search
Підписатися

logo

Вироби на новий рік своїми руками: 20 ідей

19 Грудня, 2019, 05:48 0

За які вироби братися та який матеріал може знадобитися? Це залежить від віку: їх будуть робити тільки дорослі або тільки діти. Може, потрібні ідеї для спільної роботи над прикрасами. Все залежить ще і від віку дитини. Новорічні вироби в садок будуть відрізнятися від тих, що потрібні учневі середніх класів. Залежно від самої іграшки, можуть знадобитися такі матеріали:

  • Папір і картон – різнокольорові та білі, блискучі та з клейкою зворотною стороною. З них можна робити сніжинки, вітальні листівки, орігамі або пап’є-маше.
  • Клей, різнокольорові фломастери, ножиці. Всілякі блискітки та намистинки – допоможуть зробити іграшки, а також прикрасити їх.
  • Тканина, нитки, акварель і пензлики. Заготівлі з дерева, пластику або скла – їх можна купити в художньому магазині.
  • Продукти на солодощі. Як вироби на Новий Рік може підійти імбирне печиво, розмальоване цукровою глазур’ю.

Детальні приклади виробів ми зібрали в одну статтю. Дивіться та зберігайте собі на майбутнє.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. Новорічні вироби в садок
  2. Новорічні вироби в школі
  3. Вироби на новий рік з паперу
  4. Настільна ялинка
  5. Ялинкові іграшки
  6. Прикраси для ялинки або вінка

Прикраси своїми руками

Новорічні вироби в садок

Що допомогти зробити дитині на Новий Рік, якщо вона ще в садочку? Підійдуть прикраси з паперу та прості ялинкові іграшки. наприклад:

Ідея №1: Вирізати з картону ялинки, сніговиків і сніжинки. Прикрасити їх фломастерами та блискітками. Допомогти дитині намалювати вітальну листівку: вчительці або комусь із друзів.

Ідея №2: Які ще новорічні вироби своїми руками може зробити дитина дошкільного віку? Можете дати їй пластилін, нехай вчиться ліпити з нього фігурки. Також, можна спробувати розмальовувати пластикові ялинкові кулі. Просто купити набір чистих куль, фломастери, клей, блискітки. Показати на прикладі однієї кулі, як правильно малювати. Розповісти про ідеї: що можна намалювати зірочки, сердечка, сніжинки, сніговиків або ялинки. А далі дитина нехай вчиться малювати сама.

Ідея №3: Зробити різдвяний вінок на двері. Просто з’єднати в формі вінка кілька гілочок ялинки, закріпити їх ниткою або червоною стрічкою. За допомогою тонкого дроту закріпити на вінку зимові вироби: соснові шишки, пофарбовані в червоний або золотистий колір. Червоні бантики, сніжинки. Можна додати до них цукерки в упаковці, фігурки з фольги.

Головне, перш ніж купувати заготівлі, запитайте у дитини: може вона хоче щось конкретне зробити в цьому році. Прислухайтеся до її ідей і разом вибирайте матеріали для виробів.

Новорічні вироби в школі

Дитині, яка вже вчиться в школі можна придумати заняття цікавіше, задіяти більше матеріалів. наприклад:

Ідея №4: Зробити п’ятикутні зірки з сірників або китайських паличок. Закріпити їх по краях гумками або клеєм. А по всій ширині обмотати нитками одного кольору або двох. Також, самі зірки можна зробити без основи, з самих ниток. Для цього візьміть щільну нитку для в’язання, занурте її в клей і трохи протріть. Потім складіть у формі зірки (можна ще викласти малюнок всередині цієї форми). Залиште висихати або підсушити феном. Коли клей засохне, нитки стануть твердими та вироби до Нового Року будуть тримати форму.

Іграшки з тіста

Ідея №5: Вироби з тіста – неїстівні. Ми вже писали про те, що можна зробити печиво в якості іграшки. Але цей варіант не для вживання в їжу, а виключно як іграшка. Зробіть дуже щільне тісто та виріжте з нього тематичні фігурки: звірят, ялинки, кульки, Діда Мороза, Снігуроньку, Святого Миколая. Також, зірочки та сніжинки, оленів. Покладіть їх у духовку, щоб підсохли, а потім охолодіть. Уже фігурки, які охололи можна розфарбувати аквареллю, присипати блискітками, додати деталі з інших матеріалів.

Ідея №6: Може бути таке, що задали зробити новорічні вироби в школі. Тоді потрібно детально дізнатися, чи можна вибирати вид прикрас або просять принести щось конкретне. Наприклад, дитині дали завдання принести іграшку, щоб прикрасити ялинку. В такому випадку можна зробити ляльку з тканини, гірлянду з різнокольорового паперу або кульки з пап’є-маше. Але може бути і завдання принести прикраси на вікна. Тоді в хід підуть такі матеріали як нитки, папір і картон, тканина, клей.

