search
Підписатися

logo

Представлена ​​нова версія Bluetooth з поліпшенням визначення місця розташування

05 Лютого, 2019, 11:17 8

Група Bluetooth Special Interest Group, яка займається розвитком технології бездротової передачі даних Bluetooth, поділилася подробицями про нову версію Bluetooth – 5.1.

Нагадаємо, що з моменту презентації версії 5.0 пройшло майже три роки. І якщо при роботі над нею акцент був на збільшенні радіусу дії, швидкості і мінімізації енергоспоживання, то у версії 5.1 – на роботі з визначенням місця розташування.

Bluetooth 5.1-технологии

У старій версії Bluetooth похибка визначення місця розташування об’єкта – до 10 метрів. У Bluetooth 5.1 вона зменшиться до одного сантиметра, що дасть можливість радикально поліпшити, по-перше, пошук предметів за допомогою Bluetooth-міток, по-друге, геолокацію в критих приміщеннях. Наприклад – торгових центрах, де робота GPS викликає нарікання

Так, повідомляється, що пристрої, які підтримують Bluetooth 5.1, будуть не тільки розуміти, що вони знаходяться поблизу Bluetooth-мітки. Вони також зможуть визначати напрямок руху. Причому нам обіцяють точність визначення місця розташування об’єкта до одного сантиметра. Для порівняння: в старій версії Bluetooth похибка до 10 метрів.

Bluetooth 5.1-точность определения местоположения объектов

Директор по роботі з клієнтами і співзасновник Quuppa Фабіо Беллоні упевнений в тому, що Bluetooth-технологія відкриє перед нами ще більше можливостей: «Bluetooth став технологією для сервісів визначення місця розташування, що дозволяє компаніям створювати надійні рішення для широкого кола організацій, яким потрібне точне місце розташування для забезпечення ефективності їх бізнесу ».

Подробиці про Bluetooth 5.1 у відеоформаті

Що стосується можливості визначення напрямку руху в новій версії Bluetooth, це дозволить швидше знаходити речі з прикріпленими мітками: смартфони, ключі, кошики.

При відвідуванні виставок користувач зможе не просто бачити інформацію про роботи поблизу, але й дізнаватися подробиці про експонати, що знаходяться безпосередньо перед ним.

Bluetooth 5.1-новости о технологии

А на підприємствах дана технологія дозволить вчасно попередити працівника, якщо він в небезпечній зоні, а також точно відстежувати місце розташування і потік матеріалів.

Bluetooth 5.1-новости

Старший аналітик ABI Research Ендрю Зіньяні прокоментував ключові особливості Bluetooth 5.1: «З моменту появи Bluetooth Low Energy (прим. 2010 год) розробники змогли використати Bluetooth для створення потужних і недорогих рішень щодо визначення місця розташування для різних сфер, що охоплюють споживчі, роздрібні, медичні, суспільні і виробничі середовища. Нова функція визначення напрямку допоможе Bluetooth краще реагувати на мінливі потреби індустрії, забезпечуючи більш гнучкі, масштабовані і орієнтовані на майбутнє рішення, які ще більше прискорять впровадження Bluetooth для послуг визначення розташування ».

Крім того, відомо, що в Bluetooth 5.1 зберегли можливість комутації бездротових навушників і колонок через енергоефективну технологію Bluetooth Low Energy. Вона знижує навантаження на акумуляторну батарею.

Також є відомості, що користувачі як і раніше зможуть поєднувати з одним гаджетом, оснащеним Bluetooth, відразу кілька пристроїв, зберігаючи для кожного з них окремі налаштування.

Шкода тільки, що немає даних про точні терміни появи перших пристроїв з підтримкою Bluetooth версії 5.1. Очікуємо їх у продажу в найближчі кілька місяців. Будемо тримати вас в курсі.

69197 0 cookie-check Представлена ​​нова версія Bluetooth з поліпшенням визначення місця розташування

Читайте також:

Винайдено гнучкий пристрій, який перетворює сигнали Wi-Fi в електрику
Винайдено гнучкий пристрій, який перетворює сигнали Wi-Fi в електрику
30 Січня, 2019, 10:37 776 9
Вчені Массачусетського технологічного інституту і Технічного університету Мадрида винайшли гнучкий пристрій Rectenna. І він наближає реальність повсюдної бездротової зарядки. Новий гнучкий пристрій Rectenna збирає енергію...
Смотреть результаты
Metro Exodus з’явиться в Steam не раніше 2020 року
Metro Exodus з'явиться в Steam не раніше 2020 року
Видавець гри Metro Exodus – компанія Deep Silver – заявила, що PC-версія майбутнього шутера Metro Exodus не буде доступна в Steam та інших сервісах цифрової...
Смотреть результаты
Підвищена безпека, розпізнавання осіб, даунгрейд додатків – нові подробиці про Android Q
Підвищена безпека, розпізнавання осіб, даунгрейд додатків - нові подробиці про Android Q
Операційна система Android Q порадує рядом нових функцій і можливостей, актуальних як для користувачів, так і розробників. Так, наприклад, стало відомо про реалізовану в ОС...
Смотреть результаты