиціонер спліт Samsung AR09TXHQASINUA

18299 грн

Купити

Кондиціонер спліт Scandilux SC07E-Pro32

8499 грн

Купити

Намагайтеся тримати домашніх тварин якомога далі від квітів. Вони можуть шкодити листям, а деякі рослини є отруйними для ваших улюбленців.

Внесення спеціальних добрив є обов’язковим. Але як врятувати в’янучі рослини в домашніх умовах? Можна перемолоти в блендері шкірку двох бананів, яєчну шкаралупу і три ложки кавової гущі, додати трохи води. Отриманою сумішшю удобрити коріння рослин.

Купуючи рослину, варто поцікавитись, який догляд їй необхідний. Кожна культура вимагає особливих правил догляду. 

как спасти комнатное растение

Як вивести рослину зі стресу

Стрес є напруженим станом живого організму в результаті дії несприятливих факторів. Реакція рослин може бути різною: 

  • зупинка росту;
  • зменшення активності кореневої системи;
  • зниження інтенсивності фотосинтезу, синтезу білків;
  • зменшення зав’язування плодів;
  • погане засвоєння добрив тощо.

Кондиціонер спліт Vestfrost VFE13AF24

16999 грн

Купити

Кондиціонер спліт Samsung AR12TXHQASINUA

20499 грн

Купити

Кондиціонер спліт Cooper&Hunter CH-S12FTXF2-NG

24199 грн

Купити

Культура відчуває стрес у разі посухи, вимокання, різкого похолодання, пошкодження шкідниками, хворобами. Їй потрібна ваша увага та піклування.

Підвищити стійкість рослин до екстремальних погодних умов допоможе збалансована система підживлення, що використовується на певних етапах їхнього росту. Раціонально застосовуйте добрива для підвищення стійкості культур до стресів, зменшення ураженості різноманітними грибковими хворобами та отримання врожаю.

132404 0 cookie-check Як повернути до життя засихаючу рослину

Читайте також:

5 начинок для рулету з лавашу
5 начинок для рулету з лавашу
03 Червня, 2024, 06:06 100
Ретельно підібрані інгредієнти роблять готовий результат особливим: деякі з них додають пікантності, інші – освіжають, наприклад, зелень чи огірок. Але є прості рецепти, які готуються...
Смотреть результаты
Як засмагнути, щоб не згоріти
Як засмагнути, щоб не згоріти
Сонце пригріває вже в травні, саме час зібратися на відпочинок усією сім’єю та відчути казковий вплив теплої погоди. Ультрафіолет під час прогулянки зранку добре діє...
Смотреть результаты
ТОП 5 найпопулярніших мов програмування
ТОП 5 найпопулярніших мов програмування
Мовою програмування називається формальний набір інструкцій, що використовуються для написання програм з різним функціональним призначенням. За їхньою допомогою людина спілкується з комп’ютером. На сьогодні відомо...
Смотреть результаты