Дізнайтеся більше про завдання та постарайтеся придумати, як оригінально його виконати. Адже хто ще додумається принести в якості прикраси ляльку, зроблену з вельвету? Вчителі точно оцінять нестандартний підхід.

Вироби на новий рік з паперу

А що, якщо в завданні вказано принести вироби на Новий Рік своїми руками, зроблені тільки з паперу? Необхідно направити фантазію не на пошуки матеріалів, а на пошуки незвичайного виконання. Наприклад:

Ідея №7: Зробити тематичні фігурки з пап’є-маше: просто буде зробити сніговиків, ялинки, шапку Санта Клауса або шкарпетки. Можна спорудити пряникового чоловічка.

Новорічні фігурки

Ідея №8: Рамку з малюнком теж можна спорудити зі звичайного паперу, за допомогою води, клею та фарб. Зробити пап’є-маше у формі звичайної рамки, щоб всередині був порожній квадрат. Виріжте сніжинки або інші малюнки за бажанням. Розфарбуйте їх фарбами: зеленими та червоними, білими та золотистими, але бажано, щоб було максимум три кольори. Закріпіть вироби всередині рамки за допомогою клею.

Ідея №9: Вироби своїми руками на Новий Рік можна оригінально виконати, навіть якщо робите їх виключно з паперу. Наприклад, скласти велику смужку паперу у формі пружинки та закріпити на ній паперову фігурку. Якщо наклеїти її на вікно – вона буде висіти не просто нерухомо, а скакати на пружині. Особливо гарно виглядатиме, якщо різні елементи виробу будуть зафарбовані в інший колір.

Ідея №10: Вишивати на папері. Наприклад, намалювати і вирізати Діда Мороза. Потім пришити йому ґудзики у вигляді очей, пояс з атласної стрічки або черевики з чорної тканини. Це відмінний спосіб перетворити вироби на Новий Рік з паперу в дійсно цікаві іграшки.

Яких ще персонажів можна створити за таким принципом? Снігуроньку, сніговика, янголят, різних пташок і звірят, пряникового чоловічка. Можна й оживити предмети, наприклад, ялинку або сніжинку.

Настільна ялинка

Є десятки способів спорудити виріб у вигляді новорічної ялинки. Ось кілька найпростіших:

Настільна ялинка

Ідея №11: Згорнути та закріпити шматок картону в форму конуса. Намалювати на ньому гілочки та ялинкові іграшки. Цей простий варіант підійде в якості виробу на Новий Рік в дитячий сад.

Ідея №12: Згорнути такий конус і покрити його клеєм. Обваляти в блискітках золотистого або зеленого кольору. Тоді іграшка буде однотонною.

Ідея №13: Картонний конус покрити клеєм тільки на половину. Провести рівну косу лінію та обваляти саморобку в блискітках одного кольору. Потім, коли клей підсохне, покрити їм другу частину конуса та обваляти в блискітках іншого кольору. Наприклад, одну частину зробити золотистою, а іншу зеленого кольору.

Ідея №14: Зробити паперову основу для конуса та прикрасити її намистинами, бантиками й іншими дрібними деталями. Закріпити їх можна не тільки клеєм, а ще нитками.

Ідея №15: На шматку зеленої тканини нашити різні деталі: візерунки гілочок ялинки, сніжинки. Пришити намистинки, бантики та дзвіночки. Потім закріпити за допомогою клею цю тканину на картонний конус.

Ялинкові іграшки

Як зробити новорічну саморобку, щоб повісити її на ялинку? Вона повинна зручно кріпитися на гілку та бути легкою, щоб не занадто тягнути дерево вниз. Ось кілька варіантів:

 Ялинкова іграшка

Ідея №16: Маленькі ляльки з тканини. Згорнути центр шматка тканини в круглу грудку, закріпити його дротом або ниткою. На цій кульці нашити намистинки або позначки у вигляді очей, носа, посмішки. До іншої частини тканини можна пришити сніжинки, руки, крила або інші елементи. Можна розмальовувати тканину фарбами, посипати блискітками або пришивати до неї частини з різних матеріалів.

Ідея №17: Тонке імбирне печиво. Це варіант, як зробити новорічні вироби для дітей, які їм точно сподобаються. І від яких буде користь (адже потім їх можна з’їсти). Зробіть класичне тісто на пісочне печиво та додайте в нього багато прянощів: імбир, мускатний горіх, корицю, лимонну цедру. Розрівняйте тісто в дуже тонкий пласт і ножем вирізати фігурки: пряникового чоловічка, сніговика, будиночок, Діда Мороза, зірочку й інші. Поставте їх у духовку на хвилин 10, при температурі 170 градусів. Цього має бути достатньо, щоб тісто приготувалося. Повністю охолодіть печиво, а тим часом приготувати густу глазур з цукрової пудри та води. Розділіть глазур на кілька частин. Половину залиште білою, а в інші частини додайте зелений, блакитний, сірий або жовтий барвник. Дітям напевно сподобається розмальовувати печиво різнобарвною глазур’ю.

