search
Підписатися

logo

Як заблокувати сайт в хромі: 4 способи

10 Січня, 2020, 06:08 0

Кожен користувач згодом стикається з потребою блокування будь-якого сайту або URL-сторінки. Це може стати в нагоді для заборони доступу дитини або співробітника до якого-небудь контенту. Блокування сайту іноді потрібно навіть для самодисципліни, у разі, якщо ви помітили, що багато часу проводите на якомусь інтернет-ресурсі. За замовчуванням в Google Chrome блокувальник сайтів не встановлено. Для цих цілей необхідно встановити безкоштовне розширення або ж скористатися іншими способами, які будуть приведені в статті.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Ноутбук HP Laptop 15s-eq2059ua (562C3EA) Natural Silver

18499 грн

Купити

Ноутбук ігровий Lenovo Gaming 3 15ARH05 (82EY00BMRA) Chameleon Blue

29999 грн

Купити

Ноутбук HP Laptop 15s-eq1042ua (562C2EA) Jet Black

19999 грн

Купити

Спосіб 1: Встановити розширення BlockSite

Для установки розширення BlockSite, необхідно натиснути на команду Додатки, в лівому верхньому кутку початкової сторінки гугл хром.

Початкова сторінка хром

Після цього вибрати розділ Інтернет-магазин Google Chrome, де розташовуються всі розширення.

Вибір інтернет-магазину гугл хром

У пошуковому рядку необхідно ввести BlockSite.

Введення назву розширення

На вибір користувача пропонуються кілька варіантів розширень для блокування сайтів у хромі.

Наприклад, в якості блокувальника сайту можна вибрати перше в списку розширення – BlockSite та встановити його на комп’ютер.

Вибір блок сайту

Перевагою цього розширення є можливість блокування сайтів для дорослих. Це дуже зручно для дитячих комп’ютерів, щоб захистити дітей від специфічного контенту. Цей параметр виділений в окремий пункт налаштуваннях розширення. За бажанням користувача, можна встановити на певні сайти захист паролем. Також встановивши на комп’ютері Робочий режим, можна заблокувати небажані сайти на певний час, щоб нічого не відволікало від роботи.

Установка робочого режиму

Щоб заблокувати сайт в гугл хромі на URL-сторінці треба натиснути на блокувальник сайту в правому верхньому кутку та сайт відразу ж заблокується.

Блокування URL-сторінки

Щоб переглянути список усіх заблокованих сторінок або зняти блок сайтів, необхідно перейти в налаштування site blocker.

Виклик налаштувань блокувальника сайті

Після цього відкриються налаштування блокувальника сайтів.

Список налаштувань BlockSite

Розширення BlockSite дуже зручне і просте у використанні, яке не створює незручностей у роботі.

Спосіб 2: Редагувати системні файли

Для відключення веб-сайту на системному рівні необхідно його заблокувати в операційній системі. Щоб заблокувати сайт в хромі за цим способом, необхідно зайти на системний диск → папка Windows → System 32.

Вид папки Windows

Потім відкрити папку Drivers → etc і знайти кінцевий файл hosts без розширення.

Файл hosts

Файл hosts можна відкрити будь-яким текстовим редактором, включаючи блокнот. Потім копіюємо адресу необхідного для блокування сайту в гугл хромі та вставляємо його у відкритий файл. При цьому необхідно змінити URL-адресу веб-сайту на його IP-адресу, вказавши 127.0.0.1 і натиснути пробіл.

Вказівка ​​сайту в файлі hosts

Після цього, необхідно зберегти зміни. Кожна нова адреса сайту повинна вводитися з нового рядка. При переході на введені сайти буде висвітлюватися помилка 404. Також можна встановити переадресацію сайту на необхідну URL-сторінку. Для цього замість вказівки IP-адреси 127.0.0.1 написати IP-адресу потрібної сторінки.

Щоб зняти блок сайту, треба повторити зазначені дії, стерши в файлі hosts необхідні сайти.

Спосіб 3: Заблокувати сайт на роутері

Цей метод є найскладнішим, але ймовірність, що його можуть розблокувати користувачі, які не дуже розбираються в комп’ютері, невисока. При використанні цього методу зазначені сайти будуть блокуватися на всіх пристроях, підключених до однієї точки Wi-Fi. Але у деяких маршрутизаторів не передбачена функція блокування сайтів у своєму інтерфейсі. Сам процес блокування сайтів однаковий для всіх маршрутизаторів, але меню налаштувань залежить від виробника, моделі та прошивки роутера.

Для початку роботи необхідно зайти в панель налаштувань пристрою. Потім ввести логін і пароль, які записані в інструкції роутера. У додаткових налаштуваннях треба знайти батьківський контроль або фільтрацію сайтів (у залежності від моделі роутера) та вказати URL-сайту, контент якого необхідно заблокувати. Для деяких моделей роутерів є також можливість блоку сайтів у певні дні та часи.

Допомогти з блокуванням сайтів можуть і фахівці інтернет-провайдера. Тому, якщо виникли якісь проблеми з роботою сайтів, краще звернутися до фахівців.

Спосіб 4: Встановити розширення uMatrix

Завдяки великому вибору розширень в інтернет-магазині Google Chrome, браузер має практично безмежну функціональність. Розширення uMatrix дозволяє користувачеві контролювати завантажені дані та контент при відкритті веб-сайтів у браузері.

Для початку роботи з uMatrix, його необхідно знайти в інтернет-магазині хрому, та встановити його.

Вид розширення uMatrix

Після установки uMatrix його значок буде розміщений у правому верхньому куті, та при кліці на нього будуть висвітлюватися результати його роботи.

Вид робочого процесу uMatrix

Кольори в інтерфейсі uMatrix використовуються для вказівки завантаженого (зелений) і заблокованого (червоний) вмісту. Щоб дозволити контент, наприклад, cookie, image, media та ін. Необхідно клікнути у верхній половині відповідного осередку навпроти потрібного сайту (зелений колір), і щоб заборонити завантаження – в нижній половині (червоний колір). Для збереження налаштувань конфігурації треба натиснути на замок.

Таким чином, розширення uMatrix дозволяє налаштувати завантаження контенту особисто під себе. Можна дозволяти тимчасово додавати певні елементи в uMatrix або для максимальної безпеки та конфіденційності використовувати режим блокування.

94960 6 cookie-check Як заблокувати сайт в хромі: 4 способи

Читайте також:

Як управляти комп’ютером без мишки
Як управляти комп'ютером без мишки
10 Січня, 2020, 12:55 4188
Не всі користувачі сучасної техніки знають, як управляти комп’ютером без мишки. Розробники безумовно передбачили той факт, що користувач з якоїсь причини не зможе керувати мишкою....
Смотреть результаты
Як вибрати окуляри для комп’ютера? 6 порад
Як вибрати окуляри для комп'ютера? 6 порад
Люди, робота яких, тісно пов’язана з комп’ютером, часто скаржаться на перевтому, сухість, почервоніння, каламутність очей, втрату різкості та ясності зору, а також у них розвивається...
Смотреть результаты
Як підвищити гемоглобін? ТОП 10 продуктів
Як підвищити гемоглобін? ТОП 10 продуктів
Найчастіше питанням, як підняти гемоглобін ми починаємо цікавитися після того, як лікар діагностує у нас в організмі його нестачу. Недостатня кількість гемоглобіну може бути, як...
Смотреть результаты