search
Підписатися

logo

Як прикрасити вікна на Новий Рік: 22 ідеї

11 Грудня, 2019, 12:02 9

Щоб нанести на скло візерунки, потрібно добре продумати, які саме матеріали ви будете наносити. Адже потім їх ще змивати, так, щоб не пошкодити скло. Перед тим, як малювати на вікнах, вивчіть інформацію про те, як кожен з матеріалів змивається зі скла і чи можна його наносити. З чого роблять новорічні прикраси на вікна:

 • З паперу. Простий білий, картонний, розмальований або зі зворотною стороною, що клеїться. З нього можна вирізати сніжинки або будь-яких казкових персонажів, ялинки, різних звірів, святкові елементи.
 • З акварелі. Просто нанести необхідні візерунки на вікна пензликом. Зробити красиві розводи, змішати кольори або додати блискітки.
 • З ниток. Змочити нитки клеєм і викласти на склі візерунок, який сподобався. Клей засохне і малюнок з нитки буде триматися на склі.
 • Прикріплені деталі. Можна прикріпити гірлянди, ялинкові іграшки, гілочки та соснові шишки. Приклеїти намистинки або святкову мішуру.
 • Спеціальна фарба для вікон. Вона продається напередодні нового року, зручно наноситься та добре змивається. Якщо звичайну фарбу буде складно здерти, то така змивається ацетоном. Підходить, щоб малювати сніжинки на вікна або будь-які інші малюнки.

Як саме прикрашати скло, щоб створити святкову атмосферу – читайте далі.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Сніжинки на вікна
 2. Витинанки на вікна
 3. Новорічні малюнки на вікна
 4. Сніговики на вікнах
 5. Гірлянди на вікна
 6. Ялинка на вікно

Новорічні гірлянди

Сніжинки на вікна

Їх можна зробити декількома способами: з паперу або картону, з блискіток або намалювати фарбою. Зробити трафарет або навіть вирізати з тканини.

Ідея №1. Паперові сніжинки. Візьміть клей або просто воду змішану з цукром. Пару аркушів білого паперу, пару аркушів світлого блакитного паперу та ножиці. Складіть всі аркуші в одну пачку та вирізати сніжинки. Так потрібно робити, щоб всі вони вийшли однакової форми. Потім, змочіть у воді блакитні сніжинки та наклейте на вікна. Висушити візерунки феном. На них, зі зрушенням в 1 мм, наклейте білі частини візерунка. Так, щоб обідок блакитних сніжинок було видно під білими сніжинками. Вийде ефектний обідок. Другий варіант – просто намалювати цей обідок фарбою.

Ідея №2. Новорічні малюнки на вікно у формі сніжинки можна зробити яскравими та з блискітками, які світяться. Робиться це так: на склі намалювати візерунок сніжинки фарбою або клеєм, набираєте в руку блискітки та подути на них, у сторону цього візерунка. Виходить легкий блискучий малюнок. Другий спосіб: нанести клей на паперову сніжинку, посипати її блискітками, потім нанести клей на другу сторону та прикріпити на скло.

Ідея №3. Наклеїти білий бинт на сріблястий або блакитний папір, підсушити феном, а потім вирізати сніжинки. Якщо хочеться – можна їх ще і розмалювати.

 Сніжинки на вікна

Витинанки на вікна

Як зробити витинанки на вікна? Витинанки робляться просто, але для цього потрібні терпіння й уважність, а також вільний час. Аркуш складається вдвічі, а потім вирізається детальний симетричний візерунок. Такі зображення роблять на тонкому папері, щоб їх зручно було потім приклеїти на вікна. Як і з чого їх зробити:

Ідея №4. Взяти канцелярський ніж, світлий олівець і кілька аркушів білого тонкого паперу. Вибрати візерунок і скласти аркуш паперу вдвічі, нанести олівцем малюнок. Вирізати його та покрити з одного боку клеєм, закріпити на вікні.

