search
Підписатися

logo

Unity розробила гру Obstacle Tower для тестування ШІ

05 Лютого, 2019, 11:57 7

Компанія Unity, провідний виробник інструментів для розробки ігор, повідомила про першу в світі гру для гравців, керованих штучним інтелектом. Це – Obstacle Tower, гра нового типу, призначена для ШІ, а не людей.

Obstacle Tower-скриншот 2

Швидкість розвитку ігрової індустрії вражає. Ще не так давно ми мали справу з незграбною графікою і ботами зі штучним інтелектом, які при переміщенні упиралися в стіни і в упор не бачили гравця, а сьогодні вже дивуємося шикарній графіці і тому, штучному інтелекту, що навчається, і який в залежності від дій геймера стає розумнішим

Obstacle Tower, по суті, є програмним продуктом, який створений для оцінки ефективності ШІ-агента. У грі 100 рівнів, які непередбачуваним чином збільшують складність і масштабуються. Рівні генеруються процедурно,  щоразу при спробі проходження, змінюються.

Obstacle Tower- игра для обучения искусственного интеллекта

Гра для навчання штучного інтелекту Obstacle Tower

Obstacle Tower нагадує переосмислений платформер Montezuma’s Revenge від Parker Brothers (1983), який об’єднує пошук скарбів, блукання по складному лабіринту з безлічі кімнат, рішення головоломок. При його проходженні потрібно вирішувати завдання, шукати ключі, уникати ворогів.

На думку розробників, Obstacle Tower – дієвий тест для оцінки ефективності ШІ в таких областях, як комп’ютерний зір, віртуальне планування і переміщення.

У грі дія 3D від третьої особи. Від агентів ШІ це вимагає просунутого рівня просторової поінформованості, переміщення за рівнями.

Використовуючи Obstacle Tower, хлопці з Unity  мають намір надати дослідникам штучного інтелекту новий інструмент, що дозволяє просунутися в порівняльному аналізі самонавчальних програм. За його допомогою ми зможемо краще розуміти, як ШІ вчиться вирішувати нові завдання.

У Obstacle Tower 100 рівнів.

Доступ до них має відкритися 15 квітня. При цьому в Unity впевнені, що люди зможуть пройти гру тільки до 15-го рівня і що у штучного інтелекту результати будуть більш вражаючими

11 лютого 2019 року в 00:00:01 (тихоокеанський час) стартує офіційне змагання Obstacle Tower Challenge. Учасники зможуть познайомитися з правилами і положеннями, завантажити стартовий комплект і почати навчати своїх ШІ-агентів.

Obstacle Tower-скриншот 1

З 11 лютого до 31 березня всі бажаючі зможуть випробувати алгоритми ШІ на перших 25 рівнях гри. З 15 квітня відкриється доступ вже до всіх 100 рівнів Obstacle Tower. Призовий фонд в конкурсі по грі – $ 100 тис. Переможців оголосять 14 червня

До слова, Unity зазначає, що люди, які спробували пройти Obstacle Tower, змогли дістатися лише до 15-го рівня. Очевидно, штучний інтелект впорається краще.

Передбачені призи: грошові кошти, путівки і кредити Google Cloud Platform на суму понад $ 100 тис. Переможців оголосять 14 червня. Більш докладні відомості про конкурс повідомлять пізніше. Будемо тримати вас в курсі.

Джерело: The Verge

69201 0 cookie-check Unity розробила гру Obstacle Tower для тестування ШІ

Читайте також:

Думки – в слова: про нові напрацювання в сфері штучного інтелекту
Думки - в слова: про нові напрацювання в сфері штучного інтелекту
05 Лютого, 2019, 11:34 780 9
Штучний інтелект навчився перетворювати думки в слова. Продемонстрований ШІ розпізнав окремі слова, проаналізувавши активність в корі головного мозку. Даємо подробиці. Продемонстрований ШІ розпізнав окремі слова,...
Смотреть результаты
Представлена ​​нова версія Bluetooth з поліпшенням визначення місця розташування
Представлена ​​нова версія Bluetooth з поліпшенням визначення місця розташування
Група Bluetooth Special Interest Group, яка займається розвитком технології бездротової передачі даних Bluetooth, поділилася подробицями про нову версію Bluetooth – 5.1. Нагадаємо, що з моменту...
Смотреть результаты
Винайдено гнучкий пристрій, який перетворює сигнали Wi-Fi в електрику
Винайдено гнучкий пристрій, який перетворює сигнали Wi-Fi в електрику
Вчені Массачусетського технологічного інституту і Технічного університету Мадрида винайшли гнучкий пристрій Rectenna. І він наближає реальність повсюдної бездротової зарядки. Новий гнучкий пристрій Rectenna збирає енергію...
Смотреть результаты