Як дізнатися пароль від вайфаю? Працюючі способи

14 Січня, 2020, 05:04 1

В еру щоденного використання гаджетів, наявності інтернету стало не розкішшю, а необхідністю. Найчастіше в якості роздавальника інтернету застосовують Wi-Fi роутер. Звичайно, якщо вдома кілька гаджетів працюють від інтернету, то зручніше за все встановити домашній вайфай роутер, який буде роздавати сигнал на всі пристрої. Для підвищення безпеки його необхідно захистити за допомогою пароля, якщо це закрита мережа, щоб уникнути сторонніх підключень. Основна проблема при роботі з роутером – це забування пароля. А він знадобиться при приєднанні нових пристроїв, перевстановлення Windows і при заміні мережевого адаптера.

Всі можливі та методи, які працюють для відновлення пароля наведені нижче. Важливо пам’ятати, що всі запропоновані способи працюють для випадків, коли пристрій був раніше підключений до потрібної точки.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Як дізнатися пароль від роутера
 2. Як дізнатися пароль на телефоні
 3. Як подивитися пароль на windows 7
 4. Як подивитися пароль на windows 8
 5. Як подивитися пароль на windows 10
 6. Дізнатися пароль за допомогою програми
 7. Що робити, якщо запропоновані варіанти не допомогли?

Як дізнатися пароль від роутера

Дані є внизу роутера на етикетці, досить лише його перевернути. Для багатьох роутерів – це логін і пароль “admin”. Щоб уникнути злому та доступу до підключення небажаних користувачів, настійно рекомендують його поміняти.

Список дій для отримання доступу до пароля з використанням роутера:

 1. Перш за все включити його в мережу.
 2. Приєднати роутер до ПК через Ethernet дріт, що входить у комплектацію маршрутизатора. Для підключення треба один кінець під’єднати в мережеву карту ПК, на системному блоці вона розташована позаду, на ноутбуці-зліва, а інший – у LAN-роз’єм на роутері.

Приблизна схема під'єднання ПК до маршрутизатора

 1. Авторизуємося на сайті 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Вводимо пароль і логін, який ми знайшли на наклейці роутера. Інтерфейс всередині кожного роутера відрізняється, але з ним не важко розібратися.
 2. Відкриваємо у налаштуваннях вкладку Wireless або WLAN, де і ховається пароль.

Сайт для налаштування Huawei

Сайт для налаштування TP-Link

Як дізнатися пароль на телефоні

Щоб подивитися пароль від wifi на андроїді існує кілька варіантів.

 • 1 спосіб – з використанням текстового файлу, наявного на смартфоні.

Щоб його відкрити, треба зайти в папку data на смартфоні.

Відображення папки data

Потім необхідно перейти за наступним шляхом папок: data → misc → wifi → текстовий файл wpa_supplicant.conf, який відкривається з використанням Microsoft Word, Simplenote, Evernote та ін.

У відповідному документі відобразиться перелік раніше використаних підключень wifi.

Знаходження необхідної вай фай мережі

 • 2 спосіб – встановити програму, розроблену для отримання доступу до вай фай.

У Play Market шукаємо програму під назвою wifi key recovery. Після чого висвітяться програми зі схожими назвами.

Програми у Play Market

Ми вибрали для установки безкоштовну програму, першу у списку – WiFi Key Recovery (needs root).

Вибір програми для знаходження пароля

При першому запуску, додаток запросить доступ суперкористувача. Треба натиснути Надати.

Після цього, програма відкриє перелік точок wi fi, до яких раніше підключався смартфон. Необхідно вибрати точку вай фай, що цікавить і під її назвою буде доступний пароль.

 • 3 спосіб – через QR-код.

Смартфони, що працюють на основі android можуть скористатися функцією – поділитися вай фай, яка розташовується в опціях телефону. Для початку роботи, один телефон повинен бути підключений до бездротової мережі, а у другого необхідна наявність програми для зчитування QR-кодів, яка безкоштовна та доступна в Play Market.