Новорічні малюнки на вікно можна вирізати у формі: зайця або сніговика, сніжинки та ялинки, пряникового чоловічка, пташки чи Діда Мороза. Головне – це продумати, як потім симетрично цей візерунок вирізати. Можете взяти цілий великий аркуш і вирізати з нього малюнок відразу на все вікно. Або ж додати багато маленьких деталей, розташованих поруч.

Новорічні малюнки на вікна

Що і чим можна намалювати на вікнах до новорічних свят? Малювати можна клеєм і блискітками, фарбами акварельними або спеціальною фарбою для вікон. Ось кілька ідей і способів:

Ідея №5. Сріблясті та червоні блискітки, клей, пензлик для фарби. Розведіть фарбу 1: 1 з водою. Змочіть пензлик і нанесіть зимовий малюнок на вікні. Наприклад, ялинову гілочку. Наберіть в руку блискітки та подуйте на них в сторону малюнка, щоб той став сріблястим. Вологою серветкою можна витерти частини, які вилізли за межі візерунка. Потім, нанесіть поруч з гілочкою клей, візерунком новорічних куль та іграшок іншої форми. Подуйте на них червоними блискітками. Тоді у вас вийде двоколірний візерунок на вікні.

Ідея №6. Малюнки фарбами – це найпростіший варіант. Можна нанести білу основу певної форми, почекати, поки вона підсохне, а потім розфарбувати її різними відтінками. Як прикрасити вікна на Новий Рік: намалюйте снігові гірки і ялинові гілочки, червоні черевики та різних звіряток. Сніговиків і снігуроньок, коробки з подарунками, оленів Санта Клауса. Також, легко буде намалювати пряникового чоловічка.

Новорічний візерунок

Ідея №7. Малюнки можна наносити за допомогою трафарету. А трафаретом може бути та ж витинанка. Тільки замість того, щоб клеїти її на вікно – прикладіть папір та обведіть його фарбою, а потім зніміть трафарет з вікна. Вийдуть тонкі візерунки, а порожнього місця буде більше – це зручно, оскільки малюнок не буде закривати доступ світла в кімнату.

Сніговики на вікнах

З усіх вищезазначених візерунків – сніговики на вікнах малювати найпростіше. Причому, їх легко зробити з будь-яких матеріалів.

Ідея №8. Докласти простий трафарет з трьох кіл різної форми. Обвести аквареллю або ж розпорошити спеціальну фарбу для вікон. Зняти трафарет, намалювати фарбою очі, рот, руки та інші елементи персонажа.

Ідея №9. Зробити витинанку в формі сніговика та наклеїти її на вікно.

Ідея №10. Намалювати простою аквареллю за допомогою пензлика.

Ідея №11. Зробити фломастерами різнобарвний малюнок сніговика, вирізати його та приклеїти на вікно.

Ідея №12. Окрему увагу варто приділити сніговику з тканини. Вирізуєте зі звичайної тонкої тканини білого кольору три кола різного розміру. Клеїте їх у формі сніговика, за допомогою рідкого клею. Причепити намистинки у вигляді очей і рота. А потім, по закінченню свят, прикраса вікон на Новий рік легко знімається. Одним рухом зняли тканину, промили скло – та вікно чисте.

Ідея №13. З вати – можна зробити об’ємного сніговика. Потрібно вирізати з паперу три кола різного розміру та склеїти їх по краях між собою. Нанести з одного боку на них клей. На клей покласти густий шар вати. Підсушити феном або просто залишити підсихати. Потім нанести клей на другу сторону паперу та закріпити візерунки на вікні. Можна приклеїти намистинки в формі очей або пришити гудзики.

Об'ємні прикраси

Гірлянди на вікна

Як прикрасити вікно на Новий Рік гірляндами? Залежить від того, які гірлянди ви будете використовувати: що світяться або зроблені з паперу.

Ідея №14. Звичайні гірлянди у вигляді лампочок можна просто закріпити по периметру вікна, щоб воно красиво світилося ввечері. А можна спорудити з них візерунок, але варто враховувати – що вікно буде потіти від тепла, а конденсат може потрапити на дроти. Так що краще з електрикою та водою не ризикувати. Безпечніше буде підвісити таку гірлянду над вікном.

