search
Підписатися

logo

У чому відмінність спліт-системи від інших типів кондиціонерів

24 Липня, 2017, 01:02 12

Клімат в нашій країні не передбачає м’якого і прохолодного літа. Навпаки, літо у нас завжди спекотне і без кондиціонерів обійтися неймовірно складно.

Ми вже давно можемо контролювати температуру в наших оселях завдяки сучасній побутовій техніці. І якщо раніше ми могли лише обігріти свій будинок завдяки камінам, то сьогодні різноманітні кондиціонери і спліт-системи допомагають нам створити прохолоду навіть у найспекотніші дні. Кондиціонер в сучасному житлі є невід’ємним атрибутом і, швидше за все, одним з найбільш незамінних побутових приладів. І якщо сталося так, що ви ще не є щасливим володарем цього неймовірно корисного пристрою, то, напевно, ви вже готові придбати його і встановити в своєму будинку.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - кондиционер в работе

Однак, торкнувшись теми покупки нового кондиціонера впритул, недосвідчений споживач може легко розгубитися, адже відвідавши супермаркет побутової техніки, ми бачимо безліч різноманітних видів кондиціонерів, які зовні кардинально відрізняються один від одного. Безумовно, відмінності між різними типами кондиціонерів не обмежуються лише зовнішнім виглядом, адже вони мають і різні параметри, якісь свої переваги і недоліки. То який саме кондиціонер краще підійде для нашого будинку і чим все ж таки вони відрізняються один від одного? Саме це питання ми вирішили розглянути в сьогоднішній темі і детально розібратися в кількох найпоширеніших типах побутових кондиціонерів. Найбільш популярним типом побутового кондиціонера є спліт-система настінного типу. Саме вона частіше за інших зустрічається в наших будинках і квартирах. Проте, в деяких випадках не менш корисними можуть стати віконні або мобільні кондиціонери.

Спліт-система

кондиционеры

Як ми вже говорили, спліт-система є найбільш популярним приладом для охолодження наших будинків. Саме її ми найчастіше зустрічаємо в побуті сучасних сімей. Однак мало хто знає, що звичайна спліт-система так само може мати кілька різновидів, наприклад, настінна, колонна, канальна, касетна, напольно-стельова і інші. Та спліт-система, яку ми добре знаємо і які в більшості випадків встановлені у нас вдома, є настінними спліт-системами, де внутрішній блок розміщується на стіні в одній з наших кімнат, а на вулиці монтується зовнішній блок.

кондиционер saturn

Настінна спліт-система здатна охолодити ту кімнату, в якій встановлений внутрішній блок і трохи охолодити суміжні з цією кімнатою приміщення. Охолодити велике приміщення з безліччю кімнат настінної спліт-системою буде проблематично, навіть якщо ви встановите ту, яка має велику потужність. Проте, не варто забувати про мультиспліт-системи. Завдяки таким пристроям нам не потрібно буде встановлювати будинку відразу кілька кондиціонерів, адже на один зовнішній блок в спліт-системи може припадати два, три, чотири або навіть п’ять внутрішніх блоків. Завдяки такій системі ми можемо встановити кондиціонери у всіх кімнатах, які ми хочемо охолодити, при цьому використовуватися буде лише один зовнішній блок.

Головним достоїнством настінних спліт-систем є їх привабливий і сучасний дизайн, який добре гармонує із загальним інтер’єром нашого будинку. Фантазія деяких виробників призвела до того, що внутрішній блок спліт-системи може мати вигляд звичайної картини, в якій розпізнати побутовий кліматичний прилад відразу дуже складно. Всі сучасні спліт-системи охолоджують приміщення дуже швидко і ефективно підтримують обрану нами температуру. А в разі, якщо в кімнаті стає не жарко, а холодно, то спліт-система здатна ще й обігріти приміщення. Головним же недоліком такого приладу є складність його монтажу, адже без професійного фахівця встановити спліт-систему практично неможливо.