Після цього на першому смартфоні треба вибрати пункт поділитися wi fi, який знаходиться у налаштуваннях вай фай у телефоні. Потім, на іншому смартфоні необхідно навести зчитувач QR-коду, та програма зчитує дані про мережі з першого смартфона та після підтвердження згодом підключиться до точки вай фай.

У iPhone такої безкоштовної функції немає. З цією метою безпосередньо застосовується платний додаток Qrafter, який є в App Store. І потім, повторити такі ж дії, як і для смартфона на базі андроїд.

У Apple є функція iCloud Keychain (зв’язка ключів), яка працює на MacBook. Для цього, iCloud Keychain треба встановити на MacBook. Щоб зробити в’язку ключів з iOs, смартфон і ноутбук повинні бути об’єднані одним обліковим записом.

Потім, у додатку вибираємо зліва iCloud → Паролі. У переліку знаходимо ім’я мережі, від якої потрібен ключ і натискаємо Властивості. У цій графі натискаємо Показати пароль.

Відображення пароля

Щоб дізнатися пароль на iPhone, без наявності MacBook, необхідно використовувати додаток WiFiPasswords, але в App Store його немає, а є лише в неофіційному програмному додатку Cydia.

Як подивитися пароль на windows 7

Щоб подивитися пароль від wi fi на windows 7 необхідно зайти в меню Центр керування мережами і загальним доступом, який перебуває в правому нижньому кутку.

Розташування необхідного розділу

Викликати меню Центр керування мережами і загальним доступом також можна через Панель управління → Мережа та інтернет → Потім необхідний розділ.

Розташування розділу в Панелі управління

При натисканні на графу Управління бездротовими мережами відкриється список вай фай-точок, до яких раніше підключався ПК.

Список точок вай фай

Натискаємо правою клавішею миші по підключенню, обираємо графу Властивості → Безпека. У графі Ключ безпеки мережі, відзначаємо пункт Відображати знаки, які вводяться та точки заміняться на числа і букви.

Відображення пароля

Як подивитися пароль на windows 8

Щоб подивитися пароль від wi fi на windows 8 необхідно скористатися буквально тим же варіантом, що і для windows 7. Для цього безпосередньо треба використовувати значок wi fi, що знаходиться на робочому столі – Центр управління мережами і загальним доступом.

Після відкриття розділу шукаємо мережу, від якої потрібен пароль і вибираємо графу Властивості бездротової мережі.

Вибір розділу властивості бездротової мережі

У вікні, треба вибрати розділ Безпека та поставити галочку навпроти пункту Відображати знаки, що вводяться та точки будуть змінені на цифри і букви. І пароль від бездротової мережі, який ви запитували стане відкритим.

Отримання пароля від wifi мережі

Як подивитися пароль на windows 10

Щоб дізнатися пароль від вай фай у віндовс 10 існує кілька варіантів.

 • 1 варіант – безпосередньо використовуючи панель управління.

Для цього заходимо в панель управління, переходимо в графу Центр управління мережами і загальним доступом.

 Розділ Центр управління мережами і загальним доступом

Далі вибираємо Бездротова мережа (ім’я необхідної мережі). Вибираємо Властивості бездротової мережі.

Властивості бездротової мережі

Безпосередньо в графі Ключ безпеки мережі, відзначаємо пункт Відображати знаки, які вводяться та точки заміняться на числа і букви, в залежності від заданого пароля.

 • 2 варіант – використовуючи командний рядок.

Для виклику команди Виконати, треба ввести Виконати в пошуковому рядку Пуск, або натиснувши комбінацію клавіш Win + R (Win – це клавіша-прапорець для виклику Пуск).

Слідом за цим, вводимо команду cmd і натискаємо ОК.