Ялинкова куля

Ідея №18: Легкі вироби на Новий Рік можна зробити просто в формі ялинкової кулі. Взяти круглі заготівлі зі скла, дерева або пластику. Або ж, створити кулю з паперу. Потім обваляти іграшки в різнокольорових блискітках або покрити фарбою. Ще один простий спосіб зробити кулю: надути гумову кульку, покрити товсту нитку клеєм та обернути з неї навколо кулі павутину. Залишити виріб у теплі, щоб клей повністю висох. Потім лопнути гумову кульку та викинути її, а залишити красиву річ з ниток у формі кулі. Нитки, до речі, теж можна покрити блискітками, поки клей ще не висох. Тоді виріб буде навіть краще тримати форму. Це відмінний варіант незвичайного виробу в садок на Новий Рік, адже дитина зможе її зробити з першого разу.

Прикраси для ялинки або вінка

Попередні ідеї здалися вам занадто простими та хочеться чогось цікавіше – далі пропонуємо складніші варіанти:

Різдвяні ангели

Ідея №19: Зробити різдвяного янгола. Згорнути тонкий дріт у формі ангельських крил, покрити його клеєм та обтягнути білою тонкою тканиною або бинтом. По периметру дроту знову покрити тканину клеєм і вже присипати сріблястими блискітками, щоб вийшов яскравий пилок по краях. Картонний білий конус теж покрити клеєм та обтягнути тонкою тканиною. На тканину, за допомогою пензлика, нанести клеєм малюнки: гудзики, ручки, кишені. Присипати все це тими ж блискітками та дати підсохнути. Мало хто зможе принести такі зимові вироби в школу, тому що на них потрібно багато часу – краще робити таку прикрасу разом з дитиною. Поки основа іграшки висихає, робимо голову: беремо звичайну маленьку ялинкову кулю з петелькою. Покриваємо її білою фарбою. Малюємо очі та рот, ніс та щоки рожевого кольору. Нехай фарба підсохне, і іграшку можна спокійно вішати на ялинку.

За таким же принципом можна зробити сніговика – просто з’єднати разом три новорічних кулі різних розмірів і розфарбувати аквареллю з блискітками. Також, щоб спростити собі завдання, до голови обраного персонажа, можна просто прикріпити тулуб, вирізаний зі тканини.

Сніговик своїми руками

Ідея №20: Вироби на Новий Рік в школу для учнів середніх класів уже повинні бути стильними, щоб зацікавити дитину. Зробіть їх з натуральних матеріалів: засушених фруктів та ягід, ялинових гілок, соснових шишок, паличок кориці, горіхів. Підійдуть, також, вовняні нитки, натуральні тканини пастельних кольорів, елементи з дерева.

Що з них можна зробити? Наприклад, різдвяний вінок з ялинових гілок скріпити нитками, прикрасити засушеними кільцями апельсина та цілими волоськими горіхами. На дроті закріпити ряд сушених вишень, а потім зігнути цей дріт у формі сердечка, та теж помістити на вінок.

Можна підвішувати на ялинку скріплені бантом сухофрукти та кільця сушених мандаринів з грейпфрутами. Фарбувати ці кільця в різні кольори або з’єднувати відразу кілька, надаючи їм незвичайну форму.

Тепер ви знаєте, які вироби своїми руками на Новий Рік можна зробити як з дошкільням, так і з дорослою дитиною. Головне, підготувати заздалегідь всі підручні матеріали.

93853 5 cookie-check Вироби на новий рік своїми руками: 20 ідей

Читайте також:

Палов ош. Готуємо найсмачніший узбецький плов
Палов ош. Готуємо найсмачніший узбецький плов
13 Грудня, 2019, 10:44 1362 6
Коли у узбека немає грошей, він їсть плов, коли вони є – теж його їсть. І навіть померти він вважає за краще від плову. Загалом,...
Смотреть результаты
Кіш на будь-який смак – Блог Comfy!
Кіш на будь-який смак - Блог Comfy!
Сьогодні дуже часто можна зустріти пиріг з цікавою назвою «кіш». Давайте розберемося, що це за страва, з чим її їдять і чи легка вона у...
Смотреть результаты
Ідеальне панірування для риби: розповідаємо все про правильну паніровку
Ідеальне панірування для риби: розповідаємо все про правильну паніровку
Правильна паніровка для смаження риби дає дуже багато, адже саме від панірування залежить те, наскільки смачним і соковитим вийде готове філе або рибні стейки. Панірування...
Смотреть результаты