Мобільний кондиціонер

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - мобильный кондиционер

Суть мобільного кондиціонера полягає в його назві. Мобільний кондиціонер не має стаціонарного стану і може переміщатися не тільки в межах тієї кімнати, де він встановлений, його так само можна переносити і в інші кімнати. Розташовується такий кондиціонер на підлозі і найчастіше має невеликі коліщатка для того, щоб його можна було зручно переміщати в необхідних межах. Найбільш поширені моделі мобільних кондиціонерів не мають зовнішніх блоків, завдяки чому їх монтаж і підготовка до роботи не вимагають втручання фахівця.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - мобильный кондиционер в спальне

І, тим не менше, щоб не бути просто вентилятором, який ганяє повітря, а повноцінно охолоджувати його, мобільний кондиціонер має в своїй конструкції гнучкий повітровідвід довжиною до півтора метрів. Його необхідно вивести на вулицю через кватирку, вікно або отвір в стіні. Такий повітровідвід необхідний для того, щоб видалити з приміщення, яке охолоджується, гаряче повітря. Так само як і спліт-система, мобільний кондиціонер легко вписується в сучасний інтер’єр, але варто пам’ятати, що він встановлюється на підлозі, а це значить, він буде займати певне місце у вашій кімнаті, де могли б розташовуватися меблі.

Одною з основних переваг мобільного кондиціонера є можливість його швидкого і зручного переміщення в різні куточки нашої квартири. Крім цього монтаж і установка мобільного кондиціонера істотно простіше монтажу настінної спліт-системи через відсутність зовнішнього блоку (хоча в окремих потужних моделях невеликий зовнішній блок може бути присутнім). Завдяки такій простоті мобільний кондиціонер так само легко перевозити в разі переїзду. Однак не на користь такого типу кондиціонерів може бути їх підвищена галасливість, адже в той час як спліт-система працює досить тихо, мобільний кондиціонер безшумним назвати не можна. Так само вартість сучасних мобільних кондиціонерів досить висока, якщо порівнювати їх знову ж таки з популярними спліт-системами.

Віконний кондиціонер

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - оконный кондиционер

Віконні кондиціонери довгий час мали високу популярність, але все ж таки з часом багато споживачів вирішили віддати свою перевагу спліт-системам. Як можна легко зрозуміти з назви, віконні кондиціонери найчастіше вмонтовуються у віконний отвір. Однак крім цього, подібний тип кондиціонерів можна встановити і в отвір в тонкій стіні. Віконний кондиціонер є моноблоком і не має зовнішнього або внутрішнього блоків, що сприяє досить простій установці. Проте, через свою конструкцію, віконні кондиціонери не здатні охолоджувати більше однієї кімнати.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - оконный кондиционер в интерьере

Розглядаючи даний тип кондиціонера, варто пам’ятати, що вони дуже легко монтувалися в вікнах старого зразку, але якщо розглядати сучасні металопластикові вікна, то складнощів в монтажі віконних кондиціонерів буде дещо більше. Кожен кондиціонер володіє компресором, а оскільки віконні кондиціонери не розділені на внутрішній і зовнішній блоки, то вся їхня конструкція, в тому числі і компресор, знаходяться всередині одного блоку. Це означає, що робота компресора, яка створює певний шум, буде поширювати цей шум по кімнаті, в якій встановлений кондиціонер.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - оконный кондиционер в работе

Головними перевагами такого типу кондиціонерів є простота їх установки, яка найчастіше не вимагає втручання професійних фахівців (але не варто забувати, що якщо необхідних навичок у вас немає, то краще все ж таки звернутися до фахівців), а так само невисока, порівняно з попередніми типами кондиціонерів, вартість. Крім того, споживана потужність віконним кондиціонером трохи нижче, ніж у інших. Однак віконний кондиціонер найчастіше монтується у віконний отвір, що зменшує площу його скління, а відповідно ми отримуємо менше сонячного світла в своєму будинку. Крім цього, під час роботи такого кондиціонера ми не зможемо зашторити вікно, адже прохолода просто не буде надходити в будинок через щільні штори.