Введення команди cmd

У вікні вводимо наступний рядок

netsh wlan show profiles name =

Введення команди

Після знаку дорівнює, без пробілу, вводимо назву wi fi мережі, пароль від якої треба дізнатися. В кінці, через пробіл, вводимо обов’язкове доповнення key = clear і натискаємо Enter.

У розділі, який з’явився дивимося пункти Параметри безпеки, і в рядку Вміст ключа є пароль від wi fi мережі.

Розділ з вай фай паролем

Дізнатися пароль за допомогою програми

Для цього підійде додаткова безкоштовна утиліта WirelessKeyView, яку можна завантажити через будь-який браузер. Вона підходить для всіх версій Windows, включаючи ХР.

Вид програми WirelessKeyView для windows

При завантаженні програми WirelessKeyView, необхідно вказати для якої системи вона буде використовуватися – 32-бітної або 64-бітної. Ця характеристика знаходиться у Властивостях комп’ютера.

Програма не вимагає установки, її необхідно лише розпакувати і запустити файл з розширенням exe. У ній висвічуються всі раніше підключені точки вай фай з паролями.

Що робити, якщо запропоновані варіанти не допомогли?

Якщо запропоновані варіанти не вирішили проблему з пошуком пароля, то тоді стане в нагоді радикальніший спосіб – виконання перезавантаження маршрутизатора до початкових (заводських) налаштувань. При цьому, ви вказуєте новий пароль. Щоб його не забути, бажано записати його в надійному місці. Але його варто використовувати, якщо ви просунутий користувач і зможете заново налаштувати підключення.

У випадках, якщо ви все-таки зважилися на цей відважний крок, то тоді вам стане в нагоді кнопка Reset. Вона розташовується на задній панелі маршрутизатора.

Приблизне знаходження кнопки скидання Reset

Для активації поглибленої кнопки Reset, можна використовувати шпильку та інший тонкий предмет, щоб він потрапив у глиб кнопки, затиснувши її на 15-20 сек. При цьому роутер треба обов’язково включити. Індикатори повинні моргнути, згаснути та знову моргнути. Це означає, що маршрутизатор був успішно скинуто. Після перезавантаження, пароль буде скинутий до дефолтного. Такий метод підійде для будь-якої моделі маршрутизатора.

Щоб дізнатися заводський (дефолтний) пароль свого маршрутизатора, можна перейти на сайт routerpasswords.com і знайти марку свого роутера. На цьому сайті є паролі, встановлені постачальником роутера, тому є велика ймовірність дізнатися свій.

Пам’ятайте, що при скиданні налаштувань роутера до заводських, необхідно буде заново налаштовувати підключення. Тому, краще скористатися менш радикальними методами, щоб уникнути проблем при новому налаштуванні роутера. Всі методи доступні і прості, та не зажадають великої кількості часу. А взагалі, надійніше за все, при зміні пароля записати його в блокнот, або прикріпити скотчем на роздавальнику, і тоді жоден із варіантів не буде потрібно.

Джерела фото:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Не забудь поделиться с друзьями:

95975 0 cookie-check Як дізнатися пароль від вайфаю? Працюючі способи

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

[CES-2020] ТОП-20 найгарячіших і дивовижних новинок
12 Січня, 2020, 12:33 213

У Лас-Вегасі закінчилася найбільша виставка споживчої техніки та електроніки International Consumer Electronics Show. У цьому році вона, демонструючи напрямки розвитку індустрії, була щедра на цікаві...
Смотреть результаты

До м'яса і овочів: простий рецепт смачного грибного соусу

Як зробити смачну страву ще смачніше? За допомогою соусу, звичайно ж! Добре приготований соус гармонійно доповнює смак і м’яса, і овочів, він додає страві нові...
Смотреть результаты

Як заблокувати сайт в хромі: 4 способи

Кожен користувач згодом стикається з потребою блокування будь-якого сайту або URL-сторінки. Це може стати в нагоді для заборони доступу дитини або співробітника до якого-небудь контенту....
Смотреть результаты

Дякую!

Тепер редактори знають.