Ідея №15. Паперові гірлянди можна вішати як завгодно – по периметру вікна, на нього, під ним або перед склом. Головне, вибрати щільний папір, щоб він не розшаровувався. Підбирайте папір для гірлянд двох кольорів максимум, щоб він не був занадто яскравим і не псував зовнішній вигляд кімнати. Наприклад, добре поєднуються золотистий і зелений, червоний і сріблястий, червоний і білий, зелений і білий колір.

Ідея №16. Варіанти прикраси вікон до Нового Року гірляндами з підручних засобів. Гірлянди можна зробити, просто закріпивши на нитку або дріт красиві елементи. Такими елементами можуть бути: цукерки в обгортках певного кольору, ялинкові іграшки, сухофрукти та сушені кільця цитрусових.

Ялинка на вікно

З чого можна зробити прикрасу на вікно у вигляді ялинки?

 Матеріали для виробу паперового

Ідея №17. Вирізати та наклеїти ялинку: зробити її з паперу, картону, тканини або іншого подібного матеріалу. Пофарбувати, якщо потрібно, в зелений колір і закріпити на вікні за допомогою клею.

Ідея №18. Спорудити з гілок. Якщо не хочеться купувати цілу ялинку, можна зробити новорічний декор вікна у вигляді цієї ялинки. Просто приклеїти ялинові або соснові гілочки за формою дерева. На них можна причепити різну мішуру та навіть іграшки.

Ідея №19. Зробити трафарет. Скласти аркуш паперу вдвічі та вирізати ялинку. Закріпити папір на вікні та нанести по його периметру фарбу. Зняти аркуш і дати фарбі підсохнути. Всередині ялинки буде пусте місце – в ньому можна намалювати аквареллю гірлянди та ялинкові кулі.

Малюємо аквареллю

Ідея №20. На тканині намалювати просту форму ялинки. Усередині цієї форми вишити візерунки: зеленими нитками вишити гілочки, червоними та жовтими – ялинкові іграшки та гірлянди, зірочки. Вирізати по контуру ялинку, нанести з іншого боку клей і закріпити на склі.

Ідея №21. Прикрасити вікно своїми руками за допомогою гірлянд. Просто закріпити їх на вікні у формі новорічного дерева.

Ідея №22. Вирізати трафарет у вигляді ялинки. Усередині нього вирізати отвори в формі зірочок. По контуру та всередині трафарету, закріпленого на склі, нанести клей. На клей розпорошити золотисті чи сріблясті блискітки. Зняти трафарет. Вийде зображення не тільки ялинки, але й іграшок всередині неї. Також, можна зробити колір контуру одними блискітками, а малюнки всередині іншими, або зовсім фарбою.

Тепер ви знаєте, як прикрасити вікна на Новий Рік своїми руками. Залишилося тільки вибрати потрібний варіант і прийматися створювати святковий затишок.

93887 0 cookie-check Як прикрасити вікна на Новий Рік: 22 ідеї

Читайте також:

Як зробити іграшку для кота своїми руками: 20 порад
Як зробити іграшку для кота своїми руками: 20 порад
10 Грудня, 2019, 05:51 4311
Коти – горді тварини, та вважаючи за краще незалежність та усамітнення. Незважаючи на свій норовливий і непередбачуваний характер, чотириногі прив’язуються до своїх господарів і люблять,...
Смотреть результаты
Закуски на Новий Рік: 15 рецептів
Закуски на Новий Рік: 15 рецептів
Як скласти правильне меню з закусок? Потрібно скласти список продуктів і продумати рецепти, щоб були різні варіанти. М’ясні холодні закуски, легкі овочеві, сирні або запечені...
Смотреть результаты
Лимон, алое і хлорофіл: що додати в ранкову склянку води
Лимон, алое і хлорофіл: що додати в ранкову склянку води
Ви прокинулись. Добрий ранок. Ваш організм почав готуватися до пробудження заздалегідь. О четвертій ранку наднирники наситили кров щедрою порцією стресового гормону кортизолу, що називається природною...
Смотреть результаты