Так що ж все таки краще?

Дати однозначну відповідь на питання, який із типів кондиціонерів краще, складно. Вся справа в тому, щоб дати на нього відповідь, необхідно враховувати безліч індивідуальних факторів. Безумовно, переваг настінних спліт-систем величезна кількість, але ми вже встигли переконатися в тому, що своїми незаперечними плюсами володіють і інші типи кондиціонерів. Дані плюси можуть, в свою чергу, зіграти вирішальну роль в нашому остаточному рішенні. Давайте підіб’ємо певний підсумок всього вищерозглянутого і коротко розберемося в тому, які переваги віконні і мобільні кондиціонери мають порівняно зі спліт-системою, а так само які недоліки в таких типах кондиціонерів.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - мобильный кондиционер около кровати

Переваги мобільного кондиціонера::

  • Мобільний кондиціонер можна переміщати по кімнаті або навіть переносити з кімнати в кімнату, в той час як настінна спліт-система має стаціонарне положення і не є мобільною.
  • Установка і підготовка до роботи мобільного кондиціонера в рази простіше, ніж настінної спліт-системи.

Недоліки мобільного кондиціонера:

  • Вартість мобільного кондиціонера, як правило, вище, ніж у спліт-системи такої ж потужності.
  • Під час своєї роботи, мобільний кондиціонер створює багато шуму, тому його використання вночі може виявитися неможливим. У свою чергу, робота настінної спліт-системи досить тиха, а додатковий нічний режим може зробити її і зовсім безшумною.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - оконный кондиционер в гостинной

Переваги віконного кондиціонера:

  • Віконний кондиціонер встановлюється і готується до роботи значно легше, ніж стандартна настінна спліт-система.
  • Вартість віконного кондиціонера нижче, ніж у настінної спліт-системи.

Недоліки віконного кондиціонера:

  • Одним з головних недоліків віконного кондиціонера є його галасливість. Про невисокі шумові показники настінних спліт-систем ми вже говорили вище.
  • Під час роботи віконного кондиціонера ми не зможемо зашторити вікно, адже щільні штори можуть стати непереборною перешкодою для охолодженого повітря. Крім цього, встановлюючи віконний кондиціонер у віконний отвір, ми позбавляємося частини сонячного світла.
  • Віконний кондиціонер може не мати можливість обігріву приміщення.

В чём отличие сплит-систем от других типов кондиционеров - сплит-система

Ось такі основні відмінності різних типів сучасних кондиціонерів перед спліт-системою. Всі вони мають свої переваги й недоліки, а який тип кондиціонера вибрати, кожен повинен визначити для себе самостійно. Ми ж щиро сподіваємося, що змогли допомогти вам у вашому виборі своєї інформацією.

37947 0 cookie-check У чому відмінність спліт-системи від інших типів кондиціонерів

Читайте також:

Як отримати посилання на свій профіль Facebook або YouTube із офіційного застосунку
Як отримати посилання на свій профіль Facebook або YouTube із офіційного застосунку
20 Липня, 2017, 01:14 12988 11
Якщо у вас є сторінка у Facebook або YouTube-канал, отримати посилання на власний профіль із браузеру на комп’ютері зовсім не важко — достатньо скопіювати його...
Смотреть результаты
Все, що вам потрібно знати про Instagram
Все, що вам потрібно знати про Instagram
У наш час складно знайти людину, яка б нічого не чула про Instagram. Ця соціальна мережа дозволяє ділитися з користувачами своїми фотографіями та відео, а...
Смотреть результаты
Готуємося до спеки: 10 способів охолодження будинку
Готуємося до спеки: 10 способів охолодження будинку
Взимку відчайдушно хочеться тепла і щоб сонце сідало не о п’ятій годині вечора. А влітку всі думки про переїзд в Антарктиду або комфортабельний бункер, який...
Смотреть результаты